06:2700
SON DAKİKA FİLİSTİN HABERLERİ

Son Dakika Filistin Haberleri

  MHP'den Ortadoğu Yol Haritası

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin Ortadoğu Siyaset Belgesi" başlığıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında MHP'nin Ortadoğu politikalarına ilişkin bilgiler verdi. (Dün 18:16)

   

  Yabancı Öğrenciler Bafra'ya Hayran Kaldı

  Yabancı Öğrenciler Bafra'ya Hayran Kaldı

  19 Mayıs Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi (OMÜ International Office) tarafından organize edilen Mevlana Değişim programı tanıtımı çerçevesinde Bafra ilçesi ziyaret edildi. (Dün 17:46)

   

  Fransa'dan Sonra Hırvatistan'da Filistin'i Tanıyacak

  Fransa'dan Sonra Hırvatistan'da Filistin'i Tanıyacak

  Fransa'nın ardından Hırvatistan'ın da Filistin'i tanıyacağı açıklandı. Hırvatistan; İsveç, İngiltere ve Fransa'dan sonra Filistin'i tanıyacak 4. ülke olacak (Dün 17:37)

   

  3. Türk-Arap Gençlik Kongresi

  3. Türk-Arap Gençlik Kongresi

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Suriye'deki krizi neden çözemiyoruz? (Dün 13:51)

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "Partimiz, IŞİD tehdidine karşı ve farklı sebeplerle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin 2008'den bu yana ifade ettiği gibi, Türkiye dışında bir 'güvenli bölge' kurulmasını teklif eder. Söz konusu 'güvenli bölge'nin NATO veya uluslararası koalisyon himayesinde gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünür" "Partimiz, komşularımız Irak, Suriye ve İran'ın toprak bütünlüğünden ve birliğinden yanadır. (Dün 11:37)

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş, Partisinin Ortadoğu Siyaset Belgesini Açıkladı

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş, Partisinin Ortadoğu Siyaset Belgesini Açıkladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımıcısı Tuğrul Türkeş, “Partimiz; Ortadoğu’daki Türk dış politikasının evvela içerideki tüm Türk vatandaşlarının ve kamu düzeninin selametine odaklanması gerektiğine inanır. Her yerde ve her zaman birinci öncelik toplumun güvenliğidir” dedi. (Dün 10:27)

   

  Gazze'nin Yeniden İmarı

  Gazze'nin Yeniden İmarı

  Hamas Siyasi Büro üyelerinden Hayye: "Zafer kazanan halk, Gazze'nin yeniden imarını dünyadaki hiçbir şeyle pazarlık etmez" "Bölgenin yeniden patlamaması, pişman olanların yeniden pişman olmaması için Gazze Şeridi'nin yeniden imarını bir an dahi geçiktirmeyin" (Dün 00:35)

   

  Putin, Abu Dabi Prensi ile Görüştü

  Putin, Abu Dabi Prensi ile Görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi ve BAE Genelkurmay Başkan Yardımcısı Muhammed Al Nahyan ile görüştü. (Dün 00:08)

   

  El Cezire 10. Uluslararası Belgesel Film Festivali Başladı

  El Cezire 10. Uluslararası Belgesel Film Festivali Başladı

  Katar'ın başkenti Doha'da, El Cezire 10. Uluslararası Belgesel Film Festivali başladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi Al Nahyan ile Görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Genelkurmay Başkanı Muhammed bin Zeyd Al Nahyan ile görüştü. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İsrail Hapishanelerindeki Filistinli Tutuklular

  İsrail güvenlik güçlerine cezaevlerindeki arama ve baskınlar sırasında silah kullanma yetkisi veren uygulanamanın Filistinli tutuklulara iletildiği bildirildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Baltık Denizi'nde Rus Denizaltısı İddiası

  İddialar, İsveç hükümetini askeri harcamaları arttırmaya zorlayabilir İsveç Başbakanı Löfven: ''Parlamentodaki partilerle askeri kapasitemizi arttırma konusunda mutabık kaldık'' Uzmanlar, iddiaların kanıtlanması halinde İsveç'in tutum değiştirerek NATO yanlısı bir yol izleyebileceğini belirtiyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde Konuştu

  Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde Konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya Üniversitesi’nde yaptığı konuşmada, “PKK ülkemde 40 binden fazla insanı öldürürken neredeydiniz? (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kudüs'te Aracın Duraktaki Yolculara Çarpması

  Filistin Devlet Başkanlığı Sözcüsü Ebu Rudeyne: "İsrail'in kışkırtmaları ve işgali sürdürmesi, gerek Filistin gerekse bölgedeki şiddetin gerçek sebebidir" (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Letonya'da

  Erdoğan, Letonya Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde konuştu: (3) "Eğer insanı, vicdani, adil ve demokratik bir tavır sergilenirse Afganistan'ın, Irak'ın, Suriye'nin, Filistin'in, Mısır'ın, Ukrayna ve Yemen'in sorunları anında çözüme kavuşur" "Batı ne kadar Doğu'nun dramını ekranlardan izliyorsa Batı ne kadar bu durumlara seyirci kalıyorsa inanın Doğu da o kadar Batı'nın tepkisizliğini izliyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gazzeli Balıkçılara Yönelik Saldırılar

  Gazzeli Balıkçılara Yönelik Saldırılar

  Gazzeli balıkçılar, İsrail askerlerinin kendilerine yönelik saldırılarını protesto etti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 06:27:35. #1.11#