SON DAKİKA FOTOSPOR GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Fotospor Gazetesi Haberleri

  • 19:27 Kariyer Gazetesi 7. Yılı Coşku ile Kutlandı Kariyer Gazetesi 7. Yılı Coşku ile Kutlandı Kariyer Medya Grubu yayınlarından Zonguldak’ta günlük olarak yayın yapan Kariyer Gazetesi’nin 7. Kuruluş yıldönümü Kilise (Yaman) Restoran’da 27 Mayıs Cuma Gecesi coşku ile kutlandı.
  • 09:18 Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül Açıklaması Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül Açıklaması Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bir programa katılan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, Türkiye’de sorunların Ak Parti hükumeti ile başlamadığını söyleyerek, içlerinde bir takım çözülmeler ve bozulmalar olduğunu söyledi.
  • 16:52 Bik Genel Kurulu Anadolu Gazetesi Sahipleri Temsilcisi Arslan Açıklaması Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Kurulu Anadolu Gazetesi Sahipleri Temsilcisi Mustafa Arslan, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı'ndan yararlanan gazetelere ilişkin yapılan düzenlemenin, hem İŞKUR'un istihdam hedefine katkı sağlayacağını hem de gazeteler ve meslek adaylarının altın bir fırsat elde etmiş olacağını bildirdi.
  • 12:58 Düzce'de Zaman Gazetesi Temsilcilerinin Evlerine Baskın Düzce'de Zaman Gazetesi Temsilcilerinin Evlerine Baskın Düzce'de Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında bir dönem Zaman gazetesinin temsilciliğini yapan aralarında Cihan Haber Ajansı muhabirinin de olduğu 3 kişinin evlerine polis ekipleri baskın yaptı.
  • 12:07 Muhbir Gazetesi Yayın Hayatına Başladı Muhbir Gazetesi Yayın Hayatına Başladı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli’de faaliyet gösterecek olan Muhbir Gazetesi’nin açılış törenine katıldı.
  • 17:29 Ordu Olay Gazetesi 25. Yaşında Ordu Olay Gazetesi 25. Yaşında Ordu’da günlük olarak yayımlanan ’Ordu Olay gazetesi’ 25. yaşını kutluyor.