SON DAKİKA GEBZE HABERLERİ

Son Dakika Gebze Haberleri

12:57
Yasa Dışı Dinleme İddialarına Yönelik 4 İlde Operasyon (2) Tib'ten 22, TÜBİTAK'TAN 6 KİŞİ Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı'nda görevli cumhuriyet savcısı Harun Ceylan'ın yürüttüğü soruşturma kapsamında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'ndan (TİB) 22 kişi, TÜBİTAK'tan ise 6 kişi hakkında yakalama kararı çıkartıldı.
Yasa Dışı Dinleme İddialarına Yönelik 4 İlde Operasyon (2)
12:00
Başkan , Gençlerimizi Kirli Düşünce Akımlarından Korumalıyız Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sedat Köse ve yönetimiyle gençliğin sorunlarının çözüm arayışı konuları üzerinde bir görüşme gerçekleştirdi.
Başkan , Gençlerimizi Kirli Düşünce Akımlarından Korumalıyız
11:22
Arşiv) Göz Altına Alınan Tib Eski Başkanvekili Osman Nihat Şen Kriptolu ve normal telefonların usulsüz dinlendiği iddiasıyla başlatılan Ankara merkezli operasyon İstanbul, Sakarya ve Gebze'de sürdürülüyor.
Arşiv) Göz Altına Alınan Tib Eski Başkanvekili Osman Nihat Şen
10:49
Kocaeli Gebze -Polis Tübitak'ın Gebze Yerleşkesine Girdi Ankara merkezli 4 ilde kriptolu ve normal telefonların yasa dışı dinlenmesine yönelik başlatılan operasyon kapsamında polis Tübitak' ın Gebze Yerleşkesi'ne de girdi.
Kocaeli Gebze -Polis Tübitak'ın Gebze Yerleşkesine Girdi
10:24
Sivil Toplum Merkezi Derneklerin Hizmetinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Sivil Toplum Merkezi'nde ilimizde faaliyet gösteren tüm dernekler ve kuruluşlar toplantı ve eğitim çalışmalarını ücretsiz olarak yapıyor
19:32
Tse Başkanı Şentürk Açıklaması "Türkiye'de her sene test ve belgelendirme için harcanan para 1,5 milyar avrodur.
Tse Başkanı Şentürk Açıklaması
19:22
Tse Başkanı Şentürk: "Her Sene Biz 1,2 Milyar Avroyu Yurt Dışına Gönderiyoruz" TSE Başkanı Şentürk: - "Türkiye'de her sene test ve belgelendirme için harcanan para 1,5 milyar avrodur.
Tse Başkanı Şentürk: 'Her Sene Biz 1,2 Milyar Avroyu Yurt Dışına Gönderiyoruz'
17:47
TSE'den Kastamonu Entegreye E-0 Belgesi Verildi Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde bulunan TSE'de düzenlenen törende, Türkiye'nin önde gelen entegre firmalarından olan Kastamonu Entegre'ye E-0 belgesi verildi.
TSE'den Kastamonu Entegreye E-0 Belgesi Verildi
17:16
Motosiklet, Kaza Yapanlara Yardıma Giden İşçilerin Arasına Daldı Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, motosiklet sürücüsü 33 yaşındaki Hakan Kandemir, hasarlı kaza yapan araç sürücülerine yardım eden karayolları işçilerinin arasına daldı.
Motosiklet, Kaza Yapanlara Yardıma Giden İşçilerin Arasına Daldı
15:24
Metal İşçileri, Greve Çıkıyor Birleşik Metal İş Sendikası Gebze Şube Başkanı Aydın: "Yaklaşık 6 aydır sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde MESS ile anlaşma sağlanamaması nedeniyle 29 Ocak'tan itibaren uygulanacak grev için iş yerlerinde ilanlar asılmaya başlandı"
Metal İşçileri, Greve Çıkıyor
15:16
Minikler Satrançlarına Kavuşuyor İlköğretim birinci sınıflara, düzenlenecek törenle, 26 bin 555 adet satranç takımı dağıtılacak.
Minikler Satrançlarına Kavuşuyor
14:41
41 Genç 41 Gelecek'te Ders Zili Çaldı Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in Gebzeli gençlere yönelik özel olarak hazırlattığı '41 Genç 41 Gelecek' liderlik eğitimi projesinde ilk ders zili çaldı.
41 Genç 41 Gelecek'te Ders Zili Çaldı
13:43
"Kapanacak En Son Hastaneyiz" Medical Park Batman Hastanesi Genel Müdürü Rad. Dr. Mahmut Akdağ, "Komşu ülkelere bile hizmet veren hastanemiz, dünyada kapanacak en son hastanedir"
'Kapanacak En Son Hastaneyiz'
11:31
Gebze ve Dilovası Köy Yollarını Yenilenecek Gebze ve Dilovası köylerinde yapılacak yol bakım ve onarım için ihale yapıldı
Gebze ve Dilovası Köy Yollarını Yenilenecek
15:31
Kamyonundan 1.5 Ayda 8 Kez Yakıt ve 3 Akü Çalındı Kocaeli'den Adapazarı'na kamyonuyla yük getiren 26 yaşındaki Burhan Çakmak'ın aracın deposundan hortumla motorin çalınınca ortada kaldı.
