SON DAKİKA FATİH PROJESİ HABERLERİ

Son Dakika Fatih Projesi Haberleri

 • 02 Ocak 2017 15:49Öğretmenlere Teknolojinin Eğitimde Kullanımı AnlatıldıÖğretmenlere Teknolojinin Eğitimde Kullanımı AnlatıldıTekirdağ 50. Yıl Ortaokulunda düzenlenen programla öğretmenlere başta akıllı tahta olmak üzere teknolojinin eğitimde etkin kullanımına yönelik eğitim verildi.
 • 02 Ocak 2017 11:10Öğretmelere, Öğretmelere, "Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitimi" VerildiTekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi 50. Yıl Ortaokulu’nda, ildeki her okuldan bir öğretmenin katıldığı “Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitimi” düzenlendi.
 • 31 Aralık 2016 17:42Kayseri Bilim Merkezi'nin Açılışı - Tübitak Başkanı ErginKayseri Bilim Merkezi'nin Açılışı - Tübitak Başkanı ErginÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, geçici olarak yaşanılan sıkıntılardan dolayı Türkiye'nin biraz bilimden, teknolojiden uzaklaşmış olabileceğini belirterek, "Ama biz asli gündemimize dönmek zorundayız. Bu iklimi de sağlayacak olan siyasi iktidarlardır.
 • 31 Aralık 2016 14:52Kayseri Bilim Merkezi'nin Açılışı (1)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, geçici olarak yaşanılan sıkıntılardan dolayı Türkiye'nin biraz bilimden, teknolojiden uzaklaşmış olabileceğini belirterek, "Ama biz asli gündemimize dönmek zorundayız. Bu iklimi de sağlayacak olan siyasi iktidarlardır.
 • 29 Aralık 2016 20:04Altın Şişler Çocuklar Için ÖrüyorAltın Şişler Çocuklar Için Örüyor" ProjesiÜnye Kent Konseyi Kadın Meclisince başlatılan "Altın Şişler Çocuklar İçin Örüyor" projesi kapsamında Ordulu kadınların ördüğü bere ve atkılar, öğrencilere verildi.
 • 29 Aralık 2016 18:12Altın Şişler Çocuklar İçin Örüyor" ProjesiÜnye Kent Konseyi Kadın Meclisince başlatılan "Altın Şişler Çocuklar İçin Örüyor" projesi kapsamında Ordulu kadınların ördüğü bere ve atkılar, öğrencilere verildi.
 • 16 Aralık 2016 21:07Eba, "Google 2016 Arama Trendleri" ListesindeMilli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Google'ın 2016 arama trendlerinde yer alan Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) 17 milyonu aşkın öğretmen ve öğrenciye, 12 bin haber, 63 bin görsel, 65 bin video, 6 bin ses kaydı, 2 bin dergi, 17 bin çeşitli ders dokümanı ve 781 kaynak kitapla, aktif bir biçimde...
 • 14 Aralık 2016 12:17Gess Fuar ve Konferansları" Türkiye'de DüzenlenecekDersliklerdeki eğitim ve öğretimin kalitesini artırmayı amaçlayan GESS (Global Educational Supplies and Solutions) Fuar ve Konferansları, Türkiye'de de düzenlenecek.
 • 09 Aralık 2016 18:35Celaleddin Ökten Hoca Imam Hatip Ortaokulu AçıldıCelaleddin Ökten Hoca Imam Hatip Ortaokulu AçıldıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Bütçede en çok kaynağı nereye ayırmışsa, o hükümet oraya önem veriyor demektir.
 • 09 Aralık 2016 17:38Celaleddin Ökten Hoca İmam Hatip Ortaokulu AçıldıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Bütçede en çok kaynağı nereye ayırmışsa, o hükümet oraya önem veriyor demektir.
 • 09 Aralık 2016 05:10Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Onayladığı Kanun Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Onayladığı Kanun Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan "Milli Eğitim Bakanlığının Tes¸kilat ve Go¨revleri Hakkında Kanun Hu¨kmu¨nde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hu¨kmu¨nde Kararnamelerde Degˆis¸iklik Yapılmasına Dair Kanun" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
 • 08 Aralık 2016 21:12Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanun Onayı (3)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan "Milli Egˆitim Bakanlıgˆının Tes¸kilat ve Go¨revleri Hakkında Kanun Hu¨kmu¨nde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hu¨kmu¨nde Kararnamelerde Degˆis¸iklik Yapılmasına Dair Kanun" ile Eğitimde Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme...
 • 02 Aralık 2016 01:55Eğitim Alanını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi (3)Eğitim Alanını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi (3)TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaşan Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı'na göre, Eğitimde Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH) Projesi kapsamında, Milli Eğitim...
