SON DAKİKA ETİ GÜMÜŞ A.Ş. HABERLERİ

Son Dakika Eti Gümüş A.ş. Haberleri

  • 17:14 Küçükbaş Hayvan Ölümleri - Kütahya Küçükbaş Hayvan Ölümleri - Kütahya GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Köy tabelası Telef olan hayvanlar Hayvanları telef olan Muzaffer Sözer'in açıklamaları Hayvanların su içtiği dereden detaylar Tavşanlı'da, henüz belirlenemeyen nedenle hastalanan keçilerin emzirdiği yaklaşık 150 oğlak ile bir büyükbaş hayvan telef oldu Kütahya Valisi Yılmaz: "Konuyla ilgili Valiliğimize bilgi ulaştıktan sonra, ilgili kurumlara hemen talimat vererek konunun araştırılması için görevlendirdim" Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Dulkadir köyünde, henüz belirlenemeyen nedenle hastalanan keçilerin emzirdiği yaklaşık 150 oğlak ile bir büyükbaş hayvanın telef olduğu bildirildi.
  • 14:21 Kütahya'da Küçükbaş Hayvan Ölümleri Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Dulkadir köyünde, henüz belirlenemeyen nedenle hastalanan keçilerin emzirdiği yaklaşık 150 oğlak ile bir büyükbaş hayvanın telef olduğu bildirildi.
  • 09:06 Beyşehirli Milli Sporcu Altınla Ödüllendirildi Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilk defa giydiği milli formayla uluslararası başarı gösteren Beyşehirli milli sporcuyu altınla ödüllendirdi.
  • 17:23 İpek Koza Holding Bünyesindeki Şirketlere Kayyum Atandı İpek Koza Holding Bünyesindeki Şirketlere Kayyum Atandı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi ile İpek Koza Holding ve bünyesindeki şirketlere kayyum atanmasına karar verildi.
  • 13:44 Eti Gümüş A.Ş. Tesislerine Yeni Baraj Yapılmasına Köylüler Karşı Eti Gümüş A.Ş. Tesislerine Yeni Baraj Yapılmasına Köylüler Karşı Siyanürlü suyun depolandığı baraj setlerinden birinin çökmesiyle gündeme gelen Kütahya'daki Eti Gümüş A.Ş.tesislerine yeni baraj yapılmasına köylüler karşı çıkıyor.