SON DAKİKA FİLİSTİN HABERLERİ

Son Dakika Filistin Haberleri

23:56
Mısır'ın "Kassam Tugayları" Kararı İslami Cihad Hareketi: "Kassam Tugayları'nın terör örgütleri listesine alınması, Mısır halkının ve yönetiminin tavrını yansıtmamaktadır"
23:37
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Etiyopya'da düzenlenen ve "terör", "Libya krizi", "Ebola salgınıyla mücadele" ve "kadın hakları" gibi çeşitli konuların ele alındığı zirve sona erdi.
22:53
Davutoğlu: 'Avrupa'nın Geleceği Biz Olmadan Yazılamayacak' Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Avrupa bizim asli coğrafyamızdır ve Türkler Avrupa’nın asli unsurlarıdır.
Davutoğlu: 'Avrupa'nın Geleceği Biz Olmadan Yazılamayacak'
22:37
İsrail Askerleri 1 Filistinliyi Öldürdü Askeri araca molotofkokteyli attığı ileri sürülen Filistinlinin, askerler tarafından öldürüldüğü belirtildi.
21:49
Başbakan Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolu'ndaki Konuşması Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Yeni Türkiye Yolu'nda konuşmasıyla hükümetin bu zamana kadar yaptıklarını ve bundan sonraki hedeflerini anlattı.
17:10
Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Davutoğlu: (2) "Eğer uluslararası barış olacaksa, uluslararası huzur olacaksa, insanlık bir kardeşlik geleceğine hazırlanacaksa sihirli kelime açıktır: Adalet, adalet, adalet" "Türkiye ile ilgili bazı karanlık çevrenin üretmeye çalıştığı algı operasyonlarına karşı gerçeği yüzlerine haykırdık,
16:36
Davutoğlu: "İzmir'den Zafer Bekliyoruz" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)-"Bizim milliyetçilik anlayışımız şu veya bu bölge adına, şu veya bu etnik grup adına başkalarına karşı yürütülen bir mücadele değildir.
Davutoğlu: 'İzmir'den Zafer Bekliyoruz'
16:24
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Bizim milliyetçilik anlayışımız şu veya bu bölge adına, şu veya bu etnik grup adına başkalarına karşı yürütülen bir mücadele değildir.
15:13
İzmir Filarmoni Orkestrası'ndan Davutoğlu'na Özel Şarkı İzmir Anadolu Filarmoni Orkestrası, 5. İzmir Olağan Kongresi'nde Başbakan Ahmet Davutoğlu için besteledikleri iki parçayı seslendirdi.
İzmir Filarmoni Orkestrası'ndan Davutoğlu'na Özel Şarkı
14:43
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Zirvede, Boko Haram'la mücadele için Nijerya'ya uluslararası güç gönderilmesine karar verildi.
13:03
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi BM Genel Sekreteri Ban: "Afrika Birliği Liderler Zirvesi'nde ilan edilen, Boko Haram'a karşı barış gücüne yasal çerçeve ve istenen desteği sağlayacağız" "Afrika Birliği'nin çok uluslu güçleri konuşlandırması ile bölgesel ve uluslararası çabaları destekliyoruz"
09:30
Mısır'daki Bombalı Saldırılar İran Genelkurmay Başkanı Firuzbadi: “Sina’daki saldırının failleri işgalci İsrail’e yardım ediyor”
21:06
Unrwa'nın Gazze'de Yardımları Durdurması Beyt Hanun'da toplanan Filistinliler, yardımların durdurulmasını yürüyüşle protesto etti.
20:34
Afrika Birliği 24. Zirve Toplantısı - Addis Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da düzenlenen Afrika Birliği 24. Zirve Toplantısı, devam ediyor.
Afrika Birliği 24. Zirve Toplantısı - Addis
18:26
Afrika Birliği Zirvesi'nde Ana Gündem Boko Haram ve Ebola Afrika Birliği’nin (African Union - AU) düzenlediği liderler zirvesinde bu yılki öncelikli gündem maddeleri Boko Haram ve Ebola olacak.
Afrika Birliği Zirvesi'nde Ana Gündem Boko Haram ve Ebola
16:52
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi BM Genel Sekreteri Ban: "Anayasayı manipüle ederek yönetimde kalmanızdan endişe duyuyoruz.
