SON DAKİKA FETHİYE HABERLERİ

Son Dakika Fethiye Haberleri

 • 14:31Okullar Kapandı, Sahiller Dolmaya BaşladıOkullar Kapandı, Sahiller Dolmaya BaşladıHer yıl 3 milyondan fazla turisti ağırlayan, 250 bin yatak kapasitesi bulunan Muğla, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil yapma olanağı sağlıyor.
 • 14:07Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası Sona ErdiZıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası Sona ErdiMuğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası sona erdi.
 • 11:24Okullar Kapandı Sahiller Dolmaya BaşladıTürkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip ili Muğla'daki plajlar ve turistik tesislerde, okulların tatile girmesiyle hareketlilik yaşanıyor.
 • 21:36Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası Sona ErdiZıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sporcuların botlarla gidişi, Yarışmanın başlayışı, Balık avlayanlardan detay, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Başkanı Şahin Özen'in açıklaması, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz'ın konuşması, Ödül töreni - Fethiye'de düzenlenen şampiyona sona erdi Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası tamamlandı.
 • 19:28Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye ŞampiyonasıMuğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası tamamlandı.
 • 17:13Kumluca'daki Orman Yangını Söndürme Çalışmaları Devam EdiyorKumluca'daki Orman Yangını Söndürme Çalışmaları Devam EdiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yangından görüntüler Söndürme çalışmalarından görüntüler Vatandaşların seralardaki eşyalarını kurtarma çalışmaları Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in açıklamaları Antalya'nın Kumluca ilçesinde dün akşam kontrol altına alındıktan sonra sabah saatlerinde yeniden etkili olmaya başlayan orman yangınına havadan ve karadan müdahaleler sürüyor.
 • 16:30Bedensel Engelli Sporculardan Örnek ProjeBedensel Engelli Sporculardan Örnek ProjeKaraman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde bu yıl kurulan Oturarak Voleybol Takımı “Bir Antrenman Bir İftar” projesi ile Ramazan ayı sportif etkinliklerine devam ediyor.
 • 15:44Güncelleme 3 - Kumluca'daki Orman YangınıAntalya'nın Kumluca ilçesinde dün akşam kontrol altına alındıktan sonra sabah saatlerinde yeniden etkili olmaya başlayan orman yangınına havadan ve karadan müdahaleler sürüyor.
 • 15:04Bursa'da Yaz Spor Okulları BaşlıyorBursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yaz spor okulları 11 Temmuz 2016’da 13 branşta start alıyor.
 • 14:06Kumluca'daki Orman Yangını - Söndürme Çalışmaları Devam EdiyorKumluca'daki Orman Yangını - Söndürme Çalışmaları Devam EdiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Yangın söndürme çalışmalarından detaylar GÜNCELLEME 2 - Kumluca'daki orman yangını Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor Orman Genel Müdürü Üzmez de bölgeye gelerek yanan alanda havadan inceleme yaptı Üzmez: "Şu anda yangın, 150 hektarlık bir alanda etkili oluyor ama bu kesin bir rakam değil" "Antalya-Kumluca karayolu risk nedeniyle hala ulaşıma kapalı. Alevlerin yolun karşısına atlamaması için iş makineleri bu karayolunu kullanıyor"ORMAN GENEL MÜDÜRÜ ÜZMEZ'İN AÇIKLAMALARI EKLENDİ Antalya'nın Kumluca ilçesinde dün akşam kontrol altına alındıktan sonra sabah saatlerinde yeniden etkili olmaya başlayan orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor.
 • 13:43Bursa'da Yaz Spor Okulları AçılacakBursa Büyükşehir Belediyespor Kulübünce yaz spor okulları açılacak.
 • 13:36Yaz Spor Okulları BaşlıyorYaz Spor Okulları BaşlıyorHer geçen yıl hizmet kalitesini artıran ve en çok tercih edilen spor eğitim merkezi haline gelen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yaz spor okulları 11 Temmuz'da 13 branşta start alıyor.
 • 13:24Kumluca'daki Orman Yangını - Orman Genel Müdürü ÜzmezKumluca'daki Orman Yangını - Orman Genel Müdürü ÜzmezGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez'in açıklaması GÜNCELLEME 2 - Kumluca'daki orman yangını Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor Orman Genel Müdürü Üzmez de bölgeye gelerek yanan alanda havadan inceleme yaptı Üzmez: "Şu anda yangın, 150 hektarlık bir alanda etkili oluyor ama bu kesin bir rakam değil" "Antalya-Kumluca karayolu risk nedeniyle hala ulaşıma kapalı. Alevlerin yolun karşısına atlamaması için iş makineleri bu karayolunu kullanıyor"ORMAN GENEL MÜDÜRÜ ÜZMEZ'İN AÇIKLAMALARI EKLENDİ Antalya'nın Kumluca ilçesinde dün akşam kontrol altına alındıktan sonra sabah saatlerinde yeniden etkili olmaya başlayan orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor.
