SON DAKİKA EŞREF BİTLİS HABERLERİ

Son Dakika Eşref Bitlis Haberleri

12:19
Komandoların Kış Tatbikatı Nefes Kesti Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığınca icra edilen 5 günlük “Derin Kar ve Şiddetli Soğuklarda Muharebe Eğitimi"ne katılan komandolar, "dosta güven, düşmana korku veren" üstün performans sergiledi Köroğlu Dağları'nda 50 santimetreyi bulan kar ve sıfırın altında 10 derecede iglu yapan komandolar, senaryo gereği sızma parkurunda ağır makineli tüfek ateşi altında başarıyla ilerledi Tugay Komutanı Tuğgeneral Güneşer: "Herkesin gücünün bittiği yerde komandonun gücü başlar.
11:31
Komandoların Kış Tatbikatı Nefes Kesti Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığınca icra edilen 5 günlük 'Derin Kar ve Şiddetli Soğuklarda Muharebe Eğitimi'ne katılan komandolar, üstün performans sergiledi.
Komandoların Kış Tatbikatı Nefes Kesti
18:32
Add Genel Başkanı Çölaşan: AKP'ye Karşı İttifak Yapılmalı Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Tansel Çölaşan, AK Parti'yi iktidardan indirmek için bütün siyasi partileri Haziran ayındaki Genel Seçim'de ittifak yapmaya davet etti.
Add Genel Başkanı Çölaşan: AKP'ye Karşı İttifak Yapılmalı
16:09
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'da partisinin il kongresinde yaptığı konuşmasına Kürtçe "Varlığınız, varlığımızdır" sözüyle başladı, birlik ve beraberlik meajları verdi.
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik
14:53
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Çözüm Süreci her ne suretle olursa olsun mutlaka başarıya ulaşacak, mutlaka analar arasındaki ebedi kardeşlik kaim kılınacak.
14:45
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da önemli mesajlar verdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da
13:27
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'dan Çözüm Sürecine Sahip Çıkma Çağrısında Bulundu Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da halka seslenirken, birlik ve beraberlik için, daha güçlü bir Türkiye için çözüm sürecine sahip çıkılması çağrısında bulundu.
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'dan Çözüm Sürecine Sahip Çıkma Çağrısında Bulundu
12:10
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'da Halka Kürtçe Seslendi Partisinin 5. Olağan Kongresi için Diyarbakır'a gelen Başbakan, salondakilere Kürtçe seslenerek, 'Selam olsun Diyarbakır' dedi, salonda "Serok Ahmet" sesleri yükseldi.
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'da Halka Kürtçe Seslendi
15:41
Uğur Mumcu Edirne'de Karanfillerle Anıldı Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22'inci yılında Edirne'de törenle anıldı.
Uğur Mumcu Edirne'de Karanfillerle Anıldı
16:43
Ovacık Savcısı Suikastı Davası' Malatya'da Başladı Tunceli'nin ovacık Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un şehit edilmesi ile ilgili açılan dava, güvenlik gerekçesiyle Malatya'da görülmeye başlandı.
15:08
Savcı Suikastı Davası Malatya'ya Taşındı Tunceli’nin Ovacık Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un şehit edilmesiyle ilgili dava, güvenlik gerekçesiyle Malatya’da görülmeye başlandı.
08:42
Haftanın Tarihine Bakış Gazetecilerin haklarını ''fikir işçisi'' olarak düzenleyen 212 sayılı yasa, 10 Ocak 1961'de yürürlüğe girdi.
17:57
Turgut Özal'ın Ölümü Davasında Levent Ersöz'ün Beraatının Gerekçesi Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesinin gerekçeli kararından: "Aydınlatılmamış, karanlıkta kalmış noktalar, gerçekliği tartışılır beyanlara dayanılarak ispat edilmiş sayılamaz" "Türkiye Cumhuriyeti'nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın zehirlenmek suretiyle öldüğü ispatlanamadığı gibi yüklenen suçun sanık Levent.
20:45
Siirt'teki Öğrencilerden Okul ve Kütüphane Projeleri Siirt'te yapılan İlçe Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimi öncesi aday öğrenciler, 6-7 Ekim'deki izinsiz gösterilerde okulların ve halk kütüphanesinin yakılmasını eleştirdi.
Siirt'teki Öğrencilerden Okul ve Kütüphane Projeleri
09:51
Kaymaz Asfalt, Kazaları Yüzde 50 Azalttı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin fren mesafesini kısaltan ve yağışlarda kaymayı önleyen ‘çift kat harç tipi’ kaymaz asfalt uygulaması, kazaları yarı yarıya azalttı.
