SON DAKİKA FATMA ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Fatma Şahin Haberleri

 • 15:30 Bulgur Tanıtımına Festival Katkısı Bulgur Tanıtımına Festival Katkısı Gastronomi dalında UNESCO Kreatif Şehirler Ağı’na alınan Gaziantep’te, Türk mutfağının binlerce yıldır önemli gıdaları arasında yer alan bulguru tanıtmak için düzenlenen festival, Bulgur firmalarından tam not aldı.
 • 14:41 Bulgur Festivalinde Muhteşem Gala Bulgur Festivalinde Muhteşem Gala UNESCO Kreatif Şehirler Ağında yer alan Gaziantep’in ev sahipliğini yaptığı Bulgur Festivali’nin 1.günü düzenlenen gala gecesinin ardından sona erdi.
 • 19:19 Bulgur, Kebabın Tahtına Göz Dikti Bulgur, Kebabın Tahtına Göz Dikti Kebap diyarı Gaziantep’te düzenlen bulgur festivalinde, bulgurdan yapılan 101 çeşit yemek sergilendi.
 • 16:54 Bakan Şimşek Bulgur Festivaline Katıldı Bakan Şimşek Bulgur Festivaline Katıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Festival alanından detaylar Festival kapsamında yapılan 101 çeşit yemek sergisinden detaylar Başbakan Yardımcısı Şimşek'in konuşması GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu'nun konuşması Şimşek'in yemek sergisini gezmesi ve bazı yemekleri tatması Gaziantep Bulgur Festivali Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Bulgurun geleneksel fakir fukara yemeğinden alıp Gaziantep sayesinde dünya mutfağının çok önemli bir bileşeni olmasını sağlamak hakikaten büyük bir başarı, büyük bir yaratıcılık gerekiyor.
 • 16:06 Gaziantep'te Büyük Bulgur Hamlesi Gaziantep'te Büyük Bulgur Hamlesi Yakın zamanda UNESCO Ağı’nda yer almaya hak kazanan Gaziantep’in ev sahipliğini yaptığı Bulgur Festivali başladı.
 • 15:23 Gaziantep'te 'Bulgur Festivali' Yapıldı Gaziantep'te 'Bulgur Festivali' Yapıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Ticaret Borsası ve Gaziantep Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Bulgur Festivali'nin açılış töreni Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 15:11 Gaziantep Bulgur Festivali Başbakan Yardımcısı Şimşek, "Bulgurun geleneksel fakir fukara yemeğinden alıp Gaziantep sayesinde dünya mutfağının çok önemli bir bileşeni olmasını sağlamak hakikaten büyük bir başarı, büyük bir yaratıcılık gerekiyor.
 • 16:02 Ukrayna Turizm ve Ticaret Forumunun Onur Konuğu Gaziantep Oldu Ukrayna Turizm ve Ticaret Forumunun Onur Konuğu Gaziantep Oldu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Kharkiv şehrinde düzenlenen Uluslararası Kardeş Şehirler ve Yerel Yönetimler Turizm Forumu’na onur konuğu olarak davet edildi.
 • 14:45 Ukrayna Turizm ve Ticaret Forumu'nun Onur Konuğu Gaziantep Oldu Dünyanın 19 ülkesinden 21 şehirle kardeş şehir protokolü bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bu şehirlerle sosyal, turizm ve ticari konularda deneyimlerini paylaşarak birçok başarılı projeye imza atıyor.
 • 17:18 Öztan'dan Başkan Şahin ve Tiryakioğlu'na Kutlama Öztan'dan Başkan Şahin ve Tiryakioğlu'na Kutlama Ünlü Şef Tahir Tekin Öztan Gaziantep’te gerçekleştirilecek olan Bulgur Festivalinin gerek ürünün gerekse kentin tanıtımı için büyük önem taşıdığını belirterek, projenin gerçekleştirilmesi yönündeki insanüstü çabalarından dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’nu kutladı.
 • 17:15 Gesob Başkanı Küsbeoğlu'ndan Şahin'e Ziyaret Gesob Başkanı Küsbeoğlu'ndan Şahin'e Ziyaret Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Ahilik Haftası kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti.
