SON DAKİKA ET VE BALIK KURUMU HABERLERİ

Son Dakika Et ve Balık Kurumu Haberleri

15:12
Kit'lerin 2014 Haber Karnesi Belli Oldu 2013 yılında Kamu İktisadi Teşebbüsü içinde, ekonomi sayfalarında en çok haber Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı (PTT) hakkında çıktığı belirlendi.
18:31
TBMM Kit Komisyonu Et ve Süt Kurumu Genel Müdür Vekili Tunç: "Gelecek yıl Erzurum'daki yeni kombina hizmete geçecek.
15:05
Türk Kızılayı'nın Somali'de Kurban Kesimi Türk Kızılayı Eskişehir Şube Yönetim Kurulu üyesi Yasin Özkaya, Somali'de kurban kesimi ve dağıtımı sürecine katıldı.
Türk Kızılayı'nın Somali'de Kurban Kesimi
13:24
Seyitgazi'de Kurban Bayramı Coşkusu Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, bayram namazını Seyitgazi Çarşı Camisi’nde kıldı.
Seyitgazi'de Kurban Bayramı Coşkusu
16:57
Hayvan İthaline Yüzde 40 Oranında İzin Verilmesi Türk Hayvancılığını Bitirir' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Ramazan Kerim Özkan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 100 başlık besihanelere 40 baş ithal büyükbaş hayvan getirilmesine izin verilmesini yanlış bulduklarını söyledi.
Hayvan İthaline Yüzde 40 Oranında İzin Verilmesi Türk Hayvancılığını Bitirir'
11:09
ESK'nın Ana Statüsü Belirlendi Et ve Süt Kurumu, kesimlik ve besilik hayvan, kırmızı et, balık, kümes hayvanları, süt ve süt ürünlerini alıp satabilecek, gerektiğinde ithal veya ihraç edebilecek.
15:02
Festivalde Yarışacak Karpuzlar Ağırlığını Gösterdi Diyarbakır'da, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca her yıl eylül ayında düzenlenen "Karpuz ve Kültür Festivali"nde yarışacak karpuzlar görücüye çıkıyor.
Festivalde Yarışacak Karpuzlar Ağırlığını Gösterdi
10:28
Haftanın Tarihine Bakış Ulusal Kurtuluş Savaşı, Büyük Taarruz ve 30 Ağustos'ta '"Başkomutanlık Meydan Muharebesi"nin kazanılmasıyla sonuçlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
15:55
Söke Ziraat Odası Başkanı Kocabaş: Süte Destek Artmalı Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, Et ve Süt Kurumu'nun piyasayı düzenleyici ve destekleyici görevini yerine getirmesi gerektiğini söyledi.
11:45
Üreticiler İthal Ete Karşı Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tunç et ithalatının et fiyatlarını düşürmeyeceğini ve Ortadoğu'ya ihracat yapılırken, ithalata anlam veremediklerini söyledi.
Üreticiler İthal Ete Karşı
14:17
Türk Kızılayı Siirt Şubesi Et Yardımında Bulundu Türk Kızılayı Siirt Şubesi ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki ihtiyaç sahiplerine konserve et yardımı yaptı.
Türk Kızılayı Siirt Şubesi Et Yardımında Bulundu
10:48
Seydişehir'de Suriyeli Tarım İşçilerine Kavurma Dağıtıldı Türk Kızılay Seydişehir Şubesi, ilçede bulunan Suriyeli tarım işçisi ailelere kavurma dağıttı.
Seydişehir'de Suriyeli Tarım İşçilerine Kavurma Dağıtıldı
12:35
Türk Kızılayı'ndan Et Yardımı Türk Kızılayı Solhan Şubesi Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara konserve et yardımı yaptı.
Türk Kızılayı'ndan Et Yardımı
15:59
Türk Kızılayı Bulanık'ta Et Dağıttı Türk Kızılayı Bulanık Şubesi ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki ihtiyaç sahiplerine konserve et yardımı yaptı.
