SON DAKİKA ET VE BALIK KURUMU HABERLERİ

Son Dakika Et Ve Balık Kurumu Haberleri

 • 15:03Kayseri'de Dana Etinden Üretilen Sucuk Fiyatları 17 Liraya Kadar DüştüKayseri'de Dana Etinden Üretilen Sucuk Fiyatları 17 Liraya Kadar DüştüKayseri’de et fiyatlarının yükselmesine karşın sucuk fiyatlarının 17 liraya kadar düşmesi dikkat çekti.
 • 15:10Kayseri Ktb Başkanı Ünlü: Pastırma ve Sucuktan Öleni DuymadıkKayseri Ktb Başkanı Ünlü: Pastırma ve Sucuktan Öleni DuymadıkKtb Başkanı Ünlü: Pastırma ve sucuktan öleni duymadık KAYSERİ Ticaret Borsası (KTB) Başkanı, pastırma ve sucuk üreticisi Şaban Ünlü, Dünya Sağlık Örgütün sucuk, pastırma, salam sosis gibi et ürünlerinin kanser yaptığı yolundaki açıklamasına tepki gösterdi.
 • 21:05Sivas - Genç Nüfusu Tarımda Tutmanın Yolu Kırsal KalkınmadırSivas - Genç Nüfusu Tarımda Tutmanın Yolu Kırsal KalkınmadırTBMM Başkanı Yılmaz: 78 milyon kardeştir (ek) GENÇ NÜFUSU TARIMDA TUTMANIN YOLU KIRSAL KALKINMADIR TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas İl Özel İdaresi tarafından Kayseri yolu üzerindeki Kovalı Mevkii'ne yapılan Et Entegre Tesisleri'nin Et ve Süt Kurumu'na devredilmesi törenine katıldı.
 • 20:50TBMM Başkanı Yılmaz: Sivas'ın Bir Hayali GerçekleştiTBMM Başkanı Yılmaz: Sivas'ın Bir Hayali GerçekleştiTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas’ın bir hayalinin gerçekleştiğini belirtip, “2000 yılında özelleştirilen ve kapanan Et ve Balık Kurumu'nu Sivas’a kazandırıyoruz.
 • 19:23TBMM Başkanı Yılmaz: 78 Milyon Kardeştir (2)TBMM Başkanı Yılmaz: 78 Milyon Kardeştir (2)Genç NÜFUSU TARIMDA TUTMANIN YOLU KIRSAL KALKINMADIR TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas İl Özel İdaresi tarafından Kayseri yolu üzerindeki Kovalı Mevkii'ne yapılan Et Entegre Tesisleri'nin Et ve Süt Kurumu'na devredilmesi törenine katıldı.
 • 18:54TBMM Başkanı Yılmaz: TBMM Başkanı Yılmaz: "Genç Nüfusu Tarımda Tutmanın Tek Yolu Kırsal Kalkınmadır"Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, "Genç nüfusu tarımda tutmanın tek yolu kırsal kalkınmadır.
 • 13:59Ulubaş'tan Başkan Aydın'na ZiyaretEski Et ve Balık Kurumu Genel Müdürü Bekir Ulubaş, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı ziyaret etti.
 • 15:34Hayvan Pazarındaki Deve, Vatandaşların İlgi Odağı OlduHayvan Pazarındaki Deve, Vatandaşların İlgi Odağı OlduKurban Bayramı’na saatler kala Çankırı'daki hayvan pazarlarında kurbanlıkların yüzde 80’i satıldı.
 • 17:05Ebk'nın Kalan Kurbanlıkları Satın Alacağını Duyurması Bile Kurban Satıcılarını Memnun EtmediEbk'nın Kalan Kurbanlıkları Satın Alacağını Duyurması Bile Kurban Satıcılarını Memnun EtmediKurbanlık dana ve kuzu üreticileri, Türkiye Et ve Balık Kurumu’nun elde kalan kurbanlıkları satın alacağını açıklamasına rağmen, devletin hayvan üreticilerine yönelik sığır başına 350, yavru hayvan başına verdiği 150 liralık destek priminin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi iki katına çıkarılmasını istiyor.
 • 10:41Türkiye Diyanet Vakfı AçıklamasıTürkiye Diyanet Vakfı, vekaletle kurban organizasyonuna ilişkin bugün bir gazetede yer alan iddialara ilişkin, "Vakfımız, kurban organizasyonunun tüm süreçlerini bizzat kendisi yürütmekte olup, Et ve Balık Kurumu ile hiçbir surette çalışmamaktadır" açıklamasında bulundu.
