13:1800
SON DAKİKA FATİH PORTAKAL HABERLERİ

Son Dakika Fatih Portakal Haberleri

   

  Fatih Portakal'ı Sinirlendiren PKK Mesajı

  Fatih Portakal'ı Sinirlendiren PKK Mesajı

  Fatih Portakal canlı yayında kendisini PKK'lı olmakla suçlayan seyirciye, "Bak kardeş. Ben çiğ yemedim ki başım ağrısın" diyerek tepki gösterdi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yağmur Altında Festivale Muhteşem Gala

  Yağmur Altında Festivale Muhteşem Gala

  2. Uluslararası Şirehan Yiyecek ve İçecek Festivali’nin gala gecesi sağanak yağışa rağmen büyük bir coşku içerisinde yapıldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Flash TV Spikeri de Kafasından Aşağı Su Döktürdü

  Flash TV Spikeri de Kafasından Aşağı Su Döktürdü

  ALS hastalığı için başlatılan kampanyaya destek veren Mustafa Yenigün canlı yayında Bakan Mehmet Müezzinoğlu, Fatih Portakal ve Yeni Türkü'ye meydan okudu. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:18:37. #1.12#