SON DAKİKA FATMA ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Fatma Şahin Haberleri

 • 16 Ocak 2017 13:23Hükümlü Kadınların Çocuklarına DestekGaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı ile Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde cezaevindeki tutuklu ve hükümlü kadınların çocuklarıyla, suça sürüklenmiş çocukların topluma entegrasyonu için iş birliği protokolü imzalandı.
 • 16 Ocak 2017 12:09Türkiye'ye Örnek ProjeTürkiye'ye Örnek ProjeGaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı arasında imzalanan iş birliği protokolü ile cezavinde yatmakta olan kadın mahkumlar, çocuklar, yakınlar ve denetim serbestlik kapsamında serbest bırakılan suça sürüklenmiş çocukların topluma entegrasyonu...
 • 15 Ocak 2017 15:44Dha'ya 4 ÖdülDha'ya 4 ÖdülGAZİANTEP Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Basın Ödülleri Yarışması'nda; haber, fotoğraf ve görüntü kategorilerinde Doğan Haber Ajansı 4 ödüle layık görülerek, en çok ödül kazanan kurum oldu.
 • 15 Ocak 2017 15:19Gaziantep Dha'ya 4 ÖdülGaziantep Dha'ya 4 ÖdülGaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Basın Ödülleri Yarışması'nda; haber, fotoğraf ve görüntü kategorilerinde Doğan Haber Ajansı 4 ödüle layık görülerek, en çok ödül kazanan kurum oldu.
 • 15 Ocak 2017 13:52Dha'ya 4 ÖdülDha'ya 4 ÖdülGAZİANTEP Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Basın Ödülleri Yarışması'nda; haber, fotoğraf ve görüntü kategorilerinde Doğan Haber Ajansı 4 ödüle layık görülerek, en çok ödül kazanan kurum oldu.
 • 15 Ocak 2017 13:00Yetimlerin Hayatlarına DokunuyorlarYetimlerin Hayatlarına DokunuyorlarGaziantep Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren "Yetim Koordinasyon Merkezi", yetim çocuklar ile annelerinin hayatlarına dokunuyor.
 • 15 Ocak 2017 12:19Yetimlerin Hayatlarına DokunuyorlarYetimlerin Hayatlarına DokunuyorlarGaziantep Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren "Yetim Koordinasyon Merkezi", yetim çocuklar ile annelerinin hayatlarına dokunuyor.
 • 14 Ocak 2017 15:03Kent Konseyi Dönem Başkanlığı Çanakale'den Gaziantep'e Geçti "8. Kent Konseyleri Birliği Buluması" adı altında yapılan toplantı sonrasında gerçekleşen devir teblim töreni ile Kent Konseyi Dönem Başkanlığı Çanakkale'den Gaziantep'e geçti.
 • 14 Ocak 2017 14:43Kent Konseyleri, Gaziantep'te ToplandıEyyüp BURUN -GAZİANTEP-DHA) SEKİZİNCİ Türkiye Kent Konseyleri Buluşması 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin Yerelleştirilmesi' ve Dönem Başkanlığı devir teslim töreni Gaziantep'te yapıldı.
 • 14 Ocak 2017 14:128. Kent Konseyi BuluşmasıGaziantep'te, "8. Kent Konseyleri Buluşması" kapsamında düzenlenen törenle, Çanakkale Kent Konseyinde bulunan dönem başkanlığı Gaziantep'e devredildi.
 • 14 Ocak 2017 14:00Gaziantep Kent Konseyleri, Gaziantep'te ToplandıGaziantep Kent Konseyleri, Gaziantep'te ToplandıKent Konseyleri, Gaziantep'te toplandıSEKİZİNCİ Türkiye Kent Konseyleri Buluşması 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin Yerelleştirilmesi' ve Dönem Başkanlığı devir teslim töreni Gaziantep'te yapıldı.
 • 14 Ocak 2017 11:27Suriyeli Misafirlerin Adaptasyonu Bu Merkezde SağlanıyorGaziantep Büyükşehir Belediyesince geçen yıl hizmete açılan Ensar Toplum Merkezinde, iç savaş nedeniyle ülkelerinden kaçarak Gaziantep'e gelen sığınmacılara, eğitimden sağlığa, konaklamadan evliliğe kadar hemen her alanda ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor.
