18:2800
SON DAKİKA GELİBOLU HABERLERİ

Son Dakika Gelibolu Haberleri

   

  Gelibolu'da Mers Virüsü Şüphesi

  Gelibolu'da Mers Virüsü Şüphesi

  Gelibolu'da MERS virüsü şüphesi- Hac dönüşü yüksek ateş, bulantı ve kusma şikayetleri görülen kişi, ilçedeki ilk müdahalesinin ardından Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildiÇANAKKALE (AA) - Gelibolu ilçesinde, hac dönüşü rahatsızlanan kişi, Çanakkale Devlet Hastanesi'nde gözlem altına alındı. (Bugün 18:19)

   

  Gelibolu'da Mers Virüsü Şüphesi

  Hac dönüşü yüksek ateş, bulantı ve kusma şikayetleri görülen kişi, ilçedeki ilk müdahalesinin ardından Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. (Bugün 17:05)

   

  Gelibolu'da Öğretmenlere Seminer

  Gelibolu'da, Matematik ve Fen Bilgisi öğretmenlerine proje semineri verildi. (Bugün 16:43)

   

  Önemli Yurt İçi Olayları

  Genelkurmay Başkanlığı: "Bölücü terör örgütü mensubu 6 terörist teslim oldu" "Yunanistan'a ait 2 adet F 16 uçağı, Ege'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan ve Akıncı Meydanı'ndan kalkan 142'nci Filo Komutanlığına ait bir adet F 16'ya bir dakika süre ile radar kilidini muhafaza etmek suretiyle. (Dün 16:50)

   

  Fransız Kültür Merkezi'nde Sergi

  İstanbul Fransız Kültür Merkezi, Fransız Anadolu Araştırmaları Enstitüsü (IFEA) ve Bozcaada Yerel Tarih Araştırma Merkezi işbirliğiyle, özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. (Dün 16:48)

   

  Gelibolu'dan Kısa Kısa

  Gelibolu'dan Kısa Kısa

  Su transferi normale döndü. (Dün 11:13)

   

  Gelibolu'ya 7 Bin Metrelik Yeni Kanalizasyon Hattı

  Gelibolu'ya 7 Bin Metrelik Yeni Kanalizasyon Hattı

  Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, Atıksu Arıtma Tesisi ve kısmi kanalizasyon inşaatı işi kapsamında üç etap halinde gerçekleştirilecek olan 7 bin metrelik yeni kanalizasyon hattının yapımına Yazıcızade Mahallesi’nden başlanıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Çanakkale’de, İl Koordinasyon Kurulunun 2014 yılı üçüncü dönem değerlendirme toplantısı, Çanakkale Valisi Ahmet Çınar Başkanlığında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi İÇDAŞ Salonu’nda yapıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  "Gelibolu Camisine Yapılan Çirkin Saldırıdan Üzüntü Duydum"

  Avustralya'daki Gelibolu Camisine yapılan çirkin saldırı sonrası camiyi ziyaret eden Avustralya Genel Valisi Peter Cosgrove, duyduğu üzüntüyü dile getirdi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 18:28:35. #1.11#