SON DAKİKA EYNESİL HABERLERİ

Son Dakika Eynesil Haberleri

16:41
MHP Giresun Adayı Erzurum: Giresun Çöp Ayıbından Kurtulacak MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, Aksu Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.
MHP Giresun Adayı Erzurum: Giresun Çöp Ayıbından Kurtulacak
15:36
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum "Giresun 'Seviyorum' Demekle Sevilmiyor" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum yaptığı açıklamada, Giresun'un "seviyorum" demekle sevilemeyeceğini, gerçek sevginin proje ve icraatlarla olabileceğini söyledi.
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum 'Giresun 'Seviyorum' Demekle Sevilmiyor'
11:39
Küçükler Basketbol Bay-Bayan Grup Müsabakaları Tamamlandı 21– 23 Mart 2014 tarihleri arasında 11 İl, 21 Takım'ın katılımları ile gerçekleşen 2013 – 2014 Okul Sporları Küçükler Basketbol Bay-Bayan Grup Müsabakaları tamamlandı.
Küçükler Basketbol Bay-Bayan Grup Müsabakaları Tamamlandı
12:46
Okullarda Geçici Temizlik İşçisi Olmak İçin Başvurdular Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Giresun İl Müdürlüğünce okulların temizlik işlerinin yapılmasına yönelik geçici süre ile çalışmak için 934 kişi müracaat ederken, 208 işçi kura ile belirlendi.
Okullarda Geçici Temizlik İşçisi Olmak İçin Başvurdular
12:03
Giresun'da Bir Köyün Daha Su Sorunu Çözüme Kavuştu Giresun’un Eynesil ilçesine bağlı 430 hanelik İshaklı köyünün su sorunu çözülerek düzenlenen bir törenle musluklardan su verilmeye başlandı.
Giresun'da Bir Köyün Daha Su Sorunu Çözüme Kavuştu
13:21
Eynesil'de "İçme Suyu Tesisi" Hizmete Girdi Eynesil Belediyesi ile Trabzon iline bağlı Vakfıkebir, Beşikdüzü, Çarşıbaşı ve Yalıköy belediyelerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği içme suyu tesisinin açılışı yapıldı.
11:34
Vali Karahan, İşitme Engelliler Okulunu Ziyaret Etti Vali Hasan Karahan, Eynesil İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret etti.
18:02
Suriye'deki İç Savaşın 3. Yılı Özgür Der Eynesil Temsilcisi Uzun: "Zulmün karşısında başkaldıran mazlum Suriye halkıyla her fırsatta dayanışma içinde olacağımızı bir kez daha vurguluyoruz"
16:54
Görele'de Emlak Danışmanlığı Kursunu Tamamlayanlar Belgelerini Aldı Görele Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından düzenlenen emlak danışmanlığı kursunda başarı gösteren 47 kursiyere belgeleri verildi.
Görele'de Emlak Danışmanlığı Kursunu Tamamlayanlar Belgelerini Aldı
10:20
Ak Partili Sedat Özsoy: "Ayazağa'yı Ayağa Kaldırmaya Geliyoruz" Seçim çalışmalarını Ayazağa’da sürdüren AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’u partililer, “İşte başkan işte Ayazağa” sloganlarıyla karşıladı.
Ak Partili Sedat Özsoy: 'Ayazağa'yı Ayağa Kaldırmaya Geliyoruz'
17:01
Dokasidef Başkanlığına Yeniden Kafkas Seçildi Doğu Karadeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (DOKASİDEF) Başkanlığına yeniden Zeyyat Kafkas seçildi.
17:08
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum: "Tek Hedefimiz Giresun'un Gelişmesi" Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum bugün önce sabah kahvaltısında Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeleri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum: 'Tek Hedefimiz Giresun'un Gelişmesi'
14:35
Görele'de Emlak Danışmanlığı Kursu Açıldı Görele Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından emlak danışmanlığı kursu açıldı.
Görele'de Emlak Danışmanlığı Kursu Açıldı
10:45
Eynesil'de Organ Bağışı Semineri Eynesil Toplum Sağlığı Merkezi'nce “Organ Bağışı” konulu seminer düzenlendi.
13:20
"Belediye Hizmetleri Halka Adil, Eşit Dağıtılmadı" CHP Eynesil Belediye Başkan Adayı Fevzi Nihat Gökal, Eynesil'de ayrımcılığı giderip, halkın belediyesi olacaklarını söyledi.
