SON DAKİKA GASP HABERLERİ

Son Dakika Gasp Haberleri

 • 12:36Sivas-Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bunlar Millet DüşmanıSivas-Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bunlar Millet DüşmanıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bunlar millet düşmanıMİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta demokrasi nöbeti tutan hemşehrilerine hitap etti.
 • 12:16Meksika'da Şiddet: 5 ÖlüMeksika'nın başkenti Meksiko'nun güneyindeki San Juan Chamula kasabasında belediye başkanı, bir kasaba meclis üyesi, iki işçi ve bir vatandaş silahla öldürüldü.
 • 04:53Başbakan Yıldırım, 15 Temmuz Darbe Girişimini DeğerlendirdiBaşbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişimi hakkında, “Bana da Sayın Cumhurbaşkanımıza da önceden bir bildirim olmadı.
 • 04:01Bursa-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirBursa-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Bunlara hayvan demek, hayvanlara hakarettirBURSA'da, darbe girişimini protesto etmek için binlerce vatandaşın toplandığı meydanda konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 03:37Sivas-Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bunlar Millet DüşmanıSivas-Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bunlar Millet DüşmanıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bunlar millet düşmanıMİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta demokrasi nöbeti tutan hemşehrilerine hitap etti.
 • 02:36Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AktayFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AktayAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu ülkeye eski darbeciler hiç olmazsa bir mazeretle geliyordu, ülkeyi kurtarma adına geliyorlardı.
 • 02:25Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Millet İnancıyla 15 Temmuz Darbesini Akamete Uğrattı"Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bu millet çok darbe gördü, çok acı çekti.
 • 01:49Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 01:34Bakan Çelik: Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirBakan Çelik: Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, darbe girişiminde bulunan Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması FETO/PDY ile ilgili olarak, "İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki; bunlara hayvan demek, hayvanlara hakarettir.
 • 01:03Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu ülkeye eski darbeciler hiç olmazsa bir mazeretle geliyordu, ülkeyi kurtarma adına geliyorlardı.
 • 00:36Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 17:31Fetö'nün Darbe Girişimi TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit olanlar için Osmaneli ilçesinde gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 13:05Osmaneli'de Gıyabi Cenaze Namazı KılındıOsmaneli'de Gıyabi Cenaze Namazı KılındıBilecik’in Osmaneli ilçesinde, darbe girişimi sırasında şehit olan asker ve polisler ile sivil vatandaşlar için Fatih Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 23:34Tunceli'de Yol Kesen PKK'lı Teröristler, Araçları YaktıTunceli'de Yol Kesen PKK'lı Teröristler, Araçları YaktıTunceli'de yol kesen PKK'lı teröristler, araçları yaktıTunceli-Erzincan karayolunu kesen PKK'lı teröristler, durdurdukları 6 aracı ateşi verip gasp ettikleri araçla kaçtı.
 • 23:22Tunceli'de Yol Kesen PKK'lı Teröristler, Araçları YaktıTunceli'de Yol Kesen PKK'lı Teröristler, Araçları YaktıTunceli-erzincan karayolunu kesen PKK'lı teröristler, durdurdukları 6 aracı ateşi verip gasp ettikleri araçla kaçtı.
 • 23:14Tunceli'de PKK 6 Araç Yaktı, 1 Aracı Gasp EttiTunceli'de PKK 6 Araç Yaktı, 1 Aracı Gasp EttiTunceli-Pülümür-Erzincan karayolunda bir grup terörist, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine ait 4, özel elektrik dağıtım şirketine ait 2 aracı sürücülerini indirerek ateşe verdi.
 • 17:00Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerOrdu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, "Memleketimiz, bir uçurumun kenarından döndü demek lazım. Uyanık olmak gerekiyor.
 • 15:56Ohal'e Dört BakışOhal'e Dört BakışTürkiye'de OHAL kararının alınması ile ilgili olarak AKP, CHP, MHP ve HDP'li dört milletvekili DW Türkçe'nin sorularını yanıtladı.
