SON DAKİKA FERDİ TAYFUR HABERLERİ

Son Dakika Ferdi Tayfur Haberleri

12:00
Annesi: Murat, Fakirle Fakir, Zenginle Zengin Olurdu Annesi geçen yıl kan kanserinden hayatını kaybeden oğlu Murat Göğebakan hakkında; "O küçükle küçük, fakirle fakir, zenginle zengin oluyordu." dedi.
Annesi: Murat, Fakirle Fakir, Zenginle Zengin Olurdu
09:53
'Gramofoncu Enişte'nin Dükkanında Zamanda Yolculuk Bursa'da 54 yıldır gramofon tamirciliği yapan Ünal Sezer'in dükkanında, 20 gramofon, 1890'lı yıllara ait iki fonograf ve 200'ü taş olmak üzere 2 bin 700 plak bulunuyor.
16:12
Acil Durum Sireni Tedirgin Etti Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Göztepe mevkisinden aralıklarla çalan acil durum sireni vatandaşlarda tedirginlik meydana getirdi.
11:10
Şarkıcı Yusuf Güney "Baba"ları Taklit Etti Zeytinburnu Belediyesi, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde ünlü sanatçılarla müzikseverleri buluşturmaya devam ediyor.
21:37
Başbakan Davutoğlu Adana'da Davutoğlu: (1) "Balkanlar, Karadeniz ve Ortadoğu coğrafyaları bölünürken, kimlikler parçalanırken bizim Türkiye’de milli birliği, beraberliği ve millet olma kimliğini, beraber olma kimliğini, her türlü mezhebi ve etnik ayrımı bir kenarda bırakarak, 77 milyon vatandaşın eşitliği, kimliğini, ilkesini savunmamız lazım. Bizim Çözüm Süreci’nden kastettiğimiz budur, Alevi Sünni kardeşliğinden kastettiğimiz budur" "Benim tanıdığım hiçbir Adanalı da pasif ve edilgen olmamıştır.
15:57
Halil Sezai'den Yeni Yıla Yeni Albüm Sanatçı bu albümde daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir repertuar hazırladı.
Halil Sezai'den Yeni Yıla Yeni Albüm
15:52
Halil Sezai'den Yeni Yıla Yeni Albüm Sanatçı bu albümde daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir repertuar hazırladı.
Halil Sezai'den Yeni Yıla Yeni Albüm
16:10
Demirci'de Zeytinyağı Fabrikası Törenle Hizmete Açıldı Manisa’nın Demirci ilçesinde, özel bir işletmeciye ait kurulan zeytinyağı fabrikasının açılışı törenle yapıldı.
Demirci'de Zeytinyağı Fabrikası Törenle Hizmete Açıldı
12:45
Numan Kurtulmuş: Türkiye Zor Olanı Yapıyor Çözüm sürecini herkesin sahiplenmesi gerektiğini söyleyen Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Türkiye zor olanı, diğer ülkelerin yapmadığını yapıyor" dedi.
Numan Kurtulmuş: Türkiye Zor Olanı Yapıyor
16:14
Tiyatro Boyalı Kuş'un "Melek"i Tatavla Sahne'de! Tiyatro Tatavla'nın kendi sahnesi Tatavla SAHNE; 21 Ekim günü Tiyatro Boyalı Kuş'un "Melek"ini ağırlıyor!
11:35
Altın Koza'da "Hasat Zamanı" Bu yıl 21'incisi gerçekleştirilen Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde en iyi filmin de belirleneceği "Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması"nın sonuçları yarın açıklanacak 12 finalist arasından seçilecek en iyi filmin sahibi 350 bin liralık büyük ödülü kazanacak.
13:46
"Altın Koza Dünya Festivali Olacak' Altın Koza Film Festivalinin ev sahibi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Önümüzdeki yıllarda Altın Koza, dünya festivali olacak." dedi.
