23:3000
SON DAKİKA FATMA ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Fatma Şahin Haberleri


FATMA ŞAHİN

ADAY - AKP - GAZİANTEP - BÜYÜKŞEHİR

Fatma Şahin, 20 Haziran 1966'da Gaziantep'te doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Perihan'dır. Kimya Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. SANKO Holding'de İşletme Mühendisi ve İşletme Müdürü olarak çalıştı.... Devamı

   

  Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde Babun Sevinci

  Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde Babun Sevinci

  Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde doğan ve annesi tarafından emzirilmeyen babuna, "küçük prens" adı verildi. (Bugün 17:56)

   

  Engelli Basketbolcular Muş Virajında

  Engelli Basketbolcular Muş Virajında

  Kamil Ocak Spor Salonu'nda günü tek idman ile tamamlayan Mavi-beyazlı takım, Muş deplasmanından da galibiyet ile dönmenin planlarını yapıyor. (Bugün 15:44)

   

  Kadem 1. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadına yönelik şiddetle mücadelede ilerleme sağlanabilmesinde yasal düzenlemeler ve kurumsal mekanizmalar kadar konuya ilişkin bilinç ve duyarlılığın artırılması, toplumsal farkındalık sağlanması ve topyekun bir zihniyet değişiminin planlanması da büyük önem. (Bugün 15:07)

   

  Fatma Şahin'den, Yavru Babun'a Peluş Hediye

  Fatma Şahin'den, Yavru Babun'a Peluş Hediye

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hayvanat Bahçesi'nde doğan ve annesi tarafından emzirilmeyen babunu ziyaret ederek peluş maymun hediye etti. (Bugün 13:25)

   

  Hüseyin Çelik: 'Bir Kürt Olarak Utanç Duydum'

  Hüseyin Çelik: "Bir Kürt Olarak Utanç Duydum"

  AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, muhalefet partilerini işaret ederek “bunların zihniyeti, kendi saadetini başkasının felaketinde arayan hasta bir zihniyettir” dedi. (Dün 15:34)

   

  Hüseyin Çelik: 'Bir Kürt Olarak Utanç Duydum'

  AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, muhalefet partilerini işaret ederek “bunların zihniyeti, kendi saadetini başkasının felaketinde arayan hasta bir zihniyettir” dedi. (Dün 14:52)

   

  2. Girişimcilik İş Fikri Yarışması' Yapıldı

  2. Girişimcilik İş Fikri Yarışması" Yapıldı

  Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Türkiye’nin hedeflerine ulaşabilmesi için girişimciliğin kadını erkeğiyle topyekün olması ve girişimcilik fikrinin ülke geneline yayılması gerektiğini belirtti. (Dün 14:01)

   

  Annesinin Terk Ettiği Babun, "Prens" Oldu

  Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde doğan ve annesi tarafından emzirilmeyen babuna, "küçük prens" adı verildi Gece beslenme sıkıntısı çekmemesi için klinik şefi Özsun Yurt Güneş'in evinde beslediği babunu ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, oyuncak ayıya sarılarak uyuyan minik yavruya maymun hediye etti. (Dün 13:13)

   

  2. Girişimcilik İş Fikri Yarışması"

  GSO Başkanı Konukoğlu: "Girişimciliği, Türkiye geneline yaymak zorundayız" (Dün 13:05)

   

  Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler

  Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Kendi vatandaşımızı mağdur etmeden hareket etmeliyiz" (Dün 12:37)

   

  Annesinin Terk Ettiği Babun, 'Prens' Oldu

  Annesinin Terk Ettiği Babun, "Prens" Oldu

  Annesinin terk ettiği babun, "prens" oldu- Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde doğan ve annesi tarafından emzirilmeyen babuna, "küçük prens" adı verildi- Gece beslenme sıkıntısı çekmemesi için klinik şefi Özsun Yurt Güneş'in evinde beslediği babunu ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, oyuncak ayıya sarılarak uyuyan minik yavruya maymun hediye ettiGAZİANTEP (AA) - KEREM KOCALAR - Gaziantep Doğal Hayatı Koruma ve Hayvanat Bahçesi'nde dünyaya geldikten sonra annesi tarafından (Dün 12:27)

