01:5100
SON DAKİKA GAZILER HABERLERİ

Son Dakika Gazıler Haberleri

   

  Gazilerin Ortez ve Protez İhtiyaçlarının Karşılanması

  Genelkurmay Başkanlığı: "Gazilerimizin büyük çoğunluğunun, kuruluş amacına uygun olarak TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Başkanlığından sağlık hizmeti almaları, ortez ve protezlerin önemli ölçüde Merkez tarafından yapılmasından dolayı gazilerimizin uygulamadan kaynaklanan sorunları tespit edilerek giderilmeye çalışılmaktadır" "Genelkurmay Başkanlığınca tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerine yönelik olarak, Milli Savunma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar (Dün 20:49)

   

  Başkan Karaosmanoğlu'ndan, Cumhuriyet Koşusu'na Kayıt

  Başkan Karaosmanoğlu, Gebze'de vatandaşlarla birlikte Cumhuriyet Koşusu'na kayıt yaptırdı (Dün 15:32)

   

  Genelkurmay'dan İzmirli Gazi Açıklaması

  Genelkurmay'dan İzmirli Gazi Açıklaması

  İzmirli gazi Bülent Kocaoğlan'ın, daha iyi yürümek için taktırdığı protez bacağın parasının SGK tarafından 7 aydır ödenmemesi üzerine, haciz tehlikesi yaşamasıyla ilgili habere, Genelkurmay Başkanlığı, açıklama yaptı. (Dün 13:58)

   

  Gazilerin Sağlık Hizmetlerine İlişkin Tebliğ Değişikliği Yürürlükte

  Gazilerin Sağlık Hizmetlerine İlişkin Tebliğ Değişikliği Yürürlükte

  Gazilerin sağlık hizmetlerine ilişkin düzenlenen 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’na göre Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığınca hazırlanan Sağlık Uygulama Tebliği değişikliği 1 Ekim günü yürürlüğü girdi. (Dün 10:55)

   

  Genç Birlik'ten 'Camileri Temizliyoruz' Projesi

  Genç Birlik'ten 'Camileri Temizliyoruz' Projesi

  Genç Birlik Nevşehir teşkilatı ile Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği’nin ortaklığı ile başlatılan “Camileri Temizliyoruz” projesi kapsamında gönüllü gençler şehit aileleri ile birlikte Hacı Bekir Kurt Cami’de temizlik yaptı. (Dün 09:14)

   

  Gazinin Protez Bacağına Haciz

  Gazinin Protez Bacağına Haciz

  İzmirli Bülent Kocaoğlan, Hakkari Çukurca'daki terör saldırısında 16 silah arkadaşını şehit verdi, kendisi de sol bacağını kaybetti. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu, Hacı Durmuş ve Zehra Ar Çiftini Evinde Ziyaret Etti

  "Davutoğlu, şehit başkomiser Hatipoğlu'nun baba evini ziyaret etti - AMASYA" adlı görüntülü haberimizin başlığını, "Davutoğlu, Hacı Durmuş ve Zehra Ar çiftini evinde ziyaret etti - AMASYA" olarak tekrar yayınlıyoruz. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu, Amasya'da

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, çeşitli ziyaret ve programlara katılmak üzere geldiği Amasya'da Valilik, Belediye Başkanlığı ve partisinin il başkanlığını ziyaret etti. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Ergun Saygun: 45 Yıl Bu Devlete Hizmet Ettim, Helali Hoş Olsun

  Ergun Saygun: 45 Yıl Bu Devlete Hizmet Ettim, Helali Hoş Olsun

  Balyoz Planı davasından sağlık sorunları nedeni ile tahliye edilen emekli Orgeneral Ergun Saygun, "45 yıl bu devlete hizmet ettim. Her saniyesi helali hoş olsun" dedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 01:51:53. #1.13#