09:0100
SON DAKİKA GAZILER HABERLERİ

Son Dakika Gazıler Haberleri

  İslam: 'Kamu Kurumlarında Çalışan Engelli Sayısı 6 Binden 34 Bine Yükseldi'

  İslam: "Kamu Kurumlarında Çalışan Engelli Sayısı 6 Binden 34 Bine Yükseldi"

  Bakan İslam AA Editör Masası'nda-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: -"2002-2014 yılları arasında kamu kurumlarında çalışan engelli sayısı 6 binden 34 bine, özel sektörde istihdam edilen engelli sayısı ise 45 binden 90 bine yükseldi. (Dün 16:31)

   

  Aslan: Sözde Açılım Politikası, Siyasi Bir Aldatmaca

  Türkiye Kuvayi Milliye Mücahit ve Gaziler Derneği Manavgat Şube Başkanı Osman Nuri Aslan, sözde açılım sürecinin siyasi aldatmacadan öte bir şey olmadığını söyledi. (Dün 15:51)

   

  Şehit Ailelerinden Diyarbakır'daki Saldırıya Tepki

  Şehit Ailelerinden Diyarbakır'daki Saldırıya Tepki

  Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Hızal, Diyarbakır'da görevli Astsubay Üstçavuş Necdet Aydoğdu'nun uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit düşmesine tepki göstererek, gerekli kamu düzeninin sağlanması için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde(TBMM) çalışma yapılmasını istedi. (Dün 15:42)

   

  Şoför Görevden Alınmazsa Gaziler Açlık Grevi Yapacak

  Ankara’da terör gazisi Yılmaz Yiğit’e hakaret ettiği iddiasıyla açığa alınan V.Ç. adlı otobüs şoförünün göreve iade edilmesi tepkilere sebep oldu. (Dün 13:47)

   

  Dikili Halkı Cumhuriyet İçin Alandaydı

  Dikili Halkı Cumhuriyet İçin Alandaydı

  Cumhuriyetin ilanının 91. yılı, sevginin kenti Dikili’de gurur, inanç, dayanışma ve kararlılık duygularıyla kutlanırken, törenlerle dualar Karaman’da göçük altında kalan maden işçilerin sağ salim kurtulması içindi. (Dün 13:34)

   

  Ahlat'taki Kore Gazisi Hayatını Kaybetti

  Ahlat'taki Kore Gazisi Hayatını Kaybetti

  Ahlat'taki Kore gazisi hayatını kaybettiBİTLİS (AA) - Ahlat ilçesinde yaşayan 86 yaşındaki Kore gazisi Mehmet Ali Avcı hayatını kaybetti. (Dün 11:51)

   

  Başkan Gürlesin'den Anlamlı Ziyaret

  Başkan Gürlesin'den Anlamlı Ziyaret

  Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, şehit Jandarma Ramazan Us’un ailesi ile Kore Gazisi Selahattin Karakaş’ı evlerinde ziyaret etti. (Dün 11:19)

   

  Didimli Gaziler Örgütlendi

  Didimli Gaziler Örgütlendi

  Türkiye Genelinde örgütlenen Muharip Gaziler Derneğinin temsilciliği Didim'de kuruldu. (Dün 10:44)

   

  Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi Sulakyurt'ta

  Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi Sulakyurt'ta

  Türkiye Gaziler Vakfı tarafından oluşturulan 1915 Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi, Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde ziyarete açıldı. (Dün 10:41)

   

 

Manşet Haberleri

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle yani katırlarla taşındığı tespit edildi.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 2015 genel seçimlerinde aday olmayacağını belirtti

[Hata Bildir]
31.10.2014 09:01:14. #1.11#