16:42
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Tunus Cumhurbaşkanı Sibsi: “Ülkemizin demokrasiyi seçmesi değişmez bir seçim, ondan geri dönüş yok”
15:36
İngiliz Lordlar Kamarasında Filistin Tartışıldı Bazı lordlar Birleşik Krallık'ın Filistin'i tanıması çağrısında bulunurken, bazıları da Ortadoğu'da barış anlaşmasına varılmadan bunun doğru olmayacağını savundu.
15:26
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Filistin Devlet Başkanı Abbas: "İsrail BM'ye müracaat etmemizi terörizm olarak addettiyse bu yanlış bir yorum olur.
13:43
İsrail'in "Gazetecilere Yönelik İhlalleri" Sergisi Gazze’de, İsrail’in düzenlediği son saldırılar sırasında gazetecilere karşı işlenen ihlalleri konu alan fotoğraf sergisi açıldı.
11:59
İsrail Batı Şeria'ya 430 Yeni Yerleşim Binası Yapacak İsrail Hükümeti, Batı Şeria bölgesine 430 yeni yerleşim binası yapılacağını duyurdu.
11:55
Tika'dan 15 Ülke Polisine Eğitim Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) öncülüğünde geçen yıl yürütülen uluslararası eğitim işbirliği projeleriyle 15 ülkeden 847 polise eğitim verildi.
11:51
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Başladı Afrika Birliğinin bu yıl 24. sü düzenlenen liderler zirvesi Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da başladı.
11:49
CHP Gençlik Kolları Başkanı İfade Verdi Konya'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret suçlamasıyla hakkında dava açılan lise öğrencisini 'azmettirdiği' iddiasıyla CHP Gençlik Kolları Başkanının ifadesi alındı.
CHP Gençlik Kolları Başkanı İfade Verdi
11:21
TİKA'dan 15 Ülke Polisine Eğitim TİKA, 2014'te uluslararası eğitim işbirliği projeleriyle dünyanın dört bir yanından 847 polisi eğitti.
09:02
Demba Ba, Sarıyer Maçına Filistin Yazılı Kramponlarıyla Çıktı Sarıyer maçına Filistin yazılı kramponlarıyla çıkan Beşiktaşlı golcü, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Kinciler, nefret etmeye devam ediyorlar" yazdı.
Demba Ba, Sarıyer Maçına Filistin Yazılı Kramponlarıyla Çıktı
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "İsrail'in oraya (Paris'teki yürüyüş) davetli olmadığı halde geldiğini daha sonra ilgili mercilerden öğrendik.
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "15 sene, 20 sene öncesi Türkiye'de yazılı ve görsel medyanın özgürlüğü neydi, hangi noktadaydı ve hapishanelerde acaba ne kadar yazar, çizer vardı?
23:41
İçten'den İnsanlık Dersi AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, son yıllarda artan İslam düşmanlığına Meclis kürsüsünden sert tepki gösterdi.
İçten'den İnsanlık Dersi
18:33
Kurtulmuş, Fransa Büyükelçisini Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bütün dünyayı da Batı dünyasını da dünyanın her yerindeki teröre, Filistin'de İsrail'in uyguladığı, Suriye'nin uyguladığı devlet terörüne, Afrika'da, Avrupa'da terör örgütlerinin uyguladıkları terörlere karşı çıkmaya davet ediyoruz" "Terör bir tehdittir ama en az onun.
15:43
Marmara'dan Lübnan'a İyi Niyet Sözleşmesi Marmara Belediyeler Birliği ile Lübnan Dannieh Belediyeler Birliği arasında destek, ortak proje ve eğitim konularını kapsayan ‘İyi Niyet Sözleşmesi’ imzalandı.
Marmara'dan Lübnan'a İyi Niyet Sözleşmesi
15:28
İsrail-Lübnan Sınırı Bugün Sakin İsrail Savunma Bakanı Moşe Yalon, Hizbullah'ın İsrail'e gerginliği tırmandırma niyetinde olmadıkları yönünde mesaj yolladığını iddia etti.
İsrail-Lübnan Sınırı Bugün Sakin
15:27
Marmara'dan Lübnan'a İyi Niyet Sözleşmesi Marmara Belediyeler Birliği ile Lübnan Dannieh Belediyeler Birliği arasında destek, ortak proje ve eğitim konularını kapsayan ‘İyi Niyet Sözleşmesi’ imzalandı.
