20:3900
SON DAKİKA FİLİSTİN HABERLERİ

Son Dakika Filistin Haberleri

   

  Filistin Başmüzakerecisi Ureykat, Mısır'da

  Ureykat, Dışişleri Bakanı Şükri ile görüştü. (Bugün 20:09)

   

  Davutoğlu: 'Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?'

  Davutoğlu: "Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:32)

   

  Davutoğlu: 'Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir'

  Davutoğlu: "Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:27)

   

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar" "Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:22)

   

  Bmgk'ya Sunulan Filistin Karar Tasarısı

  Eski İsrail Adalet Bakanı Livni: "Kerry'den tasarının veto edilmesini istedim" (Bugün 18:13)

   

  İsrail'in Gazze'ye Hava Saldırısı

  Hamas Siyasi Büro Başkan Yardımcısı Heniye: "İsrail, dün gece Gazze'ye düzenlediği saldırısıyla ateşkesi deldi" (Bugün 17:31)

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün ikinci çeyreğinde hem Ortadoğu hem de Ukrayna'da çatışmalar hız kesmedi. (Bugün 10:07)

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün son çeyreğinde ABD, Rusya, Ortadoğu ve Pakistan başta olmak üzere dünyada önemli gelişmeler yaşandı. (Bugün 10:06)

   

  Uluslararası Göçmen Kaçakçısı Şebekesine 11 Tutuklama

  Uluslararası Göçmen Kaçakçısı Şebekesine 11 Tutuklama

  Türkiye üzerinden Avrupa ülkelerine kaçak göçmenlerin geçişini yaptığı ileri sürülen 17 şebeke üyesinden 11'i tutuklanarak cezaevine gönderildi. (Bugün 09:18)

   

  Gazzeliler, Milli Sporcu Topçuoğlu'nu Unutmadı

  Gazze'de düzenlenen tekvando turnuvasına Mavi Marmara gemisine düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden milli sporcu Çetin Topçuoğlu'nun adı verildi. (Bugün 00:49)

   

  İsrail Askerleri, Filistinlileri Yaraladı

  Gazze'de İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 4 Filistinli yaralandı. (Bugün 00:01)

   

  Yunanistan'da Gazze'ye Destek Eylemi

  Yunanistan'da Gazze'ye Destek Eylemi

  Yunanistan'ın başkenti Atina'nın Gardenyas Meydanında toplanan grup, Gazze'deki elektrik kesintilerini protesto etmek için meydandaki ışıkları söndürerek mumlar yaktı. (Dün 21:53)

   

  İsrail'in Son Saldırılarında Yaralanan Gazzelilere Maddi Yardım

  İsrail'in Son Saldırılarında Yaralanan Gazzelilere Maddi Yardım

  Filistinli grupların sosyal dayanışma amacıyla kurduğu komite, İsrail'in son saldırılarında yaralanan Gazzelilere maddi yardım dağıtmaya başladı. (Dün 21:24)

   

  Filistinli gruplar, Gazzelilere maddi yardım dağıttı

  Filistinli grupların sosyal dayanışma amacıyla kurduğu komite, İsrail'in son saldırılarında yaralanan Gazzelilere maddi yardım dağıtmaya başladı. (Dün 21:20)

   

  Yunanistan'da Gazze'ye Destek Eylemi

  Yunanistan'ın başkenti Atina'da Gazze'deki elektrik kesintilerini protesto eden gençler, meydandaki ışıkları söndürdü. (Dün 21:15)

   

  Keçiören Belediyesinin Yeni Bir Kardeşi Oldu

  Keçiören Belediyesinin Yeni Bir Kardeşi Oldu

  Keçiören Belediyesi ile Filistin El Halil Belediyesi kardeş belediye oldu. (Dün 19:33)

   

  'İlişkilerimiz Kardeşlik Boyutundan Öteye Geçti'

  "İlişkilerimiz Kardeşlik Boyutundan Öteye Geçti"

  Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani, Türkiye-Katar ilişkilerinin son yıllarda kazandığı ivmeye dikkat çekerek "İlişkilerimiz kardeşlik boyutundan öteye geçti." dedi. (Dün 18:39)

   

  Erdoğan-Al Sani Ortak Basın Toplantısı

  Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani: "İlişkilerimiz kardeşlik boyutundan öteye geçti" "Türkiye ile ayrıcalıklı ve stratejik bir dostluğa sahibiz" "Türkiye'nin deneyimli ordusu, Katar ordusunun gelişmesine katkıda bulunacaktır" (Dün 18:27)

   

  Kurtulmuş: 'Suriye'nin En Büyük Dezavantajı Petrolünün Olmayışı'

