SON DAKİKA GAZİPAŞA HAVAALANI HABERLERİ

Son Dakika Gazipaşa Havaalanı Haberleri

14:09
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Antalya'da Bakan Çavuşoğlu: "Türkiye, Karadeniz evladı, Karadeniz yiğidi Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde son 12 yıldır istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor"
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Antalya'da
17:08
Alodif 2014 Fuarı Başladı Fuarda otel, restoran donanımları gibi konularda faaliyet gösteren 74 firma, 54 stantta tanıtım yapacak.
Alodif 2014 Fuarı Başladı
13:29
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakareci Mevlüt Çavuşoğlu, "Biz dağa çıkarız, hiç riya yapmadan köylüyle beraber oluruz.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu -
12:54
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Antalya'da Açıklaması "Biz dağa çıkarız, hiç riya yapmadan köylüyle beraber oluruz.
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Antalya'da Açıklaması
17:02
Encümeni Belediye Başkanı: Tercih Edilen Bir Yaşam Şehri Olduk Alanya Belediye Encümeni Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, başkanlığında toplandı.
Encümeni Belediye Başkanı: Tercih Edilen Bir Yaşam Şehri Olduk
16:40
"Tercih Edilen Bir Yaşam Şehri Olduk" Alanya Belediye Encümeni Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, başkanlığında toplandı.
11:40
Alanya'da Norveçli Sayısı Alman Sayısını Geçti Almanlar'ın konut tercihlerinde Türkiye'de ilk sırayı alan Alanya'da Norveçli sayısı, Alman sayısını aştı.
Alanya'da Norveçli Sayısı Alman Sayısını Geçti
15:04
Yeni Otel Yapılanmaları Kaliteyi Düşürüyor Alanya Turistik Işletmeciler Derneği (ALTID) Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Sili, Alanya ve Akdeniz Bölgesi'nde artan yatak arzının bir süreliğine durdurulması gerektiğini belirtti.
Yeni Otel Yapılanmaları Kaliteyi Düşürüyor
13:14
Altid Başkanı Sili Açıklaması "Akdeniz çanağında artan yatak arzının bir süreliğine durdurulması gerekiyor.
16:23
Iskandinav ve Rus Pazarında Yüzde 10 Artış Var Alanya Turistik Işletmeciler Derneği (ALTID) Başkan Yardımcısı Hızır Bozdoğan, Avrupa'da düzenlenen fuarların katkısıyla bu yıl Iskandinav ve Rus turistlerden taleplerin arttığına dikkat çekti.
Iskandinav ve Rus Pazarında Yüzde 10 Artış Var
20:15
AB Bakanı Çavuşoğlu'nun ziyaretleri - AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin çalkantılı günlerden çıkacağını belirterek, "İçeride ve dışarıda Türkiye'yi zayıflatmaya çalışanlar boşa çaba harcıyor, bunlar heba olacaktır.
AB Bakanı Çavuşoğlu'nun ziyaretleri -
11:30
Alanyaspor, Sunexpress Cup'ta Türkiye'yi Temsil Edecek Almanya Kassel'de gerçekleşecek SunExpress Cup'a Türkiye'yi temsilen Alanyaspor katılıyor.
Alanyaspor, Sunexpress Cup'ta Türkiye'yi Temsil Edecek
11:04
Sunexpress Cup 11 Ocak'ta Başlıyor Almanya Kassel’de gerçekleşecek SunExpress Cup’a Türkiye’yi temsilen Alanya Spor katılıyor.
Sunexpress Cup 11 Ocak'ta Başlıyor
10:00
Sahibinden.com'da 5 Milyon 250 Bin Euro'ya Satılık Yarımada Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bulunan ve toplamda 5 bin m2'lik bir alana yayılan yarımada için 5 milyon 250 bin Euro isteniyor.
Sahibinden.com'da 5 Milyon 250 Bin Euro'ya Satılık Yarımada
17:34
Sahibinden 5 Milyon Euro'ya Yarımada (2) O İLAN KALDIRILDI Gazipaşa İlçesi'nde internet üzerinden 'denize sıfır, sahibinden satılık, yapı ruhsatlı yarım ada' başlığıyla 5 milyon 250 bin Euro'ya satışa çıkarılan arsanın ilanı, sahibinin talebi üzerine kaldırıldı.
15:34
Sahibinden 5 Milyon Euro'ya Yarımada Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde bir yarımada, internet üzerinden 'denize sıfır, sahibinden satılık, yapı ruhsatlı yarım ada' başlığıyla 5 milyon 250 bin Euro'ya satışa çıkarıldı.
Sahibinden 5 Milyon Euro'ya Yarımada
11:31
Sahibinden.com'da 5 Milyon 250 Bin Euro'ya Satılık Yarımada Türkiye'nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformu sahibinden.com'un ilanları arasına Antalya'dan verilen satılık yarımada ilanı eklendi.