Kamyonundan 1.5 Ayda 8 Kez Yakıt ve 3 Akü Çalındı
15:31
Hırsızlar, Kamyon Şoförünün 8 Kez Yakıtını, 3 Kez de Aküsünü Çaldı Adapazarı'na kamyonuyla yük getiren Burhan Çakmak'ın hortumla mazotu çalındı. Genç şoför, bugüne kadar 8 kez yakıtının 3 kez de aküsünün çalındığını söyleyerek isyan etti.
Hırsızlar, Kamyon Şoförünün 8 Kez Yakıtını, 3 Kez de Aküsünü Çaldı
16:43
Kriko ile Kaldırdığı Aracın Altında Kalarak Hayatını Kaybetti Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bulunan Küçük Sanayi Sitesi'nde bir kişi otobüsünü tamir etmek isterken, aracın krikodan kayıp üstüne düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
Kriko ile Kaldırdığı Aracın Altında Kalarak Hayatını Kaybetti
15:27
Gebze D-100 Geçişi Proje Hazırlama İhalesi Yapıldı Büyükşehir tarafından Gebze D-100 Karayolu Geçişi Yol ve Sanat Yapıları Proje hazırlama hizmeti alım ihalesi yapıldı
14:13
Başkan Karaosmanoğlu: "Mazlum Halklar Bize Dua Ediyor" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu, AK Parti Dilovası, Gebze, Çayırova ve Darıca ilçe başkanları ziyaret etti.
Başkan Karaosmanoğlu: 'Mazlum Halklar Bize Dua Ediyor'
13:34
Başkan: "Mazlum Halklar Bize Dua Ediyor" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu, AK Parti Dilovası, Gebze, Çayırova ve Darıca ilçe başkanları ziyaret etti.
12:30
Başkan, Gebze Belediyesi Birim Müdürlerini Ağırladı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve birim müdürleriyle bir araya geldi.
Başkan, Gebze Belediyesi Birim Müdürlerini Ağırladı
12:22
Başkan, Gebze Belediyesi Birim Müdürlerini Ağırladı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediyesi birim müdürleriyle bir araya geldi.
09:44
Yerli Otomobilde Müjdeli Haberler Bekliyoruz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, yerli otomobil konusunda yakında müjdeli haberler vereceklerini belirterek, "Yakında somut adımlar atılacak, gayet...
Yerli Otomobilde Müjdeli Haberler Bekliyoruz
07:46
İstanbul'a Dev Proje: Asya-Avrupa Arası Geçişi Sağlayacak YHT Geliyor Megakent'te sürpriz bir projenin daha adımları atılıyor; Asya-Avrupa geçişini sağlayacak yüksek hızlı tren projesinin yapımına 2016'da başlanacak, 2018'de tamamlanacak.
İstanbul'a Dev Proje: Asya-Avrupa Arası Geçişi Sağlayacak YHT Geliyor
23:40
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması "(Yerli otomobil projesi) Yakında somut adımlar atılacak, gayet iyi gidiyor, önümüzdeki süreçte müjdeli haberleri vereceğiz"
21:18
HSYK'dan Yeni Kararname Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) yeni bir kararname yayımlandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:53
Yeniden // Dev Projede Sona Yaklaşıldı Orhangazi-izmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmit Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
17:53
Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması "2015 Yılı Yatırım Programında tahsis edilen 53,5 milyar liralık başlangıç ödeneği, 2014 Yılı Yatırım Programında tahsis edilen 47,5 milyar liralık başlangıç ödeneğine göre yüzde 12,6 artış gösteriyor" "Program kapsamında gerçekleştirilmesi programlanan 53,5 milyar liralık yatırımın yüzde 74,8'ini merkezi.
16:31
Kocaeli'ye 150 Milyon Dolarlık Yatırım Fiber internet altyapısı oluşturma çalışmalarına devam eden Turkcell, Gebze'deki 22 Bin metrekarelik alana 150 milyon dolarlık yatırımla da data merkezi kuracak.
Kocaeli'ye 150 Milyon Dolarlık Yatırım
12:47
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje Havadan GÖRÜNTÜLERLE SONA YAKLAŞILAN DEV PROJE (ek görüntü) Haber: Ali AKSOYER-İlhan PARÇALI/İSTANBUL(DHA) İstanbul -İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje
12:01
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje İstanbul -İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje
11:35
İzmir Otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü'nde Sona Yaklaşıldı Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
İzmir Otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü'nde Sona Yaklaşıldı
11:21
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Pompalanacak Kocaeli sanayi Odası'nın Meclis Toplantısı'nda son 2 yılda bölgede görülen kuraklığın da etkisiyle iyice hissedilen su sorunu ele alındı.
