13:4300
SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Barış Güvercinleriyle Karşılanan İhsanoğlu'na Filistin Protestosu

  Diyarbakır'da Barış Güvercinleriyle Karşılanan İhsanoğlu'na Filistin Protestosu

  Otobüsten KÜRTÇE SELAM İhsanoğlu'nu havaalanından kent merkezine götüren otübüste Türkçe, Baş üstüne, göz üstüne. Nasılsınız anlamına gelen Kürtçe, Serçavan, ser seran, çawanın, başın anonslar yapıldı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu: 'Barış sürecinin sonuçlandırılması lazım' -

  İhsanoğlu: "Barış sürecinin sonuçlandırılması lazım" -

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı cami çıkışında İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edildi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Diyarbakır'da

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı tarihi Ulucami'den çıkışında bir grup tarafından İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edildi İhsanoğlu: "Ben de onlarla aynı hislerdeyim ancak ibadet yerlerinde siyaset olmaz. İbadetle siyaseti karıştırmamak lazım. Gençlerin hissiyatına katılıyorum. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu, Diyarbakır'da Beyaz Güvercin Uçurularak Karşılandı

  İhsanoğlu, Diyarbakır'da Beyaz Güvercin Uçurularak Karşılandı

  Chp ve MHP'nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları için geldiği Diyarbakır Havalimanı'nda beyaz barış güvercinleriyle karşılandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu: İbadet yerlerinde siyaset olmaz

  İhsanoğlu: İbadet yerlerinde siyaset olmaz

  Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı cami çıkışında İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edilen İhsanoğlu, "İbadet yerlerinde siyaset olmaz." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 13:43:48. #1.12#