 • 08:55Türkiye Diyanet Vakfı'ndan AçıklamaTürkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kurban Organizasyonunun tüm süreçlerini bizzat yürüttüklerini, Et ve Balık Kurumu ile hiçbir surette çalışmadıklarını açıkladı.
 • 10:22Bursa'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri BelirlendiBursa'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri BelirlendiKurban Bayramına sayılı günler kala Bursa’da kurban satış alanlarının ardından, kesim yerleri de belirledi.
 • 16:25İçişleri Bakanı Altınok, Başkan Sekmen'i Ziyaret Ettiİçişleri Bakanı Altınok, Başkan Sekmen'i Ziyaret Ettiİçişleri Bakanı Selami Altınok, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.
 • 13:10Hayvan Kesim ve Satış İşlemlerindeki Yolsuzluk İddiasıLüleburgaz'da, dönemin Et ve Balık Kurumu'nca (EBK) Meksika, Avustralya ve Brezilya'dan ithal edilen angusların kesim ve satış işlemlerinde yolsuzluk yaptıkları öne sürülen 18 kişi beraat etti.
 • 18:46Bozkuş, Türkiye'deki Et Pahalılığının Nedenlerini AçıkladıBozkuş, Türkiye'deki Et Pahalılığının Nedenlerini AçıkladıBereket Döner, 80. restoranını açmaya hazırlanıyor.
 • 15:04Yozgat Esk'nın Süt Kombinası Çürümeye BırakıldıYozgat Esk'nın Süt Kombinası Çürümeye BırakıldıEt ve Süt Kurumu (ESK) Yozgat Et ve Süt Kombinasının et kısmı çalışırken, süt kısmı atıl vaziyette bekliyor.
 • 10:41Süt Fiyatlarına Esk Müdahale EtmeliTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, çiğ süt fiyatlarının bir yılı aşkın bir süredir 1 lira 15 kuruş olduğunu bildirerek, “ESK’yı süt fiyatlarına, piyasaya müdahale etmeye davet ediyorum” dedi.
 • 10:35Tzob: Et ve Süt Kurumu, Süt Fiyatına Müdahale EtmeliTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, çiğ süt fiyatlarının bir yılı aşkın bir süredir 1 lira 15 kuruş olduğunu bildirerek, “Et ve Süt Kurumu'nu (ESK) süt fiyatlarına, piyasaya müdahale etmeye davet ediyorum.
 • 12:06Kütahyalılar, Et ve Balık Kurumu'nun Şube Açmasını İstiyorKütahyalılar, Et ve Balık Kurumu'nun Şube Açmasını İstiyorVatandaşlar, Et Balık Kurumu’nun Kütahya’ya da şube açmasını istiyor.
 • 11:04Meram Belediyesi Yeni Yerine TaşınıyorMeram Belediyesi Yeni Yerine TaşınıyorKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi, yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınıyor.
 • 16:37Süt Üreticisi Destek Almazsa Kriz Kapıda'Süt Üreticisi Destek Almazsa Kriz Kapıda'Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kemal Kocabaş, süt üreticilerinin yeni bir krizin eşiğinde olduğunu söyledi.
 • 12:55Kızılay Simav Şubesi Kavurma DağıttıKızılay Simav Şubesi Kavurma DağıttıTürk Kızılayı Simav Şubesi Ramazan ayı münasebetiyle ilçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara 432 kutu kavurma dağıttı.
 • 18:59Konya'da Cami YıkımıKonya'da Cami YıkımıKonya'da cami yıkımı Konya'da Meram Belediyesi, yeni hizmet binasının önündeki 31 yıl önce yapılan Et ve Balık Kurumu Camii'nin yıkımına başladı.
 • 18:14Konya'da Cami YıkımıKonya'da Cami YıkımıKonya'da Meram Belediyesi, yeni hizmet binasının önündeki 31 yıl önce yapılan Et ve Balık Kurumu Camii'nin yıkımına başladı.
 • 23:40Bakan Bozkır, Gaziosmanpaşa'daAB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, genel seçimde kendi alacakları oya baktıklarını belirterek, "Yüzde 50'ye yakın, belki daha fazla oy alacağız inşallah" dedi.
 • 22:24Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne Olur Bu Yalancıların Peşinden Kopun"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’li seçmenlere seslenerek, "Şimdi ben CHP’ye gönül veren kardeşlerime söylüyorum, ne olur bu yalancıların peşinden kopun" dedi.
 • 21:25Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kemal Derviş o günün hükümetine '15 yasa 15 günde çıkmazsa IMF kredi vermez, siz de emeklinin, memurun, işçinin maaşını veremezsiniz' diye dayatmıştı" dedi.
