17:0500
SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

 

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Atina’da yayımlanan Elefteros Tipos gazetesindeki demeç verdi "Cumhurbaşkanı, siyasi lider değil devletin lideridir" (03 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, MHP ve CHP liderleri ile Fethullah Gülen’i matruşkaya benzetti. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz Açıklaması

  "(Fethullah Gülen'in açtığı dava) Bu göstermelik davalar ve yıldırma politikaları beni yolumdan alıkoymaz. Zira siyasi hayatım boyunca yalnızca inandığım doğruları söyledim. Yanlışa yanlış, doğruya doğru dedim" (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Fethullah Gülen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz'a Dava Açtı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, paralel yapının illegal işlerini anlatan bir gazete haberini Twitter’da paylaşıp yorum yaptığı için Fethullah Gülen tarafından kendisine dava açıldığını belirterek, "Bu göstermelik davalar ve yıldırma politikaları beni yolumdan alıkoymaz" dedi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gülen'den AK Parti'ye Dava

  Gülen'den AK Parti'ye Dava

  AK Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz Paralel Yapının illegal işlerini anlatan bir gazete haberini twitter'da paylaşarak yorum yaptığı için Fethullah Gülen tarafından kendisine dava açıldığını ebelirterek, "Ben devlet içerisinde farklı bir devlet gibi hareket eden, emri başka yerlerden alan Paralel Yapıya laf söyledim ama dava okyanus ötesinden geldi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Sevenleri Hocaefendi'yi Bayramda Yalnız Bırakmadı

  Sevenleri Hocaefendi'yi Bayramda Yalnız Bırakmadı

  Fethullah Gülen Hocaefendi bir bayramı daha gurbette sevenleri ile birlikte karşıladı. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  MHP Lideri Bahçeli, Partililer ile Bayramlaştı

  MHP Lideri Bahçeli, Partililer ile Bayramlaştı

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ekmeği bütün Ekmeleddin Bey’i cumhurbaşkanı olarak seçelim. Ekmekle oynayanlara değil, ekmeği çoğaltanlara destek verelim. Ekmeğimize kan doğrayanların değil, ekmeğimizi büyütmeye aday olan Ekmel Bey’in önünü açalım” dedi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bahçeli: Aday Erdoğan Paralel Devlet Ezberinden Artık Vazgeçmelidir

  Bahçeli: Aday Erdoğan Paralel Devlet Ezberinden Artık Vazgeçmelidir

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde Ankara Kapalı Arena Spor Salonu'nda partililer ile bayramlaştı. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bahçeli, Namaz Sonrası Türkeş'in Mezarını Ziyaret Etti (2)

  Bahçeli, Namaz Sonrası Türkeş'in Mezarını Ziyaret Etti (2)

  Bahçeli: ADAY ERDOĞAN PARALEL DEVLET EZBERİNDEN ARTIK VAZGEÇMELİDİR MHP lideri Devlet Bahçeli, 22 Temmuz operasyonuna değinerek; "Aday Erdoğan paralel devlet ezberinden de artık vazgeçmelidir. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç : Kelepçe Takılması Hoşuma Gitmedi

  Başbakan Yardımcısı Arınç : Kelepçe Takılması Hoşuma Gitmedi

  Arınç paralel yapı operasyonunda gözaltına alınanlarla ilgili, "5 kişiyi öldürmüş, cinayet zanlısı gibi ellerinden kelepçelenip küçük düşürülmesi hoşuma gitmedi." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Arınç: Cemaat Çağrılarıma Yanıt Vermedi

  Arınç: Cemaat Çağrılarıma Yanıt Vermedi

  Bülent Arınç canlı yayında yaptığı açıklamalarda, "Kucaklaşmayı gönülden isterim ama cemaat benim çağrılarıma cevap vermedi. Gerilim artacak gibi görünüyor." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Barış Güvercinleriyle Karşılanan İhsanoğlu'na Filistin Protestosu