'Altın Koza Dünya Festivali Olacak'
02:00
Adana 1 Türk Sinemasının 100'üncü Yılına Coşkulu Kutlama Kentte 21 Eylül'e kadar 10 salonda 205 filmin 515 gösterimle izleyiciyle buluşacağı festivalin açılışı, 'Türk Sineması 100 Yaşında' temasıyla Merkez Park Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleştirildi.
Adana 1 Türk Sinemasının 100'üncü Yılına Coşkulu Kutlama
02:00
Türk Sineması 100 Yaşında Kentte 21 Eylül'e kadar 10 salonda 205 filmin 515 gösterimle izleyiciyle buluşacağı festivalin açılışı, 'Türk Sineması 100 Yaşında' temasıyla gerçekleştirildi.
Türk Sineması 100 Yaşında
01:53
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Uluslararası Altın Koza Film Festivalinde, Türk sinemasının 100. yıl dönümü nedeniyle törene katılan tüm sanatçılara ödül verildi.
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali
01:33
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali (1) - Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 21'incisi düzenlenen Uluslararası Altın Koza Film Festivalinde, Türk sinemasının 100. yıl dönümü nedeniyle törene katılan tüm sanatçılara ödül verildi.
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali (1) -
00:23
Altın Koza Film Festivaline Katılan Tüm Sanatçılara Ödül Uluslararası Altın Koza Film Festivalinde, Türk sinemasının 100. yıl dönümü nedeniyle törene katılan tüm sanatçılara ödül verildi.
Altın Koza Film Festivaline Katılan Tüm Sanatçılara Ödül
00:10
Türk Sineması'nın 100. Yılı Emek Ödülleri Sahiplerini Buldu Altın Koza Uluslararası Film Festivali kapsamında Türk Sineması'nın 100. yılı Emek Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Türk Sineması'nın 100. Yılı Emek Ödülleri Sahiplerini Buldu
23:51
21. Altın Koza Film Festivali'ne Görkemli Açılış Bu yıl 21.'si düzenlenen Altın Koza Film Festivali açılışı Merkez Park Amfi Tiyatro’da görkemli bir törenle gerçekleşti.
21. Altın Koza Film Festivali'ne Görkemli Açılış
23:12
Türk Sinemasının 100. Yıl Emek Ödülleri Sahiplerini Buldu 21. Altın Koza Uluslararası Film Festivali kapsamında Türk Sinemasının 100. Yıl Emek Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Türk Sinemasının 100. Yıl Emek Ödülleri Sahiplerini Buldu
22:39
Türk Sinemasının 100'üncü Yılına Coşkulu Kutlama Adana'da bu yıl 21'incisi düzenlenen Altın Koza Film Festivali'nin açılışında Türk sinemasının 100'üncü yılı coşkuyla kutlandı.
Türk Sinemasının 100'üncü Yılına Coşkulu Kutlama
14:38
Beylikdüzü, Dört Bir Yanında Sanatın İcra Edildiği Kültür Dolu Bir Akşamı Geride Bıraktı. Sanatçıya çiçek taktim eden Başkan İmamoğlu, 'Karadeniz'in dalgaları coşmadan biz plaketimizi sunalım istedik.
Beylikdüzü, Dört Bir Yanında Sanatın İcra Edildiği Kültür Dolu Bir Akşamı Geride Bıraktı.
10:04
Ferdi Tayfur 'Berlin Kaplanı' İçin Yargıtay'a Gidiyor 'Berlin Kaplanı'nın, kendi senaryosunun değiştirilerek film yapıldığı iddiasıyla Ata Demirer'e açtığı davayı kaybeden Tayfur, "Yargıtay'a gideceğiz" dedi.
Ferdi Tayfur 'Berlin Kaplanı' İçin Yargıtay'a Gidiyor
18:44
Seda Sayan'dan Yeni Albüm: "Hatıran Yeter" Üç yıldır albüm yapmayan sanatçı Seda Sayan, “Hatıran Yeter” adlı albümüyle müzik piyasasına dönüş yaptı.
