SON DAKİKA FOTOSPOR GAZETESI HABERLERİ

Son Dakika Fotospor Gazetesı Haberleri

20:30
Yeni Türkiye Buluşmaları Paneli" Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Purtaş: "İslam dünyasının sözcüsü olarak Türkiye'nin Birleşmiş Milletler'de bir yere sahip olmasıyla, konsey daha demokratik ve katılımcı yapıya kavuşacaktır"
17:42
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi’nin katledilişinin 36’ncı yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır
16:57
Çorum Hakimiyet Gazetesi, 25. Yılını Okuyucularıyla Kutladı Çorum’da 1 Şubat 1991 tarihinde çok ortaklı ÖYTAŞ A.Ş. çatısı altında yayın hayatına başlayan Hakimiyet Gazetesi, 25. yılını okurlarıyla kutladı.
Çorum Hakimiyet Gazetesi, 25. Yılını Okuyucularıyla Kutladı
15:15
Yunan Halkının Çoğunluğu, Syriza Hükümetine Güveniyor Yunan halkının büyük çoğunluğu, bir hafta önce yapılan erken genel seçim sonucunu tatmin edici bulduğunu açıkladı.
15:01
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı Milliyet gazetesi genel yayın yönetmeni ve başyazarıyken, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Abdi İpekçi, ölümünün 36. yılında mezarı başında anıldı.
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı
14:54
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atila Sertel, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi'nin katledilişinin 36'ncı yıldönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır
14:20
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Atila Sertel, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi’nin katledilişinin 36. yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.
13:59
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Unutulmadı Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi, suikasta kurban gidişinin 36’ncı yılında sevenleri ve meslektaşları tarafından kabri başında anıldı.
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Unutulmadı
13:28
Abdi İpekçi, Ölümünün 36. Yılında Anıldı Milliyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazarı Abdi İpekçi, ölümünün 36. yılında Zincirlikuyu'daki kabri başında anıldı.
Abdi İpekçi, Ölümünün 36. Yılında Anıldı
13:21
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı Gazeteci Bila: "Abdi İpekçi, objektif gazeteciliği, doğru haberciliği, özgür yorumculuğuyla uluslararası düzeyde gazeteciliğin nasıl yapılması gerektiğini Türk basınına öğretmiş bir öğretmendir" TGC Genel Sekreteri Güneş: "İktidarı, muhalefeti aradan çok uzun bir zaman geçse bile bu konuları açığa çıkarma.
13:19
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı 36 yıl önce suikast sonucu öldürülen Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdi İpekçi, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı
13:13
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Kabri Başında Anıldı Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi, suikasta kurban gidişinin 36’ncı yılında sevenleri ve meslektaşları tarafından kabri başında anıldı.
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Kabri Başında Anıldı
12:46
Seçim Yaklaşıyor Montaja Devam Orjinal KJ'yi değiştirip bir de haberini yaptılar
Seçim Yaklaşıyor Montaja Devam
11:45
Burhaniye de Tütün ve Alkol Satıcılarına Vize Uyarısı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, tütün ve alkol satıcılarının satış belgesi almaları ve olanların da vize yaptırmaları istendi.
Burhaniye de Tütün ve Alkol Satıcılarına Vize Uyarısı
10:46
Cumhuriyet'ten 'Yeni Yönetim' Açıklaması Cumhuriyet Vakfı Yönetim Kurulu, Cumhuriyet gazetesi yönetimindeki değişiklikle ilgili açıklama yaptı.
23:02
Takke Kullanan Davutoğlu İçin Çirkin Haber Kemalist emekli amca ve teyzelerin gazetesi Başbakan Davutoğlu'nun namaz sırasında takke kullanmasına taktı.
18:15
Gazeteci Orhan Güçlü Kaza Geçirdi Osmancık Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, Çorum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Güçlü (78) merdivenden düşerek kalça kemiğini kırdı.
Gazeteci Orhan Güçlü Kaza Geçirdi
18:05
Avrupa Gazeteciler Federasyonu İngiltere Temsilcisi Barry White: Gazetecilere Baskı Kabul... Dünyanın en büyük ve köklü gazeteci platformlarından biri olan Avrupa Gazeteciler Federasyonu'nun (EFJ) İngiltere Temsilcisi Barry White, "Gazetecilere baskı ve tutuklamaların, demokratik olduğunu ileri süren bir ülke için kabul edilebilir değil. Halkın bilgi alma hakkını engelleyerek, demokrasileri hakkında karar alabilmelerinin önüne geçiyor.
