Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi - Son Dakika

Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi

27.11.2020 14:13

Nijeryalı sosyal medya fenomeni ve sosyetenin en önemli isimlerinden Pretty Mike, bir düğüne kendisinden hamile olan altı kadınla birlikte katıldı.

1
Sosyal medya hesabından düğünde çektiği videoyu paylaşan ve açıklamada kadınların kendisinden hamile olduğunu söyleyen Mike, büyük tepki çekti.
2
Mike, 2017 yılında da birden fazla kadına tasma bağlayıp kadınları düğüne yürüterek götürdüğü için tutuklanmıştı.

3
Mike, geçen eylül ayında da beş kadınla poz verip, en büyük hayalinin eski kız arkadaşlarından üç tanesi ve şu anki kız arkadaşlarından iki tanesiyle evlenmek olduğunu söylemişti.
4
Gerçek ismi Mike Eze-Nwalie Nwogu olan ve ayrıca bir gece kulübünün sahibi olan fenomenin videosuna takipçilerinden ağır eleştiri geldi.
5
Bir kullanıcı "İnsanların kız arkadaşlarını senden korumak için düğün ve davetlere silahlı bir şekilde katılmaları gerekiyor" dedi. Ayrıca kadın hakları kuruluşları da Mike'a tepki gösterdi.
6
Öte yandan aynı adamdan hamile kalan 6 kadının hallerinden oldukça memnun olması da dikkatlerden kaçmadı.

Son Dakika Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi - Son Dakika


YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor