SON DAKİKA FETHİYE HABERLERİ

Son Dakika Fethiye Haberleri

   

  Fethiye'de İstinat Duvarı Çöktü

  Fethiye'de gece saatlerinde etkili olan sağanak nedeniyle Belediye Evleri sitesine teraslama için inşa edilen istinat duvarı, 2 otomobillin üzerine devrildi. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Fethiye'deki Yat Çekek ve İmal Yeri Projesi

  Fethiye'deki Yat Çekek ve İmal Yeri Projesi

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde yapılması planlanan yat çekek ve imal yeri projesinin çevreye zarar vereceği iddiasıyla çevreciler tarafından ÇED raporunun iptali istemiyle açılan dava kapsamında bilirkişi heyeti bölgede keşif yaptı. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Ortaca Ek Tepki Çığ Gibi Büyüyor

  Ortaca Ek Tepki Çığ Gibi Büyüyor

  Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki İztuzu Plajı'nın işletme hakkını alan İngiliz ortaklı özel şirket DALÇEV'in (Dalyan Çevre Turizm Ticaret Limited Şirketi) buradaki tesislere girmemesi için İztuzu Kumsalını Kurtarma Platforumu (İKUP) öncülündeki çevreci grubun nöbetine destek büyüyor. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Ortaca Tepki Çığ Gibi Büyüyor

  Ortaca Tepki Çığ Gibi Büyüyor

  Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki İztuzu Plajı'nın işletme hakkını alan İngiliz ortaklı özel şirket DALÇEV'in (Dalyan Çevre Turizm Ticaret Limited Şirketi) buradaki tesislere girmemesi için İztuzu Kumsalını Kurtarma Platforumu (İKUP) öncülündeki çevreci grubun nöbetine destek büyüyor. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  İztuzu Nöbeti 6'ıncı Gününde (2)

  İztuzu Nöbeti 6'ıncı Gününde (2)

  Tepki ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki İztuzu Plajı'nın işletme hakkını alan İngiliz ortaklı özel şirket DALÇEV'in (Dalyan Çevre Turizm Ticaret Limited Şirketi) buradaki tesislere girmemesi için İztuzu Kumsalını Kurtarma Platforumu (İKUP) öncülündeki çevreci grubun nöbetine destek büyüyor. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Yardımsever İngilizler, Toplum Yararına Denize Girdi

  Yardımsever İngilizler, Toplum Yararına Denize Girdi

  Yardımsever İngilizler, toplum yararına denize girdi- Muğla'nın Fethiye ilçesinde yerleşik yaşayan İngilizlerin öncülük ettiği toplum yararına faaliyet gösterenderneklerin üyeleri, düzenledikleri etkinlik kapsamında denize girdi Fethiye'de yerleşik yaşayan İngilizler, kanser hastaları, bakıma muhtaç çocuklar ve sokak hayvanları yararına düzenledikleri etkinlik kapsamında ilginç kostümleriyle denize girdi. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Yabancılar Yardım İçin Denize Girdi

  Yabancılar Yardım İçin Denize Girdi

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar, yardıma muhtaç çocuklar, hayvanlar ve kanser hastalarına destek için denize girdi. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Kostümlerle Denize Girip Yardım Topladılar

  Kostümlerle Denize Girip Yardım Topladılar

  Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde yardıma muhtaç çocuklar, sokak hayvanları ve kanser hastaları için düzenledikleri farklı etkinliklerle bağış toplayan yerleşik yabancılar, bu kez palyaço ve Noel anne kostümleriyle denize girdi. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Yabancılar Yardım İçin Denize Girdi

  Yabancılar Yardım İçin Denize Girdi

  Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar, yardıma muhtaç çocuklar, hayvanlar ve kanser hastalarına destek için denize girdi. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Bekleyecek Yardımsever İngilizler, Toplum Yararına Denize Girdi

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde yerleşik yaşayan İngilizlerin öncülük ettiği toplum yararına faaliyet gösteren derneklerin üyeleri, düzenledikleri etkinlik kapsamında denize girdi. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 05:49:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FETHİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]