SON DAKİKA GAZLIGÖL HABERLERİ

Son Dakika Gazlıgöl Haberleri

   

  CHP Mitinginde Parasını Çaldırdı

  CHP Mitinginde Parasını Çaldırdı

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 26 Ağustos'ta Afyonkarahisar'a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında yaptığı mitingde parasını çaldırdığını iddia eden bir işçi, parayı bulup getirene bin TL ödül vereceğini söyledi. (28 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin önemli kültürel mirasları arasında yer alan Frig Vadisi'nin daha fazla tanınması için gerekli çalışmaların başlatıldığını kaydederek, "Zafer Bölgesel Havalimanı'ndan kolay ulaşım için İhsaniye"... (25 Ağustos 2013 Pazar )

   

  Afyonkarahisarlı Çiftçilere Led Tv Hizmeti

  Afyonkarahisarlı Çiftçilere Led Tv Hizmeti

  Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Arap, kurumun faaliyetlerini duyurmak için müdürlük yakınlarına 12 metrekare ebatlarında LED TV yerleştirerek yayına başlandığını söyledi. (22 Ağustos 2013 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 18:18:48. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GAZLIGÖL HABERLERİ
[Hata Bildir]