 • 16:45 Ahilik Haftası Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Ahilik Haftası kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ziyaret etti.
 • 15:13 Gaziantep'te Ahilik Haftası Coşkuyla Kutlandı Gaziantep'te Ahilik Haftası Coşkuyla Kutlandı Gaziantep’te bu yıl 29.’su düzenlenen Ahilik Haftası kutlaması mehteranla başladı.
 • 14:34 Gaziantep'e Uluslararası Destek Gaziantep'e Uluslararası Destek Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova ve beraberindeki heyetle, Suriyeli öğrencilere eğitim veren Gaziantep Ortak Akıl Platformu Okulunu ziyaret etti.
 • 12:41 Başkan Şahin ve Milletvekilleri Domotex Turkey'e Çıkarma Yaptı Başkan Şahin ve Milletvekilleri Domotex Turkey'e Çıkarma Yaptı Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçı Birlikleri (GAHİB) Başkanı Salahattin Kaplan, Halı sektöründeki gelişmeleri aktardığı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Gaziantep milletvekillerine 2023 hedefleri için gerekli yatırımların tamamlandığını belirterek, üretim kapasitesinin 350 milyon metrekare olduğunu ifade ettiGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Ak Parti Gaziantep milletvekilleri, Domotex Turkey Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı’na çıkarma yaptı.
 • 16:15 Unesco Heyeti Gaziantep'te Unesco Heyeti Gaziantep'te GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Suriyeli öğrencilerin eğitim gördüğü okul UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova'nın okulu ziyareti UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova'nın açıklamaları Öğrencilerin şarkı söylemesi UNESCO heyeti Gaziantep'te UNESCO Genel Direktörü Bokova: "İki gündür mülteci kamplarına, eğitim merkezlerine ziyarette bulundum. Hükümetin, yerel yönetimlerin hem de halkın mültecilere gösterdiği toleransa şahit oldum. Mültecilere verilen hizmetlerden çok etkilendim" UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova, 2 gündür Gaziantep'te Suriyeli sığınmacıların kaldığı kampları ve eğitim merkezlerini ziyaret ettiğini belirterek, "Hükümetin, yerel yönetimlerin hem de halkın mültecilere gösterdiği toleransa şahit oldum. Mültecilere verilen hizmetlerden çok etkilendim." dedi.
 • 15:15 Unesco Heyeti Gaziantep'te UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova, 2 gündür Gaziantep'te Suriyeli sığınmacıların kaldığı kampları ve eğitim merkezlerini ziyaret ettiğini belirterek, "Hükümetin, yerel yönetimlerin hem de halkın mültecilere gösterdiği toleransa şahit oldum. Mültecilere verilen hizmetlerden çok etkilendim." dedi.
 • 16:46 Şahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları Anlattı Şahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları Anlattı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye ile Kadın ve Demokrasi Derneğince (KADEM) İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya İnsani Zirvesi’nde, ’Savaş mağdurları, kadın ve çocuklar’ konulu panelde konuşma yaptı.
 • 13:58 Gaziantep'te 'Kuzey Şehir Projesi' Konferansı Gaziantep'te 'Kuzey Şehir Projesi' Konferansı Gaziantep'te 'Kuzey Şehir Projesi' konferansıBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan 50 bin konutluk 'Kuzey Şehir Projesi' için 'Arama Konferansı' düzenlendi.
 • 13:40 Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Açıklaması Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Açıklaması Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ işbirliğiyle düzenlenen “Kuzey Şehir Projesi Arama Konferansı” başladı.
 • 12:54 Gaziantep'te 'Kuzey Şehir Projesi' Konferansı Gaziantep'te 'Kuzey Şehir Projesi' Konferansı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan 50 bin konutluk 'Kuzey Şehir Projesi' için 'Arama Konferansı' düzenlendi.
