03:0300
SON DAKİKA FATMA ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Fatma Şahin Haberleri


FATMA ŞAHİN

ADAY - AKP - GAZİANTEP - BÜYÜKŞEHİR

Fatma Şahin, 20 Haziran 1966'da Gaziantep'te doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Perihan'dır. Kimya Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. SANKO Holding'de İşletme Mühendisi ve İşletme Müdürü olarak çalıştı.... Devamı

   

  Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, GAPSHOES Fuarında

  Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, GAPSHOES Fuarında

  Gaziantep'teki Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 20. Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarında stant açtı. (Dün 20:23)

   

  20. Gapshoes Fuarı Açıldı

  20. Gapshoes Fuarı Açıldı

  Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Akort Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen ’20. Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı (GAPSHOES)’, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. (Dün 18:17)

   

  20. Gapshoes Fuarı Açıldı

  Vali Ata: "Yerli üretime önem vermeliyiz" Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Damdan düşenlerin yaşadığı sorunu çözebilen bir Ankara bizim en büyük güçlerimizden birisi" (Dün 17:48)

   

  Özel Halk Otobüsleri Esnafından '65 Yaş' Tepkisi

  Ankara Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanvekili Mehmet Kavlak, belediye otobüslerinde 65 yaş üzeri yolcuların ücretsiz taşınmasına ilişkin, “Maliye Bakanlığı bize yardım etsin ya da yaşlıları en azından öğrenci ücreti alarak taşıyalım” dedi. (Dün 17:43)

   

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaün İşbirliği Yapacak

  Başkan Şahin ile Rektör Prof. Dr. Coşkun arasında imzalanan protokol kapsamında, 26 konu başlığı altında hazırlanacak projelerle kentin her alanda kalkınması hedefleniyor. (Dün 17:26)

   

  Gaziantep'te Ayakkabı Fuarı Açıldı

  Gaziantep'te Ayakkabı Fuarı Açıldı

  Gaziantep'te, 'Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı' düzenlenen törenle açıldı. (Dün 17:19)

   

  Gaziantep'te Tarihi İmza

  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB) arasında 4 yıl süreli, 26 alanda işbirliği yapılmasını öngören protokol imzalandı. (Dün 14:59)

   

  Gaziantep'in Kalkınması İçin 'PROJEDE Güç' Birliği Yaptılar

  Gaziantep'in Kalkınması İçin "PROJEDE Güç" Birliği Yaptılar

  GAÜN Rektörü Yavuz Coşkun, üniversite-belediye işbirliğiyle hazırlanacak ve kenti kalkındıracak projeler yapmak için ortak protokol imzaladı. (Dün 14:15)

   

  Gaziantep'te Üniversite ile Belediye İşbirliği Protokolü İmzaladı

  Gaziantep'te Üniversite ile Belediye İşbirliği Protokolü İmzaladı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Üniversitesi arasında 26 farklı alanda işbirliği protokolü imzalandı. (Dün 14:13)

   

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Yapıldı

  Medikal Turizm Derneğince düzenlenen Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresinde yaşlı bakımına ilişkin ihtiyaçlar ve çözüm önerileri ele alındı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Büyükşehir Kayseri'de Telafi Edecek

  Büyükşehir Kayseri'de Telafi Edecek

  Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Pazar günü saat 11.00'da oynayacağı Kayseri Melikgazi Belediyesi maçın hazırlıklarını sürdürüyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Hazırlıklara Başladı

  Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Hazırlıklara Başladı

  Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Garanti 1. Liginde mücadele eden ve geçen hafta kendi evinde Ceylanpınar’a mağlup olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, deplasmanda Pazar günü saat 11:00’de Kayseri Melikgazi Belediyesi ile oynayacak. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Gaziantepli Engelliler, Telafi Peşinde

  Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Ceylanpınar mağlubiyetini unutturmak istiyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi', Ankara'da Düzenlendi

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi", Ankara'da Düzenlendi

  “Uluslararası 3.Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi’nde konuşma yapan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in bakanlığı döneminde çok büyük işler yaptığını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik: Fatma Şahin, Toplumumuza Çok Şey Kazandırdı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, kongrede yaptığı konuşmada, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in bakanlığı döneminde çok büyük işler yaptığını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Şahin'den Filistin'e Jest

  Antalya'da düzenlenen ARLEM 6. Genel Kurul Toplantısı'na katılan Şahin, ARLEM eşbakanlığına, Filistin'in Beit Sahour şehri lehine çekildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi

  Medikal Turizm Derneği Başkanı İbiş: "Kongrenin özellikle ülkemizdeki yaşlı bakım süreçlerini inşaattan teknolojiye, hizmetten medyaya, işgücünden istihdama kadar birçok alanda tetikleyici rol oynamasını istedik. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar

  3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar

  3. Yaş Baharı Kongresi-Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi-Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi'nin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Gagiad Kadınlar Kurulu 'Ndan Şahin'e Ziyaret

  Gagiad Kadınlar Kurulu 'Ndan Şahin'e Ziyaret

  Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Kadınlar Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Gaziantep "Enerji"Sinin Geleceğini Planlıyor

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Enerji Master Planıyla halkın elektrik ihtiyacının karşılanması ve yeni yatırımların hayata geçirilmesi hedefleniyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Gaziantep'teki Okullarda 'TEMİZ Okul Sağlıklı Gelecek' Kampanyası Başladı

  Gaziantep'teki Okullarda "TEMİZ Okul Sağlıklı Gelecek" Kampanyası Başladı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan ve OPET Petrolcülük A.Ş.'nin destekleriyle hayata geçirilen "Temiz Okul Sağlıklı Gelecek" kampanyası protokolü imzalandı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Okullarda 'Temiz Okul Sağlıklı Gelecek' Kampanyası Başladı

  Okullarda "Temiz Okul Sağlıklı Gelecek" Kampanyası Başladı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan ve bir petrol şirketinin destekleriyle hayata geçirilen “Temiz Okul Sağlıklı Gelecek” kampanyası protokolü imzalandı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Gaziantep'te "Temiz Okul, Sağlıklı Gelecek Projesi"

  Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "İstikbalimiz olan evlatlarımızı yetiştirmek önceliğimiz. Bu konuda projeler üretmemiz gerekiyor" (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kutayfer Memiş Belçika'nın Gaziantep Fahri Konsolosu Oldu

  Kutayfer Memiş Belçika'nın Gaziantep Fahri Konsolosu Oldu

  Gaziantep’te Belçika Fahri Konsolosluk açılış programı düzenlendi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 03:03:44. #1.13#