04:5900
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

   

  Başkan Türel: 'Cemevi de Yapacağız Cami de Yapacağız'

  Başkan Türel: "Cemevi de Yapacağız Cami de Yapacağız"

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Bu memlekette hem camiler yapacağız hem de cemevleri yapacağız. Ben bu vazifeyi en iyi şekilde idrak edeceğim. ‘Menderes cami yapıyor, cemevi yapıyor’ diye beni eleştirsinler hiç umurumda değil. Çünkü ben bu görevlerimi Allah için, ahiret için yapıyorum” dedi. (08 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bakan Çelik'i 'Yeri Değil' Diye Uyaran Müftü Sürüldü' İddiaları Meclis Gündeminde

  Bakan Çelik'i 'Yeri Değil' Diye Uyaran Müftü Sürüldü' İddiaları Meclis Gündeminde

  Chp İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Adana Seyhan Müftüsü Halil Uzun'un, Murat Göğebakan'ın cenazesinde konuşma yapmak isteyen Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'i 'Yeri değil' diye uyardığı için tayin edildiği iddialarını Meclis gündemine taşıdı. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bakan'a 'Uygun Olmaz' Diyen İmama Sürgün

  Bakan'a "Uygun Olmaz" Diyen İmama Sürgün

  Sanatçı Murat Göğebakan'ın cenazesinde konuşma yapmak isteyen Bakan Çelik'i "Uygun olmaz" diyerek geri çeviren Müftü Halili Uzun Adana'dan Mersin'e sürüldü. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Çelik: Sipariş Şeklinde Bir Cumhurbaşkanlığı Seçimi Oluyor

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına ilişkin, "Sipariş şeklinde bir cumhurbaşkanlığı seçimi oluyor. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik: Sendikalara Kıdem Tazminatı Çağrısını Yineledi

  Bakan Çelik: Sendikalara Kıdem Tazminatı Çağrısını Yineledi

  Çalışma Bakanı Çelik, sendikalara her işçinin aylık olarak bireysel hesabına kıdem tazminatını yatırılması konusunda çağrıda bulundu. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Koop-İş Olağan Genel Kurulu

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "(Emeklilik yaşı) Burada sorumluluk üstlenen bakan ve yöneticiler, bilimsel veriler çerçevesinde 77 milyonun hukukunu korumak durumundalar. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik'ten Sendikalara Kıdem Tazminatı Uyarısı

  Bakan Çelik'ten Sendikalara Kıdem Tazminatı Uyarısı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, işçilerin kıdem tazminatları konusunda yetkili sendikalara çağrıda bulunarak, "Türk-İş, DİSK, Hak-İş ve işveren sendikalara söylüyorum, yanlış yoldasınız" dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Tanrıkulu Hacılar Koyu'nu Sordu

  CHP'li Tanrıkulu Hacılar Koyu'nu Sordu

  Chp İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İzmir'in Urla İlçesi Zeytinler Köyü'nde Başbakan'ın ev yaptırdığı iddialarıyla ilgili olarak Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in yanıtlaması isteğiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Faruk Çelik'ten Paralel Yapı Açıklaması Açıklaması

  Faruk Çelik'ten Paralel Yapı Açıklaması Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, devletin içinde paralel yapı olmayacağını belirterek, "Paralel unsurlar varsa temizlenmeli. Başbakan'ın Filistin Lideri ile görüşmesini siz niye kayıt altına alırsınız? Bu veriler kimin için toplanıyor" dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 04:59:34. #1.12#