11:20
Giresun'da Fındık Hırsızları Yakalandı Görele ilçesinde fındık hırsızlığı iddiası ile 6 kişi gözaltına alındı.
15:14
Vakfıkebir Devlet Hastanesi 2013 Yılında Rekora Gitti Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde 2013 yılında toplam 322 bin 210 kişiye poliklinik hizmeti verildi.
Vakfıkebir Devlet Hastanesi 2013 Yılında Rekora Gitti
13:14
Eynesil'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Giresun'un Eynesil ilçesine bağlı Kekiktepe köyünde bir otomobilin takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Eynesil'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
02:50
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'nin 35 ildeki ilçe belediye başkan adayları daha belli oldu.
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu
00:20
Yerel Seçime Doğru AK Parti, ikisi büyükşehir, 35 ildeki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı (1)
Yerel Seçime Doğru
14:15
Görele, Eynesil ve Tirebolu'dan Suriyeli Sığınmacılara Yardım Diyanet Sen Görele, Eynesil ve Tirebolu üyeleri ile Kur'an kursları katılımcıları tarafından Suriyeli sığınmacılara gönderilmek üzere esnaftan ayakkabı ve giysi yardımı toplandı.
14:10
AK Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Partisinin Eynesil İlçe Yönetiminin İstifasını... AK Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, partisinin Eynesil ilçe teşkilatının istifasını değerlendirdi.
15:14
Eynesil'de 'Dış Mekân Süs Bitkileri ile Camilerimizin Çehresini Değiştiriyoruz' Projesi Eynesil ilçesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün 2013 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Dış Mekan Süs Bitkileri İle Camilerimizin Çehresini Değiştiriyoruz” projesi çalışması eğitimleri başladı.
15:04
AK Parti Eynesil İlçe Başkanı İbrahim Topal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Görevlerinden İstifa Etti Giresun’un Eynesil AK Parti İlçe Başkanı Avukat İbrahim Topal, yönetim kurulu ile birlikte istifa ederek görevi bıraktıklarını açıkladı.
AK Parti Eynesil İlçe Başkanı İbrahim Topal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Görevlerinden İstifa Etti
15:03
Eynesil'de Osmanlıca Kursu Açıldı Eynesil Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce Osmanlıca kursu açıldı.
17:50
Eynesil'de Yaralı Atmaca Koruma Altına Alındı Eynesil'de fotoğrafçılık yapan Enver Bodur tarafından bulunan yaralı atmaca koruma altına alındı.
Eynesil'de Yaralı Atmaca Koruma Altına Alındı
14:10
Giresun'da Yasak Ağlara El Konuldu Giresun'da yapılan denetimlerde, kullanılması yasak olan 28 paket misina ağlarına el konuldu.
Giresun'da Yasak Ağlara El Konuldu
15:30
Giresun'da Öğrencilerin Temsilcisi Fatih Yıldız Oldu Giresun Il Öğrenci Meclisi Başkanlığı'na, Tirebolu Anadolu Lisesi öğrencisi Fatih Yıldız seçildi.
Giresun'da Öğrencilerin Temsilcisi Fatih Yıldız Oldu
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
09:00
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
09:51
Karayollarında Durum İkizdere İspir yolunun Ovit Dağı mevkiinde çığ nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Karayollarında Durum
17:19
Vali Karahan Başbakan Erdoğan'ın Ziyareti Öncesinde Görele'de Giresun Valisi Hasan Karahan, 22 Aralık 2013 Pazar günü Görele ilçesine gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesinde Görele ilçesinde incelemelerde bulundu.
Vali Karahan Başbakan Erdoğan'ın Ziyareti Öncesinde Görele'de
10:35
Giresun ve Trabzon'daki Kasa Hırsızları Yakalandılar Giresun ve Trabzon'un bazı ilçelerinde geçen hafta yaşanan kasa hırsızlığı olaylarının failleri düzenlenen bir dizi operasyonla yakalandı.
Giresun ve Trabzon'daki Kasa Hırsızları Yakalandılar
16:20
Mandalina Üreticisi Kooperatif Kurmalı Eynesil Ziraat Odası Başkanı Orhan Musaoğlu, "Bölgede yetişen mandalinanın ekonomik değer bulması için üreticiler acilen kooperatif kurmalı." dedi.
