SON DAKİKA FEKE HABERLERİ

Son Dakika Feke Haberleri

13:55
Kızıldağ'da 30 Ağustos Kutlaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanlığı tarafından Kızıldağ Yaylasında düzenlenen bir şenlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması gerçekleştirildi.
Kızıldağ'da 30 Ağustos Kutlaması
15:30
Adanalı Kız Öğrenciyi Pansiyonu Olmayan 120 Km Uzaktaki Feke'ye Yerleştirdiler Liseye öğrenci yerleştirmelerinde büyük karışıklık yaşanıyor.
23:36
Saimbeyli'de Orman Yangını Adana'nın Saimbeyli İlçesi'ndeki ormanlık alanda yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangını söndürmek için çok sayıda orman işçisi 20 arazöz karadan, 4 helikopterle havadan müdahale başlatıldı.
Saimbeyli'de Orman Yangını
17:25
Saimbeyli'de Orman Yangını Adana'nın Saimbeyli İlçesi'ndeki ormanlık alanda yangın çıktı.
21:44
Adana'da Orman Yangını Adana’nın Feke ilçesinde çıkan orman yangınına havadan üç helikopter, bir uçak ve karadan ise çok sayıda arazöz ile müdahale ediliyor.
Adana'da Orman Yangını
14:30
Büyükşehir'den Tufanbeylilere Müjde Adana Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Şimşek, Kozan, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de ziyaretlerde bulundu, çöplüğü kaldırma müjdesi verdi.
10:09
Tarsus Orman İşletmesinde Görev Değişimi Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Tarsus İşletme Müdür Vekilliğinden Hüseyin Çakıcıoğlu’nun görevinden ayrılmasıyla yerine, Adana Orman İşletme Müdürlüğü, Müdür Muavini Muhammet Aslanhan atandı.
Tarsus Orman İşletmesinde Görev Değişimi
16:09
Başkan Sözlü'den "Susuz Köy Kalmayacak" Sözü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan’ın 5 köyünde, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’le birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde, önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Başkan Sözlü'den 'Susuz Köy Kalmayacak' Sözü
15:04
Adana Büyükşehir Belediyesinin Alt Yapı Hizmetleri Başkan Sözlü: "Akıl, vicdan ve ahlak ölçülerinde çalışıp, elimizdeki kaynakları iyi yöneterek hizmet vereceğiz"
Adana Büyükşehir Belediyesinin Alt Yapı Hizmetleri
13:49
Hüseyin Sözlü: Susuz ve Yolsuz Köy Kalmayacak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, Kozan ilçesine bağlı 5 köyde, önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Hüseyin Sözlü: Susuz ve Yolsuz Köy Kalmayacak
17:53
Başkan Hüseyin Sözlu, Mansurlu Yayla Şenligine Katıldı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, Feke'nin Mansurlu Yaylası'nda (İnderesi Köyü) düzenlenen şenliğe katıldı.
Başkan Hüseyin Sözlu, Mansurlu Yayla Şenligine Katıldı
17:50
Feke'de Su Sevinci Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel'i ziyaret etti.
Feke'de Su Sevinci
10:32
Feke'de Su Sevinci Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel’i ziyaret ederek, rehabilite edilmesinin ardından uzun yıllar Feke’nin içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan su kaynağında incelemelerde bulundu.
Feke'de Su Sevinci
16:12
MHP Cumhurbaşkanlığı Seçim Çalışmalarını İlçelerde de Sürdürüyor MHP Adana teşkilatları, il merkezi dışında ilçelerde de Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
MHP Cumhurbaşkanlığı Seçim Çalışmalarını İlçelerde de Sürdürüyor
12:22
Kaza Yapan Araçta 145 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı Adana'da kaza yapan araçta 145 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
12:12
Kaza Yapan Kamyonette Gümrük Kaçağı Sigara Bulundu Şarampole devrilen kamyonette, 145 bin paket gümrük kaçağı sigara bulundu.
Kaza Yapan Kamyonette Gümrük Kaçağı Sigara Bulundu
22:07
Eşini Darbettikten Sonra 3 Kişiyi Yaralayan Koca, İntihar Girişiminde Bulundu Saimbeyli ilçesinde, karısı ile tartıştıktan sonra cinnet getirdiği iddia edilen koca, 3 kişiyi yaralayıp tüfekle intihar girişiminde bulundu.
11:23
Hareket Halindeki Kamyonet Alev Alev Yandı Adana’nın Kozan ilçesinde hareket halindeki kamyonet alev alev yandı.