  Kurtulmuş: "Suriye'nin En Büyük Dezavantajı Petrolünün Olmayışı"

  "Ortadoğu'da Barış, Aktörler, Sorunlar ve Çözüm Arayışları Sempozyumu" (4)- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "IŞİD veya benzeri terörist grupları ortadan kaldırmanın yolu, Suriye halkının tüm farklı unsurlarının kendi ihtiyaçları doğrultusunda katılımını sağlamaktır"- "İsrail ve Filistin arasında barış olmadan Ortadoğu ve dünya barışının sağlanması mümkün değil ancak bu durum İsrail için de çok sürdürülebilir bir durum değil"- Eski NATO Genel Sekreteri Rasmussen: "İran'daki nükleer silah (Dün 18:08)

   

 

  Erdoğan-Al Sani Ortak Basın Toplantısı

  Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, Türk yatırımcıları dünya kupası için Katar’da yatırım yapmaya beklediklerini belirterek, “Türkiye ile ayrıcalıklı ve stratejik bir dostluğa sahibiz” dedi. (Dün 18:01)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri ile Ortak Açıklama Yaptı

  Türkiye’yi ziyaret eden Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ortak basın açıklaması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki ülke arasındaki iş birliğini daha da derinleştirmek için yüksek stratejik komite kurulacağını kaydederek, “Attığımız ve atacağımız adımlar, her iki ülkenin de geleceğe yönelik ulusal, bölgesel ve uluslararası bazda neler olabileceğinin bir teminatıdır. (Dün 17:54)

   

  Erdoğan'dan 'Kararlılıkla Devam' Mesajı

  Erdoğan'dan 'Kararlılıkla Devam' Mesajı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her zaman dünya mazlumlarının yanında olmayı ortak paydamız olarak belirledik. (Dün 17:35)

   

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ortadoğu ve dünyada barışın sağlanması için, başta BM olmak üzere küresel kuruluşların yeniden yapılanması gerektiğini söyledi. (Dün 17:18)

   

  Erdoğan - Temim Ortak Basın Toplantısı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi. (Dün 17:17)

   

  Erdoğan: 'Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi'

  Erdoğan: "Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi"

  Erdoğan - Temim ortak basın toplantısı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: -"Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi. (Dün 17:10)

   

  Polisin, MİT'le Ortak Operasyonunda, Uluslararası Şebeke Yakalandı

  Polisin, MİT'le Ortak Operasyonunda, Uluslararası Şebeke Yakalandı

  İzmir polisi, MİT'le ortak yürüttüğü çalışma sonrasında uluslararası bağlantıları da olan şebekeye yönelik 6 ilde operasyon düzenledi. (Dün 17:07)

   

  Ortadoğu'da Barış, Aktörler, Sorunlar ve Çözüm Arayışları Sempozyumu"

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "IŞİD veya benzeri terörist grupları ortadan kaldırmanın yolu, Suriye halkının tüm farklı unsurlarının kendi ihtiyaçları doğrultusunda katılımını sağlamaktır" "İsrail ve Filistin arasında barış olmadan Ortadoğu ve dünya barışının sağlanması mümkün değil ancak bu durum İsrail. (Dün 16:56)

   

  Cıa, Örgüt Liderlerine Suikast Düzenlenmesine Dair Bir Rapor Hazırlamış

  Raporda, örgüt liderlerine suikast düzenlenmesinin radikalleşmeye yol açacağı belirtildi Suikastların örgütlere desteği artıracağı tespitinde de bulunuldu. (Dün 16:43)

   

  Katar Emiri Ankara'da (3)

  Cumhurbaşkanı ERDOĞAN: İSLAM DÜNYASINDA ATTIĞIMIZ ADIMLARDA TÜRKİYE İLE KATAR HİÇ AYRI DÜŞMEDİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim ile ortak basın toplantısı düzenledi. (Dün 16:36)

   

  Batı Şeria'daki Gösterilere Müdahale

  İsrail askerlerinin, Filistinli Bakan Ebu Ayn'ın öldüğü Turmusayye beldesinde düzenlenen yürüyüşe müdahalesinde 7 kişi yaralandı. (Dün 15:55)

   

  Türkiye'deki En Büyük Uluslararası Göçme Şebekesine Darbe

  Türkiye'deki En Büyük Uluslararası Göçme Şebekesine Darbe

  İzmir merkezli altı ilde eş zamanlı yapılan operasyonda, Türkiye üzerinden Avrupa ülkelerine kaçak göçmenlerin geçişini yaptığı ileri sürülen şebeke üyesi yakalandı. (Dün 15:53)

   

