SON DAKİKA ETİ GÜMÜŞ HABERLERİ

Son Dakika Eti Gümüş Haberleri

  • 17:14Küçükbaş Hayvan Ölümleri - KütahyaKüçükbaş Hayvan Ölümleri - KütahyaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Köy tabelası Telef olan hayvanlar Hayvanları telef olan Muzaffer Sözer'in açıklamaları Hayvanların su içtiği dereden detaylar Tavşanlı'da, henüz belirlenemeyen nedenle hastalanan keçilerin emzirdiği yaklaşık 150 oğlak ile bir büyükbaş hayvan telef oldu Kütahya Valisi Yılmaz: "Konuyla ilgili Valiliğimize bilgi ulaştıktan sonra, ilgili kurumlara hemen talimat vererek konunun araştırılması için görevlendirdim" Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Dulkadir köyünde, henüz belirlenemeyen nedenle hastalanan keçilerin emzirdiği yaklaşık 150 oğlak ile bir büyükbaş hayvanın telef olduğu bildirildi.
  • 14:21Kütahya'da Küçükbaş Hayvan ÖlümleriKütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Dulkadir köyünde, henüz belirlenemeyen nedenle hastalanan keçilerin emzirdiği yaklaşık 150 oğlak ile bir büyükbaş hayvanın telef olduğu bildirildi.
  • 09:06Beyşehirli Milli Sporcu Altınla ÖdüllendirildiBeyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilk defa giydiği milli formayla uluslararası başarı gösteren Beyşehirli milli sporcuyu altınla ödüllendirdi.
  • 17:23İpek Koza Holding Bünyesindeki Şirketlere Kayyum Atandıİpek Koza Holding Bünyesindeki Şirketlere Kayyum AtandıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi ile İpek Koza Holding ve bünyesindeki şirketlere kayyum atanmasına karar verildi.
  • 13:44Eti Gümüş A.Ş. Tesislerine Yeni Baraj Yapılmasına Köylüler KarşıEti Gümüş A.Ş. Tesislerine Yeni Baraj Yapılmasına Köylüler KarşıSiyanürlü suyun depolandığı baraj setlerinden birinin çökmesiyle gündeme gelen Kütahya'daki Eti Gümüş A.Ş.tesislerine yeni baraj yapılmasına köylüler karşı çıkıyor.