20:1200
SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

  Tunceli'de Fethullah Gülen Hakkındaki Suç Duyurusu

  Tunceli'de Fethullah Gülen Hakkındaki Suç Duyurusu

  Tunceli Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Cem Tekinoğlu'nun Gülen hakkında "Hakaret, nefret ve ayrımcılık, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama" iddiasıyla yaptığı suç duyurusunu değerlendiren Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı, kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi Tekinoğlu, karara itiraz etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Sağlık Bakanlığı İddiaları Araştırmalı, Doğruysa Gereken Yapılmalı'

  Fethullah Gülen Hocaefendi’nin avukatı Nurullah Albayrak, Sabah gazetesinde dün yayımlanan ‘Paralel’in en büyük vurgunu’ haberiyle ilgili Sağlık Bakanlığı yetkililerinden iddiaların araştırılmasını ve doğruysa gerekli hukuki işlemin yapılmasını istedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kuseyri'den Yeni Akit'e Yalanlama: Haber Külliyen Yalan ve İftiradan İbaret

  İş adamı Akın İpek'in avukatı Mehmet Rasim Kuseyri, Yeni Akit'in ‘Dolandırıcılığa Jet Tahliye' başlıklı haberini yalanladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 20:12:29. #1.13#