Türk Kızılayı Bulanık'ta Et Dağıttı
18:12
Türk Kızılayı'ndan İhtiyaç Sahiplerine Kavurma Yardımı Türk Kızılayı Taşova Şube Başkan Yardımcısı Cesarettin Tuzla, ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine 336 kutu kavurma dağıttıklarını bildirdi.
Türk Kızılayı'ndan İhtiyaç Sahiplerine Kavurma Yardımı
12:54
Ramazan'da Et Tüketimi Yüzde 50 Artıyor Ramazan'da et tüketiminin normal dönemlere göre yüzde 50 artış gösterdiği belirtildi.
Ramazan'da Et Tüketimi Yüzde 50 Artıyor
11:58
Dana Kıyma 20 Liraya Satılıyor Et fiyatının en sabit olduğu yerlerden biri olan Et ve Süt Kurumu'nda dana kıymanın kilosu 20 liraya satılıyor.
Dana Kıyma 20 Liraya Satılıyor
17:17
Ebk'nın İthal Kurbanlıkları Tekirdağ'da 27.10.2011 Et ve Balık Kurumu'nun ithal ettiği 17 bin büyükbaş kurbanlıktan 5 bin 150'si Tekirdağ limanına ulaştı.
Ebk'nın İthal Kurbanlıkları Tekirdağ'da 27.10.2011
18:01
Kemaloğlu: Et ve Süt Kurumu Bütün Üreticilerin Hizmetkarı Olacaktır Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Bafra Şubesi düzenlenen törenle Hacınabi mahallesinde hizmete açıldı.
Kemaloğlu: Et ve Süt Kurumu Bütün Üreticilerin Hizmetkarı Olacaktır
19:52
Soma'daki Maden Faciası Başbakanlık AFAD: "241 araç ve bin 489 personelle arama kurtarma ve psikososyal destek çalışmaları kesintisiz sürdürülmektedir"
20:05
Afad: 1289 Personel ile Arama Kurtarma Sürdürülmektedir AFAD saat 18.00 itibariyle, Manisa Soma Maden Ocağı'nda Trafo patlaması sonrası yürütülen arama kurtarma çalışmalara ilişkin basın açıklaması yaptı.
19:55
Başbakanlık Afad'dan Maden Faciasına İlişkin Açıklama Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Manisa’nın Soma ilçesinde bir maden ocağında meydana gelen trafo patlaması ve yangın sonrasında çalışmaların daha hızlı ilerleyebilmesi için arama kurtarma personeli sayısının 596'ya, psikososyal destek personeli ve tıbbi personelin sayısının ise 599'dan 693'e çıkarıldığını bildirdi.
15:45
Mersin'de Parmaklarını Kıyma Makinesine Kaptırdı Mersin'de 30 yaşındaki Aysel Şimşek adlı kadın, temizlikçi olarak girdiği iş yerinde elini kıyma makinesine kaptırarak 4 parmağını kaybetti.
Mersin'de Parmaklarını Kıyma Makinesine Kaptırdı
17:35
Oran Kalkınma Kurulu Üyeleri Tarım ve Hayvancılık Alanında İyi Uygulama Örneklerini Yerinde İnceledi TR72 Bölgesi’nin (Kayseri, Sivas ve Yozgat) gelişimi adına örnek alınabilecek çalışmaların Ajans Kalkınma Kurulu Üyeleri’yle birlikte yerinde ziyareti kapsamında, 2014 yılının ilk iyi uygulama ziyareti, bölge için önem taşıyan sektörlerden biri olan tarım ve hayvancılık alanında Ajans Kalkınma Kurulu Üyeleri’nin oluşturduğu geniş bir katılımcı kitlesiyle Kayseri’de gerçekleştirildi.
