03:2500
SON DAKİKA GAZİEMİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Gaziemir Belediyesi Haberleri

   

  Nasrettin Hoca Turnuvası'nın İlk Vuruşu Başkan Şenol'dan

  Nasrettin Hoca Turnuvası'nın İlk Vuruşu Başkan Şenol'dan

  Gaziemir Belediyesi ve Akşehirliler Dernekler Birliği Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği 4.Nasrettin Hoca Halı Saha Turnuvası Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ile temsili Nasrettin Hoca'nın vuruşuyla başladı.
  Gaziemir Belediyesi ile... (05 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Başkan Şenol'dan Engelliler Günü Mesajı

  Başkan Şenol'dan Engelliler Günü Mesajı

  Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Nüfusun yaklaşık yüzde 12'sini oluşturan engellileri sadece böyle özel günlerde değil yılın her günü hatırlamaya çalışıyor, proje,... (03 Aralık 2013 Salı )

   

  Gaziemir, 'Barış İçin San'at' Dedi

  Gaziemir, "Barış İçin San'at" Dedi

  Belediye ile tiyatro toplulukları tarafından ortaklaşa düzenlenen Özgür Sanat Gecesi'nde konuşan Başkan Şenol, "Özgür düşünceyi demir parmaklık arkasında tutamazsınız" dedi. (02 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gaziemir'de Balkan Ezgileri

  Gaziemir'de Balkan Ezgileri

  Gaziemir Belediyesi tarafından düzenlenen Balkan Ezgileri konserinde seyirciler Anadolu ve Balkan müzikleriyle kimi zaman duygulandı, kimi zaman yerinde duramayıp halay çekti.
  Gaziemir Belediyesi'nin Ahmet Eroğlu Eğitim Salonu'nda düzenlediği... (30 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Gaziemir Çamaşırhaneyi Çok Sevdi

  Gaziemir Çamaşırhaneyi Çok Sevdi

  Gaziemir Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi ve yaşlıların çamaşırlarını yıkamak amacıyla Binbaşı Reşatbey Mahallesi'nde Mart ayında faaliyete geçirdiği çamaşırhanede bugüne kadar 10 ton çamaşır yıkandı.5 makineyle hizmet veren tesis, haftada 150... (26 Kasım 2013 Salı )

   

  Gaziemir'de Öğretmenler Günü Coşkusu

  Gaziemir'de Öğretmenler Günü Coşkusu

  Gaziemir Belediyesi kentte görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü, Gaziemir Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu'nda düzenlediği kokteyl ile kutladı.
  24 Kasım öğretmenler günü Gaziemir Belediyesi'nin, Gaziemir Belediyesi Nikah ve... (25 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  İzmir'de 'Puan Hesabıyla Yardım' Projesi

  İzmir'de 'Puan Hesabıyla Yardım' Projesi

  Gaziemir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün hayata geçirdiği uygulamayla, yardıma ihtiyacı olanlar 'puanlama sistemi' ile belirleniyor.50 puanı bulan yardımı alıyor.
  Gaziemir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, belediyeden... (23 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Güldürürken Düşündürdü

  Güldürürken Düşündürdü

  Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi'nde, 'Bakar mısınız' isimli oyunlarını sergileyen İyi Fikir Tiyatrosu seyirciyi gülmekten kırdı geçirdi. (16 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Gaziemirli Minikler Cedric'le Eğlendi

  Gaziemirli Minikler Cedric'le Eğlendi

  Gaziemir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte AKM'de sahne alan Cedric Tiyatrosu, 'Cedric Doğum Günü Partisi' isimli çocuk tiyatrosunu sahneye koydu. (15 Kasım 2013 Cuma )

   

  Dt'de Kasım Ayı Dopdolu

  Dt'de Kasım Ayı Dopdolu

  Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bu hafta da Türkiye'nin farklı şehirlerinde sanatseverleri tiyatroyla buluşturacak (15 Kasım 2013 Cuma )

   

  Gaziemir'de Nazım Sahnesi'nde Bir Destan

  Gaziemir'de Nazım Sahnesi'nde Bir Destan

  Büyük Önder Atatürk'ün ölümünün 75.yıldönümü sebebiyle Gaziemir AKM'de, Milli Mücadele dönemini ve Cumhuriyet'in kuruluşunu anlatan "Hoş gelişler ola" oyunu sergilendi. (11 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Gaziemirli Gençler Ata'nın Huzurunda

