04:2200
SON DAKİKA FİLİSTİN HABERLERİ

Son Dakika Filistin Haberleri

  "Suriye'de Filler Tepişirken Aşağıda Çimenler Ezilmiştir"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriye ve Filistin'deki sorunlara ilişkin, İslam dünyasının ortak bir siyasi tavır geliştiremediğini söyledi. (Dün 19:11)

   

  Tunus'ta Filistin Halkına Destek Gösterisi Düzenlendi

  Tunus'ta Filistin Halkına Destek Gösterisi Düzenlendi

  Tunuslular, BM Filistin Halkı ile Dayanışma Günü nedeniyle Filistin halkına destek gösterisi düzenledi. (Dün 19:10)

   

  Papa Francesco Uçakta Konuştu (7)

  Papa Francesco Uçakta Konuştu (7)

  Papa FRANCESCO, DİYANET İŞLERİ BAŞKANI MEHMET GÖRMEZ' İLE GÖRÜŞTÜ Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı ziyaretlerinin ardından Papa Francesco, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'i ziyaret etti. (Dün 19:07)

   

  Fransa Başbakanı, "Zamanı Geldiğinde" Filistin'i Tanıyacaklarını Söyledi

  Fransa Başbakanı Manuel Valls, Fransa'nın hem İsrail hem de Filistin ile aynı şekilde konuşan birkaç devletten biri olduğunu belirterek, "İki tarafla aynı şekilde konuşmayı sürdürebilmenin devamını sağlamalıyız. Filistin'i tanıma konusunda ise sorumluluk alma zamanı geldiğinde tanıyacağız" dedi. (Dün 19:06)

   

  Görmez: 'Katolik Dünyası'nın Ruhani Liderini Diyanet'te Ağırlamak Özel Bir Anlam Taşıyor'

  Görmez: "Katolik Dünyası'nın Ruhani Liderini Diyanet'te Ağırlamak Özel Bir Anlam Taşıyor"

  Papa Franciscus Türkiye'de-Diyanet İşleri Başkanı Görmez: (1)-"Dünyanın geleceği için hayra yoramayacağımız bir husus, küresel medyanın, yeni bir ırkçılık çeşidi olan ve nefret suçuna dönüşen Müslüman karşıtı söylemlerle dehşet senaryoları yaymalarıdır. (Dün 19:01)

   

  Papa Franciscus Türkiye'de

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez: (1) "Dünyanın geleceği için hayra yoramayacağımız bir husus, küresel medyanın, yeni bir ırkçılık çeşidi olan ve nefret suçuna dönüşen Müslüman karşıtı söylemlerle dehşet senaryoları yaymalarıdır. (Dün 18:39)

   

  Filistinli Türk Vatandaşı Abusalih'in Serbest Bırakılması

  Ahmet Abusalih'in eşi Müjgan Abusalih: "Eşimin kardeşi 'saldılar' diye söyleyince evimiz bayram yerine döndü. (Dün 17:37)

   

  Diyarbakır'da "Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: "Bugün özellikle paralel medyanın yurt dışındaki temsilcilikleri ki hakikaten normalde takdir edilesi bir yaygınlık ve faaliyet yoğunluğu var, her dilde ve her ülkede yayın yapma kapasiteleri ve örgütlenmeleri var. '160 ülkede okullarımız var' diye övünüyorlar ya şimdi o okullar birer aleyhte Türkiye'yi karalama propaganda üssü gibi çalışıyor. (Dün 17:17)

   

  Bodrum Kaçak Gemisine Direniş İddiası

  Bodrum Kaçak Gemisine Direniş İddiası

  Yunanistan'ın Girit Adası yakınlarında makinelerindeki arıza nedeniyle sürüklenirken farkedilıp, Lerapetra Limanı açıklarına çekilen yabancı uyruklu kaçakları taşıyan Kiribati bayraklı Barış isimli kuruyük gemisindeki tahliyenin büyük bölümü tamamlandı. (Dün 15:12)

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş?tan İsrail Parlamentosuna Çağrı

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş?tan İsrail Parlamentosuna Çağrı

  Haber-Kamera: Enver ALAS - İSTANBUL / DHA Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi (IRCICA) tarafından, Kudüs'teki İslam Kültür ve Mimari Mirasın korunması konusunda Yıldız Sarayı'nda düzenlenen konferansın açılışına katıldı. (Dün 15:12)

   

  Gazze'de Çimentosuz Tuğla Üretimi

  Çimento kullanmadan tuğla üreten Filistinli Halidi, saldırıların ardından evleri yıkılanlar için karavan yerine tuğla ev inşası çağrısında bulundu. (Dün 15:05)

   

  Batı Şeria'da Gösteriler

  İsrail askerleri, Yahudi yerleşim birimi inşası ve ayrım duvarını protesto eden göstericilere müdahale etti. (Dün 15:01)

   

  Kudüs'teki İslam Mirasının Korunması' Konferansı

  Kudüs'teki İslam Mirasının Korunması" Konferansı

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "(İsrail Ulusal Yasası teklifi) Teklif yasalaşırsa İsrail, Ortadoğu'nun göbeğinde, dünyanın merkezinde yeni bir Apartayt rejimi kuracaktır. (Dün 14:57)

   

 

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 04:22:46. #1.13#