Mandalina Üreticisi Kooperatif Kurmalı
14:41
Eynesil Balıkçı Barınağında İyileştirme Çalışması Başlatıldı Eynesil'de yaklaşık 50 balıkçı kayığının bulunduğu Eynesil Balıkçı Barınağının modern hale getirilmesi amacıyla iyileştirme çalışması başlatıldı.
Eynesil Balıkçı Barınağında İyileştirme Çalışması Başlatıldı
11:49
Yurtta Kış Kar nedeniyle Samsun, Giresun, Amasya, Sinop ve Ordu'da bin 412 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
11:48
Giresun'da 299 Köy Yolunu 46 Ekip Ulaşıma Açmak İçin Çalışıyor Giresun İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada 299 köy yolunun kar nedeniyle ulaşıma kapalı olduğu belirtildi.
Giresun'da 299 Köy Yolunu 46 Ekip Ulaşıma Açmak İçin Çalışıyor
09:29
Kar Yağışı Nedeniyle Bazı İl ve İlçelerde Okullar Tatil Edildi Kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde okullar bugün de tatil edildi.
Kar Yağışı Nedeniyle Bazı İl ve İlçelerde Okullar Tatil Edildi
16:58
Eğitimde Kar Tatili Samsun, Giresun, Sinop ve Amasya'da kar nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitimde Kar Tatili
14:43
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Giresun’da 3 gündür aralıksız yağan yoğun kar nedeniyle ilk ve orta okullar ile liselerde eğitime ara verildi.
Giresun'da Eğitime Kar Engeli
11:39
Yurtta Kış Kar yağışı nedeniyle Samsun, Ordu, Amasya, Sinop ve Giresun'da bin 648 köy yolu ulaşıma kapandı
Yurtta Kış
11:24
Giresun'da 405 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Giresun’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle 405 köy yolu ulaşıma kapandı.
11:06
Doğu Karadeniz'de Kar Etkisini Sürdürüyor Doğu Karadeniz Bölgesi'nde iki gündür etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle bin 383 köy yolu ulaşıma kapandı, birçok il ve ilçede eğitime ara verildi.
Doğu Karadeniz'de Kar Etkisini Sürdürüyor
23:03
15 İlde Okullar Tatil Edildi Yoğun kar yağışı nedeniyle 15 ilde eğitime ara verildi. İstanbul ise bu iller arasında yer almadı.
15 İlde Okullar Tatil Edildi
17:13
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı dolayısıyla eğitime merkez ilçe ile Bulancak, Piraziz, Keşap, Espiye, Görele, Tirebolu, Eynesil, Güce, Doğankent, Şebinkarahisar ve Çanakçı ilçelerinde 1 gün, Dereli ve Yağlıdere ilçelerinde ise 2 gün ara verildi
Giresun'da Eğitime Kar Engeli
14:50
Doğu Karadeniz'de Kar Hayatı Felç Etti Doğu Karadeniz Bölgesi'nde dün akşamdan bu yana etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle 1326 köy yolu kapandı, birçok il ve ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.
Doğu Karadeniz'de Kar Hayatı Felç Etti
13:22
Giresun'da Eğitime Kar Engelli Giresun merkez ile bazı ilçelerde kar yağışı nedeniyle eğitim-öğretime bir gün süreyle ara verildi.
Giresun'da Eğitime Kar Engelli
12:50
Yurtta Kış Kar yağışı nedeniyle Samsun, Ordu, Giresun ve Sinop'ta bin 166 köy yolu ulaşıma kapandı Ordu'da kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile memurlara idari izin verildi
Yurtta Kış
14:40
Eynesil İmam Hatip Ortaokulu Kitap Kampanyası Başlattı Eynesil İmam Hatip Ortaokulu kitap toplama kampanyası başlattı.
17:02
Vali Karahan'dan Sisdağı Yoluna İlginç Tepki Giresun'un, Görele, Çanakçı ve Eynesil ilçelerinin AK Partili ve MHP'li il genel meclis üyeleri Sis Dağı yolunun iyileştirilmesi için Vali Hasan Karahan'dan destek istediler.
Vali Hasan Karahan'ı makamında ziyaret eden Görele'den Aslan...
Vali Karahan'dan Sisdağı Yoluna İlginç Tepki
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EYNESİL HABERLERİ
[Hata Bildir]