01:3700
SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Eskişehir Haberleri

   

  Es-Es'in Deplasman Fobisi

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Eskişehirspor, deplasmanda oynadığı son 14 lig maçını kazanamadı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Çoban da General de Aynı Fakültede

  Çoban da General de Aynı Fakültede

  Anadolu Üniversitesi'nin yaklaşık 2 milyon öğrenciye sahip Açıköğretim Fakültesi'nde, çobandan rektöre, üst yöneticiden (CEO) generale kadar birçok meslekten kişi, eğitim alma fırsatı yakalıyor Anadolu Üniversitesi Rektörü Gündoğan: "Çok geniş öğrenci yelpazemiz bulunuyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Eskişehir Valisi Tuna: "Cumhuriyet, her türlü imkansızlığa rağmen çok ağır bedeller ödenerek örnek vatan sevgisi, hürriyet ve istiklal aşkıyla gösterilen kahramanlığın eseridir" (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kadın Çiftçi Eğitimi Belge Töreni

  Sivrihisar ilçesine bağlı Ertuğrul köyünde Kadın Çiftçi Eğitimi belge töreni yapıldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Pedal Çevirerek Türkiye'yi Geziyor

  Pedal Çevirerek Türkiye'yi Geziyor

  Bisikletiyle Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşmak için yaklaşık 5 ay önce Eskişehir'den yola çıkan Fırat Küçükersen İnebolu ilçesine ulaştı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kızılay Haftası

  Kızılay Haftası

  Eskişehir Valisi Tuna: "Türk Kızılay'ı, her zaman savaş ve doğal afetler karşısında insanların acılarını dindirmeye ve yaralarını sarmaya çalışan milletimizin yüz akı kuruluşlarından biri olarak, milyonlarca ihtiyaç sahibine insani yardım faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında ulaştırarak görevini. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Soba Zehirlenmelerine Dikkat

  Soba Zehirlenmelerine Dikkat

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ergün Peker, kış aylarının gelmesiyle birlikte ısınmak için kullanılan sobalardan sızan karbonmonoksit gazına karşı vatandaşların bir takım önlemler alması gerektiği belirtti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bilecik'te İki Tır Çarpıştı: 2 Yaralı

  Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, iki tırın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Toprağımın Sesi Cumhuriyet Sergisi

  Toprağımın Sesi Cumhuriyet Sergisi

  Seramik ve Mozaik Sanatçısı Feyhan Bayık tarafından "Toprağımın Sesi Cumhuriyet" Atatürk Portreleri Sergisi Büyükşehir Sanat Merkezi Turgut Özakman Sergi Salonunda açıldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Gülsüm Onay'dan Piyano Resitali

  Gülsüm Onay'dan Piyano Resitali

  Dünyaca ünlü piyanistlerimizden Gülsin Onay, Eskişehirli sanatseverlerle muhteşem bir piyano resitalinde buluştu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 01:37:20. #1.13#