22:5600
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

  Zonguldak'ta 5 Maden Ocağında Üretim Durduruldu

  Zonguldak'ta 5 Maden Ocağında Üretim Durduruldu

  Son dönemde artan maden kaza ardından Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve özel maden ocaklarını kapsayan denetimlerde şimdiye kadar 5 maden ocağında üretim durduruldu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Emekliler ile Müfettişlerin Eylemi Çakıştı

  Emekliler ile Müfettişlerin Eylemi Çakıştı

  Balıkesir'de kendilerine de banka promosyonu ödenmesini isteyen emeklilerle, maaş farklılığının ortadan kaldırılmasını isteyen eğitim müfettişlerinin eylemi çakıştı. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Emeklilerden Promosyon Eylemi

  Emeklilerden Promosyon Eylemi

  DİSK’e bağlı Emekli-Sen Bursa Şubesi, emeklilerin maaş ödemelerini yapan bankaların emekliklere verilmesi gereken promosyonları kesmesini protesto etti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  KBT'ye Tam Not

  KBT'ye Tam Not

  Kepez Belediyesi Tiyatrosu, iki perdelik bir oyun olan "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım"ı sahneledi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik'ten Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren 'Kıdem' Açıklaması

  Bakan Çelik'ten Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren "Kıdem" Açıklaması

  Kıdem Fonu yeniden gündeme gelirken Çalışma Bakanı Çelik "Kesinti oranı yüzde 6 olur, yüzde 8 olur; bu tartışılır. Ama bu konunun bu yasama döneminde çıkması hayati" dedi (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Comtemporary İstanbul Kapılarını 9. Kez Açtı

  Comtemporary İstanbul Kapılarını 9. Kez Açtı

  Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı Contemporary İstanbul’un açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katılımıyla gerçekleşti. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  9. Contemporary Istanbul Kapılarını Açtı

  9. Contemporary Istanbul Kapılarını Açtı

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, "İstanbul bu fuar sayesinde giderek çağdaş sanata yön veren bir şehir haline geliyor." dedi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Comtemporary İstanbul Kapılarını 9. Kez Açtı

  Comtemporary İstanbul Kapılarını 9. Kez Açtı

  9. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı Contemporary İstanbul'un açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in de katılımıyla gerçekleşti. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Haluk Koç - İş Güvenliği Eylem Paketi

  Haluk Koç - İş Güvenliği Eylem Paketi

  CHP MYK toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"(Çözüm süreci) İtiraflar arka arkaya geliyor. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu'nda Karar Yeter Sayısı Bulunamadı

  Ak Parti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız hakkında HDP'nin verdiği gensorunun cuma günü görüşülmesini istedi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Ömer Çelik'in Talimatıyla Kayıp Tablolara Ulaşıldı

  Bakan Ömer Çelik'in Talimatıyla Kayıp Tablolara Ulaşıldı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in ‘Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu’ olarak nitelediği Resim Heykel Müzesinden çalınan tablolara ilişkin görüntülere ulaşıldı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Suriyeli Sığınmacıların İstihdamı

  KMTSO Başkanı Karaküçük: "Bir yandan Türk özel sektörünün işgücü açığına çözüm olurken, diğer yandan da atıl durumdaki bu kitlenin ekonomiye kazandırılmasıyla sosyal sorunların önlenmesine önemli katkılar sunacaktır" (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  'Yönetmeliğin Adını Bile Değiştirdiler'

  "Yönetmeliğin Adını Bile Değiştirdiler"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Başbakan Davutoğlu tarafından açıklanan yeni iş güvenliği paketine ilişkin, "Yönetmeliğin adını bile değiştirdiler." dedi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Suriyeli Sığınmacılara Çalışma İzni Verilmesi Planı

  Suriyeli Sığınmacılara Çalışma İzni Verilmesi Planı

  Sığınmacılar ve Göçmenler Derneği (SGDD) Afyonkarahisar Temsilcisi Burak Sarısoy, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in Suriyeli sığınmacılar yönelik “çalışma izni verilmesinin” planlandığı yönündeki açıklamalarının mültecileri umut olduğunu söyledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Suriyelilere Çalışma İzni İşadamlarını Sevindirdi

  Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ile diğer kurumlardan gelen Suriyelilerin çalışma talebine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’ten olumlu yanıt gelmesi, işadamlarını sevindirdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İş Güvenliği Eylem Paketi

  Başbakan Davutoğlu: (1) "Yasal düzenlemeyi mükemmel yapmış olabilirsiniz. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 22:56:34. #1.11#