  Kurtulmuş: Dünya 5 Ülkenin İnsafına Bırakılamaz

  Kurtulmuş: Dünya 5 Ülkenin İnsafına Bırakılamaz

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ortadoğu ve dünyada barışın sağlanması için, başta BM olmak üzere küresel kuruluşların yeniden yapılanması gerektiğini söyledi. (Dün 15:17)

   

  Kahramanmaraş İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  Kahramanmaraş İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde donarak şehit olan binlerce askeri, şehit olmalarının 100'üncü yıldönümünde birçok kent ve ülkeden gelecek yaklaşık bin izciyle Allahuekber Dağları'nda anacaklarını söyledi. (Dün 14:46)

   

  Çavuşoğlu-Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura’nın Suriye’de ’dondurulmuş bölgeler’ teklifini desteklediklerini belirterek, “Biz çatışmayı, zulmü, kanı ve insanların öldürülmesini durduracak her türlü öneriyi destekleriz” dedi. (Dün 14:41)

   

  Uluslararası Göçmen Kaçakçısı Şebekesine Darbe

  Uluslararası Göçmen Kaçakçısı Şebekesine Darbe

  İzmir merkezli altı ilde eş zamanlı yapılan operasyonda, Türkiye üzerinden Avrupa ülkelerine kaçak göçmenlerin geçişini yaptığı ileri sürülen şebeke üyesi yakalandı. (Dün 14:24)

   

  Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi' Adana'da Yapıldı

  Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi" Adana'da Yapıldı

  Adana Valisi Büyük: "İnovasyon, marka şehirler ve yerel yönetimler ilişkisi, daha yaşanabilir bir çevre ve daha kaliteli bir yaşamın pusulasıdır" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Şu anda İstanbul'da 12 milyon civarında turist yoğunluğu var ve bu, İstanbul'daki ekonomiye önemli katkı sunuyor, (Dün 14:19)

   

  Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yıldönümü

  Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yıldönümü

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Sarıkamış’ta şehitlerin yaşadıklarını hissetmek için 10 yıldır Allahuekber dağlarında faaliyet düzenlediklerini söyledi. (Dün 14:06)

   

  İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde donarak şehit olan binlerce askeri, şehit olmalarının 100'üncü yıldönümünde birçok kent ve ülkeden gelecek yaklaşık bin izciyle Allahuekber Dağları'nda anacaklarını söyledi. (Dün 14:01)

   

  Çavuşoğlu - Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Çavuşoğlu - Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Çavuşoğlu-Pusiç ortak basın toplantısı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura'nın Suriye için önerdiği dondurulmuş bölgeler planı) İyi niyetle yapılmış bir teklif, ama uygulanmasının güvence altına alınması gerekiyor"- Hırvatistan Dışişleri Bakanı Pusiç: "Türkiye ve Hırvatistan, AB'ye katılım müzakerelerine beraber başladı. (Dün 13:50)

   

  Tunus'ta Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İkinci Tura Doğru

  Pazar günü düzenlenecek seçimlerde Nida Tunus Partisi'nin Genel Başkanı 88 yaşındaki Sibsi ile meclis tarafından Cumhurbaşkanlığı görevine getirilen Merzuki yarışacak. (Dün 13:48)

   

  Çavuşoğlu-Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan De Mistura'nın Suriye için önerdiği dondurulmuş bölgeler planı) İyi niyetle yapılmış bir teklif, ama uygulanmasının güvence altına alınması gerekiyor" Hırvatistan Dışişleri Bakanı Pusiç: "Türkiye ve Hırvatistan, AB'ye katılım müzakerelerine beraber başladı. (Dün 13:34)

   

  Batı Şeria'da Gösterilere Müdahale

  İsrail askerleri, Yahudi yerleşim birimi inşası ve Ayrım Duvarını protesto eden göstericilere plastik mermi ve göz yaşartıcı gazla müdahale etti. (Dün 13:32)

   

  İnsan Kaçakçılığı Şebekesine Polis ve MİT'ten Ortak Operasyon

  İnsan Kaçakçılığı Şebekesine Polis ve MİT'ten Ortak Operasyon

  İzmir'de polis, insan kaçakçılığına karşı MİT ile birlikte ortak yürüttüğü çalışma sonrasında, uluslararası bağlantıları olan şebekeye yönelik 6 ilde operasyon düzenledi. (Dün 13:20)

   

  Göçmen Kaçakçılığı İddiası

  İzmir merkezli 6 ilde yapılan operasyonda, uluslararası göçmen kaçakçılığına aracılık ettiği iddia edilen 31 kişi gözaltına alındı Şüpheliler arasında Suriye'deki iç savaş öncesi ülkesinde bilgisayar mühendisi olarak çalışan bir kişi de bulunuyor. (Dün 13:05)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 20:39:20. #1.12#