 • 01:47Cumhurbaşkanı Erdoğan: (6)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefetin yurt gezileri düzenlemesine yönelik yaptığı eleştiriler hakkında, "Benim seçilmemden önce meydanlarda söylediğim bir şey vardı.
 • 19:05AK Parti'nin İstanbul'daki İlçe MitingleriAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul da dahil bazı mahallelerde, bölgelerde vatandaşların "Bak, senin şu şu ilde, şu köyde akraban var. Bizim doğrultumuzda davranmazsanız sizin akrabalarınızı cezalandırırız" şeklinde tehdit edildiğini belirterek, "Buradan uyarıyorum, bu tehditlere devam etmeleri halinde her türlü tedbiri alır, seçim güvenliğini sağlarız Allah'ın izniyle ama bu tehditlere boyun eğmeyiz" dedi.
 • 18:08Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Piral AçıklamasıEt ve Süt Kurumu (ESK) Genel Müdürü Kasım Piral, bugüne kadar, kombinalarla çalışmalarını sürdüren kurumun tarihinde ilk defa Tekirdağ'da temsilcilik açtığını söyledi.
 • 17:01Düzeltme) Bakan Eker'den Kılıçdaroğlu'na 'Çalar Saat' UyarısıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Et ve Balık Kurumu’nu yeniden yapılandıracağız. Adı Et ve Süt Kurumu olacak" sözlerine yanıt verdi.
 • 16:17Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: CHP'nin Başına Gelirken de Yalan SöylediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile aralarındaki 'altın kaplama klozet' polemiğine değinerek, "Sen bunu ispat edemezsen CHP’nin başına bela olmaktan çekilecek misin?
 • 13:32Bakan Eker'den Kılıçdaroğlu'na 'Çalar Saat' UyarısıBakan Eker'den Kılıçdaroğlu'na 'Çalar Saat' UyarısıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Et ve Balık Kurumu’nu yeniden yapılandıracağız. Adı Et ve Süt Kurumu olacak" sözlerine yanıt verdi.
 • 18:04Liderlerden Renkli Görüntüler - Kılıçdaroğlu: Liderlerden Renkli Görüntüler - Kılıçdaroğlu: "Bir Şey Eksik. Dürüst Siyaset Eksik, Namussuz...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından detay- Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Yöresel oyun ekibinin gösterisi- Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlarla fotoğraf çektirmesi Miting meydanlarının "renkli" görüntüleriLiderlerin, Milletvekili Genel Sec¸imi öncesinde "kozlarını paylaştıkları" miting meydanları zaman zaman renkli görüntülere sahne oluyor.
 • 18:02Miting Meydanlarının "Renkli" Görüntüleri - Kılıçdaroğlu, Roman Vatandaşlarla BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kılıçdaroğlu'nun seçim otobüsünden inişi- Vatandaşlarla selamlaşması fotoğraf çektirmesi- Minik kızı kucağına alması- Vatandaşın Kılıçdaroğlu'nun elini tutup oynaması- Minik kızın elini öpmesi- Bir vatandaşın Kılıçdaroğlu için yazdığı şarkıyı okuması- Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet etmesi Miting meydanlarının "renkli" görüntüleri- Liderlerin, Milletvekili Genel Sec¸imi öncesinde "kozlarını paylaştıkları" miting meydanları zaman zaman renkli görüntülere sahne olurken, bazen açılan bir pankart, atılan bir slogan veya yaşanan dil sürçmeleri alandakileri tebessüm ettirdi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun ilk mitingini gerçekleştirdiği Erzurum'da, İstasyon Meydanı'na asılan, "Siftah Dadaş'tan Bereket Allah'tan" yazılı büyük boy pankart yer aldı- MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, partisinin Kocaeli'deki mitinginde kullandığı "Atanamayan ne kadar öğretmen varsa alayını atayacağız" ifadesi dikkati çekti- HDP Muğla mitinginde seçim otobüsünün üzerine konulan iki karpuzun birinde HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'ın portresi, diğerinde ise partinin amblemi yer aldı Liderlerin Milletvekili Genel Sec¸imi öncesinde "kozlarını paylaştıkları" miting meydanları zaman zaman renkli görüntülere sahne olurken, bazen, açılan bir pankart, atılan bir slogan veya yaşanan dil sürçmeleri alandakileri tebessüm ettirdi.
 • 15:35Düzeltme "Miting Meydanlarının "Renkli" Görüntüleri" Başlıklı Haberimizin, Son Paragrafı, "Bu...Liderlerin Milletvekili Genel Sec¸imi öncesinde "kozlarını paylaştıkları" miting meydanları zaman zaman renkli görüntülere sahne olurken, bazen, açılan bir pankart, atılan bir slogan veya yaşanan dil sürçmeleri alandakileri tebessüm ettirdi.
