SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

11:54
Galatasaray'ın Başkanı: ABD, Fetullah Gülen'i İade Etmez Galatasaray'ın hukukçu Başkanı Duygun Yarsuvat, ABD'nin Fethullah Gülen'i iade etmeyeceğini ifade ederken "Gülen'i zaten oraya ABD çağırdı" dedi.
Galatasaray'ın Başkanı: ABD, Fetullah Gülen'i İade Etmez
09:57
Fethullah Gülen Hocaefendi'den Mahmut Efendi'ye Taziye Fethullah Gülen Hocaefendi, kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu’nun vefatı nedeniyle Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’ye taziye mesajı yayınladı.
18:07
Erdoğan Seçim Startını Verdi; Demokrasilerde Herkes Hukuka Uymak Zorunda" HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, başkanlık sisteminde fren ve denge sisteminin bulunduğunu olduğunu vurgulayarak, "Kusura bakmasın ama Sayın Cumhurbaşkanımız'da ne fren var ne de denge var." dedi.
17:54
Odatv Davası Soner Yalçın: "Kaşif Kozinoğlu bu devlet içine sinmiş karanlık yapı tarafından zindana atılmış bir devlet memurudur.
15:00
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Ülkenin başkanlık sitemine değil, huzura, özgürlüklere, bağımsız ve tarafsız bir yargıya, özgür medyaya, insanların üretmeye, işe, aşa ihtiyacı var" "Darbecilerle yarışan bir zihniyetle karşı karşıyayız. Kenan Evren gibi devlet başkanı olmak istiyor" "Kayıp kaçak bedeli yasal güvenceye alınıyor.
14:50
Hdp'nin Seçime Parti Olarak Girmesi Kararı Akp-İmralı Birlikte Almıştır MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, HDP'nin seçime parti olarak girme kararını AKP ile İmralı'nın birlikte aldığını söyledi.
12:47
Levent Gök: İç Güvenlik Yasası Bir Atom Bombasıdır CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "İç güvenlik yasası bir atom bombasıdır.
01:58
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fethullah Gülen'in iadesiyle ilgili olarak, "Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur." dedi.
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur
01:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur.
00:02
Şükür'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Talimatla Geldiler" Cevabı: Kesinlikle Böyle Bir Şey Yok AK Parti'den istifa eden bağımsız milletvekili Hakan Şükür, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Talimatla geldiler" sözüne cevap vererek, "Hiç yakıştıramadım. Bunu kim ispat ederse her şeyimi vermeye hazırım." dedi.
Şükür'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Talimatla Geldiler' Cevabı: Kesinlikle Böyle Bir Şey Yok
14:30
AA, Fethullah Gülen'in Yaşadığı Yeri Görüntüledi Anadolu Ajansı, Fethullah Gülen'in yaşadığı yere gidip çekim yaptı. AA'nın haberine göre, Gülen'in kaldığı yerde sessizlik hakim...
AA, Fethullah Gülen'in Yaşadığı Yeri Görüntüledi
19:47
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Fetullah Gülen ve Mavi Marmara Baskınına İlişkin Yaptığı... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Fetullah Gülen ve Mavi Marmara baskınına ilişkin yaptığı konuşmanın arşiv görüntüleri Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 5 Haziran 2010 yılında Ankara'da 8. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları töreninde yaptığı konuşmada Fetullah Gülen ve Mavi Marmara baskınına ilişkin yaptığı konuşmanın arşiv görüntüleri. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin bugün parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı 5 Haziran 2010 yılında
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Fetullah Gülen ve Mavi Marmara Baskınına İlişkin Yaptığı...
17:26
Gürsel Tekin: "Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta" CHP MYK toplantısı- Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
Gürsel Tekin: 'Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta'
17:22
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz
17:10
CHP Genel Sekreteri Tekin, Kılıçdaroğlu'nun "Foto-Gaf"Inı Değerlendirdi CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Somali ziyaretinde bir çocuğa hediye ettiği boyama kitabıyla ilgili Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün grup toplantısında montajlı fotoğraf üzerinden yaptığı açıklamalara ilişkin, “Kılıçdaroğlu size hırsız diyor rahatsız olmuyorsunuz da bir kitaptan dolayı rahatsız olmuşsunuz. Kitapları dağıtmamış olabilirler ama kusuruma bakmasınlar hepsi kırk haramilerdir” dedi.
CHP Genel Sekreteri Tekin, Kılıçdaroğlu'nun 'Foto-Gaf'Inı Değerlendirdi
16:49
Nijerya Gazetesinden Türk Okulu Tepkisi: Erdoğan, Afrikalıları Moron Zannediyor Afrika’daki en büyük İslam ülkelerinden Nijerya’nın muteber gazetesi Leadership, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika’daki Türk okullarını kapatma girişimini sert şekilde eleştirdi.
