18:2300
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

  CHP'li Loğoğlu'ndan 'Peşmerge' Açıklaması

  CHP'li Loğoğlu'ndan "Peşmerge" Açıklaması

  CHP Adana Milletvekili Faruk Loğoğlu, IŞİD’e karşı Kobani’de verilen mücadelenin, Türkiye üzerinden peşmergelerin gönderiliyor olmasının, Kürt gerçeğini yükselten bir etki yaptığını söyledi. (Dün 13:17)

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Konu sudan ibaret olsa zaman vermek mümkün ama içeride gelişen ve muhtemel gelişmelere karşı bir şey söylemek doğru değil" "(Çalışmaların durduğu iddiaları) Yoğun çalışma içinde olan yüzlerce arkadaş varken yanlış bilgilendirmenin yapılmaması ve bilgi kaynağının. (Dün 13:13)

   

  Bakan Ömer Çelik, AB Kültür ve Turizm Bakanlarına Hitap Etti

  Bakan Ömer Çelik, AB Kültür ve Turizm Bakanlarına Hitap Etti

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İtalya’nın AB Dönem Başkanı olması sebebiyle Napoli’de gerçekleşen genişletilmiş AB Kültür ve Turizm Bakanları Gayriresmi Toplantısı’na katıldı. (Dün 13:12)

   

  CHP Adana Milletvekili Loğoğlu Açıklaması

  CHP Adana Milletvekili Loğoğlu Açıklaması

  "Yasalarının peşinden gitmeyen, ihlal edilmesine yol açan hükümet olunca maden faciaları ve başka iş kazaları olmaya devam edecek" (Dün 12:39)

   

  Bakanlardan Ermenek'te Açıklama

  Bakanlardan Ermenek'te Açıklama

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, madende mahsur kalan 18 işçiyi kurtarmak için her metreyi aştıklarında yeni şeylerle karşılaştıklarını ve 1,5 metrelik çökmeler olduğunu söyledi. (Dün 12:37)

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Napoli'de

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Napoli'de

  AB Kültür ve Turizm Bakanları Gayriresmi Toplantısı- Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'in katıldığı toplantı Napoli'de başladıNAPOLİ (AA) - İtalya'nın, Avrupa Birliği Dönem Başkanı olması sebebiyle Napoli kentinde evsahipliği yaptığı genişletilmiş AB Kültür ve Turizm Bakanları Gayriresmi Toplantısı başladı. (Dün 12:15)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 18:23:53. #1.11#