SON DAKİKA GASP HABERLERİ

Son Dakika Gasp Haberleri

 • 10:45Selfie neslinin dramı?Selfie neslinin dramı?Aşırı paylaşımcı mısınız?
 • 00:40Hakkari Demirtaş Yüksekova'da Konuştu Halkımın İftarını Açabileceği Bir Evi YokHakkari Demirtaş Yüksekova'da Konuştu Halkımın İftarını Açabileceği Bir Evi YokHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde incelemelerde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, ilçede operasyon olmasın diye ellerinden geleni yaptıklarını söyleyip, İnsanın en büyük düşmanı yine insandır.
 • 00:20Demirtaş Yüksekova'da Konuştu: Halkımın İftarını Açabileceği Bir Evi YokDemirtaş Yüksekova'da Konuştu: Halkımın İftarını Açabileceği Bir Evi YokHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde incelemelerde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, ilçede operasyon olmasın diye ellerinden geleni yaptıklarını söyleyip, "İnsanın en büyük düşmanı yine insandır.
 • 12:315 Lira Gaspa 2 Yıl Hapis CezasıBursa'da, yaşları küçük 2 çocuktan zorla 5 lira aldığı iddiasıyla tutuklanan 18 yaşındaki Sedat Bilmez, yargılandığı mahkemece babasının çocuklardan alınan 5 lirayı iade etmesi sonucu 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 10:535 Liralık Gaspa 2 Yıl Hapis5 Liralık Gaspa 2 Yıl HapisBursa’da yaşı küçük 2 çocuktan 5 lira gasp eden bir kişi 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 01:58Fransa'da Grev ve ProtestolarFransa'da Grev ve ProtestolarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Grevden ve protestolardan detaylar Fransa'da grev ve protestolar Paris'te gösterileri takip etmek isteyen 2 gazetecinin, gaz maskesi ve kask taşıdıkları için polis tarafından gösterilere girişi engellendi Önceki eylemlerde polis şiddetini görüntüleyen ve fotoğrafları çokça paylaşılan Paris'teki 2 serbest gazeteci, sosyal medyadaki hesaplarından, "Suç işleme amacıyla toplanma" şüphesiyle gözaltına alındıklarını duyurdu Gazetecilerden biri, bindirildikleri polis kamyonundan, sosyal medya aracılığıyla canlı yayın yaptı Polise göre Paris'te 20 bin, sendikalara göre ise 60 bin kişi yürüdü Sona eren yürüyüşte toplam 95 kişi gözaltına alındı Fransa çapında hükümetin kanunlaştırmak istediği yeni çalışma yasa tasarısını protesto amacıyla düzenlenen yürüyüşlerde Paris'te 2 gazeteci gaz maskesi ve kask taşıdıkları için gözaltına alındı.
 • 01:43Demirtaş: Cizre'nin Külleri Bütün Türkiye'ye DağıldıDemirtaş: Cizre'nin Külleri Bütün Türkiye'ye DağıldıSelahattin Demirtaş, "Cizre yakıldı ancak Bodrum, Antalya'nın durumu daha virane. Oteller, sahiller, iş yerleri bomboş. Cizre'nin külleri bütün Türkiye'ye dağıldı" dedi.
 • 00:36Demirtaş Van'da İftara Katıldı - 2Demirtaş Van'da İftara Katıldı - 2Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş DBP'li İpekyolu Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğine katıldı.
 • 00:26Demirtaş Van'da İftara KatıldıDemirtaş Van'da İftara KatıldıHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş DBP'li İpekyolu Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğine katıldı.
 • 23:37Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iftar yemeğinde bir araya geldiği Doğu ve Güneydoğu’dan gelen kanaat önderlerinden terörün ve destekçilerinin gerçek yüzünü bölge halkına ve yırt dışındaki irtibatlı oldukları kişi ve kurum temsilcilerine anlatmalarını istedi.
 • 22:37İstanbul'da 1 Milyon 900 Bin Dolarlık Gaspİstanbul'da 1 Milyon 900 Bin Dolarlık Gaspİstanbul Yenibosna'da aracı silahlı kişilerce durdurulan Özbekistan uyruklu iş adamının yanında bulunan 1 milyon 900 bin dolar gasp edildi.
 • 22:08Özbek İş Adamının 1 Milyon 900 Bin Dolarını ÇaldılarÖzbek işadamı O.E, İstanbul Bakırköy'de aracının önünü kesen silahlı 3 kişi tarafından soyuldu.