Marmara'dan Lübnan'a İyi Niyet Sözleşmesi
15:18
UCM'nin Mavi Marmara Kararına İtiraz Edildi İHH İnsani Yardım Vakfı hukuk ekibi itiraz dilekçesini UCM'ye sundu.
UCM'nin Mavi Marmara Kararına İtiraz Edildi
14:31
Ucm'nin Mavi Marmara Kararına İtiraz Edildi İHH İnsani Yardım Vakfı hukuk ekibi itiraz dilekçesini UCM’ye sundu.
14:19
Mavi Marmara Avukatlarından UCM'ye İtiraz Başvurusu Mavi Marmara davası avukatları, Uluslararası Ceza Mahkemesinin davayı yetki sahasına girecek kadar ağırlığa sahip bulmamasının ardından itiraz dilekçesinde bulundu.
Mavi Marmara Avukatlarından UCM'ye İtiraz Başvurusu
14:12
Unrwa'nın Gazze'de Yardımları Durdurmasına Tepki Gazze'de Filistin Halk Kurtuluş Cephesi, Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Ajansı'nın (UNRWA) ofis binası önünde gösteri düzenledi.
Unrwa'nın Gazze'de Yardımları Durdurmasına Tepki
13:26
Mavi Marmara Avukatlarından UCM'ye İtiraz Mavi Marmara avukatları, Hollanda'nın Lahey kentinde bulunan Uluslararası Ceza Mahkemesinin Mavi Marmara dosyasıyla ilgili verdiği karara itiraz dilekçesi verdi.
Mavi Marmara Avukatlarından UCM'ye İtiraz
10:59
İsrail'in Filistinlilere Yönelik Gözaltıları İsrail askerlerinin Batı Şeria'da 7 Filistinliyi gözaltına aldığı bildirildi.
İsrail'in Filistinlilere Yönelik Gözaltıları
10:42
Demba Ba'dan Filistin'e Destek Beşiktaş’ın golcü oyuncusu Demba Ba, Sarıyer maçına üzerine ’Filistin’ yazılı kramponla çıkacak.
Demba Ba'dan Filistin'e Destek
01:40
Filistin'den İsrail'in 3G Yasağına Karşı Girişim Filistin İletişim ve Bilişim Teknolojileri Bakanlığı, 3G teknolojisi kullanımı konusunda ITU'nun İsrail'e baskı yapması için harekete geçti.
Filistin'den İsrail'in 3G Yasağına Karşı Girişim
23:54
Gazze'nin Yeniden İmarı Filistin Çalışma ve İskan Bakanı Mufid Muhammed el-Hasayine, Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu'nun (UNRWA), Gazze'ye yardım taahhüt eden ülkelere, sözlerini yerine getirmeleri konusunda baskı yaptığını söyledi.
Gazze'nin Yeniden İmarı
23:21
Gazze'nin Yeniden İmarı Filistin Çalışma ve İskan Bakanı Hasayine: "BM dünyadaki tüm ülkeleri temsil ediyor.
Gazze'nin Yeniden İmarı
23:09
Hizbullah'ın İsrail Askerlerine Yönelik Saldırısı Filistinli gruplar, saldırıyı tebrik etti Fetih Hareketi Sözcüsü Ebu Iyta: "Hizbullah'ın, Lübnanlı direniş unsurlarını hedef alan İsrail'in ihlallerine karşılık verme hakkı var" İslami Cihad Yetkilisi Batş: "Lübnan İslami Direnişi, eylemi münasip yerde ve zamanda gerçekleştirdi.
Hizbullah'ın İsrail Askerlerine Yönelik Saldırısı
16:58
BM Gazze Yardımlarını Askıya Aldı İsrail'in saldırıları ile evlerini kaybeden Filistinlililere bir kötü haber de Birleşmiş Milletler'den geldi.
BM Gazze Yardımlarını Askıya Aldı
16:36
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Gazzeli çocuklara yardım için fotoğraf makinesini sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı
16:23
Kızılay ve Türk-İş'ten Başkentteki Türkmenlere Yardım Türk Kızılayı, Ankara'da bulunan Iraklı Türkmen aileler için yardım kampanyası başlattı.
Kızılay ve Türk-İş'ten Başkentteki Türkmenlere Yardım
15:32
Hollanda'ya Sığınma Başvurusunda Artış Ülkeye gelen mülteci sayısı geçen sene yüzde 66 arttı.
15:32
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FİLİSTİN HABERLERİ
[Hata Bildir]