SON DAKİKA GAZİPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Gazipaşa Haberleri

17:30
Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları- Büyük erkeklerde Torku Şekerspor'dan Muhammed Atalay, büyük bayanlarda ise Karaman Gençlik Spor'dan Semra Yetiş birinci oldu Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen "Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları" kapsamında büyük erkekler ve büyük bayanlar yarışları yapıldı.
Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları
17:16
Yılın İlk Bisiklet Yarışında Madalyalar Sahibini Buldu Alanya'da düzenlenen 'Sezon Açılışı Yol Bisikleti Yarışları'nın 2'nci gününde erkeklerde Torku Şekerspor'dan Muhammed Atalay, kadınlarda Karaman Gençlikspor'dan Semra Yetiş birinci oldu.
Yılın İlk Bisiklet Yarışında Madalyalar Sahibini Buldu
21:57
Alanya'da Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları Başladı Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları 25 ilden 450 sporcunun katılımıyla başladı.
Alanya'da Sezon Açılışı Bisiklet Yol Yarışları Başladı
19:19
Alanya Kaymakamı Tanrıseven, Yaralı İşçileri Ziyaret Etti Mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması- Kaymakam Tanrıseven, Gazipaşa'da meydana gelen kazada hastanelere kaldırılan yaralıları ziyaret etti Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, tırla yolcu otobüsünün çarpıştığı kazada yaralananları hastanede ziyaret etti.
Alanya Kaymakamı Tanrıseven, Yaralı İşçileri Ziyaret Etti
19:06
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması Kaymakam Tanrıseven, Gazipaşa'da meydana gelen kazada hastanelere kaldırılan yaralıları ziyaret etti.
16:15
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması Mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması- Kazada ölenlerin 4 kişi olduğu, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi- Otobüsle, tarım işçilerinin mevsimlik işlerde çalışmak üzere Batman'dan Antalya'ya götürüldüğü belirtildi - Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişinin öldüğü, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi.
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması
15:56
İşçi Taşıyan Otobüsteki Kazazedeler Yaşadıklarını Anlattı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanarak Gazipaşa Devlet Hastanesinde tedavi gören Abdülmetin Oğuz, kazayı hafif atlattığını söyledi.
İşçi Taşıyan Otobüsteki Kazazedeler  Yaşadıklarını Anlattı
15:24
Yaralılar Kaza Anını Anlattı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 4 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında yaralanan işçiler, kaza anını anlattı.
Yaralılar Kaza Anını Anlattı
13:34
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması Kazada ölenlerin 4 kişi olduğu, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi Otobüsle, tarım işçilerinin mevsimlik işlerde çalışmak üzere Batman'dan Antalya'ya götürüldüğü belirtildi.
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması
13:32
İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 47 Yaralı (3) Tarım İŞÇİLERİ BATMAN'DAN FETHİYE'YE GİDİYORDU Batman'dan Fethiye'ye giden tarım işçilrini taşıyan 06 DZ 9556 plakalı otobüsün Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde 07 BLA 01 plakalı TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen kazada ölenlerden 29 yaşındaki Veysel Çelik'in otobüsün sürücüsü, 20 yaşındaki Mahmut Denktaş'ın ise muavin olduğu ortaya çıktı.
İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 47 Yaralı (3)
13:21
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 47 Yaralı Antalya'da Gazipaşa- Anamur kara yolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 47 kişi de yaralandı.
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 47 Yaralı
13:10
Antalya'da Meydana Gelen Kazada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Zeytinada Mahallesi D400 Karayolu üzerinde mevsimlik işçi taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu ölenlerin isimleri belli oldu.
Antalya'da Meydana Gelen Kazada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu
12:17
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi öldü, çok sayıda kişi yaralandı.
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü
11:38
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 5 Ölü Antalya'da Gazipaşa- Anamur kara yolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 5 Ölü
11:34
Trafik Kazasında Ölen İşçilerin İsimleri Belli Oldu Antalya'da Gazipaşa- Anamur karayolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen TIR'ın çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 29 kişi de yaralandı.
Trafik Kazasında Ölen İşçilerin İsimleri Belli Oldu
11:16
Batman'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 29 Yaralı Batman'dan giden mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü, 29 işçi de yaralandı.
Batman'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 29 Yaralı
10:00
Antalya'da Korkunç Kaza: Ölü ve Yaralılar Var Antalya'da Gazipaşa- Anamur karayolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen TIR'ın çarpışması sonucu 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
Antalya'da Korkunç Kaza: Ölü ve Yaralılar Var
09:56
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü
09:28
Antalya'da İşçileri Taşıyan Otobüs TIR'la Çarpıştı: 5 Ölü,47 Yaralı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün TIR'la çarpışması sonucu 5 kişi hayatını kaybetti, 47 kişi de yaralandı.
