SON DAKİKA GAZİPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Gazipaşa Haberleri

15:54
Antalya 2014'te 12 Milyon Misafir Ağırladı Antalya 2014 yılında 11 milyon 941 bin 954 turisti ağırladı.
13:44
Çocukları Sevindiren Yardım Büyükşehir Belediyesi'nin köy okullarına spor malzemesi yardımı sürüyor
Çocukları Sevindiren Yardım
14:50
Antalya'da 52 Bin Karton Sigara İmha Edildi Gazipaşa İlçe Jandarma Komutanlığının değişik zamanlarda ele geçirdiği gümrük kaçağı 52 bin karton sigara imha edildi.
Antalya'da 52 Bin Karton Sigara İmha Edildi
11:36
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel Açıklaması "Gazipaşa'dan Kaş'a kadar bütün ilçelerimizin daha mamur ve güzel olmasını sağlamak için gece gündüz azimle çalışmaya devam edeceğiz"
11:32
Oyun Oyun İçinde Elmalı'yı Büyüledi İlçe turneleri düzenleyen Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu (ABT), ‘Oyun Oyun İçinde’ adlı oyunuyla Elmalı ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
Oyun Oyun İçinde Elmalı'yı Büyüledi
18:09
Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış Uyarısı Kıyı Ege, Uşak ile Antalya'nın bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
18:07
Antalya'da Sel ve Fırtına Uyarısı Meteoroloji, Antalya’da sel ve fırtınaya karşı vatandaşı uyardı.
17:31
Meteoroloji, Ege İçin Şiddetli Yağış Uyarısında Bulundu Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege Bölgesi için kuvvetli ve şiddetli yağış uyarısında bulundu.
14:44
Köse, "Bizim Yolumuz Barış ve Hizmet Yoludur" AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda 19 ilçe kongresinin tamamlandığını dile getiren AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, İl Başkanlığı kongresinin 11 Ocak 2015 Pazar günü Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirileceğini söyledi.
Köse, 'Bizim Yolumuz Barış ve Hizmet Yoludur'
15:26
Batı Akdeniz ve Muğla'da Kuvvetli Yağış Uyarısı Batı Akdeniz illeri Antalya, Isparta, Burdur ile Muğla'da pazar gününe kadar sağanak ve gökgürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Batı Akdeniz ve Muğla'da Kuvvetli Yağış Uyarısı
15:24
4 İl İçin Sağanak Yağış Uyarısı Meteoroloji, Antalya, Isparta, Burdur ve Muğla için 'çok kuvvetli ve sağanak yağış' uyarısı yaptı.
15:01
Antalya, Burdur, Isparta ve Muğla İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Antalya, Isparta, Burdur ve Muğla için kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
Antalya, Burdur, Isparta ve Muğla İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
14:50
Antalya'da Kaçak Sigara Operasyonu Antalya'da jandarma, bir tır ve yolcu otobüsünde strafor ve peynir bidonlarına saklanmış 35 bin gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
14:31
Kaymakam Ekinci Daire Amirleri ile Bir Araya Geldi Antalya’nın Gazipaşa İlçe Kaymakamı Kadir Ekinci, daire amirleri ile ilk toplantısını Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda düzenledi.
Kaymakam Ekinci Daire Amirleri ile Bir Araya Geldi
22:27
Vedat Şahin'in Cenazesi Ağıtlarla Karşılandı İstanbul Nişantaşı'nda uğradığı silahlı saldırıda korumasıyla birlikte hayatını kaybeden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal'ın cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.
Vedat Şahin'in Cenazesi Ağıtlarla Karşılandı
16:32
Telefon Dolandırıcısı Zonguldak'ta Yakayı Ele Verdi Rastgele aradığı cep telefonu numaralarında, karşısına çıkan kişilere kendini polis veya savcı olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan Reşit D.(25), Zonguldak’ta suçüstü yakalandı.
15:23
Bilecik'te Kış Aylarında Hava Kirliliği Artıyor Bilecik’te özellikle toplu konutların ısıtılması için kullanılan kaloriferlerden çıkan dumanlar çevreyi tehdit eder boyuta geldi.
Bilecik'te Kış Aylarında Hava Kirliliği Artıyor
11:09
Antalya'da Cips Kutusunda Sigara Kaçakçılığı Antalya’da jandarma, bir otomobilin bagajındaki cips kutularında 12 bin 650 paket kaçak sigara ele geçirdi.
Antalya'da Cips Kutusunda Sigara Kaçakçılığı
10:43
Gazipaşa Hacımusa Çayı'nda Islah Çalışmaları Devam Ediyor DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Gazipaşa Hacımusa Çayı’nda ıslah çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Gazipaşa Hacımusa Çayı'nda Islah Çalışmaları Devam Ediyor
20:30
"Rusya'nın Yaptığı Tarımsal İthalatta Vergiler İndirilsin" TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Rusya'nın Türkiye'den yaptığı tarımsal ürün ithalatındaki gümrük vergisinin düşürülerek, bu ülkedeki krizin fırsata çevrilmesini istedi.