 • 12:26 TOKİ Gaziantep'te 23 İlden Büyük Şehir Projesine Başlıyor TOKİ Gaziantep'te 23 İlden Büyük Şehir Projesine Başlıyor Gaziantep’te yapılacak olan Kuzey Şehir Projesi ile ilgili konferansta konuşan TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, bölgenin hayata geçirilecek proje ile 23 ilden daha büyük nüfusa sahip olacağını söyledi.
 • 18:01 Şahin, BM İnsani Dünya Zirvesin'de Gaziantep'i Anlattı Şahin, BM İnsani Dünya Zirvesin'de Gaziantep'i Anlattı Birleşmiş Milletler’in (BM) tarafından düzenlenen "Dünya İnsani Zirvesi"ne katılan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yerel yönetimlerin krizlerle mücadelesinde Gaziantep deneyimini anlattı.
 • 17:38 Şahin "Dünya İnsani Zirvesi"Nde Gaziantep Deneyimini Anlattı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından düzenlenen "Dünya İnsani Zirvesi"nde yerel yönetimlerin krizlerle mücadelesinde Gaziantep deneyimini anlattı.
 • 13:29 Şehit Emanetine Fatma Şahin Sahip Çıktı Şehit Emanetine Fatma Şahin Sahip Çıktı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin şehidin hayalini gerçekleştirdi.
 • 16:25 BM Toplantısında Gaziantep Büyükşehir Etkinliği BM Toplantısında Gaziantep Büyükşehir Etkinliği Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Savaş Mağdurları-Kadın ve Çocuklar konulu panel düzenleneceği bildirildi.
 • 14:30 BM "Dünya İnsani Zirvesi" Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Birleşmiş Milletler"in (BM) "Dünya İnsani Zirvesi' kapsamında düzenleyeceği panele konuşmacı olarak katılacak.
 • 13:40 BM Toplantısında Gaziantep Büyükşehir Etkinliği Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve KADEM "Savaş Mağdurları – Kadın ve Çocuklar" paneli düzenleyecek.
 • 14:58 Berat Kandili Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 14:20 Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Açıklaması Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Açıklaması Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Berat Kandilinin insanlar arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri gidermek, yıktığımız gönülleri, kırdığımız kalpleri onarmak için bir fırsat olduğunu belirtti.
 • 13:51 Uclg-mewa Başkanı Şahin, Uluslararası Sosyal İçerme Zirvesi'ne Katıldı Uclg-mewa Başkanı Şahin, Uluslararası Sosyal İçerme Zirvesi'ne Katıldı MEWA Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Uluslararası Sosyal İçerme Zirvesi”nin açılış konuşmasını yaptı.
 • 13:08 Gaziantep'e Yeni Sistem Otopark Gaziantep'e Yeni Sistem Otopark Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Bedesten AVM’yi yıkarak yerine inşa ettiği meydanın altı kısmına çift katlı otopark yaptı.
 • 12:15 Gaziantep'e Yeni Sistem Otopark Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Bedesten AVM'yi yıkarak yerine inşa ettiği meydanın altı kısmına çift katlı otopark yaptı.
 • 12:00 Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Açıklaması Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Açıklaması Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 19 Mayıs 1919 tarihinin bu milletin kurtuluşa, bağımsızlığa, hürriyete ve geleceğe olan inancının tarihi olduğunu belirtti.
 • 11:29 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 17:15 Fıstık Parkı'nda Sona Yaklaşıldı Fıstık Parkı'nda Sona Yaklaşıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in daha önce Gaziantepliler için sözünü verdiği projeler arasında bulunan Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü yerinin ‘Fıstık Parkı’na dönüştürülmesinde çalışmalarda sona gelindi.
 • 15:05 Çorum Otobüse Arkadan Çarptı: 3 Ölü, 2 Yaralı Çorum Otobüse Arkadan Çarptı: 3 Ölü, 2 Yaralı Çorum'un Osmancık İlçesi'nde hafif ticari aracın, yolcu otobüsüne arkadan çarpması sonucu, 3 kişi öldü.