  Diyarbakır'da Barış Güvercinleriyle Karşılanan İhsanoğlu'na Filistin Protestosu

  Otobüsten KÜRTÇE SELAM İhsanoğlu'nu havaalanından kent merkezine götüren otübüste Türkçe, Baş üstüne, göz üstüne. Nasılsınız anlamına gelen Kürtçe, Serçavan, ser seran, çawanın, başın anonslar yapıldı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu: 'Barış sürecinin sonuçlandırılması lazım' -

  İhsanoğlu: "Barış sürecinin sonuçlandırılması lazım" -

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı cami çıkışında İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edildi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Diyarbakır'da

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı tarihi Ulucami'den çıkışında bir grup tarafından İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edildi İhsanoğlu: "Ben de onlarla aynı hislerdeyim ancak ibadet yerlerinde siyaset olmaz. İbadetle siyaseti karıştırmamak lazım. Gençlerin hissiyatına katılıyorum. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu, Diyarbakır'da Beyaz Güvercin Uçurularak Karşılandı

  İhsanoğlu, Diyarbakır'da Beyaz Güvercin Uçurularak Karşılandı

  Chp ve MHP'nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları için geldiği Diyarbakır Havalimanı'nda beyaz barış güvercinleriyle karşılandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu: İbadet yerlerinde siyaset olmaz

  İhsanoğlu: İbadet yerlerinde siyaset olmaz

  Diyarbakır'da cuma namazını kıldığı cami çıkışında İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle protesto edilen İhsanoğlu, "İbadet yerlerinde siyaset olmaz." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, giderayak bu operasyonlarına hızlı bir şekilde devam etmelidir. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bahçeli, Fethullah Gülen Hocaefendi'ye Erdoğan'la Yüzleşme Çağrısı Yaptı

  Bahçeli, Fethullah Gülen Hocaefendi'ye Erdoğan'la Yüzleşme Çağrısı Yaptı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fethullah Gülen Hocaefendi’ye seslenerek “Sayın Fethullah Gülen Bey, Türkiye’ye geliniz. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bahçeli: Türk Polisi de AKP Komplosuna Feda Edilmiştir

  Bahçeli: Türk Polisi de AKP Komplosuna Feda Edilmiştir

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 Temmuz operasyonunu değerlendirerek, "Soyguncular emniyete gece yarısı operasyonu düzenlemiştir." dedi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  MHP Lideri Bahçeli'den Gülen'e Çağrı: Türkiye'ye Geliniz, Yüzleşiniz

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fethullah Gülen'e çağrıda bulunarak, "Özellikle Pensilvanya'ya buradan sesleniyorum; Fethullah Gülen Bey, Türkiye'ye geliniz, 12 yıllık AKP iktidarının 10 yılını yüzleşeceğinizi ifade ediniz. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bahçeli'den Fethullah Gülen'e 'Türkiye'ye Dön' Çağrısı

  Bahçeli'den Fethullah Gülen'e "Türkiye'ye Dön" Çağrısı

  Gündeme ilişkin basın mensuplarının sorularını yanıtlayan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Fethullah Gülen'e Türkiye'ye dönme çağrısında bulundu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'deki "Yahudi Karşıtlığı"Nın İlk Gezi Olaylarında Yüzeye Çıktığı Savunuluyor

  Türkiye'deki "Yahudi karşıtlığı"nın son iki haftada yükseldiği, Yahudilere yönelik "nefret söylemeni"nin "tehlikeli" düzeylerine ulaştığı öne sürülürken "Yahudi karşıtlığı"nın aslında ilk Gezi olayları sırasında yüzeye çıktığı da iddia ediliyor. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan ve Obama Neden Görüşmüyor

  Başbakan Erdoğan ve Obama Neden Görüşmüyor

  Başbakan Erdoğan'ın son yaptığı açıklamada Obama ile telefonda görüşmediğini açıklaması dikkatleri yeniden bu yöne çevirdi. 2 lider 3 konuda görüş ayrılığı yaşıyor. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Lys Yerleştirme Sonuçları

  Lys Yerleştirme Sonuçları

  TM 1 ve TM 2 puan türlerinde Türkiye üçüncüsü, TM 3'de Türkiye dördüncüsü olan Özel Yamanlar Fen Lisesi öğrencisi Fethullah Gülen'in Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne yerleştiği bildirildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 17:05:35. #1.13#