 • 13:19Arena Stadına İniş Yapan Askeri HelikopterArena Stadına İniş Yapan Askeri HelikopterGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Helikopterin futbol sahasına inme ve askerlerin arenadan görüntüleri 16.07.2016 günü 02.00 civarında Beşiktaş İlçesinde bulunan Vodafone Arena Stadına 3 defa iniş yapan askeri helikopter 8 askeri personel ile 35 askeri öğrenciyi futbol sahasına indirmiş, bölgede bulunan bir belediye otobüsünü silah zoruyla gasp ederek kendilerini Digitürk TV binasına götürmelerini sağlamışlardır.
 • 12:32Yayın Kesen Darbeciler İnönü Stadına Böyle İndi15 Temmuz akşamı FETÖ üyeleri tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında Vodofone Arena Stadına inen helikopter güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
 • 11:11Birlik Haber-Sen Darbeye 'Karşıyız' DediBirlik Haber-Sen Darbeye 'Karşıyız' DediBirlik Haber-Sen 6 nolu Şube Başkanı Mithat Özgültekin, "Bizim Peygamber ocağı olarak gördüğümüz, Türk Silahlı Kuvvetlerinin içine girmiş bir grup vatan haini, şerefsizler ülkemizi ve milletimizin iradesine, yine milleti parasıyla alınan uçaklarla, helikopterlerle, mühimmatlarla kast etmeye kalkışmışlardır" dedi.
 • 10:46Çalık: Milletin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ZaferiÇalık: Milletin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ZaferiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, FETÖ terör örgütü için, “’Bunlar PKK’dan da DHKP-C’den de DAEŞ’ten de tehlikeli, hepsiyle aynı ruha sahip terör örgütü’ dedik.
 • 07:26Çalık: Biz Bunlara 'Terörist, Paralel, Haşhaşi' Dedik, İnanmadılarÇalık: Biz Bunlara 'Terörist, Paralel, Haşhaşi' Dedik, İnanmadılarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, FETÖ terör örgütü için, "Biz bunlara 'terörist' dedik, inanmadılar, 'paralel' dedik, inanmadılar, 'haşhaşi' dedik, inanmadılar.
 • 20:20Memur-Sen'den Demokrasi Nöbetine DestekMemur-Sen'den Demokrasi Nöbetine DestekMemur Sen ve Memur Sen’e bağlı sendikalar demokrasi nöbeti için Madenci Anıtı’nda toplandı.
 • 17:40Polis Memurunu Öldüren Gürcü Çetesi AdliyedePolis Memurunu Öldüren Gürcü Çetesi AdliyedeMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, otomobilini gasp ettikleri polis memuru 45 yaşındaki Çetin Şahan'ı bıçaklayarak öldüren Gürcistan uyruklu 5 kişi, bugün adliyeye sevk edildi.
 • 17:03Disk Genel Başkanı Kani Beko: Çözüm Olağanüstü Hal Değil DemokratikleşmedirDarbe' kavramıyla açıklanabilir.
 • 16:56Marmaris'te Polisi Şehit Eden 5 Gürcistan'lı AdliyedeMarmaris'te Polisi Şehit Eden 5 Gürcistan'lı AdliyedeMuğla'nın Marmaris ilçesinde, polis memuru Çetin Şahan'ı öldürdükleri ileri sürülen 5 Gürcistanlı zanlı Marmaris Adliyesine sevk edildi.
 • 16:39Rant Haşhaşileri İş Başında!"Kayseri Şeker Yönetim Kurulu, darbe girişimi sonrasında,bazı basın kuruluşları tarafından ortaya atılan Kayseri Şeker Fabrikası’na yönelik yalan ve iftiraların gerçeği yansıtmadığına dair yazılı bir açıklama yaptı.
 • 15:58Marmaris'te Polisi Şehit Eden Gürcü Gaspçılar Adliyeye Sevk EdildiMarmaris'te Polisi Şehit Eden Gürcü Gaspçılar Adliyeye Sevk EdildiMuğla’nın Marmaris ilçesinde,45 yaşındaki polis memuru Çetin Şahan’ı öldürdükleri ileri sürülen 5 Gürcistanlı zanlı adliyeye sevk edildi.