 • 13:10AK Parti'nin Muğla'nın Her Karış Toprağında Eseri Var'AK Parti'nin Muğla'nın Her Karış Toprağında Eseri Var'AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, AK Parti iktidarının Muğla'nın her karış toprağında eseri olduğunu söyledi.
 • 13:02AK Parti Muğla Milletvekili Öztürk AçıklamasıAK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, "Büyükşehirle veya CHP ile bir problemim yok. Yeter ki proje üretsinler, takıldıkları yerde gelsinler, destek olalım ama böyle bir şey yok. Biz kimseyle kavga da etmek istemiyoruz ama kimsenin de 'Muğla CHP'nin kalesidir' algısını yaymasına izin vermeyeceğiz.
 • 13:00Sera Çiftçisi Hasadı Sahurdan Sonra YapıyorTürkiye'nin önemli örtü altı domates yetiştiriciliği merkezlerinden Fethiye ilçesinde seracılık yapanlar, hasat döneminin ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle sıcaktan etkilenmemek için sahurdan sonra çalışıyorlar.
 • 12:49Güncelleme 2 - Kumluca'daki Orman YangınıAntalya'nın Kumluca ilçesinde dün akşam kontrol altına alındıktan sonra sabah saatlerinde yeniden etkili olmaya başlayan orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor.
 • 23:04Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye ŞampiyonasıZıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye ŞampiyonasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenden detaylar Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Serkan Öçalmaz'ın konuşması TSSF Başkanı Şahin Özen'in açıklaması TSSF Başkanı Özen: "Hedefimiz çok balık vurmak değil. En usta avcıyı, en iyi sporcuyu tespit etmeye çalışıyoruz" Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası yarın Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenecek yarışlarla başlayacak.
 • 20:25İngiliz Turistler: Sonuç Sürprizİngiliz Turistler: Sonuç Sürprizİngiltere'de yapılan tarihi referandumda Birleşik Krallık'ta milyonlarca seçmen Avrupa Birliği'nden ayrılma kararı almasının ardından Fethiye'de tatilde olan İngilizler, kararın sürpriz olduğunu söyledi.
 • 19:32Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye ŞampiyonasıZıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası yarın Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenecek yarışlarla başlayacak.
 • 18:07Fethiye Cansu Kaya Davası Sanıkları Tahliye EdildiFethiye Cansu Kaya Davası Sanıkları Tahliye EdildiCansu Kaya davası sanıkları tahliye edildi (2) - yenidenMuğla'nın Ortaca İlçesi'nde 18 yaşındaki Cansu Kaya'nın ölümüyle ilgili haklarında ağırlaştırılmış ömürboyu hapis istemiyle dava açılan tutuklu sanıklar 25 yaşındaki N.D. ve 18 yaşındaki M.P.Ç.'nin, yurtdışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartıyla tahliyesine karar verildi.
 • 15:43Genç Kızın Ölümüne İlişkin DavaGenç Kızın Ölümüne İlişkin DavaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tahliye olan zanlıların çıkışı Avukat Berna Babaoğlu Ulutaş'ın açıklaması Kaya'nın babası Osman Kaya'nın konuşması - Dalyan Kanalı'nda cesedi bulunan Cansu Kaya'nın ölümüne ilişkin davada yargılanan tutuklu iki sanık tahliye edildi Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, duruşmanın ardından protesto gösterisi düzenledi Muğla'nın Ortaca ilçesindeki Dalyan Kanalı'nda cesedi bulunan Cansu Kaya'nın ölümüne ilişkin yargılanan iki tutuklu sanık tahliye edildi.
 • 14:47Muğla'da Genç Kızın Ölümüne İlişkin DavaMuğla'nın Ortaca ilçesindeki Dalyan Kanalı'nda cesedi bulunan Cansu Kaya'nın ölümüne ilişkin yargılanan iki tutuklu sanık tahliye edildi.
 • 14:33Cansu Kaya Davasında Tutuklu Sanıklar Tahliye EdildiCansu Kaya Davasında Tutuklu Sanıklar Tahliye EdildiMuğla’nın Ortaca ilçesinde 18 yaşındaki Cansu Kaya’nın ölümüyle ilgili olarak haklarında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle dava açılan iki tutuklu sanık yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartıyla tahliye edildi.