Kaymaz Asfalt, Kazaları Yüzde 50 Azalttı
16:31
"Kaymaz Asfalt" Kazaları "Yüzde 50" Azalttı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin fren mesafesini kısaltan ve yağışlarda kaymayı önleyen "Çift kat harç tipi" kaymaz asfalt uygulaması, kazaları yarı yarıya azalttı.
19:57
Şehit ve Gazi Yakınları Komandolar ile Fidan Dikti Bolu’da şehit ve gazi yakınları Bolu 2’inci Komando Tugayı’nda komandolarla birlikte fidan diktiler.
Şehit ve Gazi Yakınları Komandolar ile Fidan Dikti
14:03
Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığından "Ağaçlandırma" Etkinliği Eşref Bitlis Kışlası'nda düzenlenen "Ağaçlandırma Bayramı" kapsamında, şehit ve gazi aileleri fidan dikti.
13:28
Komando Tugayında "Ağaçlandırma Bayramı" BOLU (AA) -Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığında, "Ağaçlandırma bayramı" kapsamında, şehit ve gazi aileleri fidan dikti.
12:08
Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Komandolarla Fidan Dikti Bolu 2'nci Komando Tugayı'nda düzenlenen Ağaç Bayramı kapsamında şehit yakınları ve gaziler komandolarla birlikte fidan diktiler.
Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Komandolarla Fidan Dikti
11:41
Şehit Aileleri ve Gaziler Komandolarla Fidan Dikti Bolu 2'nci Komando Tugayı'nda düzenlenen 'Ağaç Bayramı' etkinliğinde, şehit yakınları ve gaziler, komandolarla birlikte fidan dikti.
Şehit Aileleri ve Gaziler Komandolarla Fidan Dikti
16:32
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da Perinçek: "İşçi Partisi'nin programı altı ok programıdır.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da
16:26
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da Perinçek: "İşçi Partisi'nin programı altı ok programıdır. Bu programı kim kabul ederse, onunla hiçbir sorunumuz olmaz"
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da
11:18
Vali Tutulmaz: Eğitilmiş Bireyler, Gelecekte En Büyük Güvencemiz Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, il merkezindeki ilk ve ortaöğretim kurumlarını sabahın erken saatlerinde ziyaret ederek, okullarda denetim ve incelemelerde bulundu.
Vali Tutulmaz: Eğitilmiş Bireyler, Gelecekte En Büyük Güvencemiz
09:54
Vali Tutulmaz, Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etti Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz,"Eğitilmiş bireyler, gelecekte en büyük güvencemizdir."dedi.
Vali Tutulmaz, Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etti
16:08
Recep Yazıcıoğlu'nu Anan İzmirliler: Asla Rüşvet Yedirmez ve Yemezdi Bir döneme damgasını vuran ve halk arasında ‘Süper Vali’ olarak anılan merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'nun ölümünün 11. yıldönümünde İzmirliler unutmadı.
09:23
Malatya'da Alt Geçitte Trafik Kazası: 1 Yaralı Malatya'da, alt geçitte meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Malatya'da Alt Geçitte Trafik Kazası: 1 Yaralı
09:37
Türkiye'nin Karanlık Olayları Madımak Raporuna da Girdi Devlet Denetleme Kurulu'nun, Sivas'taki Madımak olaylarına ilişkin hazırladığı raporda, Türkiye'nin 1990'lı yıllardaki karanlık hadiselerine yer veriliyor.
Türkiye'nin Karanlık Olayları Madımak Raporuna da Girdi
15:56
Bağımsız Milletvekilleri Günay ve Kalkan'dan İhsanoğlu'na Destek Günay, Kalkan ile İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığını destekleyen dilekçelerini YSK'ya göndereceklerini söyledi.
Bağımsız Milletvekilleri Günay ve Kalkan'dan İhsanoğlu'na Destek
20:18
Balyoz Davasındaki Tahliyeler Tahliye edilen Balyoz ve Ergenekon davası sanıkları ile aileleri, Silivri'deki "Nöbet Çadırı"nda bir araya geldi.
19:52
Silivri'deki "Nöbet Çadırı"Nda Son Kez Toplandılar Ergenekon ve Balyoz davalarında tutuklu yargılanan sanıkların yakınları ile destek verenlerin Silivri Cezaevi'nin karşısında 1017 gün önce kurduğu "nöbet çadırı", her iki davadaki tüm tutukluların tahliyesi üzerine, bugün son kez bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.
19:20
Silivri'deki "Nöbet Çadırı"Nda Son Kez Toplandılar Ergenekon ve Balyoz davalarından tahliye olanlar ile yakınları ve destek verenler çadırda son kez buluştu.