 • 13:44 Çorum'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 13:26 Otomobil, Yolcu Otobüsüne Çarptı: 3 Ölü, 2 Yaralı Otomobil, Yolcu Otobüsüne Çarptı: 3 Ölü, 2 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesinde, yolcu indirmek için duran otobüse, otomobil çarptı. Kazada 3 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.
 • 13:10 Gaziantep Mutfağı, Dışişleri Mensuplarının Eşlerine Tanıtıldı Gaziantep Mutfağı, Dışişleri Mensuplarının Eşlerine Tanıtıldı Zengin mutfağı UNESCO tarafından tescillenerek "Gastronomi Şehri" unvanına layık görülen Gaziantep’in lezzetleri, Dışişleri Bakanlığı mensuplarının eşlerine tanıtıldı.
 • 20:37 Gaziantep Mutfağı, Dışişleri Mensuplarının Eşlerine Tanıtıldı Gaziantep Mutfağı, Dışişleri Mensuplarının Eşlerine Tanıtıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gaziantep mutfağında hazırlanan yemeklerin görüntüsü Katılanlardan detaylar Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'ın salona gelişi Şahin'in konuşması Yemeklerin servis edilmesi Gaziantep mutfağı, Dışişleri mensuplarının eşlerine tanıtıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Bizim madenimiz, petrolümüz, altınımız yok ama kültürel mirasımızda çok iddialıyız" Zengin mutfağı UNESCO tarafından tescillenerek "Gastronomi Şehri" unvanına layık görülen Gaziantep'in lezzetleri, Dışişleri Bakanlığı mensuplarının eşlerine tanıtıldı.
 • 18:22 Gaziantep Mutfağı, Dışişleri Mensuplarının Eşlerine Tanıtıldı Zengin mutfağı UNESCO tarafından tescillenerek "Gastronomi Şehri" unvanına layık görülen Gaziantep'in lezzetleri, Dışişleri Bakanlığı mensuplarının eşlerine tanıtıldı.
 • 12:58 Yüzyılın En Sakat Gösterisi' Güldü Geçirdi Yüzyılın En Sakat Gösterisi' Güldü Geçirdi Gaziantep’te engelli şovmen Ayhan Yarıcı, ’Yüzyılın En Sakat Gösterisi’ adlı tek kişilik gösteride engelli izleyenleri gülmekten kırdı, geçirdi.
 • 19:25 Muhtarlar Akademisi' İlk Mezunlarını Verdi Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 'Muhtar Akademisi' ilk mezunlarını verdi.
 • 17:29 Yangında Ailesini Kaybeden Anneye Fatma Şahin Sahip Çıktı Yangında Ailesini Kaybeden Anneye Fatma Şahin Sahip Çıktı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangında eşini ve 6 çocuğunu kaybeden Naciye Bakır’a sahip çıktı.
 • 16:49 Türkiye'nin İlk Muhtar Akademisi Mezunlarını Verdi Türkiye'nin İlk Muhtar Akademisi Mezunlarını Verdi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin işbirliğinde yürütülen "Muhtarlar Akademesi" ilk mezunlarını verdi.
 • 15:51 Kep Bile Attılar! Muhtarlar Akademisi İlk Mezunlarını Verdi Kep Bile Attılar! Muhtarlar Akademisi İlk Mezunlarını Verdi Hasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesinde bulunan 'Muhtar Akademisi' ilk mezunlarını verdi. Sertifikalarını Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın elinden alan muhtarlar, kep attı.
 • 15:35 Yangında Ailesini Kaybeden Anneye Başkan Şahin Sahip Çıktı Yangında Ailesini Kaybeden Anneye Başkan Şahin Sahip Çıktı Fatma Şahin, Bakır için Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde ek madde çıkardı.
 • 14:02 Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Gaziantep programı çerçevesinde, bu yıl onuncusu düzenlenen Uluslararası Robot Yarışması’nın açılışını gerçekleştirdi.
 • 16:36 Gaziantep'te Gaziantep'te "Şiir ve Söyleşi" Etkinliği Düzenlendi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (GASMEK) tarafından Anneler Günü dolayısıyla “Şiir ve Söyleşi” etkinliği düzenlendi.