00:1600
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

 

  Erdoğan, Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Hiçbir şekilde hiç kimseye taviz verilmiyor. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Sayemizde O Makamdasın Bir Şeyi Bil de Konuş

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Sayemizde O Makamdasın Bir Şeyi Bil de Konuş

  Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu'nun, Türkmenler konusundaki sözlerini. "Sayemizde o makamdasın. Bir şeyler bil de konuş" diye eleştirdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bakanlıktan Bayram Öncesi Ödeme Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bağ-Kur ve memur emeklilerinin emekli aylıkları ile işsizlik ödeneği, iş kaybı tazminatı, ücret garanti fonu ve kısa çalışma ödemelerinin Ramazan Bayramı'na denk gelmesi nedeniyle erken ödeneceğini açıkladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Emekli Maaşları Erken Ödenecek

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bağ-Kur ve memur emeklilerinin aylıkları ile işsizlik ödeneği, iş kaybı tazminatı, ücret garanti fonu ve kısa çalışma ödemelerinin Ramazan Bayramı'na denk gelmesi nedeniyle erken ödeneceğini açıkladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bağ-Kur ve Memur Emeklilerine Erken Maaş Müjdesi

  Bağ-Kur ve Memur Emeklilerine Erken Maaş Müjdesi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, "Emeklilerin aylıkları ramazan bayramına denk gelmesi nedeniyle erken ödenecek." dedi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Emekli Maaşları Bayram Nedeniyle Erken Ödenecek

  Emekli Maaşları Bayram Nedeniyle Erken Ödenecek

  Emekli aylıkları, işsizlik ödeneği ve iş kaybı tazminatı gibi ödemeler bayrama denk gelmesi nedeni ile erken ödenecek. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Emeklilere Müjdeli Haber Bakan Çelik'ten Geldi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emekli aylıklarının ücret garanti fonu ödemelerinin bayramına denk gelmesi nedeniyle erken ödeneceğini açıkladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Suriye Sınırındaki Karakola Ateş Açıldı

  TBMM Genel Kurulunda, torba tasarı üzerinde görüşmelerde söz alan Bakan Çelik, Suriye sınırındaki karakola ateş açılmasına ilişkin milletvekillerine bilgi verdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Faruk Çelik: Sınırı İhlal Ederseniz Müdahale Edilir

  Bakan Faruk Çelik Suriye sınırında meydana gelen olaylarla ilgili yaptığı açıklamada "Sınırı ihlali durumunda güvenlik güçlerinin yapacağı şey müdahale etmektir" dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik, Schmidt İçin Taziye Mesajı Yayımladı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Göbeklitepe Kazı Başkanı Prof. Dr. Klaus Schmidt için taziye mesajı yayımladı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik'ten Prof. Dr. Schmıdt İçin Başsağlığı Mesajı

  Bakan Çelik'ten Prof. Dr. Schmıdt İçin Başsağlığı Mesajı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Göbeklitepe Ören Yeri Kazı Başkanı Prof. Dr. Klaus Schmidt’in ani ölümünün ardından sosyal medyadan başsağlığı diledi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'ten, Schmidt İçin Taziye Mesajı

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Dünya arkeolojisine büyük katkılar sağlayan, üretkenliği ile gelecek kuşaklara yol gösteren, kültür ve bilim hayatımızda iz bırakan Prof. Dr. Klaus Schmidt'in ülkemizde yapmış olduğu bilimsel çalışmalar daima takdirle anılacaktır. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Selde Mağdur Olan Turistlerin İhtiyaçları Karşılanacak

  Selde Mağdur Olan Turistlerin İhtiyaçları Karşılanacak

  İl Kültür ve Turizm Müdürü Çelik, Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonu'nda oluşan sel nedeniyle mağdur olan turistlerin ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik Ceyhan'da

  Bakan Çelik Ceyhan'da

  Kültür ve Turizm Bakanı Bakanı Ömer Çelik, Türkiye'de cumhurbaşkanlığı makamının seçilmiş hükümetler üzerinde bir vesayet makamı olarak görüldüğünü belirterek, “Şimdi ise halkın cumhurbaşkanını seçmesi ile topyekun vesayet mekanizmasının ortadan kalkacağı tarihi bir seçimin arifesindeyiz” dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Torba Yasa 2014 - Torba Kanun Tasarı' TBMM Genel Kurulu'nda (24.07.2014)

  Torba Yasa 2014 - Torba Kanun Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda (24.07.2014)

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Emekli olma yaşı 50. 'Bu 50 yaş çok fazladır, insanları 38 yaşında, 40 yaşında emekli yapalım' diye bir bakışınız varsa, size samimi söylüyorum yıllar geçse de iktidar olma şansınız olmaz. Çünkü bu millet o acıyı yaşadı, o sıkıntıları yaşadı" "SGK'nın 2008'deki açığı 25,9 milyar iken 2013'te 19,6 milyardır. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Torba Kanun Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda

  SGK'nın tartışmalara yol açan veri paylaşımına ilişkin maddesindeki "bireysel, toplu veri ve haklar ile ticari sırların satılamayacağı" hükmüne partilerin ortak önergesiyle açıklık getirildi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik -

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik -

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "İsrail hükümeti ortaya koyduğu katliam saldırganlığıyla insanlığın kara lekesi haline gelmiştir. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik: Gazze ile Ebediyen Kardeşiz

  Bakan Çelik: Gazze ile Ebediyen Kardeşiz

  Bakan Ömer Çelik, Adana'nın Ceyhan İlçesi'nin Bota Mahallesi'nde belediye tarafından düzenlenen İftar programına katıldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik: Gazze ile Ebediyen Kardeşiz

  Bakan Çelik: Gazze ile Ebediyen Kardeşiz

  Kültür ve Turizm bakanı Ömer Çelik, İsrail'in Gazze'de katliam yaptığını, Ak Parti'nin bu katliama karşı sesini yükselterek Gazzelilerin yanında olduğunu belirterek, "Gazze halkı ile tarihtaş olduğumuzu kendileri ile duygudaş olduğumuzu kendileri ile yoldaş olduğumuzu ve ebediyen kardeş olduğumuzu bir kere daha ifade ediyoruz" dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan Hatay'da İhsanoğlu'na İthal Aday Dedi

  Erdoğan Hatay'da İhsanoğlu'na İthal Aday Dedi

  Tayyip Erdoğan, Hatay ziyaretini gerçekleştirirken. İhsanoğlu'na ithal aday yakıştırması yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Açıklaması

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Açıklaması

  "İsrail hükümeti ortaya koyduğu katliam saldırganlığıyla insanlığın kara lekesi haline gelmiştir. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bakan Çelik: 'Hiç kimse İsrail'in kendini savunma hakkı var demesin' -

  Bakan Çelik: "Hiç kimse İsrail'in kendini savunma hakkı var demesin" -

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin olarak,"İsrail'in kendini savunma hakkı var' demek İsrail'i katliamlar için teşvik etmektir. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Açıklaması

  (İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları) "İsrail'in kendini savunma hakkı var' demek, İsrail'i katliamlar için teşvik etmektir. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bakan Çelik: 'Dünya İsrail'i Şikayet Etmeli'

  Bakan Çelik: "Dünya İsrail'i Şikayet Etmeli"

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ABD’ye şikayet etmesi ile ilgili olarak, "İsrail barbarlıkta herkesi geçmiştir. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Faşizmle, vahşetle, katliamla ve ölümle dolu olan eski dünya düzeni, İsrail devletinin şahsında yeniden hortlamıştır. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 00:16:45. #1.11#