SON DAKİKA GAZİLER HABERLERİ

Son Dakika Gaziler Haberleri

  • 15:43Şehit Aileleri ve Gaziler, Polisin ve Askerin Hareket Sahasının Genişletilmesini İstiyorŞehit Aileleri ve Gaziler, Polisin ve Askerin Hareket Sahasının Genişletilmesini İstiyorTürkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, " Polisimizin ve askerimizin ellerinin güçlenmesi için iç güvenlik yasasının geçirilmesini ve hareket sahasının genişletilmesi için her türlü yasanın çıkartılmasını istiyoruz" dedi.
  • 16:24Gaziler, Motosiklet ve Klasik Arabalarla Başkenti GezdiGaziler, Motosiklet ve Klasik Arabalarla Başkenti GezdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Motosikletlerden ve klasik arabalardan genel ve detay görüntüler- Türkiye Gazileri Derneği Genel Başkanı Ertuğrul Erdoğan ile röportaj- Ankara Klasik Otomobil Kulübü Derneği Başkanı Deha Soycan ile röportaj- Motosiklet ve arabalarla şehir turu ve Anıtkabir'e geliş Büyük Zafer'in 93. yıl dönümü- Gaziler, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla motosiklet ve klasik arabalarla başkenti gezdi Türkiye Gazileri Derneği Genel Başkanı Ertuğrul Erdoğan başkanlığındaki gaziler, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla motosiklet ve klasik arabalarla şehri gezdi.
  • 18:47Gaziler Derneği Başkanı Arslan: Yarbay Alkan'ı Sonuna Kadar DestekliyoruzGaziler Derneği Başkanı Arslan: Yarbay Alkan'ı Sonuna Kadar DestekliyoruzTürkiye Mücahit ve Muharip Gaziler Derneği Antalya Manavgat Şube Başkanı Osman Nuri Arslan, Osmani'de kardeşi şehit Ali Alkan'ın cenaze törenine üniformasıyla katılan şehidin ağabeyi Jandarma Yarbay Mehmet Alkan'ın sözlerine destek verdi.
  • 18:08Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği 100. Kuruluş Yıl DönümüTürkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şube Başkanı Saadet Var, 100. kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.