Hareket Halindeki Kamyonet Alev Alev Yandı
19:58
Kozan'da 145 Bin Paket Gümrük Kaçağı Sigara Ele Geçirildi Kozan ilçesinde, şarampole devrilen bir kamyonun kasasında 145 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Kozan'da 145 Bin Paket Gümrük Kaçağı Sigara Ele Geçirildi
15:16
Kaza Yapan Kamyondan 145 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı Adana’nın Kozan ilçesinde kaza yapan kamyondan 145 bin paket kaçak sigara çıktı.
Kaza Yapan Kamyondan 145 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı
12:04
Saimbeyli, 160 Çeşit Kelebeğiyle Dünyanın En Önemli Biyoçeşitlilik Noktası Saimbeyli, 160 çeşit kelebeğiyle dünyanın en önemli biyoçeşitlilik noktası özelliğini taşıyor.
Saimbeyli, 160 Çeşit Kelebeğiyle Dünyanın En Önemli Biyoçeşitlilik Noktası
10:52
Türkiye'deki 400 Kelebek Türünden 160'ı Saimbeyli'de Türkiye'deki 400 kelebek türünden 160'ı Adana’nın Saimbeyli ilçesinde bulunuyor.
Türkiye'deki 400 Kelebek Türünden 160'ı Saimbeyli'de
10:40
Kredi Borcu Yüzünden İntihar Etti Adana’nın Feke ilçesinde kredi borcunu ödeyemediği için bunalıma giren bir kişi, kendini iple asarak intihar etti.
Kredi Borcu Yüzünden İntihar Etti
10:34
Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ile Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Bölge ve İcra Komitesi Üyesi Mahmut Dalkır, Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Kozan İşletme Fakültesi Dekanı ve Toroslar Federasyonu Danışma Üyesi Prof. Dr. Turgut Çürük, Toroslar Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı Hayali Ketmez ile Beta Bölge Başkanı Hasan Yıldız, AOSB Başkanı Bekir Sütcü’yü makamında ziyaret ederek yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı kendisini
Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti
10:10
Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı Kısa adı ATF olan ve Kozan, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerine ait derneklerin bir araya gelmesiyle oluşan Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı
14:32
Feke'de 45 Dönüm Buğday Tarlası Yandı Adana’nın Feke ilçesinde elektrik tellerinin kopması nedeniyle çıktığı tahmin edilen yangında 45 dönüm buğday tarlası yandı.
Feke'de 45 Dönüm Buğday Tarlası Yandı
15:27
Adana Valisi Büyük, Feke İlçesinde İncelemelerde Bulundu Vali Mustafa Büyük'ün Feke ilçesinde incelemede bulunarak, Kaymakam Mehmet Balıkçılar ve Belediye Başkanı Ahmet Sel'i ziyaret ettiği bildirildi.
Adana Valisi Büyük, Feke İlçesinde İncelemelerde Bulundu
14:58
Adana Valisi Büyük Açıklaması "Tarihi ve kültürel zenginliklere gereken önemi vermek, geçmişi yaşatmanın yanı sıra geleceğe de sahip çıkmaktır"
Adana Valisi Büyük Açıklaması
14:02
Vali Büyük: "Geçmişi Yaşatmak, Geleceğe Sahip Çıkmaktır" Adana Valisi Mustafa Büyük, Saimbeyli Kalesindeki incelemeleri sırasında “Tarihi ve kültürel zenginliklerimiz, önemli birer gurur kaynağımızdır” dedi.
Vali Büyük: 'Geçmişi Yaşatmak, Geleceğe Sahip Çıkmaktır'
13:57
Adana Valisi Büyük, Feke'yi Ziyaret Etti Adana Valisi Büyük, Feke ilçesinde incelemede bulunup, Feke Kaymakamı Mehmet Balıkçılar ve Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel'i makamında ziyaret etti.
Adana Valisi Büyük, Feke'yi Ziyaret Etti
14:20
Çka'dan Kırsal Kalkınmaya Destek Adana Orman Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Ormanda Sağlıklı Yaşamın Sırrı-Sedir Mantarı’ ve ‘Ormanlardan Bal Akıyor’ projelerine Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) mali destek sağladı.
Çka'dan Kırsal Kalkınmaya Destek
12:53
İdil'de, 115 Yaşındaki Kereçin Hayatını Kaybetti İdil ilçesinde yaşayan 115 yaşındaki Feke İbrahim Kereçin vefat etti.