  Gaziemirli Gençler Ata'nın Huzurunda

  Gaziemir Belediyesi'nin düzenlediği gezi kapsamında 15 otobüsle Anıtkabir'e giden 675 Gaziemirli gençler, ölümünün 75.yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü andı
  Gaziemir Belediyesi tarafından, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün... (09 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Gaziemir'de Tarihe Estetik Dokunuş

  Gaziemir'de Tarihe Estetik Dokunuş

  Gaziemir tarihi ile yeniden buluşuyor.1876 yılında inşa edilen eski Seydiköy Tren İstasyonu'nu kentin tarihini ve sosyal, kültürel, ekonomik yapısını anlatan materyallerle donatarak Anı Evi'ne çeviren Gaziemir Belediyesi, tarihi binayı restore... (05 Kasım 2013 Salı )

   

  Gaziemir'in Gençleri 'Engel' Tanımıyor

  Gaziemir'in Gençleri "Engel" Tanımıyor

  Engelsiz İzmir Kongresi kapsamında düzenlenen Boccia turnuvasında, takım ve bireysel kategorilerinde birincilikler kazanan Gaziemir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Boccia takımı oyuncuları madalyalarını Başkan Şenol'dan almanın... (04 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  İzmir AK Parti'de 155 Kişi Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

  Yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti'de belediye başkan aday adaylığı süreci, 1 Kasım 2013 itibarıyla tamamlandı. (02 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Gaziemir Belediyesi'nden Arapça Eğitim Atağı

  Gaziemir Belediyesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Sivil Toplum Örgütleri Platformu (İSTOP) birlikteliğiyle Türk Gençliğine Arapça Dil Eğitimi Projesi hayata geçirildi. (02 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Engelsizmir'de Gaziemir Farkı

  Engelsizmir'de Gaziemir Farkı

  İzmir Kültürpark Fuar Alanı'nda düzenlenen Engelsiz İzmir Kongresi'nde, Gaziemir Belediyesi'nin engellilere yönelik çalışmalarının anlatıldığı stant yoğun ilgi görüyor. (01 Kasım 2013 Cuma )

   

  Ak Partili Aday Adayı Yılmaz, Kararlı

  Ak Partili Aday Adayı Yılmaz, Kararlı

  AK Parti Gaziemir Belediye Başkan aday adayı Nazmi Yılmaz, Gaziemir'de AK Parti ile birlikte sosyal belediyecilik dönemini başlatacaklarını söyledi. (31 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Telingün, CHP Gaziemir'e Sert Çıktı

  Telingün, CHP Gaziemir'e Sert Çıktı

  AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün, CHP Gaziemir İlçe Örgütünün ilçedeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleri sırasında provokasyon ve tahrik dolu eylemler içerisine girip 29 Ekim'e gölge düşürdüğünü ileri sürdü. (30 Ekim 2013 Çarşamba )

   

  Sarnıç'a İki Yeni Park

  Sarnıç'a İki Yeni Park

  Gaziemir Belediyesi, Balkan göçmenlerin yoğun olarak yaşadığı Sarnıç'ta yaptığı parklara Bulgaristan'daki Türklük hareketine öncülük etmiş liderlerin isimlerini verdi. (29 Ekim 2013 Salı )

   

  Gaziemir'de 29 Ekim Coşkusu

  Gaziemir'de 29 Ekim Coşkusu

  Gaziemir Belediyesi, Cumhuriyet'in kuruluşunun 90.'ıncı yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. (28 Ekim 2013 Pazartesi )

   

 

  Sağlıklı İletişim, Sağlıklı Birey

  Sağlıklı İletişim, Sağlıklı Birey

  Gaziemir Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen 'çatışma yönetimi ve etkili iletişim' konulu seminerde doğru iletişimin teknikleri, ebeveynler ile çocukları arasındaki çatışmalar ve çözüm yolları ele alındı. (09 Ekim 2013 Çarşamba )

   

  Disk Genel Başkanı'ndan Ünsalan'a Övgü ve Destek

  Disk Genel Başkanı'ndan Ünsalan'a Övgü ve Destek

  Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Şemikler Ahmet Piriştina Kültür Merkezi'nde organize edilen İstihdam ve Sendikacılık, konulu konferansa DİSK Genel Başkanı Kani Beko konuşmacı olarak katıldı. (08 Ekim 2013 Salı )