   

  Kamil Ocak Stadyumu Yerine Yapılacak Meydan İçin Hazırlanan Projeler Ödüllendirildi

  Kamil Ocak Stadyumu Yerine Yapılacak Meydan İçin Hazırlanan Projeler Ödüllendirildi

  Gaziantep’te yeni bir stadyum yapma çalışmaları nedeniyle yıkılacak olan Kamil Ocak Stadyumunun yerine yapılması planlanan alan için proje yarışması düzenlendi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kent Konseyi Suriyeliler Konusunu Masaya Yatırdı

  Kent Konseyi Suriyeliler Konusunu Masaya Yatırdı

  Gaziantep Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda şehirde yaşayan Suriyeli vatandaşların durumunu ele aldı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Şahin Çocuklar Gününde Çocukları Unutmadı

  Şahin Çocuklar Gününde Çocukları Unutmadı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Çocuk Tiyatrosu Keloğlan müzikali düzenledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Öğretmenler Günü

  Vali Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bazı milletvekilleri, Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sarısalkım Köyü'nde Su Sevinci

  Gaziantep Su ve Kanalizasyonu İşleri Genel Müdürlüğü'nün köylerde yaptığı su arama çalışmaları neticelerini vermeye devam ediyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Gaziantep Mobilya Fuarı Açıldı

  Gaziantep Mobilya Fuarı Açıldı

  Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Erexpo Fuarcılık A.Ş işbirliğinde düzenlenen Gaziantep Mobilya Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  MOBEF, Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

  MOBEF, Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

  Gaziantep Mobilya Fuarı düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Mobilya Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı Açıldı

  Mobilya Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı Açıldı

  Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bartık: ""Mobilya sektörü Gaziantep'in 30 yıl öncesinde var olan ama kıyıda, köşe kalmış sektör konumundaydı" Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Endüstriyel tasarım ve inovasyonla yenilenen mobilya sektörüyle karşı karşıyayız" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Şahin, Kalite Kongresi'nde Konuştu

  Başkan Şahin, Kalite Kongresi'nde Konuştu

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, KALDER ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 23. Kalite Kongresi’de, “Yönetim Kadının Hakkıdır” oturumunda, kadın meselesinin duygusal bir mesele olmadığını belirterek, “Kadın kadına konuşulacak bir mesele değil” dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  2015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, CHP'li Çetin'in, "Urla villaları için Latif Topbaş sizden talepte bulunuyor" sözlerine, "Bahsettiği telefon görüşmesinin Urla ile ilgisi yok, talebin de reddedildiği görülür orada. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İdris Naim Şahin Yeni Parti İçin Harekete Geçti

  İdris Naim Şahin Yeni Parti İçin Harekete Geçti

  Eski İçişleri Bakanı ve Erdoğan'ın 40 yıllık arkadaşı Şahin'in de yer aldığı hareket, yarın, siyasi parti kurmak amacıyla İçişleri Bakanlığı'na dilekçe verecek. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Anadolu Ajansı Objektifinden 'Göçün Kadınlarına Dair'

  Anadolu Ajansı Objektifinden "Göçün Kadınlarına Dair"

  Anadolu Ajansı Objektifinden "Göçün Kadınlarına Dair"- Suriyeli savaş mağduru kadınların dramını anlatan sergi Forum Gaziantep'te hafta sonuna kadar gezilebilecekGAZİANTEP (AA) - Anadolu Ajansı Objektifinden "Göçün Kadınlarına Dair" fotoğraf sergisi, Gaziantep'te ilgi görüyor. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  23. Kalite Kongresi

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Güçlü toplum için güçlü kadınlar gerekli. Herkes kendi görev alanı içinde bunu özümseyip gayret ettiğinde, zincirin halkaları birleşecek ve çok daha güçlü bir toplum oluşacak" (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Anadolu Ajansı Objektifinden "Göçün Kadınlarına Dair"

  Suriyeli savaş mağduru kadınların dramını anlatan sergi Forum Gaziantep'te hafta sonuna kadar gezilebilecek. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 23:30:44. #1.13#