 • 12 Ocak 2017 15:44Büyükşehir'den Yeni Stadyumun İnşasına DestekBüyükşehir'den Yeni Stadyumun İnşasına DestekGaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) hızlı inşaat çalışmalarıyla kısa sürede tamamlanan Gaziantep’in yeni stadyumunun yapımında alt ve üst yapı desteği verdi.
 • 11 Ocak 2017 18:10Gaziantep'te Saldırıda Yaralanan Polisin Tedavisi SürüyorGaziantep'te Saldırıda Yaralanan Polisin Tedavisi SürüyorGaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde dün meydana gelen çatışmada yaralanan polis memuru 30 yaşındaki Hakan İmrak'ın tedavisi, özel hastanede sürüyor.
 • 11 Ocak 2017 16:42Gaziantep'te Saldırıda Yaralanan Polisin Tedavisi Sürüyor(Haber-Kamera: Ahmet SOYDOĞAN-GAZİANTEP-DHA)GAZİANTEP Emniyet Müdürlüğü önünde dün meydana gelen çatışmada yaralanan polis memuru 30 yaşındaki Hakan İmrak'ın tedavisi, özel hastanede sürüyor.
 • 11 Ocak 2017 13:19Çatışmada Yaralanan Polis Memurunun Tedavisi SürüyorÇatışmada Yaralanan Polis Memurunun Tedavisi SürüyorGaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çıkan çatışmada yaralanan polis memurunun tedavisi sürüyor.
 • 11 Ocak 2017 11:29Gaziantep'teki ÇatışmaGaziantep'teki ÇatışmaGaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çıkan çatışmada yaralanan polis memurunun tedavisi sürüyor.
 • 11 Ocak 2017 10:54Büyükşehir Gaziantepspor İlk Senesinde Başarı OlduBüyükşehir Gaziantepspor İlk Senesinde Başarı OlduTürkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Garanti Süper Liginde mücadele eden Büyükşehir Gaziantepspor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Süper Lig’deki ilk senesinde Gaziantep’in gururu olmayı başardı.
 • 11 Ocak 2017 08:41Gaziantep'in Gururu OldularGaziantep'in Gururu OldularTürkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Garanti Süper Liginde mücadele eden Büyükşehir Gaziantepspor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Süper Lig'deki ilk senesinde Gaziantep'in gururu olmayı başardı.
 • 09 Ocak 2017 11:59Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin AçıklamasıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin AçıklamasıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 07 Ocak 2017 15:59Fıstık ve Baklavaya Ambalaj AyarıFıstık ve Baklavaya Ambalaj AyarıTİM’in desteğiyle Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından tatlılar ve fıstık için iki ana kategoride profesyonel ambalaj tasarımcıları ve tasarım öğrencilerinin katıldığı “Gaziantep Tatları Ambalaj Tasarım Yarışmasının...
 • 07 Ocak 2017 10:59Yetim Koordinasyon Merkezi" Çocuklara Umut OluyorGaziantep Büyükşehir Belediyesi Yetim Koordinasyon Merkezi, kurulduğu günden itibaren 3 bin 329 yetim çocuğa ulaşarak onların hayallerini gerçeğe dönüştürdü.
 • 07 Ocak 2017 10:28Büyükşehir Belediye Başkan Şahin AçıklamasıBüyükşehir Belediye Başkan Şahin AçıklamasıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Yetim Koordinasyon Merkezi, kurulduğu günden itibaren toplamda 3 bin 329 yetim çocuğu ulaşarak dileklerini gerçekleştirdiklerini söyledi.
 • 06 Ocak 2017 23:50'Gaziantep Tatları Ambalaj ve Tasarım Yarışması' Ödül Töreni YapıldıGAZİANTEP'te, Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB) ile Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gaziantep Tatları Ambalaj ve Tasarım Yarışması' ödülleri sahiplerini buldu.
 • 06 Ocak 2017 23:50Gaziantep'in Tatlarına Yeni Ambalaj TasarımıGaziantep'in Tatlarına Yeni Ambalaj TasarımıGüneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamülleri İhracatçıları Birliği ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Gaziantep Tatları Ambalaj Tasarım Yarışmasının’’ ödülleri sahiplerini buldu.