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Pompalanacak
11:05
Zehir Taciri 25 Şüpheli Tutuklandı Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, narkotik ekipleri, bir süre önce, uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik çalışma başlattı.
Zehir Taciri 25 Şüpheli Tutuklandı
10:50
Kocaeli'de Suyla İlgili Tedbirler Bu Yıl Erken Alındı Kocaeli Sanayi Odasının Meclis Toplantısında özellikle son iki yıldır bölgede yaşanan kuraklığın da etkisiyle iyice hissedilen su sorunu masaya yatırıldı.
Kocaeli'de Suyla İlgili Tedbirler Bu Yıl Erken Alındı
09:59
İzmit Körfezinde Yoğun Sis Kocaeli'de İzmit Körfezinin doğusunda etkili olan sis, görüş uzaklığını yer yer 100 metreye kadar düşürürken, vapur ve deniz otobüsü seferleri de yapılamadı.
İzmit Körfezinde Yoğun Sis
20:34
Kocaeli'nde Uyuşturucu Satıcılarına Darbe Kocaeli polisi tarafından yapılan operasyonlarda gözaltına alınan ve aralarında 8 uyuşturucu baronunun da bulunduğu 34 kişiden 25’i tutuklandı.
Kocaeli'nde Uyuşturucu Satıcılarına Darbe
16:31
Tse ile Şeker Kurumu Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile Şeker Kurumu arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Tse ile Şeker Kurumu Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
15:26
Tarihçi Uğurluel'den Gebzelilere Endülüs Turu Gebze Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri kapsamında Gebzelilere konuk olan tarihçi-yazar Talha Uğurluel, konuklarını sanal Endülüs turuna çıkardı.
Tarihçi Uğurluel'den Gebzelilere Endülüs Turu
14:59
Tse ve Şeker Kurumu Arasında İşbirliği Protokolü TSE ile Şeker Kurumu arasında, kaçak ve kayıtdışı şeker arzı ile mücadele için işbirliği protokolü imzalandı.
Tse ve Şeker Kurumu Arasında İşbirliği Protokolü
14:07
İradem Denetim & SMMM Hizmete Girdi İradem Denetim & SMMM önceki gün düzenlenen törenle yoğun bir katılım eşliğinde yeni yerinde hizmete girdi.
İradem Denetim & SMMM Hizmete Girdi
12:14
Tse Marmara Bölge Koordinatörü: Tse'nin Kapıları İş Dünyasına Her Zaman Açık Merkezi Gebze'de bulunan Türk Standartları Enstitüsü, Türkiye'nin kalite eğitim üssü oldu.
Tse Marmara Bölge Koordinatörü: Tse'nin Kapıları İş Dünyasına Her Zaman Açık
11:37
Tarihçi Uğurluel'den Gebzelilere Endülüs Turu Gebze Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültür sanat etkinliklerine konuk olan Yazar Talha Uğurluel, Gebzeliler'e Endülüs tarihi hakkında bilgiler verdi.
Tarihçi Uğurluel'den Gebzelilere Endülüs Turu
16:57
Bakan Işık, AK Parti Gebze Teşkilatını Ağırladı Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti Gebze teşkilatı Ankara’da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı ziyaret etti.
Bakan Işık, AK Parti Gebze Teşkilatını Ağırladı
14:42
Onko Koçsel'de Hedef 2015'de 1,5 Milyon Kutu İlaç Üretimi Onko-Koçsel, Gebze'de faaliyete geçirdiği ve dünyada sadece 14 tesiste bulunan yüksek teknolojiye sahip fabrikasında 2015 yılında 1,5 milyon kutu ilaç üretmeyi hedefliyor.
14:07
GKM'de 'SIRADIŞI' Konuk Sıra Dışı Sohbet Gebze Belediyesi kültür- sanat etkinlikleri Ocak ayında da hız kesmeden devam ediyor.
13:27
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe Açıklaması ''Önceliğimiz insanımızın sağlığı ve mutluluğudur.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe Açıklaması
08:59
HSYK'nın Yeniden İnceleme Sonucu Atama Listesi Yayınlandı Adlî yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 18.12.2014 tarih ve 2805 sayılı atama kararı ve bu karara karşı yapılan yeniden inceleme başvuruları neticesinde, 30.12.2014 tarihine kadar Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi tarafından alınan kararlar sonucu oluşturulan atama listesi yayınlandı.
HSYK'nın Yeniden İnceleme Sonucu Atama Listesi Yayınlandı
15:06
Bakan Işık İngiltere'ye Gidiyor Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 2 günlük ziyaret için İngiltere’ye gidiyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:24:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GEBZE HABERLERİ
[Hata Bildir]