 • 13:19Cansu Kaya'nın Katil Zanlıları Tahliye OlduMuğla'nın Ortaca İlçesinde kanalda cesedi bulunan 18 yaşındaki Cansu Kaya'nın katil zanlıları olarak tutuklanan M.P.C ve N.D.'nin bugün yapılan son duruşmasında tahliye kararı çıktı.
 • 12:55Cansu Kaya Davasında 2 Zanlıya Tahliye KararıCansu Kaya Davasında 2 Zanlıya Tahliye KararıMuğla’nın Ortaca ilçesine 18 yaşındaki Cansu Kaya’nın Dalyan Kanalı’nda ölü bulunmasıyla ilgili davanın 8. duruşmasında mahkeme iki cinayet zanlısıyla ilgili tahliye kararı verdi.
 • 11:37Babalar Günü Tavla Turnuvası Galipleri Belli OlduBabalar Günü Tavla Turnuvası Galipleri Belli OlduFethiye'nin alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Fethiye AVM'nin Babalar Günü'ne özel düzenlediği tavla turnuvası, keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu.
 • 22:16Muğla Karnındaki Bebekle DefnedildiMuğla Karnındaki Bebekle DefnedildiAile faciasına sıcak kavgası neden oldu iddiası (EK)KARNINDAKİ BEBEKLERLE DEFNEDİLDİMuğla'nın Seydikemer İlçesi'nde dün eşi 31 yaşındaki Ercan Durmaz'ın av tüfeğiyle başından vurarak öldürdüğü 7 aylık ikiz bebeğe hamile 30 yaşındaki Nezahat Durmaz'ın cenazesi toprağa verildi.
 • 20:52Aile Faciasına Sıcak Kavgası Neden Oldu İddiası (2)Aile Faciasına Sıcak Kavgası Neden Oldu İddiası (2)Karnındaki BEBEKLERLE DEFNEDİLDİMuğla'nın Seydikemer İlçesi'nde dün eşi 31 yaşındaki Ercan Durmaz'ın av tüfeğiyle başından vurarak öldürdüğü 7 aylık ikiz bebeğe hamile 30 yaşındaki Nezahat Durmaz'ın cenazesi toprağa verildi.
 • 20:35Eşi Tarafından Öldürülen Hamile Kadın Son Yolculuğuna UğurlandıEşi Tarafından Öldürülen Hamile Kadın Son Yolculuğuna UğurlandıMuğla’da ikiz bebek bekleyen 7 aylık hamile kadın ile onu öldürüp intihar eden kocası farklı yerlerde toprağa verildi.
 • 20:08Muğla'daki CinayetSeydikemer ilçesinde kocası tarafından av tüfeğiyle öldürülen 7 aylık hamile Nezahat Durmaz, toprağa verildi.
 • 18:51Antalya İngiliz Büyükelçi Moore, Eşiyle Expo 2016'yı GezdiAntalya İngiliz Büyükelçi Moore, Eşiyle Expo 2016'yı GezdiAntalya İngiliz Büyükelçi Moore, eşiyle Expo 2016'yı gezdiİngiliz Büyükelçi Moore, eşiyle Expo 2016'yı gezdiİngiltere Büyükelçisi Richard Moore, eşi Maggie Moore ve rehber köpeği 'Star'la Expo 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.
 • 18:23Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası Muğla'da YapılacakTürkiye Sualtı Sporları Federasyonu Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası final müsabakaları Fethiye'de yapılacak.
 • 17:14Muğla'da Sıcak Hava Sahilleri HareketlendirdiMuğla ve ilçelerinde sıcak hava, plajlarda yoğunluğa neden oldu.
 • 16:05Antalya İngiliz Büyükelçi Moore, Eşiyle Expo 2016'yı GezdiAntalya İngiliz Büyükelçi Moore, Eşiyle Expo 2016'yı Gezdiİngiliz Büyükelçi Moore, eşiyle Expo 2016'yı gezdiİngiltere Büyükelçisi Richard Moore, eşi Maggie Moore ve rehber köpeği 'Star'la Expo 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.
 • 15:37İkiz Bebek Bekleyen Karısını Öldürdükten Sonra İntihar EttiMuğla'nın Seydikemer ilçesinde, kayınpederinin evinde karısıyla tartışan şahıs, ikiz bebek bekleyen 7 aylık hamile eşini öldürüp intihar etti.
 • 15:30Motosikletle Kamyonete Çarpan Kasksız 2 Genç ÖldüMotosikletle Kamyonete Çarpan Kasksız 2 Genç ÖldüMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde, kask takmadan bindikleri motosikletle park halindeki kamyonete çarpan 19 yaşındaki Emre Bucak ile aynı yaştaki Ramazan Onay, yaşamların yitirdi.
 • 14:04İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Moore Antalya'daİngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, görme engelli eşi Maggie Moore ile EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.