İdil'de, 115 Yaşındaki Kereçin Hayatını Kaybetti
12:01
Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı Saimbeyli ilçesinde, hayvan popülasyonunu artırarak, sürdürülebilir av yaban hayatına katkı sağlamak amacıyla bin keklik doğaya salındı.
Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı
12:46
Feke'de Şehit Uzman Çavuş Anısına Satranç Turnuvası Adana'nın Feke ilçesinde, Şehit Uzman Çavuş Metin Can anısına satranç turnuvası düzenlendi.
12:37
Toroslar Federasyonu Yönetimi, Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti Adana Toroslar Federasyonu (ATF) Başkanı Cenap Erol, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan’ı ziyaret etti.
Toroslar Federasyonu Yönetimi, Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti
09:49
ATF'den ATB'ye İşbirliği Ziyareti ATF Başkanı Cenap Erol, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan ile istişarede bulunmak için nezaket ziyaretinde bulundu.
ATF'den ATB'ye İşbirliği Ziyareti
19:00
Akenerjı Elektrık Uretım A.s. Sgbf-Uretım Tesıslerının Bulundugu Adresler 03.06.2014 16:12:31 KAP:AKENERJI ELEKTRIK URETIM A.S. / AKENR [] SGBF-URETIM TESISLERININ BULUNDUGU ADRESLER 03.06.2014 16:12:31
16:40
AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması ''Genel Merkezin yaptığı değerlendirmeler neticesinde, istifa eden Yüreğir, Çukurova, Karaisalı ve Pozantı ilçe başkanlıkları yeniden görevlendirildi''
12:01
Sarıçam Bahar Şölenlerinin Merkezi Oldu Sarıçam ilçesi bölge halkının bahar etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.
Sarıçam Bahar Şölenlerinin Merkezi Oldu
15:21
Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş'ta kuvvetli yağış, rüzgar ve dolu uyarısında bulundu.
Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı
16:33
Başkan Sözlü Balkan Türkleri ve Varsakların Düzenlediği Şenliklere Katıldı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin Hıdırellez Etkinliği ile Varsaklar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Varsaklar Şöleni’ne katıldı.
Başkan Sözlü Balkan Türkleri ve Varsakların Düzenlediği Şenliklere Katıldı
11:58
Kozan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Adana’nın Kozan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Kozan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
13:20
Merhaba Hayat" Adlı Çocuk Oyunu Feke'de Sahnelenecek "Merhaba Hayat" adlı çocuk oyununu Feke ilçesinde sahnelenecek.
12:12
Merhaba Hayat' Fekeli Çocuklarla Buluşuyor Adana Devlet Tiyatrosu, “Merhaba Hayat” adlı çocuk oyunu ile Fekeli çocuklarla buluşmaya gidiyor.
Merhaba Hayat' Fekeli Çocuklarla Buluşuyor
10:53
Merhaba Hayat Fekeli Çocuklarla Buluşuyor Adana Devlet Tiyatrosu, Merhaba Hayat adlı çocuk oyunu ile Fekeli çocuklarla buluşacak.
Merhaba Hayat Fekeli Çocuklarla Buluşuyor
14:10
Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı (2) İl BAŞKANI: 10 İLÇENİN İSTİFASI İSTENDİ AK Parti Adana'da, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarının istenmesiyle ilgili çalışma 12 ilçeden 10'ü düşürüldü.
13:23
AK Parti'nin Adana'da 10 İlçe Yönetimi İstifa Etti AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yerel seçimlerde yönetim kurulu üyelerinin bir çoğunun aday adayı olup bu görevlerinden istifa etmesi nedeniyle 10 ilçe başkanının da yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa dilekçelerini il başkanlığına sunduğunu bildirdi.
12:52
AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması "Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Yüreğir, Karaisalı, Pozantı, Karataş, İmamoğlu, Kozan, Feke ilçe başkanlıkları önümüzdeki seçim sürecinde daha sağlıklı çalışmalar yapabilmek adına, yönetim kurulu üyeleriyle istifa dilekçelerini il başkanlığımıza bildirdi"
AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması
12:08
Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı Adana'da yerel seçimlerde başarısız olan Ak Parti, 12 ilçe başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin istifasını istedi.
Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı
11:49
Sözlü'ye Feke'de Sevgi Seli Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde düzenlediği teşekkür konserleri Feke ile devam etti.
Sözlü'ye Feke'de Sevgi Seli
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:38:48. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FEKE HABERLERİ
[Hata Bildir]