14:2500
SON DAKİKA FETHİYE HABERLERİ

Son Dakika Fethiye Haberleri

   

  Kayaköy, Kültür Turizmine Kazandırılıyor

  Geçmişi MÖ 3000'li yıllara uzanan Kayaköy ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen çalışma ile 300 yatak kapasiteli özel konaklama tesisi olarak 23 Ekim'de açık artırma usulüyle 49 yıllığına kiralanacak FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Arıcan: "İlçemize kazandırılacak bu değer, aynı zamanda. (Bugün 13:30)

   

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiraya Veriliyor

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiraya Veriliyor

  Kayaköy ören yeri Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen çalışma ile 300 yatak kapasiteli özel konaklama tesisi olarak 23 Ekim’de açık artırma usulüyle 49 yıllığına kiralaya verileceği bildirildi. (Bugün 12:05)

   

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiralanacak

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiralanacak

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, UNESCO tarafından 'Dünya Dostluk ve Barış Köyü' ilan edilen, Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan Kayaköy'ü açık artırma ile kiralayacak. (Bugün 10:50)

   

  Fethiye'de Öğrenciler Oturma Eylemi Yaptı

  Fethiye'de Öğrenciler Oturma Eylemi Yaptı

  Fethiye'de Atatürk Caddesi'ndeki Fatih Anadolu Lisesi'nin, yeni eğitim öğretim yılında Değirmenbaşı Mevkisi'ndeki Orta Öğretim Kampusu'na taşınarak, mevcut binanın Kız İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülmesi yönündeki karara bu kez öğrenciler tepki gösterdi. (Dün 16:59)

   

  Fethiye'de Bir Kuyumcunun Kaybolması Alacaklılarını Üzüntüye Boğdu

  Fethiye'de inşaat işi de yaptığı ileri sürülen bir kuyumcunun dükkanının kepengini kapatıp ortadan kaybolması üzerine alacaklıları savcılığa başvurdu. (Dün 15:59)

   

  Fethiye'de Öğrenciler Oturma Eylemi Yaptı

  Fethiye'de Öğrenciler Oturma Eylemi Yaptı

  Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde okullarının Kız İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülmesine karşı çıkan Fatih Anadolu Lisesi öğrencileri, kaymakamlık önünde oturma eylemi yaptı. (Dün 15:54)

   

  Muğla'da Otomobilin Çarptığı Motosikletli Öldü

  Muğla'da Otomobilin Çarptığı Motosikletli Öldü

  Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, otomobilin çarptığı motosiklette bulunan oğlunu ziyaret ettikten sonra evine gitmek isteyen 79 yaşındaki Hüseyin Sonbahar öldü. (Dün 15:18)

   

  Fethiye'de Öğrenci ve Öğretmenler Kaymakamlığa Yürüdü

  Fethiye Fatih Anadolu Lisesinin yerine Anadolu İmam Hatip Kız Lisesinin taşınmasına tepki gösteren öğrenci ve öğretmenler ellerinde “Teslim olma okuluna sahip çık” yazılı afişle kaymakamlık binasına yürüdü. (Dün 15:14)

   

  MİSİAD Bodrum Şubesi Kuruldu

  Milliyetçi Sanayici ve İşadamları Derneği, Muğla'nın Bodrum ilçesine şubesini açtı. (Dün 14:56)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 14:25:53. #1.11#