Oran Kalkınma Kurulu Üyeleri Tarım ve Hayvancılık Alanında İyi Uygulama Örneklerini Yerinde İnceledi
18:02
Et ve Balık Kurumu'ndaki Dolandırıcılığa 170 Yıl Hapis Et ve Balık Kurumu Diyarbakır Et Kombinası Müdürlüğü'nde bazı kişilerin kar payı vaadi ile milyonlarca lira para toplayarak ortadan kaybolduğu iddialarına ilişkin davada, tutuklu sanık Mehmet Kaymaz 170 yıl 8 ay hapisle cezalandırdı.
17:35
Ebk Et Kombinasındaki Dolandırılıcık Davasında Karar Kar payı vaadi ile vatandaşlardan para topladıkları iddia edilen EBK Diyarbakır Et Kombinası Müdürlüğü'nde görevli 1'i tutuklu 8 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanık 164 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
15:24
Et İthalatı Kapıda Malatya Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Mehmet Taneli, “Eti ithalatı kapıda” dedi.
Et İthalatı Kapıda
11:44
Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Girdikleri Hizmet Kolları Listesinde Değişiklik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, kamu görevlileri sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu kapsamına giren kurum ve kuruluşların girdikleri hizmet kollarının bazılarında değişikliğe gitti.
14:12
Yanmaz, '28 Şubat' Sürecini Anlattı 28 Şubat'ın siyasi mağdurlarından olan dönemin Milletvekili Niyazi Yanmaz, Genç MÜSİAD Urfa Şubesi'nde 28 Şubat sürecinde yaşanan olayları anlattı.
Yanmaz, '28 Şubat' Sürecini Anlattı
13:33
Seydaoğlu: Haram Oya Tenezzül Eden Namerttir Ak Parti Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkan adayı Sebgetullah Seydaoğlu, "Bir tek haram oya tenezzül eden demokrat olmadığı gibi namerttir" dedi.
Seydaoğlu: Haram Oya Tenezzül Eden Namerttir
21:39
Amasya'da 12 Eylül Dönemindeki İşkence İddialarının Davası Amasya'da, 12 Eylül 1980 askeri darbesinin ardından 4 kişiye işkence uyguladığı iddia edilen 2 şüphelinin yargılanmasına başlandı.
Amasya'da 12 Eylül Dönemindeki İşkence İddialarının Davası
10:16
Denizli Et Kombinası'nda Sona Gelindi Denizli'nin Eskihisar Mahallesi'nde Et ve Süt Kurumu tarafından inşaatına başlanan Denizli Et Kombinası'nda sona gelindi.
Denizli Et Kombinası'nda Sona Gelindi
09:28
Milletvekili Karakelle'den Kurtuluş Bayramı Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle Erzincan’ın düşman işgalinden kutrtuluşunun 96. Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Milletvekili Karakelle'den Kurtuluş Bayramı Mesajı
10:27
"Hayvan Besiciliği Profesyonel Yapılmalı" Erzurum Damızlık Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Akpunar, hayvan besiciliğinin de profesyonelce yapılması gerektiğini söyledi.
'Hayvan Besiciliği Profesyonel Yapılmalı'
10:13
Hayvancılığı Profesyonellik Kurtarır Erzurum Damızlık Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Emrullah Akpunar, her işte olduğu gibi hayvan besiciliğinin de profesyonelce yapılması gerektiğini bildirdi.
Hayvancılığı Profesyonellik Kurtarır
16:03
Hes Bağlantısına Asfalt Erenler Et ve Balık Kurumu önünde asfalt çalışmalarını tamamlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi, bölgedeki yaya ve bisiklet yolu ile çevre düzenlemelerini de kısa süre içerisinde sona erdirecek.
Hes Bağlantısına Asfalt
15:25
Yazlık Ulaşımına Alternatif Sağlandı Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.
Yazlık Ulaşımına Alternatif Sağlandı
20:53
Afyonkarahisar'da Özerler Holding 30 Yılını Dolduran Çalışanlarını Onurlandırdı Afyonkarahisar’ın en eski sanayi kuruluşlarından birisi olan Özerler Holding bünyesinde görev yapan 30 yılını doldurmuş personellere onur plaketi verildi.
