SON DAKİKA GAZİLER HABERLERİ

Son Dakika Gaziler Haberleri

  • 10:36Gaziler Vakfı'ndan Büyükşehir'e ZiyaretGaziler Vakfı'ndan Büyükşehir'e ZiyaretTürkiye Gaziler Vakfı Manisa Şube Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu’nu makamında ziyaret etti.
  • 12:41Gaziler Derneğinden Dolandırıcılık UyarısıGaziler Derneğinden Dolandırıcılık UyarısıTürkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık, son günlerde Konya’da şehit çocuklarına ev yaptırılacağı iddiasıyla işadamları ve üst düzey yöneticilerden para talep eden kişilerle derneklerinin bir bağlantısı olmadığını açıkladı.
  • 12:52Gaziler İçin "Uyum Evi"Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) görev yapmış veya halen görevli malul gaziler, vazife ve harp malulleri ile teröristle mücadele harekatında yaralanan ve hastalananların doğal ortamla baş başa kalarak tedavi ve rehabilitasyonlarına katkıda bulunulması amacıyla kurulan "Gazi Uyum Evleri"nin işleyişine ilişkin esaslar belirlendi.
  • 10:16Şehit ve Gaziler Derneğinden Vali Altıparmak'a ZiyaretŞehit ve Gaziler Derneğinden Vali Altıparmak'a ZiyaretErzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Gazi Recep Akgül, Başkan Yardımcısı Gazi Murat Öztürk Şube Sekreteri Gazi Nihat Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyesi Gazi Murat Gülen’i kabul etti.