 • 21:59Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş AçıklamasıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "İnsan evladı tarlada yetişmiyor.
 • 21:52Demirtaş Van'da İftara KatıldıDemirtaş Van'da İftara KatıldıHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, DBP'li İpekyolu Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğine katıldı.
 • 18:20Fransa'da Grev ve ProtestolarFransa çapında hükümetin kanunlaştırmak istediği yeni çalışma yasa tasarısını protesto amacıyla düzenlenen yürüyüşlerde Paris'te 2 gazeteci gaz maskesi ve kask taşıdıkları için gözaltına alındı.
 • 17:57Öğretmen Adayları Atama BekliyorÖğretmen Adayları Atama BekliyorAdana Ataması Yapılmayan Öğretmenler Mücadele Grubu üyesi öğretmen adayları, İsmet İnönü Parkı'nda bir araya geldi.
 • 16:19Önce Darp Sonra Gasp EdildiÇANKIRI (İHA) – Çankırı Şabanözü’nde jandarma ekipleri, bir kişiyi darp ederek cep telefonunu ve çantasını çalan zanlıyı arıyor.
 • 15:22MHP Adana İl Başkanı Baş: Sonuna Kadar BahçeliMHP Adana İl Başkanı Baş: Sonuna Kadar BahçeliMhp Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Adana teşkilatı olarak Genel Başkan Devlet Bahçeli ve Genel Merkez Teşkilatı'nın sonuna kadar arkasında olduklarını açıkladı.
 • 15:00Adana'dan Bahçeli'ye Açık DestekAdana'dan Bahçeli'ye Açık DestekMHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Adana teşkilatları olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Genel Merkez Teşkilatı’nın sonuna kadar arkasındayız” dedi.
 • 14:29Hdp Diyarbakır Milletvekili Pir AçıklamasıHDP Diyarbakır Milletvekili Ziya Pir, Diyarbakır Elektrik Dağıtım A.Ş'de (DEDAŞ) çalışan işçilere ilişkin yaptığı açıklamada, "418 işçiden, 370'i işten çıkarıldı, daha sonra haklarından feragat eden 250'si işbaşı yapabildi.
 • 13:49Müftü Coşkun'dan Zekat AçıklamasıMüftü Coşkun'dan Zekat AçıklamasıMardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, mali bir yükümlülük olan zekatın tam olarak verildiği yerlerde mali suçların da azaldığını söyledi.
 • 23:27Mersin - Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 1 Yıldır Türkiye'de Devlet Terörü UygulanıyorMersin - Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 1 Yıldır Türkiye'de Devlet Terörü UygulanıyorHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 1 yıldır Türkiye'de devlet terörü uygulanıyorMERSİN'de partisinin iftar programına katılan HDP EŞ Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 1 yıldır çok açık ve aleni şekilde Türkiye'de devlet terörü uygulandığını ileri sürdü.
 • 23:03Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: 1 Yıldır Türkiye'de Devlet Terörü UygulanıyorHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: 1 Yıldır Türkiye'de Devlet Terörü UygulanıyorMersin'de partsinin iftar programına katılan HDP EŞ Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 1 yıldır çok açık ve aleni şekilde Türkiye'de devlet terörü uygulandığını ileri sürdü.
 • 22:20TSK Personel Kanunu DeğişiyorTSK Personel Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasını içeren yasa tasarısı, TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor.
 • 21:42Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Mezuniyet TöreniFatih Sultan Mehmet (FSM) Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Duman, "Bu yıl 14 bölüm ve programda toplam 740 öğrencimiz mezun olma durumunda.
 • 20:26Alsancak'taki Kadın Cinayetinin Katil Zanlısı YakalandıAlsancak'taki Kadın Cinayetinin Katil Zanlısı YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Celal Uzunkaya'nın salona gelmesi Celal Uzunkaya'nın basın toplantısı Zanlınin emniyete getirilmesi - Mimar Ayla Coşkunlar'ın katil zanlısı İstanbul'da gözaltına alındı Alsancak'taki evinde darp edilerek öldürülen 68 yaşındaki mimar Ayla Coşkunlar'ın katil zanlısı İstanbul Şişli'de yakalandı.
