05:2700
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

   

  Bakan Çelik: Gazze ile Ebediyen Kardeşiz

  Bakan Çelik: Gazze ile Ebediyen Kardeşiz

  Kültür ve Turizm bakanı Ömer Çelik, İsrail'in Gazze'de katliam yaptığını, Ak Parti'nin bu katliama karşı sesini yükselterek Gazzelilerin yanında olduğunu belirterek, "Gazze halkı ile tarihtaş olduğumuzu kendileri ile duygudaş olduğumuzu kendileri ile yoldaş olduğumuzu ve ebediyen kardeş olduğumuzu bir kere daha ifade ediyoruz" dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan Hatay'da İhsanoğlu'na İthal Aday Dedi

  Erdoğan Hatay'da İhsanoğlu'na İthal Aday Dedi

  Tayyip Erdoğan, Hatay ziyaretini gerçekleştirirken. İhsanoğlu'na ithal aday yakıştırması yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Açıklaması

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Açıklaması

  "İsrail hükümeti ortaya koyduğu katliam saldırganlığıyla insanlığın kara lekesi haline gelmiştir. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Faşizmle, vahşetle, katliamla ve ölümle dolu olan eski dünya düzeni, İsrail devletinin şahsında yeniden hortlamıştır. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Torba Kanun Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Emekli olma yaşı 50. 'Bu 50 yaş çok fazladır, insanları 38 yaşında, 40 yaşında emekli yapalım' diye bir bakışınız varsa, size samimi söylüyorum yıllar geçse de iktidar olma şansınız olmaz. Çünkü bu millet o acıyı yaşadı, o sıkıntıları yaşadı" "SGK'nın 2008'deki açığı 25,9 milyar iken 2013'te 19,6 milyardır. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Türk Kızılayı, iftar verdi -

  Türk Kızılayı, iftar verdi -

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "İsrail, bu mübarek ayda Gazze'ye karşı acımasız bir askeri harekat yürütüyor. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Türk Kızılay'ı, Cemile Sultan Korusu'nda Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in Katıldığı İftar...

  Türk Kızılay'ı, Cemile Sultan Korusu'nda Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in Katıldığı İftar...

  Türk Kızılay'ının Üsküdar Cemile Sultan Korusu'ndaki iftarına Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in yanı sıra, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Süryani Metropoliti Yusuf Çetin, Ermeni Patrik vekili Aram Ateşyan ve çok sayıda davetli katıldı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 05:27:35. #1.11#