Sahibinden.com'da 5 Milyon 250 Bin Euro'ya Satılık Yarımada
10:09
Sahibinden.com'da 5 Milyon 250 Bin Avroya Satılık Yarımada E ticaret platformu sahibinden.com’un en çok ilgi gören ilanları arasına Antalya’dan verilen satılık yarımada ilanı eklendi.
Sahibinden.com'da 5 Milyon 250 Bin Avroya Satılık Yarımada
10:03
TAV Havalimanı İnşaatında Dünyanın En Büyük İkinci Şirketi Ortadoğu ve Körfez Bölgesi'nde üstlendiği havalimanı projeleriyle öne çıkan TAV İnşaat 709,7 milyon dolar ciroyla bu alanda dünyanın en büyük ikinci şirketi oldu.
TAV Havalimanı İnşaatında Dünyanın En Büyük İkinci Şirketi
16:38
Altav Genel Kurulu Yapıldı Alanya TurizmTanıtma Vakfı'nın olağan genel kurulu yapıldı, ALTAV Başkanı Faik Kaptanoğlu'nun yeniden aday olduğu genel kurula tek listeyle gidildi.
Altav Genel Kurulu Yapıldı
18:39
Başbakan Erdoğan Antalya'dan Ayrıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi açılış ve AK Parti Antalya Büyükşehir Belediyesi başkan adayını açıklamak üzere geldiği Antalya’dan ayrıldı.
Başbakan Erdoğan Antalya'dan Ayrıldı
14:38
CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan Açıklaması Cumhuriyet halk Partisi Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya'da yaptığı açılışların göz boyama olduğunu ileri sürdü.
CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan Açıklaması
14:21
Başbakan Erdoğan, Yüksek öğrenim kredi ve burs miktarını açıkladı (1) - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin aylık olarak aldığı burs ve kredi miktarını, 1 Ocak 2014'ten itibaren artıracaklarını belirterek, lisans öğrencileri için aylık 280 lira olan yüksek öğrenim kredi ve burs miktarını 300 lira, yüksek lisans öğrencilerinin aylık 560 lira olan burs veya kredi miktarını 600, doktora öğrencilerinin aylık 840 lira olan burs ve kredi miktarını da 900 liraya yükselteceklerini bildirdi.
Başbakan Erdoğan,  Yüksek öğrenim kredi ve burs miktarını açıkladı (1) -
14:14
Başbakan Erdoğan, Yüksek öğrenim kredi ve burs miktarını açıkladı (2)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin aylık olarak aldığı burs ve kredi miktarını, 1 Ocak 2014'ten itibaren artıracaklarını belirterek, lisans öğrencileri için aylık 280 lira olan yüksek öğrenim kredi ve burs miktarını 300 lira, yüksek lisans öğrencilerinin aylık 560 lira olan burs veya kredi miktarını 600, doktora öğrencilerinin aylık 840 lira olan burs ve kredi miktarını da 900 liraya yükselteceklerini bildirdi.
Başbakan Erdoğan, Yüksek öğrenim kredi ve burs miktarını açıkladı (2)-
14:03
Antalya'daki Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: Milleti çözüm süreciyle birleştirdik, milli beraberlik ve kardeşlikle birleştirdik.
Antalya'daki Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni
13:23
Başbakan Erdoğan Antalya'da Erdoğan, Kepez toplu açılış ve temel atma töreninde konuştu: (1) "Bugün buradan Antalya'dan 1 Ocak 2014 itibarıyla gençlerimize vereceğimiz burs ve kredi miktarını açıklıyorum.
Başbakan Erdoğan Antalya'da
18:11
Başbakan: Türkiye Çözüm Süreciyle Daha da İlerleyecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz alanda siyaset yapıyoruz. Kapalı kapılar arkasında değil. Biz sizle aynı kaygıyı taşıyoruz." dedi.
Başbakan: Türkiye Çözüm Süreciyle Daha da İlerleyecek
16:59
Erdoğan, Kadıköy ve Bakırköy'ü Övdü Başbakan Erdoğan, Antalya'da yaptığı konuşmada CHP'nin İstanbul'da kale ilçeleri olarak gösterilen Bakırköy ve Kadıköy'den övgüyle bahsetti.
Erdoğan, Kadıköy ve Bakırköy'ü Övdü
15:19
Erdoğan: 'Esed'le Fotoğraf Çektirenlere Sesleniyorum' Erdoğan: 'Şam’daki diktatörle fotoğraf çektirenlere sesleniyorum, aynaya bakabilliyor musunuz?' dedi.
Erdoğan: 'Esed'le Fotoğraf Çektirenlere Sesleniyorum'
14:04
Erdoğan: Deniz, Kum, Güneş Anlayışı Bitti Başbakan Erdoğan, Antalya Gazipaşa Havaalanı Açılış töreninde yaptığı konuşmada "Turizmde deniz, kum, güneş anlayışı bitti" dedi.
Erdoğan: Deniz, Kum, Güneş Anlayışı Bitti
13:32
Başbakan Erdoğan Antalya'ya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 13.20'de Antalya'ya geldi.