Afyonkarahisar'da Özerler Holding 30 Yılını Dolduran Çalışanlarını Onurlandırdı
15:00
AK Parti İl Başkanı Kuru Açıklaması AK Parti Sivas İl Başkanlığı tarafından Yunus Emre, Yeni Mahalle, Fatih, Esentepe ve Yenidoğan mahallelerinin katılımıyla genişletilmiş bölge toplantısı yapıldı.
AK Parti İl Başkanı Kuru Açıklaması
12:34
Cihan Haber Ajansı Gündemi -Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Erzincan Organize Sanayi Bölgesi'nde Et ve Balık Kurumu tarafından yaptırılacak olan Tavuk Entegre Tesisi'nin...
Cihan Haber Ajansı Gündemi
00:29
Cihan Haber Ajansı Ön Gündem A Milli Takım, Hollanda ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlılarına devam edecek.(19.Trabzonspor taraftarları Türkiye Futbol Federasyonu önünde protesto gösterisi düzenleyecek.(15.Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gıda)...
Cihan Haber Ajansı Ön Gündem
13:57
Şehitkamil'de Kurban Kesim ve Satış Yerleri Belirlendi Şehitkamil Belediyesi vatandaşların Kurban Bayramı'nda mağdur olmamaları nedeniyle kurban kesim ve satış yerlerini belirledi.
Şehitkamil'de Kurban Kesim ve Satış Yerleri Belirlendi
13:24
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'dan Satso'ya Ziyaret Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener Bayraktar ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve...
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'dan Satso'ya Ziyaret
12:58
"Verimli Tarım Alanları Fabrikadır" Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Bayraktar: "Ülkemizin önemli bir konusu olan parçalı araziler sorununun çözümüyle verimli tarım arazileri üzerindeki sanayileşmenin de önüne geçilmiş olur. Tarım alanları da fabrikadır, fabrika üstüne fabrika olmaz" "Ülkemizde hayvancılık sektörünü kurtaracak en önemli projelerden birisi, Et ve Süt Kurumu'nun açılacak olmasıdır"
13:57
Et Balık Kurumunun Tezgahları Boş Kaldı Kurban Bayramı'na sayılı günler kala üreticilerin hayvanları Et ve Balık Kurumu yerine canlı hayvan pazarlarına göndermeleri kurumu sıkıntıya düşürdü.
Et Balık Kurumunun Tezgahları Boş Kaldı
12:39
Kızılay'ın Kurban Bağışı Kampanyası Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, vatandaşlara kurban bağışlarını Kızılay'a yapmaları çağrısında bulundu.
Kızılay'ın Kurban Bağışı Kampanyası
10:25
Kızılay'dan Kurban Bağışı Kampanyası Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesi Kızılay Şubesi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle 'Kurban Bağışı' kampanyası düzenledi.
Kızılay'dan Kurban Bağışı Kampanyası
16:40
Bakan Eker, Vanuatu Bakanı ile Görüştü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Vanuatu Tarım Bakanı David Tosul ile ikili görüşme gerçekleştirdi.
Bakan Eker, Vanuatu Bakanı ile Görüştü
14:05
Kızılay Muğla Şube Başkanı Karakuş: Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün Türk Kızılayı tarafından yedi yıldır devam eden vekaletle kurban kesimi kampanyası, 'Kurban bereketi yıl boyu sürsün' sloganıyla bu yıl da düzenlenecek.
Kızılay Muğla Şube Başkanı Karakuş: Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün
18:20
Kanatlı Hayvan Sektörü Canlanacak Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan kanatlı kesimhanesinin faaliyete geçirilmesiyle, bölgede kanatlı sektörü tekrar canlanacak.
Kanatlı Hayvan Sektörü Canlanacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:13:46. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ET VE BALIK KURUMU HABERLERİ
[Hata Bildir]