 • 13:38Caretta Deniz Kaplumbağasını Sahil Güvenlik KurtardıCaretta Deniz Kaplumbağasını Sahil Güvenlik KurtardıFethiye körfezinde sürat teknesinin vurduğu koruma altındaki Caretta Caretta deniz kaplumbağası ağır yaralı olarak İztuzu Sahilindeki Deniz Kaplumbağaları Araştırm, Kutrarma ve Rehalitasyon Merkezi (DEKAMER)’e telsi edildi.
 • 13:03İngiliz Büyükelçi Moore Eşiyle Birlikte Expo 2016'yı Gezdiİngiliz Büyükelçi Moore Eşiyle Birlikte Expo 2016'yı Gezdiİngiltere Büyükelçisi Richard Moore, görme engelli eşi Maggie Moore ile birlikte EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.
 • 12:52Aile Faciasına Sıcak Kavgası Neden OlmuşAile Faciasına Sıcak Kavgası Neden OlmuşMuğla'da kayınpederinin evinde ikizlere hamile olan eşini öldürüp intihar eden Ercan Durmaz'ın, sıcak nedeniyle eve dönme tartışması yüzünden cinnet getirdiği öne sürüldü.
 • 12:44Fethiye'de Trafik Kazası: 2 ÖlüFethiye'de Trafik Kazası: 2 ÖlüMuğla’nın Fethiye ilçesinde, park halindeki kamyonete arkadan çarpan motosiklette bulunan iki genç hayatını kaybetti.
 • 12:32İngiliz Büyükelçi Moore, Görme Engelli Eşiyle Expo 2016'yı Gezdiİngiliz Büyükelçi Moore, Görme Engelli Eşiyle Expo 2016'yı Gezdiİngiltere Büyükelçisi Richard Moore, görme engelli eşi Maggie Moore ve rehber köpeği 'Star'la Expo 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.
 • 12:12AK Parti Muğla İl Başkanı Mete: Türsab Baştan Aşağıya Bir HataAK Parti Muğla İl Başkanı Mete: Türsab Baştan Aşağıya Bir HataAK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Türkiye turizminde yaşanılan sıkıntının aslında dünyada söz sahibi olan iki tur şirketinden kaynaklandığını söyledi.
 • 11:03Ehliyetsiz ve Kasksız Motosikletli Kazada YaralandıEhliyetsiz ve Kasksız Motosikletli Kazada YaralandıMuğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki bir kavşakta, otomobille çarpışan motosikletten yola savrulan kasksız ve ehliyetsiz motosikletli 16 yaşındaki Hüseyin Ömer S. ağır yaralandı.
 • 08:53İstanbul Beyefendisi Abdülcanbaz Kadıköy'de Geziye Çıktıİstanbul Beyefendisi Abdülcanbaz Kadıköy'de Geziye ÇıktıBir İstanbul Beyefendisi Abdülcanbaz Kadıköy'de geziye çıktı. Abdülcanbaz'ın ilk durağı Kadıköy Belediyesi oldu.
 • 08:24Ölü Deniz'de de Sezon Ölü Geçiyor, Türkiye İçin Asıl Tehlike 2017-2018'deÖlü Deniz'de de Sezon Ölü Geçiyor, Türkiye İçin Asıl Tehlike 2017-2018'deDünya turizminin en önemli destinasyonları arasında gösterilen Muğla'da sezon bu sene ölü geçiyor. Turizmciler bu yılın artık kurtarılamayacağı 2017-2018 için çalışılması görüşünde.
 • 22:15İkiz Bebek Bekleyen Karısını Öldürüp İntihar Ettiİkiz Bebek Bekleyen Karısını Öldürüp İntihar EttiMuğla’nın Seydikemer ilçesinde, ziyarete gittiği kayınpederinin evinde karısıyla tartışan şahıs, ikiz bebek bekleyen 7 aylık hamile eşini öldürüp intihar etti.
 • 21:40Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Öldürüp, İntihar EttiCani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Öldürüp, İntihar EttiMuğla'da Ercan Durmaz isimli cani koca, 7 aylık ikiz bebeğe hamile karısını av tüfeğiyle başından vurduktan sonra intihar etti.
 • 21:39Muğla - 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Öldürüp, İntihar EttiMuğla - 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Öldürüp, İntihar Etti7 aylık hamile eşini av tüfeğiyle öldürüp, intihar ettiMUĞLA'nın Seydikemer İlçesi'nde ziyarete gittiği kayınpederinin evinde 7 aylık ikiz bebeğe hamile eşi 30 yaşındaki Nezahat Durmaz'ı av tüfeğiyle başından vurarak öldüren 31 yaşındaki Ercan Durmaz, aynı tüfekle intihar etti.