22:0800
SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Eskişehir Haberleri

   

  Sıva Ustasının Tek İsteği Birlik ve Beraberlik

  Sıva Ustasının Tek İsteği Birlik ve Beraberlik

  Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan Astsubay Nejdet Aydoğdu’nun ailesine Eskişehir’de evini bağışlayan gurbetçi Ali Dal’a bir tebrik de Eskişehir Emekli Komando Astsubaylar Derneği’nden geldi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Emekli Komando Astsubaylardan, Hayırsever Dal'a Plaket

  Hayırsever Dal: "İnsanlar yaşamayınca bilmez, ev feda olsun, iki evim olsa yine feda olsun. Anlatacak gibi değilim hissettiklerimi" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Mihalıççık'ta Hırsızlık İddiası

  Mihalıççık ilçesinde bir iş yerine giren hırsızların bin lira nakit para ile 10 bin lira tutarında sigara çaldıkları iddia edildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Tedavisi Tamamlanan Kartal Yavrusu Doğaya Salındı

  Eskişehir'de, Çukurhisar Göleti çevresinde ayağından yaralanmış bulunan ve Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesinde görevli veterinerlerine teslim edilen kartal yavrusu, tedavisinin ardından doğal yaşam alanına bırakıldı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinlikleri

  Etkinlikleri kapsamında çocukların en temel hakkı olan yaşama hakkını vurgulamak ve trafik kazalarında ölen çocuk sayısının artması konusunda farkındalık yaratmak için "Trafikte Şiddet" konulu belgesel gösterimi ve söyleşi gerçekleştirildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bilim Şenliği 2015 Proje Yarışması'nda Başvurular Başladı

  - Bursa Büyükşehir Belediyesi, BEBKA ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce organize edilen Bursa Bilim Şenliği kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenen Bilim Şenliği 2015 Proje Yarışması'nda başvurular başladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Utancınız Öldürebilir!

  Utancınız Öldürebilir!

  9. Bölge Eskişehir-Bilecik Eczacılar Odası Başkanı, cinsel gücü arttırıcı ilaçları eczaneler yerine çoğunlukla utandıkları için internet üzerinden alan vatandaşların, ölümle sonuçlanabilecek durumlarla karşı karşıya olduğunu söyledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kurt, 2105 Yılı Bütçesini Eleştirdi

  Başkan Kurt, 2105 Yılı Bütçesini Eleştirdi

  Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, halk kesimleri, sendikalar, emek ve meslek örgütlerinin, her yıl olduğu gibi bu yıl da 2015 bütçe sürecinin dışında bırakıldığını ve adeta yok sayıldığını savundu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çocuk Hakları Günü'nde Belgesel Gösterimi ve Söyleşi

  Çocuk Hakları Günü'nde Belgesel Gösterimi ve Söyleşi

  Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Çocuk Hakları Birimi, Eskişehir Kent Konseyi ve Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği işbirliği ile Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında “Trafikte Şiddet” konulu belgesel gösterimi ve söyleşi düzenlendi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yaralı Kayınvalide Gelinim Dövdü

  Yaralı Kayınvalide Gelinim Dövdü

  Eskişehir'de oturan 69 yaşındaki Sebahat Ulukaplan, evde tartıştığı gelini Yasemin Ulkaplan'ın kendisini dövdüğünü öne sürdü. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 22:08:56. #1.13#