SON DAKİKA EYNESİL HABERLERİ

Son Dakika Eynesil Haberleri

17:13
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Balta Trabzon'da Balta: "Önümüzde çok daha güzel günler bizi bekliyor"
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Balta Trabzon'da
14:48
Kivi Üreticileri Soğuk Hava Deposu İstiyor Eynesil Ziraat Odası Başkanı Orhan Musaoğlu, "Soğuk hava deposu olması halinde çiftçilerimiz ürünlerini çabuk elden çıkarmak yerine istediği sürede satış yapabileceği için kontrolü ele almış olacaktır" dedi.
Kivi Üreticileri Soğuk Hava Deposu İstiyor
13:37
Giresun'da AK Parti'nin Temayül Yoklaması AK Parti'de Giresun merkez ve 15 ilçenin belediye başkan adaylarını belirlemeye yönelik ilk kriter olan teşkilat temayülü yapıldı.
Giresun'da AK Parti'de il, ilçe ve belde belediye başkan aday adaylarına yönelik temayül yoklaması yapıldı.
Giresun'da AK Parti'nin Temayül Yoklaması
15:26
AK Parti Eynesil Belediye Başkan Aday Adayı Oktay Gül, Ak Partili Kadınlar ve Gençlerle Biraraya... Giresun'un Eynesil ilçesi AK Parti belediye başkan aday adayı Oktay Gül, AK Parti kadın kolları ve gençlik kollarının yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.
Eynesil'de bir restoranda yapılan kahvaltılı toplantıda,...
AK Parti Eynesil Belediye Başkan Aday Adayı Oktay Gül, Ak Partili Kadınlar ve Gençlerle Biraraya...
10:30
Eynesil'de 30 Kişiye İş Kapısı Giresun'un Eynesil ilçesinde uygulamalı girimcilik eğitimi kurslarına katılan otuz yeni girişimciye sertifikaları dağıtıldı.
Eynesil'de 30 Kişiye İş Kapısı
19:10
CHP Pm Sarıgül Dahil 5 Üyenin Affına 'Evet' Dedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi (PM), Mustafa Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine "evet" dedi.
CHP Pm Sarıgül Dahil 5 Üyenin Affına 'Evet' Dedi
18:55
Mustafa Sarıgül CHP'de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında çalışmalarını tamamlayan Parti Meclisi (PM), Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine 'Evet' dedi.
Mustafa Sarıgül CHP'de
15:30
Giresun AK Parti'de Başvuru Süresi Sona Erdi AK Parti'de belediye başkanlığı için tanınan aday adaylık süresi dün 17.00 itibari ile sona ererken Giresun'da 83 kişinin belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunduğu açıklandı.
Giresun AK Parti'de Başvuru Süresi Sona Erdi
10:18
Görele'de İş Yeri Yangını Görele’de çıkan yangında bir iş yeri tamamen yandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:23. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EYNESİL HABERLERİ
[Hata Bildir]