Silivri'deki 'Nöbet Çadırı'Nda Son Kez Toplandılar
18:02
Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 175. Yıl Dönümü Etkinlikler kapsamında Ankara'da ikamet eden şehit aileleri ile gaziler ve ailelerine, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük'ün ev sahipliğinde yemek verildi Orgeneral Yörük: "Şehit ve gazilerin fedakarlığı, kahramanlığı, güzel yurdumuzun her köşesinde emniyet ve asayiş hizmetlerini zor koşullar.
17:49
Jandarma Genel Komutanlığı 175. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük, “Üzerinde yaşadığımız topraklar hür ve bağımsız olmanın, onurunu yaşarak geleceğe güvenle bakabilmemize Jandarma teşkilatının bugün ki onurlu ve güçlü konumunu aziz şehitlerimize, kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzu bütün yüreğimle ifade etmek istiyorum” dedi.
Jandarma Genel Komutanlığı 175. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri
08:40
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un Anadolu Yakasında 12 ilçenin bazı bölgelerine yarın elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
16:33
Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Musa Çitil Beraat Etti(2) Mardin'in Derik ilçesinde 1993-1994 yılları arasında 13 kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili Çorum'da yargılanan Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Musa Çitil, beraat etti.
Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Musa Çitil Beraat Etti(2)
12:41
Çankayalı Okçular Türkiye'yi Temsil Edecek Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübünün iki okçusu, Milli Takım forması altında Slovenya ve İsviçre'de Türkiye'yi temsil edecek.
Çankayalı Okçular Türkiye'yi Temsil Edecek
13:49
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Sosyal barış, sosyal adalet, eşitlik ve sendikal haklar için 1 Mayıs 2014'te yeni ve büyük Türkiye idealine inanan herkesi İstasyon Meydanı'na davet ediyoruz"
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
13:09
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması
18:14
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gelibolu ve Küçükkuyu'da etkinlik düzenlendi.
15:23
Ergenekonda Gerekçeli Karar: "Susurluk Ergenekon Örgütü'nün Küçük Bir Hücresidir" Ergenekon davasında gerekçeli kararını açıklayan mahkeme, Susurluk kazası sonrasında ortaya çıkan yapının Ergenekon Örgütü’nün küçük bir hücresi olduğunu belirtti.
18:31
İzmir'de Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı İzmir'in Balçova ilçesindeki zincirleme trafik kazasında ortalık savaş alanına döndü, 6 kişi yaralandı.
İzmir'de Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
18:25
İzmir'de Trafik Kazası: 6 Yaralı İzmir'in Balçova ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazası: 6 Yaralı
18:24
Üniversiteli Genç Trafiği Birbirine Kattı: 6 Yaralı İzmir Balçova'da üniversite öğrencisi Murat Emekçioğlu, aşırı hız nedeniyle karşı yöne geçip üç otomobile çarpınca, 6 kişiyi yaraladı.
Üniversiteli Genç Trafiği Birbirine Kattı: 6 Yaralı
17:45
Karşı Şeride Geçen Otomobil, 3 Araca Çarptı: 6 Yaralı İzmir'in Balçova İlçesi'nde üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Murat Emekçioğu, iddiaya göre, aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybedince, otomobili karşı yöne geçti ve üç otomobile çarptı.
09:19
"Tayyip Erdoğan Bu Ülkenin Son Şansıdır" AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, bugünlerin çok kritik günler olduğunu ve Tayyip Erdoğan bu ülkenin son şansı olduğunu söyledi.
'Tayyip Erdoğan Bu Ülkenin Son Şansıdır'
07:54
"Milli İrade" konferansı - Başbakanlık Başdanışmanı Bulut - Başbakanlık Başdanışmanı Yiğit Bulut, "Çok kritik günlerden geçiyoruz gerçekten. Türkiye çok zor günler yaşıyor ve bir milli mücadele kıvamında bugünleri atlatmaya çalışıyor.
'Milli İrade' konferansı - Başbakanlık Başdanışmanı Bulut -
11:49
Güngören'e Metro Geliyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topba Güngören'e yapılan yatırım ve hizmetlerin açılışına ve yeni yatırımların temel atma törenine katıldı.
Güngören'e Metro Geliyor
16:13
Güngören Modern Meydanına Kavuştu Metro Yolda Güngören’de toplu açılış ve temel atma törenine katılan Başkan Kadir Topbaş, ilçenin yıllar sonra altında kültür merkezi, otopark, spor salonu ve İSMEK bulunan bir meydana kavuştuğu belirterek, “2017’de devreye girecek Bakırköy-Kirazlı-Bağcılar Metro Hattı ile Güngören metroyla buluşacak” dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:12:21. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EŞREF BİTLİS HABERLERİ
[Hata Bildir]