13:04
83 Yıllık Fuar Küreselleşmeye Direniyor Cumhuriyet'in ilk yıllarında Türkiye sanayi ve ticaret hayatının uluslararası plaftormda tanıtılması amacıyla düzenlenmeye başlayan İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 83. kez kapılarını açacak Son yıllarda küreselleşmenin etkisiyle ihtisas fuarlarının gölgesinde kalmasına rağmen özellikle iç tüketime dayalı sektörlerin gözdesi olmaya devam eden İEF, ticaretin yanında bir kültürel buluşma noktası olma kimliğini de devam ettiriyor Geçen yıl 1 milyon 630 bin ziyaretçiyle rekor kıran İEF, ülkenin
83 Yıllık Fuar Küreselleşmeye Direniyor
10:29
Ferdi Gürses, Gözde Anıl ve Hazal'dan Halk Konseri Hisarcık Belediyesinin düzenlediği Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Ferdi Gürses, Hazal ve Gözde Anıl sahne aldı.
Ferdi Gürses, Gözde Anıl ve Hazal'dan Halk Konseri
13:39
Devlet Bahçeli'nin Sevdiği Şarkılar "Bir bahar akşamı rastladım size", "Mehtaplı gecelerde hep seni andım", "Bu yalnız geceler bana arkadaş", "Dönülmez akşamın ufkundayım"
16:47
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Hayatı Kitap Oldu Adana'da yaşayan gazeteci Yüksel Evsen kaleme aldığı kitapta, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hayatını kaleme aldı.
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Hayatı Kitap Oldu
13:39
Bahçeli'nin Hayat Hikayesi Kitap Oldu MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hayatı kitap oldu.
Bahçeli'nin Hayat Hikayesi Kitap Oldu
20:20
Yeğeninden Ferdi Tayfur'a Sitem Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan Ferdi Tayfur'un yeğeni Aydoğan Tayfur, babasının cenazesine katılmayan amcası Ferdi Tayfur için, "Benim Ferdi Tayfur diye bir amcam yok" dedi.
Yeğeninden Ferdi Tayfur'a Sitem
09:52
Ödemiş'te 45. Kiraz ve 12. Meyve Fidanı Festivali Yapıldı Ödemiş’in Bademli beldesinde düzenlenen 45. Kiraz ve 12.Meyve Fidanı Festivali yoğun bir katılımla yapıldı.
Ödemiş'te 45. Kiraz ve 12. Meyve Fidanı Festivali Yapıldı
23:00
Senede Bir Gün Filmi Senede Bir Gün filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Senede Bir Gün filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Senede Bir Gün  Filmi
12:06
Trakya'nın Ferdi Tayfur"U, Duyanları Şaşırtıyor Kırklareli'de, sesinin sanatçı Ferdi Tayfur'a benzerliğiyle tanınan Hasan Varçın, hafta sonlarında mesire alanlarında türkü söyleyerek ailesinin geçimini sağlıyor Hasan Varçın: "Beni Trakya'da 'Ferdi' olarak bilirler.
21:39
Polisten Şarkılı Göndermeye Toma'lı Yanıt İstiklal Caddesi'nde yaşanan müdahalenin ardından bir grup eylemci, Ferdi Tayfur taklidi yapan bir kişiye eşlik ederek polislere şarkı söyledi.
Polisten Şarkılı Göndermeye Toma'lı Yanıt
21:09
Polisten Şarkılı Göndermeye Toma'lı Yanıt İstiklal Caddesi’nde yaşanan müdahalenin ardından bir grup eylemci, Ferdi Tayfur taklidi yapan bir kişiye eşlik ederek polislere şarkı söyledi.
15:46
Emel Sayın Annesini Gözyaşlarıyla Uğurladı Sanatçı Emel Sayın, vefat eden annesi Suat Sayın’ı son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurladı.