Avrupa Gazeteciler Federasyonu İngiltere Temsilcisi Barry White: Gazetecilere Baskı Kabul...
16:39
Nuj Temsilcisi Barry White: Gazetecilere Baskı Kabul Edilebilir Değil Dünyanın en büyük ve köklü gazeteci platformlarından biri olan İngiltere Ulusal Gazeteciler Birliği (NUJ) temsilcisi Barry White, "Gazetecilere baskı ve tutuklamaların, demokratik olduğunu ileri süren bir ülke için kabul edilebilir değil. Halkın bilgi alma hakkını engelleyerek, demokrasileri hakkında karar alabilmelerinin önüne geçiyor.
15:43
Deniz Feneri Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt Açıklaması Deniz Feneri Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt, "Basit bir davayı yüzyılın yolsuzluğuna çevirdiler" dedi.
15:29
İtalya'nın Yeni Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella Oldu (2) (Geniş Haber) Esma ÇAKIR - ROMA / DHA - İTALYA'da Temsilciler Meclisi'nde yapılan oylamayla ülkenin yeni cumhurbaşkanı seçildi.
İtalya'nın Yeni Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella Oldu (2) (Geniş Haber)
12:38
Küçükkuyu'da 5. Zeytin Kurtuluş Şenlikleri Düzenlendi Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde Belediye tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen şenliklerin 5’ncisi gerçekleştirildi.
Küçükkuyu'da 5. Zeytin Kurtuluş Şenlikleri Düzenlendi
11:19
Türkiye Ne Yaptıysa Yaranamadı
11:09
Trabzonspor, Sami Khedira'yı İstiyor İngiliz basını, Trabzonspor'un Real Madrid'den ayrılması beklenen Alman milli futbolcu Sami Khedira'yı transfer etmek istediğini yazdı.
Trabzonspor, Sami Khedira'yı İstiyor
10:56
Charlie Hebdo Mağduru Kuaför, Tepki İçin Sokakta Tezgah Açtı Charlie Hebdo'nun karikatürlerini yayımlayan Cumhuriyet Gazetesi sokağında alınan güvenlik tedbirleri nedeniyle iş yapamayan bir bayan kuaförü, dükkanını sokağa taşıdı.
Charlie Hebdo Mağduru Kuaför, Tepki İçin Sokakta Tezgah Açtı
10:31
Çgc'den Abdi İpekçi'ye Anma Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Yönetim Kurulu, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazarı Abdi İpekçi’yi katledilişinin 36. yılında saygıyla andı.
10:05
Türkiye Gazetesi'nden Başkan Uzun'a Ziyaret Türkiye Gazetesi Batı Karadeniz Abone Sorumlusu Kemal Arat, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u makamında ziyaret etti.
Türkiye Gazetesi'nden Başkan Uzun'a Ziyaret
09:58
Charlıe Hebdo Mağduru Kuaför, Tepki İçin Sokakta Tezgah Açtı Fransa’da mizah dergisi Charlie Hebdo’nun karikatürlerini yayımlayan Cumhuriyet Gazetesi sokağında alınan güvenlik tedbirleri, esnafı isyan ettirdi.
00:18
Gazeteci Orhan Güçlü Kalçasını Kırdı Osmancık Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, Orhan Güçlü merdivenden düşerek kalça kemiğini kırdı.
Gazeteci Orhan Güçlü Kalçasını Kırdı
19:19
Daily Star: Khedira Yarışında Trabzonspor Favori İngiltere'nin Daily Star gazetesi, İspanya'nın Real Madrid takımının orta saha oyuncusu Sami Khedira'nın transfer yarışında Trabzonspor'un favori olduğunu yazdı.
19:13
Hrant Dink'in Anma Etkinliğindeki Olay Malatya'da düzenlenen anma etkinliğinde, polisin silahlı bir genci gözaltına aldığı olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
18:47
Utku Çakırözer, Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmenliği'nden Alındı Cumhuriyet Vakfı Yönetim Kurulu'nun, Utku Çakırözer’i Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevinden aldığı öne sürüldü.
18:40
Cumhuriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer Görevinden Alındı Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İcra Kurulu üyesi Utku Çakırözer iki görevinden de alındı.
Cumhuriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer Görevinden Alındı
18:36
Edirne'den Kısa Kısa Edirne Belediyesi Haber Gazetesi, yayın hayatına başladı.
18:11
Hrant Dink'in Anma Etkinliğindeki Olay - Güvenlik Kamerası Hrant Dink'in anma etkinliğindeki olay- Malatya'da düzenlenen anma etkinliğinde, polisin silahlı bir genci gözaltına aldığı olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Malatya'daki anma etkinliğinde, polisin silahlı bir genci gözaltına aldığı olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Hrant Dink'in Anma Etkinliğindeki Olay - Güvenlik Kamerası
16:51
Tayland'da Eski Üst Düzey Emniyet Mensuplarına Hapis Cezası Eski polisler, monarşiye hakaret ve rüşvet suçlarından altışar yıl hapis cezalarına çarptırıldı.
15:38
İsviçreli Vekilden 'Pegida'ya Destek: "Radikal İslam'a Karşı Birlik ve Beraberlik İçerisinde... İsviçre'de yayın yapan Post Gazetesi, Batı'nın İslamlaşmasına Karşı Vatansever Avrupalılar" (PEGIDA) hareketinin İsviçre'de de faaliyete geçmeyi planladığını yazdı.
14:51
Alman ve Türk İstihbarat Servisleri, IŞİD İçin Anlaşmaya Hazırlanıyor Alman hükümetinin, MİT ve Alman dış istihbarat kurumu BND arasında yeni bir işbirliği anlaşması imzalanmasını istediği belirtildi.
Alman ve Türk İstihbarat Servisleri, IŞİD İçin Anlaşmaya Hazırlanıyor
14:13
Kayıp Kaçak Bedelini Alanlar İçin Geri Ödeme Vakti Kayıp Kaçak Bedelini alanlar yeni çıkarılan kanuna göre bu paraları geri ödeyecek. Meclis'e sunulan Elektrik Piyasası Kanunu'na göre, dava açanlara ödenen kayıp-kaçak bedeli faturalandırılarak tüketiciden geri alınacak.
Kayıp Kaçak Bedelini Alanlar İçin Geri Ödeme Vakti
12:02
Sürmanşetten İki Tekzip Birden! Sol çizgide yayın yapan BirGün gazetesi Erdoğan haberleriyle ilgili bugün sürmanşetinden iki tekzip yayınlamak zorunda kaldı.
12:02
Sürmanşetten İki Tekzip Birden! Sol çizgide yayın yapan BirGün gazetesi Erdoğan haberleriyle ilgili bugün sürmanşetinden iki tekzip yayınlamak zorunda kaldı.
11:24
Londra'daki Turizm Fuarına Türkiye Damga Vurdu İngiltere'nin en büyük turizm fuarlarından biri olan Tatil ve Seyahat Destinasyon Fuarında Türkiye büyük ilgi gördü.
Londra'daki Turizm Fuarına Türkiye Damga Vurdu
11:19
Sözcü ve Birgün Gazetesine Kapak! Lağım medyasının yalanlarına en güzel cevap
Sözcü ve Birgün Gazetesine Kapak!
08:11
Çoktan Seçmeli Sınav Devri Kapanıyor Sık sık eleştirilere neden olan çoktan seçmeli test usulü sınav sistemi 2015'te yerini 'yazılı' sınava bırakacak.
Çoktan Seçmeli Sınav Devri Kapanıyor
08:07
Kayıp Kaçak Bedelini Alanlar Geri Ödeyecek Meclis'e sunulan Elektrik Piyasası Kanunu'na göre, dava açanlara ödenen kayıp-kaçak bedeli faturalandırılarak tüketiciden geri alınacak.
Kayıp Kaçak Bedelini Alanlar Geri Ödeyecek
08:02
Sürmanşetinden İki Tekzip Birden Yayınlandı Sol çizgide yayın yapan BirGün gazetesi Erdoğan haberleriyle ilgili bugün sürmanşetinden iki tekzip yayınlamak zorunda kaldı.
01:04
Rus Basını: Kerry, 4-5 Şubat'ta Moskova'ya Gelebilir Rusya’nın Kommersant gazetesi, 4-5 Şubat tarihleri arasında ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin Moskova’ya gelebileceğini iddia etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FOTOSPOR GAZETESI HABERLERİ
[Hata Bildir]