19:0500
SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

  Çetin Doğan'ın "Kumpas" Şikayeti

  Balyoz planı davası kapsamında 20 yıl hapis cezasına çarptırılan eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan, kendisine "kumpas" kurulduğu iddiasıyla, Balyoz planı soruşturmasında görev alan emniyet görevlileri, savcı ve hakimlerden şikayetçi oldu Çetin Doğan: "Türkiye, bu paralel yapının üzerine. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hrw: Türkiye Hukukun Üstünlüğü İlkesini Zayıflatmak İçin Çok Aşırı Adımlar Attı

  İnsan Hakları İzleme Örgütü (Human Rights Watch - HRW) bugün yayınlanan bir raporda Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) yönetimindeki Türkiye'nin hukukun üstünlüğü ilkesini zayıflatmak, medyayı ve interneti kontrol etmek ve hükümeti eleştirenleri ve protestocuları sindirmek için çok aşırı adımlar attığını belirtti. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İnsan Hakları İzleme Örgütü: Türkiye, Savaşın Sıcaklığını Ensesinde Hissettikçe Avrupa ile Yakın...

  İnsan Hakları İzleme Örgütü (Human Rights Watch), yayımladığı bir raporda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ak Parti yönetimindeki Türkiye'nin hukukun üstünlüğü ilkesini zayıflatmak, medyayla interneti kontrol etmek, hükümeti eleştirenleri ve protestocuları sindirmek için çok aşırı adımlar attığını belirtti. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 19:05:59. #1.12#