   

  Gaziemir'e 'Engelsiz' Park

  Gaziemir'e "Engelsiz" Park

  Gazi Mahallesi'nde yapılan Mehmet Afacan Parkı, engelli vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlendi. (08 Ekim 2013 Salı )

   

  Gazigem'e 'Gripin' Morali

  Gazigem'e "Gripin" Morali

  Lise ve Üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz dershane hizmeti veren Gaziemir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi'nin 4.Geleneksel Şenliği'nde sahne alan Gripin, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. (07 Ekim 2013 Pazartesi )

   

  Gaziemirli Miniklerden 'Sasalı Çıkarması'

  Gaziemirli Miniklerden 'Sasalı Çıkarması'

  4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle Gaziemir Belediyesi tarafından Sasalı Doğal Yaşam Parkı'na düzenlenen gezide 100 çocuk, hayvanları doğal yaşam alanlarında tanıma şansı buldu. (05 Ekim 2013 Cumartesi )

   

  İş Dünyasının Gözü Gaziemir'in Cv Bankı'nda

  İş Dünyasının Gözü Gaziemir'in Cv Bankı'nda

  bin 662 kişiyi iş sahibi yaptı. (02 Ekim 2013 Çarşamba )

   

  Gaziemir'de Uçurtmalar Barışa Uçtu

  Gaziemir'de Uçurtmalar Barışa Uçtu

  Barış için 'Uçurtma Şenliği' düzenleyen CHP Gaziemir İlçe Gençlik Kolları üyeleri, uçurtmalarına Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Yurtta barış, dünyada barış" özdeyişini yazarak, gökyüzüyle buluşturdu. (01 Ekim 2013 Salı )

   

  Devlet Tiyatroları Yeni Sezona "Merhaba" Diyor

  Temelleri 64 yıl önce atılan ve bugüne kadar milyonlarca seyirciyi tiyatro sanatının farklı örnekleriyle buluşturan Devlet Tiyatroları, çoğu ilk kez sahnelenecek 150 eserle yeni sanat sezonunu 1 Ekim'de açacak Yaşar Kemal'den Necip Fazıl'a, Reşat Nuri Güntekin'den Orhan Kemal'e çok sayıda yerli eserle 7'den 70'e herkesi salonlara çekecek Devlet Tiyatroları, yaklaşık 100 yeni eseri de ilk kez sahneleyecek Sezonda hem yerli eserlere hem de tarihi eserlere daha fazla ağırlık veren kurum, (29 Eylül 2013 Pazar )

   

  Gaziemir'de Toplu Nikah Mutluluğu

  Gaziemir'de Toplu Nikah Mutluluğu

  Gaziemir Belediyesi'nin düzenlediği toplu nikah töreninde kimi çiftler uzun yıllar süren birlikteliklerini evlilikle sonuçlandırdı, kimileri de nikah tazeledi. (20 Eylül 2013 Cuma )

   

  Gaziemir'de 'Bir Sevdadır Okumak'

  Gaziemir'de "Bir Sevdadır Okumak"

  Gaziemir Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen İşlevsel Yetişkin Okuryazarlığı Programı ilk mezunlarını verdi. (18 Eylül 2013 Çarşamba )

   

  Esbaş Bakıma Muhtaç Hayvanlara Yardım Etmeye Devam Ediyor

  Esbaş Bakıma Muhtaç Hayvanlara Yardım Etmeye Devam Ediyor

  ESBAŞ-Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş., İzmir Şopengazi ve Seferihisar hayvan barınaklarının beslenme ihtiyacını karşılıyor. (18 Eylül 2013 Çarşamba )

   

  Nevvar-Salih İşgören Vakfı'ndan Bir Eser Daha

  Nevvar-Salih İşgören Vakfı'ndan Bir Eser Daha

  2011 yılında vefat eden, eğitim, sağlık, kültür ve sosyal hayata yönelik projelere önemli destek ve katkı sağlayan işadamı Salih İşgören'in sağlığında planlanan Gaziemir Nevvar-Salih İşgören Devlet Hastanesi hizmet vermeye hazır. (17 Eylül 2013 Salı )