Başbakan Erdoğan Antalya'ya Geldi
13:27
Başbakan Erdoğan, Antalya'ya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 13.15'te Antalya'nın Gazipaşa ilçesine geldi.
Başbakan Erdoğan, Antalya'ya Geldi
12:15
Başbakan Erdoğan Antalya'ya Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 12.05'te Antalya'ya gitti.
Başbakan Erdoğan Antalya'ya Gitti
09:01
Başbakan, ASKON'un Fidan Dikim Törenine Katılacak Başbakan Erdoğan, Pendik Viaport AVM yanındaki alanda ASKON'un 400 bin fidan dikim törenine katılacak.
Başbakan, ASKON'un Fidan Dikim Törenine Katılacak
14:39
Akaydın: Başbakan Beni Boş Bırakmaz Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Başbakan Erdoğan'ın Antalya ziyaretinde kendisini eleştirebileceğini söyledi.
Akaydın: Başbakan Beni Boş Bırakmaz
08:45
Antalya Başbakanı Karşılamaya Hazır Başkanları Toplantısı'nda hafta sonu Antalya'ya gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın programıyla ilgili hazırlıklar değerlendirildi.
Antalya Başbakanı Karşılamaya Hazır
15:34
Başbakanı Karşılama Hazırlıkları Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, hafta sonu kente gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılama hazırlıklarının tamamlandığını belirtti.
AK Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Parti Antalya İl...
Başbakanı Karşılama Hazırlıkları
17:50
Antalya'da 11 Milyonuncu Turiste Özel Karşılama Almanya'nın Stuttgart kentinden Freebird Airlines firmasına ait Antalya seferini yapan ve içinde Antalya'ya havayoluyla gelen 11 milyonuncu turistin de bulunduğu uçak bugün saat 15.00'de Antalya Havalimanı'na iniş yaptı.
Antalya'da 11 Milyonuncu Turiste Özel Karşılama
17:15
Antalya 11 milyonuncu turistini karşıladı Antalya'ya hava yoluyla gelen 11 milyonuncu turist için karşılama töreni düzenlendi.
Antalya 11 milyonuncu turistini karşıladı
16:08
Antalya 11 Milyonuncu Turistini Karşıladı Antalya'ya hava yoluyla gelen 11 milyonuncu turist, Alman Julia ve Viktor August çifti oldu  Antalya Valisi Öztürk: "11 milyon bir rekor. Bu bizim rekorumuz. Türkiye'de bir numaralı destina...
Antalya 11 Milyonuncu Turistini Karşıladı
17:48
Alman Çift, 50+ Projesi Kapsamında Anamur'u Tanıyacak Avrupa Birliği (AB) eğitim programı GRUNDVIG desteği çerçevesinde yürütülen ve 50 yaş üstü vatandaşların yararlanacağı 50+ Projesi, Bingen-Anamur Dostluk Derneği tarafından da uygumaya konuldu.
14:58
Dhmi Genel Müdürlüğü'nden Gazipaşa Havalimanı Açıklaması Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Antalya yerel medyasında, Gazipaşa Havalimanı'nda pistin uzatılmaması ve apron genişletme çalışmalarının yapılmamasından kaynaklanan sorunların yaşandığına ilişkin...
18:58
Gazipaşa Havalimanı'nda Gümrük Muhafaza Amirliği Açıldı Antalya'nın Gazipaşa İlçesi Kaymakamı Muhittin Pamuk, Gazipaşa Havalimanı'na Gümrük Muhafaza Bölge Amirliği kurulduğunu açıkladı.
Gazipaşa Havalimanı'nda Gümrük Muhafaza Amirliği Açıldı
19:18
Altso Başkanı Kerim Aydoğan Açıklaması Antalya'nın Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Kerim Aydoğan, Taksim Gezi Parkı'na destek vermek için Alanya'da da devam eden eylemlerin artık sonlandırılması gerektiği yönünde açıklamalarda bulundu.3 gün sonra başkanlık koltuğunu...
Altso Başkanı Kerim Aydoğan Açıklaması
10:06
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2) Foto.GAZİPAŞA Havalimanı'nda kurumlar arasındaki işbirliğini sağlamak, olası uçak kazası ya da yangına zamanında müdahale etmek için tatbikat yapıldı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
23:44
Havalimanında Yangın Tatbikatı Gazipaşa Havalimanı'nda sabah saatlerinde yapılan tatbikatta, temsili olarak piste gövde üzeri iniş yapan ve pist başına kadar geldikten sonra pisten çıkarak yanan bir uçağı söndürme ve uçaktaki yaralıyı kurtarma tatbikatı yapıldı.
Havalimanında Yangın Tatbikatı
14:18
Gazipaşa Havalimanı'nda Trafik Artıyor (Anadolu Ajansı - Ekip) Antalya (AA) - Jet Time Havayolları Gazipaşa Havalimanı'na ilk uçuşunu yaptı ve Danimarka'dan 148 yolcu getirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:29. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GAZİPAŞA HAVAALANI HABERLERİ
[Hata Bildir]