10:0400
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

   

  Hak-İş Konfederasyonu Başkanı Arslan: Devlet Güvencesinde Bir Kıdem Tazminatı Fonu Kurulmasını...

  İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in, kıdem tazminatı konusunda tüm konfederasyonları sorumlu tutan açıklamalarını eleştirerek "Çalışma Bakanı, kıdem tazminatı konusunda 3 konfederasyonu aynı çuvala koyarak kendi aralarında bir uzlaşmaya varamamakla suçladı. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hak-İş Genel Başkanı Arslan -

  Hak-İş Genel Başkanı Arslan -

  Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, yurt dışında yaşayan vatandaşların büyük çoğunluğunun oy kullanamadığını belirterek, "Yüksek Seçim Kurulu, bu konuda gerçekten toplumun taleplerine karşılık verecek bir düzenlemeyi gerçekleştirememiştir. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Erdoğan'ın Balkon Konuşmasındaki Kutuplaşmanın Sona Ermesi Karşılık Bulmalı"

  Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşmasındaki açıklamalarını olumlu bulduklarını belirterek, ‘’Türkiye’deki gerginliklerin kaosun çatışma anlayışının kutuplaşma anlayışının sona ermesi gerektiği yönündeki açıklamalarını önemli ve anlamlı buluyoruz ve bunun karşılık bulmasını istiyoruz. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'ın Açıklamaları

  Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'ın Açıklamaları

  İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin, “Bu seçimlerin bizi en fazla üzen kısmı ise yurt dışındaki vatandaşlarımızın büyük hayaller beslediği ve ilk defa oy kullanma imkânının verildiği bu seçimlerde ne yazık ki büyük bir bölümünün oylarını kullanamamış olmasıdır. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hak-İş'ten YSK'ya Tepki

  Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Binlerce yurttaşımız hakkı olmasına rağmen oy kullanamadı'' (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Akşehir ve Beyşehir'e İşkur Merkezi Açılıyor

  Akşehir ve Beyşehir'e İşkur Merkezi Açılıyor

  Konya'nın Akşehir ve Beyşehir ilçelerine İŞKUR tarafından merkez hizmet binası açılacak. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik Açıklaması

  "Cumhurbaşkanını doğrudan halkın seçtiği seçimde halkın ilk turda bu seçimi sonuçlandırması ve bir adayın ilk turda seçimi kazanması o aday açısından muazzam bir başarıdır. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan'ın Selamlama Pozundaki Detay

  Erdoğan'ın Selamlama Pozundaki Detay

  Başbakan Erdoğan'ın balkon konuşması kadar, konuşma sonrası verilen selamlama pozu da konuşuldu. Sıralamada bazı isimler kenarda kalmayı tercih etti. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  "Beyaz Perdede Yolsuzluk" İddiaları Meclis'e Taşındı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan Türk sinemasına destek amacıyla dağıtılan ödeneklerde "sadece son 5 yıl içinde yaklaşık 60 milyon Türk Lirası tutarında yolsuzluk yapıldığı" iddialarını Meclis gündemine taşıdı. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım

  Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım

  Resmi olmayan sonuçlara göre 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, "Şahsıma oy verenlerin değil, 77 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım." dedi. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 10:04:51. #1.11#