 • 19:38Alsancak'taki Kadın Cinayetinin Katil Zanlısı YakalandıAlsancak'taki evinde darp edilerek öldürülen 68 yaşındaki mimar Ayla Coşkunlar'ın katil zanlısı İstanbul Şişli'de yakalandı.
 • 18:28İzmir'de Mimar Kadını Öldüren Zanlı İstanbul'da Yakalandıİzmir'de Mimar Kadını Öldüren Zanlı İstanbul'da Yakalandıİzmir’in Konak ilçesinde, evde tek başına olan mimar Ayla Coşkunlar’ı başını yere vurarak hunharca öldürdüğü ileri sürülen zanlı, İzmir polisi tarafından İstanbul’da yakalandı .
 • 17:49TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu'nda CHP'nin, nakliyecilere mazot desteği verilmesiyle ilgili araştırma önergesinin bugün görüşülmesine dair grup önerisi, kabul edilmedi.
 • 17:27Parkların Ardından Şimdi de Kamelyalara Zarar VerdilerParkların Ardından Şimdi de Kamelyalara Zarar VerdilerBilecik’in Bozüyük İlçe Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde tamamen yenilenen kanal boyunda bulunan kamelyalara kimliği belirsiz kişi veya kişilerce verilen zarar büyük tepki topladı.
 • 16:36Benzema'ya Milli Takım İçin Açık KapıFransa Futbol Federasyonu Başkanı Noel Le Graet, hakkındaki şantaj soruşturması nedeniyle Fransa Milli Takımı'nın 2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) kadrosuna alınmayan Karim Benzema için geri dönüş sinyali verdi.
 • 15:0412 Sene Sonra Aydınlatılan Cinayetin Altından Yasak Aşk Hikayesi Çıktı12 Sene Sonra Aydınlatılan Cinayetin Altından Yasak Aşk Hikayesi ÇıktıBursa'da 12 yıl önce 2 bilezik yüzünden komşusunu bıçaklayıp, boğazını kesen katil zanlısı yakalanarak hakim karşısına çıktı. Cinayetin altından yasak aşk hikayesi çıktı.
 • 13:42Katil 12 Sene Sonra Yakalandı, Mahalleli RahatladıKatil 12 Sene Sonra Yakalandı, Mahalleli RahatladıBursa’da 12 yıl önce 2 bilezik yüzünden işlenen cinayetin aydınlatılması, olayın gerçekleştiği mahalle sakinlerini de rahatlattı.
 • 13:02Yasak Irk Melez Köpek Mahkemelik OlduYasak Irk Melez Köpek Mahkemelik OlduMuğla’nın Marmaris ilçesinde yasak ırk "Arjantin Dogo” melezi bir köpeğin sahibi ile Belediye yetkilileri mahkemelik oldu.
 • 12:35Hatay Katliamlarının Katili PKK'lılara 26 Müebbet, 1500 Yıl Hapis (2) - YenidenHatay Katliamlarının Katili PKK'lılara 26 Müebbet, 1500 Yıl Hapis (2) - YenidenHatay'ın İskenderun ve Dörtyol İlçeleri'nde düzenledikleri saldırılarla 10 asker ve 4 polisi şehit ettikleri, bölgede çok sayıda yol kesme eylemini yaptıkları iddiasıyla yargılanan ve 'PKK'nın Amanos Cellatları' olarak tanımlanan 9 PKK'lıdan 3'ü toplam 26 kez ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:27PKK'nın 'Amanos Cellatlarına' 26 Kez Müebbet ve 1500 Yıl Hapis Cezası!PKK'nın 'Amanos Cellatlarına' 26 Kez Müebbet ve 1500 Yıl Hapis Cezası!Amanos Dağları'ndaki saldırılarılarda 10 asker ve 4 polisi şehit eden 9 PKK'lı teröriste toplam 26 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 1500 yıl hapis cezası verildi.
 • 11:172 Bilezik İçin Komşusunu Öldürdü, 12 Yıl Sonra Tutuklandı2 Bilezik İçin Komşusunu Öldürdü, 12 Yıl Sonra TutuklandıBursa'da 12 yıl önce bir kadını 2 bilezik yüzünden öldürdükten sonra, sahte kimlikle yeni bir hayat kuran zanlı, dosya yeniden açılınca tutuklandı.
 • 17:55TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulunda, HDP'nin "mültecilerin sorunlarına" ilişkin araştırma önergesinin bugün ele alınması önerisi kabul edilmedi.