Antalya'da İşçileri Taşıyan Otobüs TIR'la Çarpıştı: 5 Ölü,47 Yaralı
18:08
Ertuğrul Günay Antalya'nın Ulaşım Projelerini Bakan Elvan'a Sordu Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
15:38
Antalya Türkiye'den 5 Bin Araç Işid'e Kaçırıldı Terör örgütü IŞİD'in, Türkiye'de birçok ildeki araç kiralama şirketlerinden 'joker' olarak anılan işbirlikçileri aracılığıyla kiraladığı 5 bin civarında aracı Reyhanlı üzerinden Suriye'ye kaçırdığı iddia edildi.
Antalya Türkiye'den 5 Bin Araç Işid'e Kaçırıldı
12:38
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir Antalya, en fazla nüfusa sahip iller sıralamasında beşinciliğe yükseldi.
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir
12:28
Antalya'nın Nüfusu 2 Milyon 222 Bin 562 Oldu Antalya’nın nüfusu 2014 yılında, bir önceki yıla göre 64 bin 297 kişi artarak 2 milyon 222 bin 562 kişi oldu.
11:30
Türkiye'den 5 Bin Araç IŞİD'e Kaçırıldı IŞİD, Türkiye'de birçok ildeki araç kiralama şirketlerinden 'joker' olarak anılan işbirlikçileri aracılığıyla kiraladığı 5 bin civarında aracı Suriye'ye kaçırdı.
Türkiye'den 5 Bin Araç IŞİD'e Kaçırıldı
11:44
Okul Müdürüne 'Takvim Cezası' Yargıdan Döndü Antalya'da, okul müdürüne üyesi olduğu Eğitim-Sen takvimini odasına astığı gerekçesiyle Milli Eğitim Müdürlüğünce verilen 'ihtar' cezasını, mahkeme iptal etti.
Okul Müdürüne 'Takvim Cezası' Yargıdan Döndü
14:29
Geleceğe Kulaç Atıyoruz' Projesi ile Öğrenciler Yüzmeyi Öğrenecek Samsun’da küçük yaşta çocuklara yüzmeyi ve denizi temiz tutma bilincini kazandırmak amacıyla düzenlenen 'Geleceğe Kulaç Atıyoruz' projesi, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katılımıyla başlatıldı.
Geleceğe Kulaç Atıyoruz' Projesi ile Öğrenciler Yüzmeyi Öğrenecek
09:54
Samsun'da Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi Hayata Geçiyor Samsun'da 2. sınıflara yönelik düzenlenen Geleceğe Kulaç Atıyoruz projesi hayata geçiyor.
Samsun'da Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi Hayata Geçiyor
17:20
Alanya Emıtt Fuarında Tanıtılacak Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen EMITT’te Alanya Turistik İşletmeciler Derneği, Alanya markası ile 19’uncu kez 64 metrekarelik özel hazırlanmış stantla tanıtım yapacak.
Alanya Emıtt Fuarında Tanıtılacak
17:16
Antalya'da Sürgün Memura Çay Soruşturması Tüm Bel Sen Antalya Şube Başkanı İlhan Karakurt, bir müfettişin, sürgüne gönderilen işçilerin günde ne kadar çay içtiğini tespit için soruşturma başlattığını iddia etti.
Antalya'da Sürgün Memura Çay Soruşturması
18:07
Eskişehir'de Asayiş Olayları Eskişehir’de polis ekiplerinin başarılı çalışması neticesinde, hapis cezası kesinleşmiş 2 şahıs yakalanırken, bir başka operasyonda ise uyuşturucu madde ele geçirildi.
15:27
Nusaybin Gazipaşa Ortaoakulu'nun Teog Başarısı Nusaybin ilçesindeki Gazipaşa Ortaoakulu 8. sınıf öğrencisi Barış Özsoy, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) 120 sorunun tamamını doğru cevaplandırdı.
14:03
Aile Hekimleri 'Cumartesi' Nöbetlerine Tepkili Mersin Aile Hekimleri Derneği üyeleri, aile hekimlerine ’Cumartesi’ nöbet yazılmasına tepkilerini sürdürüyor.
Aile Hekimleri 'Cumartesi' Nöbetlerine Tepkili
12:25
Galatasaray Kamp İçin Alanya'ya Gitti Spor Toto Süper Ligin ilk yarısını rakiplerinin bir puan gerisinde 3. tamamlayan Galatasaray, devre arası kamp çalışmaları için bugün İstanbul'dan Alanya'ya gitti.