 • 01 Aralık 2016 04:23Eğitim Alanını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel KurulundaEğitim Alanını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel KurulundaTBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı'nın 20 maddesi daha kabul edildi.
 • 18 Kasım 2016 11:22Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Öğrencilere Soru BankasıBilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Öğrencilere Soru BankasıBilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 8’nci sınıf öğrencilerine soru bankası hazırlatıldı.
 • 04 Kasım 2016 15:14Unesco Türkiye Milli Komisyonu 3. Büyük Buluşması: Milli Eğitim Bakanı Ismet YılmazUnesco Türkiye Milli Komisyonu 3. Büyük Buluşması: Milli Eğitim Bakanı Ismet YılmazMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, iyi bir eğitimin iyi bir öğretmenden geçtiğini belirterek, "YÖK Başkanlığımız halihazırda hukuk fakültelerine, tıp fakültelerine bir taban puan kriteri getirdi, önümüzdeki dönemde taban puan, artı diğer kriterleri getirerek eğitim fakültelerimizi bugün...
 • 04 Kasım 2016 15:08Eğitimin Geleceğine Teknoloji Yön VerecekEğitimin Geleceğine Teknoloji Yön Verecek"Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, geleceğin öğrenme ve öğretme yöntemlerine eğitim teknolojilerinin yön vereceğini söyledi.
 • 04 Kasım 2016 14:37Unesco Türkiye Milli Komisyonu 3. Büyük BuluşmasıUnesco Türkiye Milli Komisyonu 3. Büyük BuluşmasıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, iyi bir eğitimin iyi bir öğretmenden geçtiğini belirterek, "YÖK Başkanlığımız halihazırda hukuk fakültelerine, tıp fakültelerine bir taban puan kriteri getirdi, önümüzdeki dönemde taban puan, artı diğer kriterleri getirerek eğitim fakültelerimizi bugün...
 • 04 Kasım 2016 14:29Doany: 'Eğitimin geleceğine teknoloji yön verecek'Doany: 'Eğitimin geleceğine teknoloji yön verecek'Eğitimde FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi, bu yıl 4-5 Kasım tarihlerinde Ankara'da düzenlendi.
 • 06 Ekim 2016 17:01Milli Eğitim Bakanı Yılmaz AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Yılmaz AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "15 Temmuz da bir daha silinmeyecek şekilde hem tarihe hem de bu milletin demokratik sürecinde önemli bir dönem noktası olarak yazıldı.
 • 06 Ekim 2016 15:27Beşinci Sınıflara Yabancı Dil Ağırlıklı EğitimBeşinci Sınıflara Yabancı Dil Ağırlıklı EğitimMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, beşinci sınıflarda hazırlık mahiyetini kazanır şekilde İngilizce'nin ağırlık seviyesini arttıracaklarını belirterek, "Muhakkak İngilizce ağırlıklı ama sadece İngilizce ile değil, başka yabancı dillerin de olması Türkiye'yi açar. Bizim Afrika'ya da Uzak Doğu'ya da açılmamız lazım." dedi.
 • 06 Ekim 2016 12:43Bozüyük Fen Lisesi'nden Bir Başarı DahaBozüyük Fen Lisesi'nden Bir Başarı DahaBilecik’in Bozüyük ilçesinde Fen Lisesi, 2016 teklif çağrısı döneminde Türkiye Ulusal Ajansı’na sunmuş olduğu projesiyle Erasmus + Programı ana eylem 2-yenilik ve iyi uygulama değişimi için işbirliği programı altında yer alan stratejik ortaklıklar kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından sağlanan hibe desteğini almaya hak kazandı.
 • 04 Ekim 2016 15:31Güneş, Toplantı DüzenlediGüneş, Toplantı DüzenlediAmasya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, “Çok zeki olmak her zaman vatan sevgisi için yetmiyor.
 • 19 Eylül 2016 13:21Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Yılmaz ve Arslan'la Birlikte Erzincan'da İlk Ders Zilini ÇaldıBaşbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Yılmaz ve Arslan'la Birlikte Erzincan'da İlk Ders Zilini ÇaldıBaşbakan Binali Yıldırım memleketi Erzincan’da Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile birlikte 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk ders zilini çaldı.
 • 17 Ağustos 2016 19:52Çorum - Dava Açan Öğretmeni Danıştay Haklı BulduÇorum - Dava Açan Öğretmeni Danıştay Haklı BulduDava açan öğretmeni Danıştay haklı bulduÇORUM'daki Anadolu Lisesi'nde görevli öğretmen Saim Erdoğan'a mesai saati dışında yapılan kursa katılmadığı için bir günlük maaş kesme cezası verildi.