'Rusya'nın Yaptığı Tarımsal İthalatta Vergiler İndirilsin'
20:28
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Ödül Töreni Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik amacıyla her yıl düzenlediği Geleneksel Ödül Töreni yapıldı.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Ödül Töreni
13:54
Tav İnşaat "Havalimanı İnşaatı" Kategorisinde Dünya Birincisi İnşaat sektörünün saygın yayınlarından Engineering News Record (ENR), üstlendikleri projelere göre 2014'te her sektörde dünyanın en büyük inşaat şirketlerini açıkladı.
Tav İnşaat 'Havalimanı İnşaatı' Kategorisinde Dünya Birincisi
13:50
Tav' Havalimanı İnşaatında Dünya Birincisi Ortadoğu ve Körfez Bölgesi’nde üstlendiği havalimanı projeleriyle öne çıkan TAV İnşaat, 1 milyar 245 milyon Dolar ciroyla alanında dünyanın en büyük şirketi oldu.
Tav' Havalimanı İnşaatında Dünya Birincisi
12:59
TAV İnşaat, Havalimanı İnşaatında Dünya Birincisi Oldu TAV İnşaat, Engineering News Record'un her sektörde dünyanın en büyük inşaat şirketleri listesinde Havalimanı İnşaatı kategorisinde ilk sırada yer aldı.
TAV İnşaat, Havalimanı İnşaatında Dünya Birincisi Oldu
11:41
Tav, Havalimanı İnşaatında Dünya Birincisi Ortadoğu ve Körfez Bölgesi'nde üstlendiği havalimanı projeleriyle öne çıkan TAV İnşaat 1 milyar 245 milyon dolar ciroyla bu alanda dünyanın en büyük şirketi oldu.
15:29
Antalya Büyükşehir Belediyesinden MUBİM Sistemi Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muhtarlar Bilgi Merkezi sistemini kurdu.
Antalya Büyükşehir Belediyesinden MUBİM Sistemi
13:33
Türkiye'de Bir İlk: Mubim Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak Muhtarlar Bilgi Merkezi (MUBİM) sistemini kurdu.
Türkiye'de Bir İlk: Mubim
08:11
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
17:36
Hamdi Akın: Üçüncü Havalimanı Mutlaka Olacaktı (2) - Yeniden Bursa'da konuşan Akfen Holding ve TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, İstanbul'a 3'üncü havalimanı ile ilgili görüşlerini açıklarken, "Atatürk Havalimanı'nın kapasitesi bir gün dolacaktı ve 3'üncü havalimanı mutlaka olacaktı" dedi.
14:26
Salatalığı Çöpe Döktü Ama Özür Diledi Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde 25 yıldır çiftçilik yapan Sabri Çetin, büyük emeklerle yetiştirdiği dikenli salatalığı hasat etti.
Salatalığı Çöpe Döktü Ama Özür Diledi
11:31
Sunexpress, Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Uçacak Sunexpress, 2015 yaz sezonunda dış hatlarda Antalya'dan Paris, Strazburg, Lyon, Nantes, Cenova, Memmingen, Kopenhag, Lüksemburg, Amsterdam ve Stockholm'e, İzmir'den de Brüksel, Roma, Milano, Toulouse, Bakü ve Londra'ya uçmaya başlayacak.
Sunexpress, Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Uçacak
11:22
Hamdi Akın: Üçüncü Havalimanı Yerine Bir Pist Daha Yapılmalıydı Akfen Holding ve TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, İstanbul'a 3'üncü havalimanı ile ilgili eleştirilerde bulundu.
Hamdi Akın: Üçüncü Havalimanı Yerine Bir Pist Daha Yapılmalıydı
08:33
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
10:10
Milletvekili Badak ve DSİ Bölge Müdürü Özgür, Sulama Birlik Başkanlarını Dinledi AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak ve DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Serik, Manavgat ve Aksu ilçelerinin sulama birlik başkanları ile bir araya gelerek talep ve sorunları dinledi.
Milletvekili Badak ve DSİ Bölge Müdürü Özgür, Sulama Birlik Başkanlarını Dinledi
18:11
Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Antalya Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı
16:10
Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı Meteoroloji yetkilileri, Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için şiddetli sağanak ve denizlerde fırtına uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı
15:53
Meteorolojiden Antalya İçin Şiddetli Rüzgar ve Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü, Antalya için bugün akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.