Emel Sayın Annesini Gözyaşlarıyla Uğurladı
15:38
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı Emel Sayın'ın annesi Suat Sayın, Levent Camiinde öğle vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
15:10
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı Ünlü sanatçı Emel Sayın'ın annesi Suat Sayın, Levent Camii'nde öğle vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
15:09
Emel Sayın Annesini Gözyaşlarıyla Uğurladı Sanatçı Emel Sayın, vefat eden annesi Suat Sayın'ı son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurladı.
Emel Sayın Annesini Gözyaşlarıyla Uğurladı
12:31
Türk Gününde Bayrak Sevgisi Danimarka Türk Federasyonu tarafından Ballerup kentinde düzenlenen geleneksel Türk gününde Azeri şarkıcı Günel ve Azerbaycan'ı Eurovision müzik yarışmasında temsil edecek Dilara Kazimova konser verdi.
12:16
Türk Gününde Bayrak Sevgisi Danimarka Türk Federasyonu tarafından Ballerup şehrinde düzenlenen geleneksel Türk gününe damgasını, Azeri şarkıcı Günel ve Azerbaycan'ı Eurovision müzik yarışmasında temsil edecek olan Dilara Kazimova vurdular.
Türk Gününde Bayrak Sevgisi
10:05
Mayıs 2014 Dünya Gündemi AB Japonya Zirvesi ve Washingtoda'ki Türkiye ABD Ekonomik ve Ticari Strateji İşbirliği Çerçevesi 3. Bakanlar Toplantısı mayısta dünya gündeminde öne çıkıyor Mayısta AB'de parlamento seçimleri, Belçika'da genel seçimler, Yunanistan'da yerel seçimler, Mısır, Litvanya, Kolombiya ve Malavi'de ise cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacak.
20:18
TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "(Cumhurbaşkanı adayını belirleme) İleriki günlerde.
12:18
Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser Manisa'da, 474. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kutlama programının ilk gününde ünlü şarkıcılar Rafet El Roman, Yusuf Güney ile Ezo konser verdi.
Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser
10:30
Manisa'da Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser Manisa'da, 474. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kutlama programının ilk gününde ünlü şarkıcılar Rafet El Roman, Yusuf Güney ile Ezo konser verdi.
Manisa'da Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser
08:53
Ünlü Sanatçılar Manisalılarla Buluştu Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında konser veren sanatçılar Rafet El Roman, Yusuf Güney ve Ezo hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Ünlü Sanatçılar Manisalılarla Buluştu
11:44
Atilla Dorsay: Yeşilçam'dan En Sevdiğim Film '3 Arkadaş' Sinemacı Atilla Dorsay, Türk sinemasının 100. yılı için yaptığı değerlendirmede, sinemanın modern ve klasik olarak iki ayrılması gerekiğini söyledi.
21:09
MHP Lideri Bahçeli'den Şarkı İsteği Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaret için geldiği Bilecik'te, yerel sanatçı Bahattin Atak'tan, Ferdi Tayfur'dan bir şarkı söylemesini istedi.
17:34
Bahçeli, Ertuğrulgazi Türbesini Ziyaret Etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bilecik'in Söğüt ilçesindeki Ertuğrulgazi Türbesini ziyaret etti.
Bahçeli, Ertuğrulgazi Türbesini Ziyaret Etti
17:17
Bahçeli Söğüt'te Konuştu: Yeni Bir Fetih İçin Demokrasi Seferine Çıkıyoruz (2) 'merak ETME SEN' ŞARKISINI İSTEDİ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bilecik'in Söğüt ilçesindeki Çelebi Mehmet Parkı'ndaki çay bahçesindeki sanatçı Bahattin Atak'ın söylediği Söğüt'ün erenleri adlı türküyü dinledikten sonra sanatçıdan Ferdi Tayfur'un 'Merak etme sen' adlı şarkısını söylemesini istedi.
Bahçeli Söğüt'te Konuştu: Yeni Bir Fetih İçin Demokrasi Seferine Çıkıyoruz (2)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:01:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FERDİ TAYFUR HABERLERİ
[Hata Bildir]