   

  Başkan Şenol Hayalini Gerçekleştirdi

  Gaziemir Belediyei Başkanı Halil İbrahim Şenol'un "Hayalimdeki projeydi" dediği ve 2009 yılında hayata geçirdiği, bugün 3 bine yakın öğrenciye 70 öğretmenle hizmet veren GAZİGEM'in yeni binası CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İl Başkanı... (16 Eylül 2013 Pazartesi )

   

  5. Yılda 5 Yıldızlık Açılış

  5. Yılda 5 Yıldızlık Açılış

  Sosyal belediyecilik anlayışıyla marka projeler üreten ve özellikle sağlık ile eğitimdeki hizmetleriyle adından söz ettiren Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol'un "hayalimdeki projeydi" dediği Gaziemir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi... (15 Eylül 2013 Pazar )

   

  CHP Aday Adayı Fikret Kar Dolmuşçuları Unutmadı

  CHP Aday Adayı Fikret Kar Dolmuşçuları Unutmadı

  Gaziemir Belediyesi için CHP'den adaylığını açıklayan işadamı Fikret Kar, dolmuşçularla bir araya geldi. (15 Eylül 2013 Pazar )

   

  Gaziemir'in Başkanı Şenol'dan Spora Büyük Destek

  Gaziemir'in Başkanı Şenol'dan Spora Büyük Destek

  Gaziemir Belediyesi tarafından Gaziemir Masterler Spor Kulübü'ne malzeme desteği verildi. (13 Eylül 2013 Cuma )

   

  Kuşadası Belediyesi'nde Yolsuzluk İddialarına İlişkin Dava

  Kuşadası Belediyesi'nde Yolsuzluk İddialarına İlişkin Dava

  Belediye başkanı Altungün'ün de yargılandığı davada 25 sanık beraat etti (12 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Kuşadası Davası'nda 25 Sanık Beraat Etti

  Kuşadası Davası'nda 25 Sanık Beraat Etti

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin açılan davadan ayrılan ve "çıkar amaçlı suç örgütü kurmak", "ihaleye fesat karıştırmak" gibi suçlamalarla, Kuşadası Belediye Başkanı Mehmet Esat Altungün'ün de aralarında bulunduğu... (12 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Belediyeler 'Zarar Yok' Dedi. 25 Sanık Delil Yetersizliğinden Beraat Etti

  Belediyeler 'Zarar Yok' Dedi. 25 Sanık Delil Yetersizliğinden Beraat Etti

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin açılan davadan ayrılan, çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, ihaleye fesat karıştırmak, edimin ifasına fesat karıştırmak, rüşvet ve irtikap gibi suçlamalarla ilgili Kuşadası Belediye... (12 Eylül 2013 Perşembe )

   

  İzmir Fuarı'nın 'En Sağlıklı' Standı Gaziemir'in

  İzmir Fuarı'nın "En Sağlıklı" Standı Gaziemir'in

  Kapılarını bu yıl 82.kez açan İzmir Enternasyonal Fuarı'nda yer alan Gaziemir Belediyesi standı ilgi çekiyor. (05 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Gaziemir'in Duvarlarına 'Grafiti Özgürlüğü'

  Gaziemir'in Duvarlarına 'Grafiti Özgürlüğü'

  Boyalarını Gaziemir Belediyesinin aldığı 16 genç Sevgi Mahallesi'ndeki 600 metrekarelik istinat duvarında sanatlarını konuşturdu. (03 Eylül 2013 Salı )

   

  Gaziemir'de Erkekliğe İlk Adımı Attılar

  Gaziemir'de Erkekliğe İlk Adımı Attılar

  Gaziemir Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel toplu sünnet şöleninde 125 çocuk ve ailesinin yüzü güldü. (02 Eylül 2013 Pazartesi )

   

  Başkan Şenol Üniversiteye Girmeye Hak Kazanan Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  Başkan Şenol Üniversiteye Girmeye Hak Kazanan Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Gaziemir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi'nde (GAZİGEM) düzenlenen kurslarla üniversiteye hazırlanan ve 2013 ÖSYS sonuçlarına göre üniversiteye girmeye hak kazanan öğrencilerle bir araya geldi. (30 Ağustos 2013 Cuma )

   

Manşet Haberleri