15:11
Batı Akdeniz İçin 'Çok Kuvvetli ve Şiddetli Sağanak Yağış' Uyarısı Meteoroloji Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta illeri için bu akşam saat 21.00'de başlayıp yarın akşam aynı saatte sona ermesi beklenen 'çok kuvvetli ve şiddetli sağanak yağış' uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz İçin 'Çok Kuvvetli ve Şiddetli Sağanak Yağış' Uyarısı
14:20
"Adana Karanlığa Gömüldü" Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, Adana'da kentin en merkezi yerlerinde 22 saati aşan elektrik kesintisinin vahim olduğunu ifade etti.
'Adana Karanlığa Gömüldü'
11:42
Antalya'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü Antalya'da kamyon ile otomobilin çarpıştığı kazada bir kişi öldü.
Antalya'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü
11:05
Balıkçılar, 200 Kiloluk Köpek Balığı Yakaladı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde tekneyle balığa çıkan amatör balıkçılar, 2 buçuk metre boyunda ve 200 kilogram ağırlığında köpek balığı yakaladı.
Balıkçılar, 200 Kiloluk Köpek Balığı Yakaladı
10:42
Oltaya Köpek Balığı Takıldı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde hafta sonu tekneyle balığa çıkan amatör balıkçıların oltasına, 2 buçuk metre boyunda ve 200 kilogram ağırlığında köpek balığı takıldı.
Oltaya Köpek Balığı Takıldı
10:27
Rubledeki Düşüş, Turizmde Rusya Pazarını Sarsacak AKTOB Başkanı ve Antalya TSO Başkan Yardımcısı Hacısüleyman, Rus Rublesinin Amerikan Doları karşısında değer kaybetmesinin, Türk turizmini de etkileyeceğini söyledi.
Rubledeki Düşüş, Turizmde Rusya Pazarını Sarsacak
13:38
Depreme Dayanıksız Okul Yıkıldı Bursa'nın İnegöl ilçesinde 1983 yılında eğitim öğretime açılan 100. Yıl Ortaokulu binası, yapılan test sonucunda depreme dayanıksız çıkınca, yıkıldı.
Depreme Dayanıksız Okul Yıkıldı
12:30
Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı Bu yılın 10 ayında Türkiye'deki havaalanlarında 22 saniyede bir uçak trafiği yaşandı Uçak trafiği, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak 1 milyon 142 bin 280'e ulaştı Aynı dönemde, sefer yapan uçaklara Türk hava sahasından geçen uçaklar da dahil edildiğinde bu süre 18 saniyeye düşüşor.
Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
23:02
Meteorolojiden Kar ve Fırtına Uyarısı Meteorolojiden yapılan uyarıya göre, yarın Konya, Karaman ve Isparta'nın doğu çevreleri ile Antalya ve Mersin'in yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı bekleniyor
Meteorolojiden Kar ve Fırtına Uyarısı
18:32
Antalya'da İkinci Sürgün Dalgası Antalya'da kapatılan belediyelerden ve İl Özel İdaresi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne gönderilen çalışanların diğer illere sürgün edilmeye başlandığı iddia edildi.
Antalya'da İkinci Sürgün Dalgası
16:03
Batı Akdeniz'de Kar ve Yağış Uyarısı Meteorololji 4. Bölge Müdürlüğü, Antalya Isparta ve Burdur illerinin dahil olduğu Batı Akdeniz için kar ve sağanak yağış uyarısı yaptı.
Batı Akdeniz'de Kar ve Yağış Uyarısı
14:43
Meteoroloji: Yoğun Kar Yağışlarına Dikkat ! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son değerlendirmelerine göre; yarın (Salı) Burdur ve Afyonkarahisar ile Isparta'nın batı çevrelerinde orta kuvvette, Konya, Karaman ve Isparta'nın doğu çevreleri ile Antalya ve Mersin'in yüksek kesimlerinde kuvvetli (10-20 cm ) ve yer yer yoğun (20 cm üzeri) kar yağışları bekleniyor.
Meteoroloji: Yoğun Kar Yağışlarına Dikkat !
13:17
Başkan Türel: "Son 5 Yılda İhtiyaç Fazlası Personele 477 Milyon TL Harcandı" Antalya Büyükşehir Belediyesi kasım ayı devam meclisinde konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Antalya Büyükşehir Belediyesi son 5 yılda ihtiyaç fazlası personeline ödediği toplam rakam maalesef çok acı 477 Milyon TL. Biz bunu ihtiyacımız olmayan ve fazladan personele ödemişiz. Yazık olmadı mı? İstihdama ayırdık deniliyor.
Başkan Türel: 'Son 5 Yılda İhtiyaç Fazlası Personele 477 Milyon TL Harcandı'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:48:05. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GAZİPAŞA HABERLERİ
[Hata Bildir]