 • 14:52Miting Meydanlarının "Renkli" GörüntüleriLiderlerin Milletvekili Genel Sec¸imi öncesinde "kozlarını paylaştıkları" miting meydanları zaman zaman renkli görüntülere sahne olurken, bazen, açılan bir pankart, atılan bir slogan veya yaşanan dil sürçmeleri alandakileri tebessüm ettirdi.
 • 13:43CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP iktidarında yoksul ailenin olmayacağını ve hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceğini belirtti.
 • 23:05Erdoğan: Erdoğan: "12 Eylül Dönemini Özlüyoruz Diyorlar"- Toplu açılış töreni- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4)- "İstedikleri kadar medyaları olsun, İstedikleri kadar paralel medyaları olsun, istedikleri kadar Doğan medyası olsun, istedikleri kadar onların yandaşları olsun. Bunlar ne demişti?
 • 21:38Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'taCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstedikleri kadar medyaları olsun, istedikleri kadar paralel medyaları olsun, istedikleri kadar Doğan medyası olsun, istedikleri kadar onların yandaşları olsun. Bunlar ne demişti?
 • 21:13Erzurum Dürüst ve Namusluların Yönettiği Türkiye'yi İnşa Edeceğiz 2Erzurum Dürüst ve Namusluların Yönettiği Türkiye'yi İnşa Edeceğiz 2Kılıçdaroğlu: Siyasetçi köşeyi dönmek için Başbakan olmuş (ek) "DÜRÜST VE NAMUSLULARIN YÖNETTİĞİ TÜRKİYE'Yİ İNŞA EDECEĞİZ" Kastamonu'dan uçakla Erzurum'a geçen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstasyon Meydanı'ndaki mitingi gecikmeli olarak saat 19.13'te başladı.
 • 20:33Kılıçdaroğlu: Siyasetçi Köşeyi Dönmek İçin Başbakan Olmuş (2)Kılıçdaroğlu: Siyasetçi Köşeyi Dönmek İçin Başbakan Olmuş (2)"dürüst VE NAMUSLULARIN YÖNETTİĞİ TÜRKİYE'Yİ İNŞA EDECEĞİZ" Kastamonu'dan uçakla Erzurum'a geçen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstasyon Meydanı'ndaki mitingi gecikmeli olarak saat 19.13'te başladı.
 • 21:14Denizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinası'nda Trafo YangınıDenizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinası'nda Trafo YangınıDenizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinası'nda trafo yangını TARIM, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Denizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinasında, elektrik trafosundan yangın çıktı.
 • 20:03Denizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinası'nda Trafo YangınıDenizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinası'nda Trafo YangınıTarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Denizli'deki Et ve Balık Kurumu Kombinasında, elektrik trafosundan yangın çıktı.
 • 12:2390'lık Hüseyin Dede: Dinç Olmamı Sigarasız ve Stressiz Hayata Borçluyum90'lık Hüseyin Dede: Dinç Olmamı Sigarasız ve Stressiz Hayata Borçluyum90 yaşındaki Hüseyin Kovalı, dinç görünmesini sigarasız, alkolsüz ve stressiz bir hayat sürmesine borçlu. Hüseyin dede, 75 yıldır güneş doğmadan da güne başlıyor.
 • 17:13Kit'ler İçinde En Çok "PTT" Konuşuldu2015 yıl ilk dört ayında Kamu İktisadi Teşebbüsü arasında, ekonomi sayfalarında en çok haberin Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı hakkında çıktığı belirlendi.
 • 16:09Sakarya ve Kocaeli'nde Nevruz KutlamalarıSAKARYA/ Sakarya ve Kocaeli'nde Nevruz Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.
 • 15:11Nevruz KutlamalarıNevruz KutlamalarıSakarya'da Nevruz Bayramı nedeniyle kutlama programı düzenlendi.
 • 14:41Zeybekci: Zeybekci: "Türkiye Dış Ticarette Dünyanın 7. En Büyük Ülkesi Haline Geldi"Et ve Süt Kurumu Denizli Et Kombinası'nın açılış töreni- Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye, dış ticarette tarım, hayvancılık ve gıda alanında bugün katma değer anlamında dünyanın 7. en büyük ülkesi haline geldi" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin dış ticarette tarım, hayvancılık ve gıda alanında bugün katma değer anlamında dünyanın en büyük 7. büyük ülkesi haline geldiğini söyledi.
 • 14:07Et ve Süt Kurumu Denizli Et Kombinası'nın Açılış TöreniEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin dış ticarette tarım, hayvancılık ve gıda alanında bugün katma değer anlamında dünyanın en büyük 7. büyük ülkesi haline geldiğini söyledi.