05:1000
SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Eskişehir Haberleri

   

  Maçın Ardından

  Maçın Ardından

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Sağlam: "Bugünkü karşılaşmadan beklentilerimiz karşılık bularak ayrıldığımız için mutluyum" Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Demirbakan: "Eskişehirspor'un oyunu gerçekten iyiydi. (Dün 04:43)

   

  Eskişehirspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporu 3-0 Yendi

  Eskişehirspor, konuk ettiği Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporu Berkay Dabanlı, Rogelio Funes Mori ve Ömer Şişmanoğlu'nun golleriyle 3-0 mağlup etti. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kesk Üyeleri Boş Ayakkabı Kutularıyla Yürüdü

  Kesk Üyeleri Boş Ayakkabı Kutularıyla Yürüdü

  Eskişehir'de Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) üyeleri 17 Aralık operasyonunun yıldönümü nedeniyle ellerinde boş ayakkabı kutularıyla yürüyüş yaptı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ziraat Türkiye Kupası

  Ziraat Türkiye Kupası

  Ziraat Türkiye Kupası G Grubu’nda Eskişehirspor, kendi evinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u ağırladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Huzur Sevenler Derneği'nden Abidin Ünal'a Ziyaret

  Huzur Sevenler Derneği'nden Abidin Ünal'a Ziyaret

  Eskişehir Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği üyeleri, Orgeneral Abidin Ünal’ı makamında ziyaret etti. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Minik Parmaklar Geleceği Programladı

  Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor adı ile 8-13 Aralık tarihlerinde gerçekleşen proje ile Türkiye'de 1 haftada 5 bin çocuğa ulaşıldı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Eskişehir'de 17 Aralık Protestosu

  Eskişehir'de 17 Aralık Protestosu

  Eskişehir'de, 17 Aralık yolsuzluk operasyonunun yıl dönümünde basın açıklaması yapan CHP'lilerden bazıları ağızlarını koli bandı ile kapadı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Eskişehir'de Kış Lastiği Denetimi

  Eskişehir'de Kış Lastiği Denetimi

  Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, ticari araçlar için zorunlu olan kış lastiği uygulamasıyla ilgili denetim yaptı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Eskişehir'de Kaçak Telefon Operasyonu

  Eskişehir'de Kaçak Telefon Operasyonu

  Eskişehir’de, polis ekipleri tarafından yapılan operasyonda 125 adet kaçak telefon ele geçirildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Trafik Güvenliği Eğitiminde, 1,5 Milyon Çocuğa Ulaşıldı

  Türkiye'nin en uzun soluklu yol güvenliği eğitim projesi Sokakta İlk Adımlar 13'üncü uygulama yılına girdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Konya-İstanbul Yht Seferi Açılış Töreni

  Başbakan Davutoğlu: "2002’de AK Parti iktidara gelene kadar yaklaşık 40 yıl yeni bir demiryolu hattı açılmamıştı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hırsızları Apartmana Kilitlediler

  Eskişehir'de bir evden ziynet eşyası çaldığı öne sürülen iki kadın, durumu fark eden komşularının bina kapısını dışarıdan kilitlemesi sayesinde gözaltına alındı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Geleceğin Sağlıkçıları Eskişehir' İ Gezdi

  Geleceğin Sağlıkçıları Eskişehir' İ Gezdi

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) Öğretmen ve Öğrencileri Eskişehir’i gezdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Konya-İstanbul Yht Seferi Açılış Töreni

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın ardından Konya bir başbakan daha çıkarmış oldu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye Basketbol Ligi

  12. hafta maçlarının programı açıklandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  (Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattını) Çok daha kısaltacak bir başka projemiz var. Doğrudan Ankara'dan İstanbul'a, Eskişehir'e uğramadan giden bir yüksek hızlı tren. Sincan'dan aşağı yukarı 280 kilometrelik bir mesafe var, saatte 350 kilometre hız öngörüyoruz. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 05:10:55. #1.13#