 • 15:56Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Amacımız Ohal'i Mümkün Olduğu Kadar Kısa Tutmak" - Ankara (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) "Amacımızı olağanüstü hali mümkün olduğu kadar kısa tutmaktır.
 • 15:42Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Millete Karşı Değil, Devlet İçin Yapılmış Bir Ohal'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) "Amacımızı olağanüstü hali mümkün olduğu kadar kısa tutmaktır.
 • 15:20Türksat'a Yönelik Saldırı Güvenlik Kameralarına YansıdıTürksat'a Yönelik Saldırı Güvenlik Kameralarına YansıdıFetullahçı Terör Örgütü'nün, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında hedef aldığı Türksat'a yapılan saldırı, güvenlik kameralarına yansıdı.
 • 15:19Kent Konseyi Darbe Girişimini KınadıKent Konseyi Darbe Girişimini KınadıBursa’da sivil toplum kuruluşlarının çatısı olarak bilinen Kent Konseyi FETÖ’cülerin darbe girişimini kınadı.
 • 15:11Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Amacımızı olağanüstü hali mümkün olduğu kadar kısa tutmaktır.
 • 14:52Bursa Kent Konseyi: Hepimiz Türkiye'yizBursa Kent Konseyi: Hepimiz Türkiye'yizTürkiye'yi karanlığa sürükleme amacıyla 15 Temmuz gecesi yapılan ancak kahraman Türk askeri, polis ve tankların önüne dizilen vatandaşlar tarafından kısa sürede önlenen darbe girişimine tepkiler, hız kesmeden sürüyor.
 • 14:51Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKilis'te faaliyet gösteren Kilis Sivil Dayanışma Platformuna üye 25 sivil toplum kuruluşu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla ortak basın açıklaması yayımladı.
 • 14:44Türksat'a Yönelik Saldırı Güvenlik Kameralarına Yansıdı (2)Türksat'a Yönelik Saldırı Güvenlik Kameralarına Yansıdı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 15 Temmuz'daki saldırının ardından Türksat yerleşkesinde hasar gören yerler Türksat AŞ Genel Müdürü Cenk Şen ile röportaj Türksat'a yönelik saldırı güvenlik kameralarına yansıdı FETÖ'nün darbe girişimi sırasında hedef aldığı Türksat'a yapılan saldırı güvenlik kameralarına yansıdı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan: "Türksat çalışanlarının darbe girişiminde bulunanlara yardımcı olmaması üzerine tesislere zarar verildi, ancak yayınları uyduya çıkarma anlamında Türksat'ta herhangi bir aksama yaşanmadı" Türksat AŞ Genel Müdürü Şen: "Cuntacı askerler, TRT'nin engellenen yayınlarının tekrar açılması, gerçeği yansıtan, halkı bilgilendiren kanalların ise kaldırılması için teknik personelimize baskı yaptı" "Cuntacıların, dışarıdan, destek için gelmelerini bekledikleri teknik personel polis tarafından gözaltına alınıyor.
 • 13:56Silahla Yaralama ve Gasp Suçundan Aranan Şahıs YakalandıSilahla Yaralama ve Gasp Suçundan Aranan Şahıs YakalandıSamsun’da silahla yaralama ve gasp suçundan arandığı iddia edilen bir kişi polis tarafından gözaltına alındı.
 • 12:56Daşdemir: "Dünyanın Neresinde Olursa Olsun, Her Zaman Demokrasiye Desteğimiz Sürecektir"Uluslararası Toplumsal Kalkınma ve Demokrasi Merkezi Başkanı Hilmi Daşdemir, başarısız olan 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklama yaptı.