Nijerya Gazetesinden Türk Okulu Tepkisi: Erdoğan, Afrikalıları Moron Zannediyor
16:20
CHP Myk Toplantısı Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
14:38
Bozdağ: "Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi'
14:33
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) ABD ile Türkiye iki müttefik ülke bugüne kadar pek çok alanda ciddi işbirliklerimiz var, adli yardımlaşma konusunda işbirliklerimiz var. Şimdiye kadar ABD'nin bizden istediği iadeler ve adli yardım talepleri konusunda Türkiye olumlu yaklaştı.
14:23
Bozdağ: "Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi'
14:12
Bozdağ: "Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor'
13:07
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
12:42
Yalan Haberleri Yapanlar Bir Gün Hesap Verecekler' Sabah gazetesinin 21.01.2015 tarihli 1. ve 14. sayfalarında 'İç Anadolu İmamları' başlıklı haberde Yusuf Çakır'ın hedef gösterildiğini belirten avukat Sebahattin Baturen, haberle ilgili suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
11:59
Bozdağ - Fethullah Gülen'in İadesi Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Fethullah Gülen'in İadesi
11:51
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Eğer 17 Aralık olmasaydı veya geç olsaydı, millet bu yapılanmanın Türkiye içinde eriştiği gücün farkına varmamış olsaydı, Fethullah Gülen, Pensilvanya'dan Türkiye'ye Humeyni'nin İran'a dönüşü gibi dönebilirdi.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
10:47
Tekrar) - Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Tekrar) - Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
10:23
Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
18:22
Bozdağ'dan Flaş Gülen Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fethullah Gülen'in iadesi için, "Sulh ceza hakimliğinin kararı henüz bize iletilmedi. Geldiğinde yasal gerekliliği neyse yapacağız" dedi.
Bozdağ'dan Flaş Gülen Açıklaması
15:28
Bekir Bozdağ : Kararın Adalet Bakanlığı'na İletilmesi Gerekiyor, Bize Geldiğinde Yasal Gerekliliği... Ak Parti TBMM Grup Toplantısı öncesinde, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bekir Bozdağ : Kararın Adalet Bakanlığı'na İletilmesi Gerekiyor, Bize Geldiğinde Yasal Gerekliliği...
13:44
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) Sulh ceza hakimliği karar verdi, o kararın Adalet Bakanlığı'na iletilmesi gerekiyor, henüz bize iletilmedi.
11:44
Aziz Yıldırım: 50 Milyon Dolar Kulağıma Gelmişti Geçen hafta şike soruşturması ve davasında 'kumpas kurulduğuna' ilişkin soruşturmada 'müşteki' sıfatıyla ifade veren Aziz Yıldırım, "50 milyon dolar" iddialarına ilişkin "Bana direkt gelen bir şey olmadı ama çevremden duydum" dedi.
Aziz Yıldırım: 50 Milyon Dolar Kulağıma Gelmişti
10:02
Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu Açıklaması Erzurum ve ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulunan AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, İHA Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu Açıklaması
17:33
Nijerya'daki 'Sevgi ve Hoşgörü Konferansı'nda Diyalog ve Eğitime Çağrı Yapıldı Nijerya’da faaliyet gösteren Ufuk Diyalog Vakfı'nın başkent Abuja’da düzenlediği 'Sevgi ve Hoşgörü' konulu konferansta diyalog ve eğitime yatırım çağrısı yapıldı.
10:48
Fethullah Gülen İçin Geri Sayım Başladı Fethullah Gülen hakkında kırmızı bülten çıkarılması için hazırlanan dosya tamamlandı. Dosyanın tercüme bürosuna ulaştığı belirtildi.
Fethullah Gülen İçin Geri Sayım Başladı
16:41
Bir Alim, Zalime 'Zalimsin' Diyebilmeli' İzmir'de düzenlenen 'Ahlaki Değerlerin Korunması' konulu sempozyumun ikinci oturumunda başkanlığı, Erzurum Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadık Kılıç yaptı.
Bir Alim, Zalime 'Zalimsin' Diyebilmeli'
15:21
Dünya Ahlaki Problemler Yaşıyor' İzmir'de düzenlenen, "Ahlâki Değerlerin Korunması" konulu uluslararası sempozyumun konuşmacılarından Fas Beşeri ve Sosyal Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof. Dr. Semir Budinar, İslam'da dindarlığın ölçüsünün ahlâk olduğunu söyledi.
17:58
Fethullah Gülen Hocaefendi'den Kral Abdullah İçin Taziye Mesajı Fethullah Gülen Hocaefendi, bugün vefat eden Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz El-Suud için taziye mesajı yayınladı.
11:12
Yolsuzlukla Mücadele Hizmet'in Avrupa'da da Daha İyi Anlaşılmasını Sağladı Prof. Dr. Wolf-Dietrich Bukow ve Diyalog ve Eğitim Vakfı Başkanı Ercan Karakoyun, Türkiye'de rüşvet ve yolsuzluklara karşı çıkıp mücadele etmesinin Hizmet Hareketi'nin Almanya ve Avrupa'da daha iyi anlaşılmasını sağladığını kaydetti.