 • 11:41Aydın: Aydın: "Ukome Kararının Delinmesine İzin Vermeyeceğiz"Mersin Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Nesil Aydın, D2 yetki belgeli araçlara servis taşımacılığı yapmak için verilen geçici izin belgesi süresi dolmasına karşın, bu araçlara yeniden geçici izin belgesi alınmak istendiğini ve UKOME kararlarının delinmeye çalışıldığını öne sürerek, buna izin vermeyeceklerini belirtti.
 • 23:22Sekreterden CHP'ye İcraCHP Datça İlçe Başkanlığı'nda görev yaparken 9 yıl önce işten çıkartılan sekreter Esen Döner, kıdem ve ihbar tazminatı ile yıllık izin ücreti gibi alacakları nedeniyle icra kararı çıkarttı.
 • 20:07Dizi Oyuncusunun Kardeşinin BıçaklanmasıEskişehir'de gönül ilişkisi olduğu iddia edilen kadını bıçakladığı ve daha sonra kendisine zarar verdiği öne sürülen zanlı, hastanedeki tedavisinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
 • 17:27CHP'de İşten Atılan Sekretere Öztürk'ten DestekCHP'de İşten Atılan Sekretere Öztürk'ten DestekAK Parti Muğla Miletvekili Nihat Öztürk, CHP Datça İlçe Başkanlığı’nda sekreter olarak çalışırken işten haksız yere çıkartılan çalışanın 9 yıldır alacaklarının CHP tarafından ödenmediğini iddia etti.
 • 17:06Yurtta AsayişYozgat'ın Sarıkaya ilçesinde "teravih namazına gidiyorum" diye evinden ayrılan ve bir haftadır haber alınamayan 83 yaşındaki kişinin cesedine ulaşıldı.
 • 16:19Tartıştığı Kadını Bıçaklayıp Kendisine Zarar Verdiği İddiasıEskişehir'de gönül ilişkisi olduğu iddia edilen kadını bıçakladığı ve daha sonra kendisine zarar verdiği öne sürülen zanlı, hastanedeki tedavisinin ardından adliyeye sevk edildi.
 • 16:08Milletvekili Öztürk: Emekten Bahsedenler, Emekçiyi Mağdur EdiyorAK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, CHP Datça İlçe başkanlığında sekreter olarak çalışırken işten haksız yere çıkartılan çalışanın, 9 yıldır alacaklarının ödenmediğini söyledi.
 • 15:52Pyd'den Fırat'ın Batısında İnsan Hakları İhlalleriHALEP/ Suriye'nin Halep iline bağlı Münbiç ilçesini kuşatan güçlerle hareket eden terör örgütü PKK'nın uzantısı PYD, DAEŞ ile işbirliği yaptığı iddiasıyla sivillere yönelik insan hakları ihlallerinde bulunuyor.
 • 14:5910 Ayda Hazırlanan CHP'nin Mülteci Raporu Kitap Olacak10 Ayda Hazırlanan CHP'nin Mülteci Raporu Kitap OlacakCHP, on aylık bir çalışmanın sonucunda hazırladığı ve "Sınırlar Arasında- İnsanlık Dramından İnsanlık Sınavına" adıyla kitap haline getirilecek mülteci raporunu açıkladı.
 • 13:21Kayseri Şeker Fabrikası Borsa İstanbul'un Denetimine AçılıyorKayseri Şeker Fabrikası Borsa İstanbul'un Denetimine AçılıyorKayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker'i Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul'un denetimine açmak için çalışma başlattıklarının müjdesini verdi.
 • 10:45Kayseri Şeker'den SPK ve Borsa İstanbul'a Açılma ÇalışmasıKayseri Şeker'den SPK ve Borsa İstanbul'a Açılma ÇalışmasıKayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker’i SermayePiyasası Kurulu ve Borsa İstanbul’un denetimine açmak için çalışma başlatıldığının müjdesini verdi.
 • 07:53PKK'lı Terörist İtiraf Etti: 2 Polisi 'Tesadüfen' Şehit EttikPKK'lı Terörist İtiraf Etti: 2 Polisi 'Tesadüfen' Şehit EttikBingöl'de teslim olan teröristin anlattıkları, iki yıl önce Emniyet Müdürü'ne düzenlenen ve iki polisin şehit olduğu suikastin 'tesadüfen' gerçekleştiğini ortaya çıkardı.