 • 12:41Tekrar) - Gaspçı Ayağından Vurularak YakalandıTekrar) - Gaspçı Ayağından Vurularak YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bıçaklı gaspçı ile vatandaşlar arasında kavga -Silahla ateş eden vatandaşlar -Polis ekiplerinin gelmesi Erzurum'da bıçaklı gaspçı ayağından vurularak yakalandı Erzurum'da bir alışveriş merkezinde bıçak tehdidiyle gasp yapan ve kendisine müdahale etmek isteyenlere bıçakla saldıran kişi, polis tarafından ayağından vurularak yakalandı Olayda 2 kişi zanlısının bıçak darbeleriyle yaralandı Erzurum'da bıçak tehdidiyle gasp yapan ve kendisine müdahale etmek isteyenlere saldıran kişi, polis ekiplerince ayağından vurularak yakalandı.
 • 12:23Bolu'da Darbe Anı Defteri AçıldıBolu'da Darbe Anı Defteri AçıldıFethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında o geceden bugüne kadar yaşananlar Bolu’da anı defterinde toplanıyor.
 • 12:10Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAntalya'da, Birlik Haber-Sen ve TRT çalışanları, FETÖ'nün darbe girişimi ile TRT'ye yapılan saldırıyı kınadı.
 • 12:06Osmaneli'de Şehitler İçin Mevlid-i Şerif OkutulduOsmaneli'de Şehitler İçin Mevlid-i Şerif OkutulduBilecik’in Osmaneli ilçesinde, 15 Temmuz Cuma akşamı gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında, demokrasiye ve halkın iradesine sahip çıkmak için şehit olan polis, asker ve sivil vatandaşlar için Mevlid-i Şerif okutuldu.
 • 09:55Bem-Bir-Sen Darbe Girişimini KınadıBelediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Kayseri Şubesi, darbe girişimini kınadı.
 • 09:12Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBilecik'in Osmaneli ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) başarısız darbe girişimi sırasında şehit olanlar için mevlit okutuldu.
 • 23:33Erzurum'da Bıçaklı Gaspçı Ayağından Vurularak YakalandıErzurum'da bıçak tehdidiyle gasp yapan ve kendisine müdahale etmek isteyenlere saldıran kişi, polis ekiplerince ayağından vurularak yakalandı.
 • 22:2714. Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma KonferansıFilistin Ulusal Ekonomi Bakanı Abir Avde, Birleşmiş Milletler (BM) Ticaret ve Kalkınma Konferansı'na (UNCTAD) 1948'den bu yana Filistin topraklarındaki İsrail işgalinin maliyetini takip edecek bir mekanizma oluşturulması çağrısında bulundu.
 • 21:31Manisa AK Parti'den Muhalefete Demokrasi Nöbeti İçin Destek ZiyaretiManisa AK Parti'den Muhalefete Demokrasi Nöbeti İçin Destek ZiyaretiAk Parti'den muhalefete Demokrasi Nöbeti için destek ziyaretiAK PARTİ Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki bir grup askerin 15 Temmuz'da kalkıştıkları darbe girişiminden bu yana her akşam Manolya Meydanı'nda gerçekleştirdikleri Demokrasi Nöbetlerine destek için muhalefetin kapısını çaldı.
 • 19:58Erzurum Gaspçıya Vatandaş Dayak Attı, Polis KurşunErzurum Gaspçıya Vatandaş Dayak Attı, Polis KurşunGaspçıya vatandaş dayak attı, polis kurşunERZURUM'da 4 kişiden bıçakla para ve kıymetli eşyasını gasp ettikten sonra kaçmaya çalışan 29 yaşındaki Ahmet Yaşar Köse'yi polis bacağından vurarak etkisiz hale getirdi.
 • 18:15Gaspçıya Vatandaş Dayak Attı, Polis KurşunGaspçıya Vatandaş Dayak Attı, Polis KurşunErzurum'da 4 kişiden bıçakla para ve kıymetli eşyasını gasp ettikten sonra kaçmaya çalışan 29 yaşındaki Ahmet Yaşar Köse'yi polis bacağından vurarak etkisiz hale getirdi.