SON DAKİKA GASP HABERLERİ

Son Dakika Gasp Haberleri

  'DEDAŞ haram yiyor'

  'DEDAŞ haram yiyor'

  Yaşanan elektrik kesintilerine tepgi gösteren Diyarbakır Kasaplar ve Besiciler Odası Başkanı Hacı Atlı, DEDAŞ'ın haram yediğini iddia etti (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Gasp İddiasına 5 Tutuklama

  Gasp İddiasına 5 Tutuklama

  Çorum’da bir otomobili silah zoruyla gasp ettikleri iddia edilen 5 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Mehmet Merd 'Paralel' Yalanını Mahkemeye Verdi

  Mehmet Merd 'Paralel' Yalanını Mahkemeye Verdi

  Sabah ve Takvim gazetelerinde 21 Ocak tarihinde yayınlanan 'En Kritik 13 İmam' ve 'İşte İç Anadolu İmamları' başlıkla haberlerde hakkında haksız ve hukuksuz bir şekilde iftirada bulunulduğu gerekçesiyle Mehmet Merd, ilgililer hakkında suç duyurusunda bulundu. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Sendikacılar, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Kırık Notlu Karne Verdi

  Sendikacılar, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Kırık Notlu Karne Verdi

  Adana’da Türk Eğitim-Sen üyeleri, düzenledikleri mizansenle hayali milli eğitim müdürlüğü yetkililerine kırık notlu yarı yıl karnesi verdi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Çorum'da Gasp İddiası

  Darbettikleri kişinin aracını silah zoruyla gasbettikleri öne sürülen 5 kişi tutuklandı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Konya'daki Iraklı Türkmenler Barış ve Kardeşlik Gecesinde Buluştu

  Konya'daki Iraklı Türkmenler Barış ve Kardeşlik Gecesinde Buluştu

  Türkmeneli Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Aydın Beyatlı, Irak’ın bugünkü durumundan en çok etkilenen ülkenin Türkiye olmasına rağmen Türkiye’nin yine de Irak’ın bütün kesimlerine eşit mesafede durduğunu belirterek, “Kerbela’da, Telafer’de, Musul’da ve Kerkük’te patlama olduğunda hemen ambulans uçağını gönderdi ve yardım etti” dedi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  TMMOB'dan Torba Yasa Tepkisi

  TMMOB'dan Torba Yasa Tepkisi

  İzmir'de, TMMOB Torba Yasa'da yer alan 'İmar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısını protesto etti. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Vali Kara'dan Yarıyıl Tatil Mesajı

  Vali Kara'dan Yarıyıl Tatil Mesajı

  Çorum Valisi Ahmet Kara 2014–2015 Eğitim Öğretim yılı I. dönem sonu nedeniyle bir mesaj yayınladı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Dolmabahçe'nin Mimarı Balyan'a Tarihi Ayıp

  Dolmabahçe'nin Mimarı Balyan'a Tarihi Ayıp

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'işin ehli' sözleriyle övdüğü Dolmabahçe Sarayı'nın mimarı Garabet Balyan'ın kayıp mezartaşı belediyeye ait inşaat şantiyesinde ortaya çıktı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kuruluyor

  Genel Kurul'da, Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Kanun ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmeleri sürüyor. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  CHP'li Özel: Cezaevlerinde Mahkumlar Nöbetleşe Uyuyup, Nefes Alıyor

  CHP'li Özel: Cezaevlerinde Mahkumlar Nöbetleşe Uyuyup, Nefes Alıyor

  Chp Manisa Milletvekili ve Cezaevi İnceleme ve İzleme Komisyonu üyesi Özgür Özel, Türkiye'deki cezaevlerindeki tutuklu ve hükümlü sayısının 156 bin 707'e ulaştığını belirtip, E tipi cezaevlerinde mahkumların nöbetleşe uyup, nefes aldığını söyledi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Alanya'da Gasp İddiası

  Alanya'da, bir kişinin cep telefonu ve parasını gasbettiği öne sürülen zanlı gözaltına alındı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Cinayet ve Yaralama

  Cinayet ve Yaralama

  Eskişehir'deki cinayet ve yaralama- Polis ekipleri, eşini öldürdüğü, kayınvalidesi ve kayınbiraderini yaraladıktan sonra kaçtığı ileri sürülen şüphelinin yakalanması için başlattığı çalışmaları sürdürüyor Eskişehir'de, eşini öldürüp kayınvalidesi ile kayınbiraderini yaraladıktan sonra kaçtığı iddia edilen şüphelinin yakalanması için polis ekiplerince çok sayıda evde arama yapıldı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Gasp İddiasına 5 Gözaltı

  Gasp İddiasına 5 Gözaltı

  Çorum’da bir otomobili silahla gasp ettikleri iddia edilen 5 kişi, polisin düzenlendiği operasyon sonucu yakalandı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Eskişehir'deki Cinayet ve Yaralama

  Polis ekipleri, eşini öldürdüğü, kayınvalidesi ve kayınbiraderini yaraladıktan sonra kaçtığı ileri sürülen şüphelinin yakalanması için başlattığı çalışmaları sürdürüyor. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Bahçeli : Milli ve Kaçınılmaz Hesaplaşma İçin Sabırsız ve Heyecanlıyız

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Genel Kurulu'nda 4 eski bakan hakkında yapılan yüce divan oylamasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Yüce Divan Oylamasını Değerlendirdi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Gün gelecek 17-25 Aralık’ta suçüstü basılanların başı öne eğilecek, yasa ve ahlak dışı tüm iş ve ilişkiler mahkeme önüne çıkarılacaktır. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da Kriz Büyüyor: Belediye, Dedaş'ın Önüne Hendek Kazdı

  Diyarbakır'da Kriz Büyüyor: Belediye, Dedaş'ın Önüne Hendek Kazdı

  Diyarbakır'da DEDAŞ`ın, DİSKİ Genel Müdürlüğü`ne ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulaması yeni boyuta taşındı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Yüce Allah'ın Ayetini Çarpıtarak Hak Gaspı Yapmaları Utanç Verici'

  Türk Eğitim-Sen Kayseri 1 No’lu Şube Başkanı Ali Benli, 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle yaptığı açıklamada, AK Partili milletvekilinin açıklamalarına tepki gösterdi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 20:18:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GASP HABERLERİ
[Hata Bildir]