Galatasaray Kamp İçin Alanya'ya Gitti
11:49
Galatasaray Kamp İçin Alanya'ya Gitti Spor toto Süper Lig'in ilk yarısını rakiplerinin bir puan gerisinde 3. tamamlayan Galatasaray, devre arası kamp çalışmaları için bugün İstanbul'dan Alanya'ya gitti.
Galatasaray Kamp İçin Alanya'ya Gitti
10:00
Belediye Cenaze Defin ve Nakil Hizmetleri İçin 65 Araç Aldı Bütünşehir Yasasıyla artık 19 ilçeye hizmet verecek olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü, filosunu yeni aldığı araçlarla güçlendirdi.
Belediye Cenaze Defin ve Nakil Hizmetleri İçin 65 Araç Aldı
19:00
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi- Kuvvetli yağışın en çok etkili olduğu Döşemealtı ilçesinde metrekareye 342,5 kilogram yağış düştü- İstanbul'dan gelen ve Gazipaşa Havalimanı'na inmesi gereken bir yolcu uçağı, kuvvetli rüzgar nedeniyle Antalya'ya iniş yaptı- Döşemealtı ilçesindeki bir camide yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın söndürüldü Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü
14:16
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi.
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına
13:55
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip Antalya Büyükşehir Belediyesi, 988 personel ve 129 araçla sivrisinek mücadelesi yapacak.
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip
12:59
Antalya'daki Mülteci Operasyonunda Gemi Mürettebatı İki Kişi Gözaltına Alındı Antalya’nın Gazipaşa ilçesi balıkçı barınağına demirleyen "Saros" adlı kuru yük gemisine Gazipaşa Cumhuriyet Savcılığı’nın arama kararına istinaden operasyon düzenleyen Gazipaşa polisi ve Sahil Güvenlik ekipleri, gemide 100 adet mülteciyi yakalandı.
Antalya'daki Mülteci Operasyonunda Gemi Mürettebatı İki Kişi Gözaltına Alındı
11:35
Gazipaşa'da 100 Kaçak Yakalandı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalıştığı belirlenen 100 kaçak, Sahil Güvenlik Komutanlığınca yakalandı.
Gazipaşa'da 100 Kaçak Yakalandı
10:54
Antalya'da Kaçak Operasyonu Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bir gemide yapılan aramada 100 kaçak yakalandı.
Antalya'da Kaçak Operasyonu
10:52
Antalya'da Mülteci Operasyonu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yapılan operasyonda farklı ülkelere mensup 100 göçmen yakalandı.
Antalya'da Mülteci Operasyonu
11:17
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı 2014 yılında ülke genelindeki havaalanlarında 23 saniyede bir uçak trafiği yaşandı.
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
14:15
Bakan Elvan'dan Antalya'ya Yatırım Müjdesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Antalya’ya son 12 yılda ulaştırma alanında 3 katrilyon 100 milyonluk yatırım yapıldığını belirterek, Antalya’ya hızlı tren başta olmak üzere otoyol ve bölünmüş yol müjdesi verdi.
Bakan Elvan'dan Antalya'ya Yatırım Müjdesi
21:47
Antalya'da Mahkumları Taşıyan Araç Devrildi: 11 Yaralı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde mahkum taşıyan cezaevi aracının devrilmesiyle meydana gelen kazada, 11 kişi yaralandı.
Antalya'da Mahkumları Taşıyan Araç Devrildi: 11 Yaralı
21:43
Antalya'da Cezaevi Aracı Devrildi: 4 Asker ve 7 Mahkum Yaralandı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde kaygan zemin nedeniyle kontrolden çıkan cezaevi aracı devrildi. Kazada 4 asker ve 7 mahkum yaralandı.
Antalya'da Cezaevi Aracı Devrildi: 4 Asker ve 7 Mahkum Yaralandı
15:16
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özkoç Açıklaması "AK Parti Kadın Kolları Teşkilatımız fedakar, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti'nin başarısında her daim öncü güç olmuştur"
16:33
Gazipaşa Köşkü Restore Ediliyor Mardin’de bulunan tescilli yapılardan biri olan tarihi Gazipaşa İlkokulu binasının restorasyon çalışmaları için ödenek temin edildi.
15:24
Gazipaşa Köşkü Restore Ediliyor Mardin’de bulunan tescilli yapılardan biri olan tarihi Gazipaşa İlkokulu binasının restorasyon çalışmaları için ödenek temin edildi.
Gazipaşa Köşkü Restore Ediliyor
02:18
THY Karşılıklı 54 Seferini İptal Etti Türk Hava Yolları, yurt genelindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hatlarda bugün yapılacak 54 karşılıklı seferini iptal etti.
THY Karşılıklı 54 Seferini İptal Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:33:18. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GAZİPAŞA HABERLERİ
[Hata Bildir]