SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Eskişehir Haberleri

04:28
Galatasaray Yönetiminden Hamza Hamzaoğlu'na Tam Destek Eskişehirspor maçı sonrasında, Hamzaoğlu’na destek telefonları yağdı.
23:27
Müsiad Eskişehir Şubesi 17. Olağan Genel Kurulu Ekonomi Bakan Yardımcısı Yıldırım: "MÜSİAD, bugün gıpta edilecek bir noktadadır hem kendi içerisinde hem de pek çok sivil toplum platformunda iyi bir marka olmuştur" MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Önemli riskimiz orta gelir tuzağından kurtulmanın yolu en kısa ifadesiyle eğitim reformu ile hızlı ve adil.
22:54
Kılıçdaroğlu'ndan, Büyükerşen'e Geçmiş Olsun Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir süre önce bel fıtığı ameliyatı olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen'i evinde ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu'ndan, Büyükerşen'e Geçmiş Olsun Ziyareti
22:13
Kılıçdaroğlu'dan Büyükerşen'e Geçmiş Olsun Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kılıçdaroğlu'dan Büyükerşen'e Geçmiş Olsun Ziyareti
21:27
Kılıçdaroğlu, Büyükerşen'i Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i evinde ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Büyükerşen'i Ziyaret Etti
20:39
Kadınlar, Eşini Öldürüp Kaçan Kocanın Yakalanmasını İçin Eylem Yaptı Kadın Cinayetlerini Önleyeceğiz Palatformu üyeleri, Eskişehir'de geçen 19 Ocak'ta meydana gelen olayda kendisinden boşanmak isteyen 4 çocuk annesi Çiğdem Çeledir'i (29) ile bir yakınını öldürüp 2'si akraba 3 kişiyi de yaralayan zanlı Soytürk Çeledir'in (33) bir an önce yakalanmasını için eylem yaptı.
Kadınlar, Eşini Öldürüp Kaçan Kocanın Yakalanmasını İçin Eylem Yaptı
20:15
Müsiad Genel Başkanı Olpak, Eskişehir'de MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: - "Elbette mekanlar birinci derecede öncelikli olmasa da faaliyetlerimizi gerçekleştirme noktasında daha güzel yerleri hak etmek, gönlümüzden geçenlerdir" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, "Elbette mekanlar birinci derecede öncelikli olmasa da faaliyetlerimizi gerçekleştirme noktasında daha güzel yerleri hak etmek, gönlümüzden geçenlerdir" dedi.
Müsiad Genel Başkanı Olpak, Eskişehir'de
19:29
Eskişehir'de Kadın Cinayetlerine Tepki 19 Ocak 2015 tarihinde, kocası tarafından öldürülen Çiğdem Çeledir için Eskişehir Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu tarafından basın açıklaması yapıldı.
Eskişehir'de Kadın Cinayetlerine Tepki
18:56
Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması "Elbette mekanlar birinci derecede öncelikli olmasa da faaliyetlerimizi gerçekleştirme noktasında daha güzel yerleri hak etmek, gönlümüzden geçenlerdir"
18:13
'Kongolu Sığınmacı Kadının Karnındaki Bebeği ile Öldüğü" İddiası Sağlık Bakanlığı: ''Üniversite hastanesinde medikal tedavisi devam eden hastamız, maalesef akciğer yetmezliğinden hayatını kaybetmiştir.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:11:30. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]