05:4800
SON DAKİKA GAZILER HABERLERİ

Son Dakika Gazıler Haberleri

   

  Çeşitli Bakanlıklara Atama Kararları

  Aile ve Sosyal Politikalar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Gümrük ve Ticaret, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Sağlık Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı. (Bugün 01:29)

   

  İnegöl 4 Öğrenci Ölümden Böyle Döndü

  İnegöl 4 Öğrenci Ölümden Böyle Döndü

  Bursa'nın İnegöl ilçesi Osmaniye mahallesinde meydana gelen kaza da toplu taşıma aracıyla otomobil çarpıştı, bir kişi yaralandı. (Dün 17:21)

   

  KKTC Milletvekili Derya'nın, Türk Askerine İlişkin İddiası

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Tandoğan, Derya'nın Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan Türk askerine yönelik ifadelerini kınadı Tandoğan: "1974 öncesinde binlerce Kıbrıslı Türk öldürülmüş, yok edilmiş, yerinden yurdundan uzaklaştırılmıştır. (Dün 16:51)

   

  Kahramanmaraş İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  Kahramanmaraş İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde donarak şehit olan binlerce askeri, şehit olmalarının 100'üncü yıldönümünde birçok kent ve ülkeden gelecek yaklaşık bin izciyle Allahuekber Dağları'nda anacaklarını söyledi. (Dün 14:46)

   

  Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yıldönümü

  Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yıldönümü

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Sarıkamış’ta şehitlerin yaşadıklarını hissetmek için 10 yıldır Allahuekber dağlarında faaliyet düzenlediklerini söyledi. (Dün 14:06)

   

  İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  İzciler, Sarıkamış Şehitlerini Anmaya Hazırlanıyor

  Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde donarak şehit olan binlerce askeri, şehit olmalarının 100'üncü yıldönümünde birçok kent ve ülkeden gelecek yaklaşık bin izciyle Allahuekber Dağları'nda anacaklarını söyledi. (Dün 14:01)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 05:48:14. #1.12#