22:1600
SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç : Kelepçe Takılması Hoşuma Gitmedi

  Başbakan Yardımcısı Arınç : Kelepçe Takılması Hoşuma Gitmedi

  Arınç paralel yapı operasyonunda gözaltına alınanlarla ilgili, "5 kişiyi öldürmüş, cinayet zanlısı gibi ellerinden kelepçelenip küçük düşürülmesi hoşuma gitmedi." dedi. (Dün 23:55)

   

  Arınç: Cemaat Çağrılarıma Yanıt Vermedi

  Arınç: Cemaat Çağrılarıma Yanıt Vermedi

  Bülent Arınç canlı yayında yaptığı açıklamalarda, "Kucaklaşmayı gönülden isterim ama cemaat benim çağrılarıma cevap vermedi. Gerilim artacak gibi görünüyor." dedi. (Dün 22:37)

   

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla (Dün 19:08)

   

  Diyarbakır'da Barış Güvercinleriyle Karşılanan İhsanoğlu'na Filistin Protestosu

  Diyarbakır'da Barış Güvercinleriyle Karşılanan İhsanoğlu'na Filistin Protestosu

  Otobüsten KÜRTÇE SELAM İhsanoğlu'nu havaalanından kent merkezine götüren otübüste Türkçe, Baş üstüne, göz üstüne. Nasılsınız anlamına gelen Kürtçe, Serçavan, ser seran, çawanın, başın anonslar yapıldı. (Dün 17:37)

   

  İhsanoğlu: 'Barış sürecinin sonuçlandırılması lazım' -

  İhsanoğlu: "Barış sürecinin sonuçlandırılması lazım" -

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı cami çıkışında İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edildi. (Dün 17:36)

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Diyarbakır'da

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı tarihi Ulucami'den çıkışında bir grup tarafından İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edildi İhsanoğlu: "Ben de onlarla aynı hislerdeyim ancak ibadet yerlerinde siyaset olmaz. İbadetle siyaseti karıştırmamak lazım. Gençlerin hissiyatına katılıyorum. (Dün 17:24)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "Anayasa, hukuk, vicdan, kanun dışında başka yerlere, başka gruplara, başka kişilere bağlılıkla hakim ve savcılar görev yaparsa orada adalet bulamazsınız, kime hizmet ediyorsa onun çıkarının kılıcı olan bir hakim ve savcı bulursunuz. Halbuki hakim ve savcı kimsenin kılıcı olmamalı" "Tarikatlar, mezhepler, (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Gülen'le İlgili Olarak Yürütülen Soruşturmanın Savcılar Tarafından Gizlendiği İddia Ediliyor.

  Gülen'le İlgili Olarak Yürütülen Soruşturmanın Savcılar Tarafından Gizlendiği İddia Ediliyor.

  Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Faruk Erşen Yılmaz ve Savcı Fuzuli Aydoğdu'yu HSYK'ya şikayet etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Fetullah Gülen, Savcıları HSYK'ya Şikayet Etti

  Fetullah Gülen'in avukatı, müvekkili hakkında yürütülen soruşturmanın kanuna aykırı gizlendiği ve adli yargılanma hakkının ihalal edildiği iddiasıyla soruşturma savcısı ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilini HSYK'ya şikayet etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Gülen'in Avukatlarından, 2 Savcı Hakkında HSYK'ya Şikayet

  Gülen'in Avukatlarından, 2 Savcı Hakkında HSYK'ya Şikayet

  Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile iki savcıyı HSYK'ya şikayet etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 22:16:01. #1.11#