SON DAKİKA FOTOSPOR GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Fotospor Gazetesi Haberleri

 • 15:30Tuğçe Kazaz'dan Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil'i Kızdıracak SözlerTuğçe Kazaz'dan Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil'i Kızdıracak SözlerKazaz, Özdil için Twitter'dan, "Rüyamda kaza sonucu çarpıp telef olmasına sebep olduğum domuz meğerse Yılmaz Özdil imiş. Neyse ki sıçrayarak uyandım. Kabusmuş." yazdı.
 • 12:42Belçika Gazetesi Fethullah Gülen Hocaefendi'yi Günün Şahsiyeti İlan EttiBelçika Gazetesi Fethullah Gülen Hocaefendi'yi Günün Şahsiyeti İlan EttiBelçika’da Flamanca yayın yapan finans gazetesi De Tijd, günün şahsiyetini seçtiği ikinci sayfasında bugün Fethullah Gülen Hocaefendi’ye yer verdi.
 • 19:22CHP Heyetinin Üçüncü Durağı Sözcü Gazetesi...CHP Heyetinin Üçüncü Durağı Sözcü Gazetesi...Chp Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu ile kendisi gibi gazeteci kökenli olan CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş ve CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'in İpek Medya Grubu ve Cumhuriyet Gazetesi'nin ardından üçüncü durağı Sözcü Gazetesi oldu.
 • 19:15CHP Heyetinin İkinci Durağı Cumhuriyet Gazetesi...Chp Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu kendisi gibi gazeteci olan İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'in İpek Medya Grubu'nu ziyaretinin ardından ikinci durağı Cumhuriyet Gazetesi oldu.
 • 19:01CHP Heyetinin Üçüncü Durağı Sözcü Gazetesi...CHP Heyetinin Üçüncü Durağı Sözcü Gazetesi...CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu 'Sözcü Gazetesi bugün medya tarihine geçecek bir manşet ve birinci sayfa ile çıktı 'Ama şunu hatırlattı ki; medyanın haber alma özgürlüğü bu toplumun en önemli değerlerinden ve ihtiyaçlarından biri. Bir gün eğer bu gazetede yazan değerli kalemler, köşelerini boş bıraksa, bir gün bu gazetenin manşeti boş kalsa, toplum neye göre karar verecek Neye göre tercih kullanacak Haber Gülseli KENARLI - Kamera İdris TİFTİKCİ İstanbul DHA CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu ile kendisi gibi gazeteci kökenli olan CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş ve CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'in İpek Medya Grubu ve Cumhuriyet Gazetesi'nin ardından üçüncü durağı Sözcü Gazetesi oldu.
 • 18:09CHP Heyetinin İkinci Durağı Cumhuriyet Gazetesi...CHP Heyetinin İkinci Durağı Cumhuriyet Gazetesi...CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, 'Can Dündar bey de biliyorsunuz canlı bir vaka. Devletin suçunun, devlet sırrı olduğu bir ülkede, o suçu ifşa etmekten dolayı, bizzat bu ülkeyi tek başına yönetmekte azimli, gayretli eski bir siyasetçi, yeni bir cumhurbaşkanı tarafından tehdit edilmiş bir şahsiyet. Kendisinden bu bakımdan feyz aldık Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, Medyaya baskı operasyonlarının amacı medyayı yıldırmak, yalnızlaştırmak, yalıtmaksa, tam ters teptiğini bugün gördük. Büyük bir mesleki dayanışma yaşanıyor gün boyu Haber Gülseli KENARLI - Kamera İdris TİFTİKCİ İstanbul DHA CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu kendisi gibi gazeteci olan İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'in İpek Medya Grubu'nu ziyaretinin ardından ikinci durağı Cumhuriyet Gazetesi oldu.
 • 13:36Özfatura: Bugün Gazetesi İktidarın Foyasını Ortaya Çıkardıİzmir Büyükşehir Belediye eski başkanlarından Burhan Özfatura, İpek Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kanaltürk televizyonu ve Bugün gazetesine yapılan baskınlara tepki gösterdi.
 • 14:35Mısır'da Devrimin Simgelerinden Tahrir Gazetesi KapandıMısır'da Hüsnü Mübarek rejiminin iktidardan uzaklaşmasıyla sonuçlanan devrim sürecinde, gösterilerin merkezi Tahrir Meydanı'ndaki eylemlerde broşür olarak dağıtılan ve daha sonra gazete olarak yayın hayatına başlayan Tahrir gazetesi, bugün okuyucularına veda etti.
 • 14:34İngiliz Gazetesi Türkiye'de Görülmesi Gereken 10 Yeri SıraladıDha DIŞ HABER- Gonca YAĞCI – LONDRA/DHA) İngiliz Telegraph gazetesi seyahat sayfasında Türkiye'de görülmesi gereken 10 yeri fotoğraflarıyla birlikte sıraladığı bir yazı yayınladı.
 • 07:36ABD Gazetesi: İncirlik Anlaşması Türkiye'ye Pahalıya PatlayacakABD Gazetesi: İncirlik Anlaşması Türkiye'ye Pahalıya PatlayacakABD'de yayın yapan New York Times, İncirlik'in ABD uçaklarına açılmasının uzun vadede Türkiye'nin istikrarı adına ağır maliyet getirebileceğini savundu.
 • 10:40MHP'nin Gazetesi, Tuğrul Türkeş'i GörmediMHP'nin Gazetesi, Tuğrul Türkeş'i GörmediMHP'ye yakınlığıyla bilinen Ortadoğu gazetesi gündeme bomba gibi düşen Tuğrul Türkeş haberini görmedi.