09:50
Berberoğlu: Çekim Yapmakta Zorlandığımız Yerlerde Onlar Hizmet Ediyor Hizmet Hareketi'ni anlatan 'Love is a Verb' belgeselinin proje koordinatörü Hakan Berberoğlu, Somali gibi birçok hayati riskin bulunduğu bir ülkede kendilerinin çekim yaparken bile zorlandıklarını söyledi.
Berberoğlu: Çekim Yapmakta Zorlandığımız Yerlerde Onlar Hizmet Ediyor
19:15
İdris Bal'dan Dolmabahçe Soruları: Neden Gizleniyor? Kütahya Milletvekili İdris Bal, 2007'de Dolmabahçe'de dönemin Başbakanı Erdoğan ve Yaşar Büyükanıt arasında gerçekleşen görüşmeyi yeniden gündeme taşıdı.
İdris Bal'dan Dolmabahçe Soruları: Neden Gizleniyor?
17:42
Adalet Bakanı Bozdağ, Soruları Yanıtladı Açıklaması "(Gülen hakkındaki yakalama kararı) Henüz Adalet Bakanlığı diğer bakanlıklara göndermedi, çünkü karar bize de intikal etmedi" "(4 eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı) 17 25 Aralık, Sayın Cumhurbaşkanımıza, AK Parti hükümetine dönük siyasal hedefleri olan, yargıyı kullanılarak yapılan bir teşebbüstür.
16:20
Bakan Bozdağ: Bu Oyun Meclis'te Sona Erdirilmiştir Adalet Bakanı Bozdağ, 4 eski bakanla ilgili karara değinerek, "Türkiye'de hiç kimse Türkiye'nin yargısını herhangi bir siyasi maksatla kullanamaz." dedi.
Bakan Bozdağ: Bu Oyun Meclis'te Sona Erdirilmiştir
19:21
Demirtaş: Ortada 7 Cenaze Var, Tek Bir Fail Yok HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, "Sonuçta hükumetin temel görevi Cizre'de işlenen suçların, cinayetlerin sorumlularını ortaya çıkarıp yargıya teslim etmektir." dedi.
Demirtaş: Ortada 7 Cenaze Var, Tek Bir Fail Yok
18:21
Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Viyana'da Açıklaması "Hükümetin temel görevi Cizre'de işlenen suçların, cinayetlerin sorumlularını ortaya çıkarıp yargıya teslim etmektir" "Daha fazla demokratik tedbirler alarak bence Cizre'de kısa sürede sükunet sağlanır"
14:41
Gülen, Son Sohbetinde Salonu Ağlayarak Terk Etti,İşte O Görüntüler Fethullah Gülen son sohbetini ağlayarak terk etti. Fethullah Gülen, kendini kabre çok yakın hissetiğini belirttiği son sohbetinde cümlesinin devamını getiremeden salonu terk etti.
Gülen, Son Sohbetinde Salonu Ağlayarak Terk Etti,İşte O Görüntüler
14:37
Gülen'in Son Sohbeti, ''Kendimi Kabire Çok Yakın Hissediyorum'' Fethullah Gülen, kendini kabre çok yakın hissetiğini belirttiği son sohbetinde cümlesinin devamını getiremeden salonu terk etti.
Gülen'in Son Sohbeti, ''Kendimi Kabire Çok Yakın Hissediyorum''
12:53
Gülen, Son Sohbetinde Salonu Ağlayarak Terk Etti Fethullah Gülen, kendini kabre çok yakın hissetiğini belirttiği son sohbetinde cümlesinin devamını getiremeden salonu terk etti.
Gülen, Son Sohbetinde Salonu Ağlayarak Terk Etti
12:11
Telekulak' Operasyonu Ankara Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan ’Telekulak operasyonu’ sonucu gözaltına alınan TÜBİTAK Bilgem’de Ses, Kripto, Uzay Sistemleri (Kriptolu Telefon Yazılımları) bölümünde önemli bir görevde bulunan Özgür Ö.’nün 30 Ocak 2014 tarihinde esrarengiz bir şekilde istifa ettiği ortaya çıktı.
21:49
Fethullah Gülen'in Avukatı: İnsafsızlığın Çok Ötesinde İftiralar Fethullah Gülen'in avukatı Nurullah Albayrak, "Müvekkilim Fethullah Gülen'e yönelik karalama kampanyası, devletin tüm imkanları seferber edilerek sürdürülmektedir.
23:55
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç Açıklaması Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Sadece Hakkari sadece Cizre değil yani daha önce de Şırnak merkez ve Yüksekova’da meydana gelen bazı olaylarda paralel yapının da işbirliği içerisinde olabileceği istihbaratı saklama noktasında veya operasyon yapmama konusunda bazı eylemlerinin tespit edildiği konuşuldu" dedi.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:36:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ
[Hata Bildir]