10:0900
SON DAKİKA FETHULLAH GÜLEN HABERLERİ

Son Dakika Fethullah Gülen Haberleri


FETHULLAH GÜLEN

Fethullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya taşınması nedeniyle ilkokulu bırakmak zorunda kaldı ve daha sonra dışarıdan tamamladı.... Devamı

   

  Iraklı Gazetecilerin Türkiye Ziyareti

  Irak'ın kuzeyinden gelen gazetecileri bilgilendiren SETA Genel Koordinatör Yardımcısı Prof. Dr. Ataman: "Yeni Türkiye’de zihniyet devrimi yaşandı" "Kürt sorunu, eski Türkiye'de kültürel sorun bile değildi" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Fethullah Gülen: Türkiye'yi Yönetenler Hergün Çark Ediyor

  Fethullah Gülen: Türkiye'yi Yönetenler Hergün Çark Ediyor

  Fethullah Gülen, "Şu günümüzde bir parçacık, sekiz adımlık Türkiye'yi idare eden insanların her gün farklı şekilde çark etmelerine bakın!" diyerek hükümeti eleştirdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gülen'den Kürt Gazetelerine 'Taziye' İlanı

  Gülen'den Kürt Gazetelerine "Taziye" İlanı

  Fethullah Gülen, Irak'ta yayımlanan Kürt gazetelere, IŞİD'e karşı savaşan ve yaşamını yitiren peşmergeler için başsağlığı ilanı verdi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gazeteci Hüseyin Gülerce, "Gülen" Soruşturmasında Tanık

  Gülerce, attığı bir tweet ve katıldığı televizyon programında söyledikleri nedeniyle, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Birimi tarafından Fethullah Gülen aleyhine yürütüldüğü öğrenilen bir soruşturma kapsamında "tanık" olarak ifade verdi Hüseyin Gülerce: "Şu anda gelinen noktada daha henüz iddialar var, yargıya intikal edecek, ne olacak bilmiyoruz. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hüseyin Gülerce, Tanık Olarak İfade Verdi

  Hüseyin Gülerce, Tanık Olarak İfade Verdi

  Yazar Hüseyin Gülerce, attığı tweetler nedeniyle 'paralel yapı' iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında tanık olarak ifade verdiğini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Fethullah Gülen, IŞİD Kurbanları İçin Taziye Mesajı Yayınladı

  Fethullah Gülen Hocaefendi, IŞİD terör örgütünün saldırıları sonucu hayatını kaybeden Iraklı Kürt, Türkmen, Arap ve Ezidiler için taziye mesajı yayınladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 10:09:26. #1.12#