14:1400
SON DAKİKA GELİBOLU HABERLERİ

Son Dakika Gelibolu Haberleri

   

  Gelibolu-Lapseki Seferleri Tekrar Başladı

  Gelibolu-Lapseki Seferleri Tekrar Başladı

  Çanakkale Boğazı'nda Gelibolu ile Lapseki ilçeleri arasında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ firmasının feribot seferleri, 8 saat sonra tekrar başladı. (Bugün 11:32)

   

  Mevlevi Tatlısını NATO'ya Sattı, Hedefinde Nasa Var

  Mevlevi Tatlısını NATO'ya Sattı, Hedefinde Nasa Var

  Gelibolu'da unutulmaya yüz tutmuş Mevlevi Tatlısını, askere güç ve enerji sağlaması için, TSK ve NATO'ya satmayı başaran Atiye Laçin'in gözü NASA'da. (Bugün 10:43)

   

  Gelibolu-Lapseki Feribot Seferlerine Poyraz Engeli

  Gelibolu-Lapseki Feribot Seferlerine Poyraz Engeli

  Çanakkale Boğazı'nda Gelibolu ile Lapseki ilçeleri arasında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ firmasının feribot seferleri Marmara denizinde etkili olan fırtına nedeniyle dün saat 23.00'dan itibaren durduruldu. (Bugün 07:57)

   

  At Yarışları

  At Yarışları

  Cumhuriyet ve Cumhurbaşkanlığı Koşuları, 26 Ekim Pazar günü Ankara'da yapılacak. (Dün 14:31)

   

  Rofed Genel Sekreteri Ege, Bakan Elvan ile Görüştü

  Rofed Genel Sekreteri Ege, Bakan Elvan ile Görüştü

  Türkiye Ro Ro ve Feribot Derneği Genel Sekreteri İsmail Ege, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile görüştü. (Dün 11:06)

   

  Gelibolu'da Kaçak Sigara Operasyonu

  Gelibolu'da Kaçak Sigara Operasyonu

  Gelibolu'da KOM ekipleri, 96 paket nargile tütünü, 19 paket doldurulmuş sigara ile bir karton bandrolsüz sigara ele geçirdi. (Dün 09:40)

   

  Gezi Sitesinin 1 Numarasında Gelibolu Var

  Dünyanın önde gelen gezi-seyahat ve gezi-rehberi sitelerinden Lonelyplanet, üyelerinin görüşleri ile kendi deneyimlerini birleştirerek 2015 yılında ziyaret edilmesi gereken 10 bölgeyi belirledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çanakkale'de Ada Seferlerine Lodos Engeli

  Çanakkale'de Ada Seferlerine Lodos Engeli

  Çanakkale'de, lodos fırtınası nedeniyle Gökçeada-Kabatepe ve Bozcaada-Geyikli arasındaki feribot seferleri iptal edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çanakkale'de 'Mers' Paniği

  Çanakkale'de 'Mers' Paniği

  Gelibolu’da hacdan dönen bir vatandaş, Mers şüphesiyle karantina tedbirleri alınarak Çanakkale’ye sevk edildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çanakkale'de Bir Kişi Mers Virüsü Şüphesi ile Hastaneye Kaldırıldı

  Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde hacdan yeni gelen bir kişi, Mers virüsü şüphesi ile hastaneye kaldırıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelibolu'da Mers Şüphesi

  Gelibolu'da Mers Şüphesi

  Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde yaşayan ve hac dönüşü gribal enfeksiyon belirtisiyle İlçe Devlet Hastanesi'ne başvuran 70 yaşındaki M.Ş., MERS virüsü şüphesiyle kent merkezindeki daha donanımlı bir hastaneye sevk edildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelibolu'da MERS Virüsü Şüphesi

  Gelibolu'da MERS Virüsü Şüphesi

  Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, hac dönüşü rahatsızlanan bir kişi, MERS virüsü şüphesiyle Çanakkale Devlet Hastanesinde gözlem altına alındı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelibolu'da Mers Virüsü Şüphesi

  Hac dönüşü yüksek ateş, bulantı ve kusma şikayetleri görülen kişi, ilçedeki ilk müdahalesinin ardından Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelibolu'da Öğretmenlere Seminer

  Gelibolu'da, Matematik ve Fen Bilgisi öğretmenlerine proje semineri verildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Güneydeki Petrol-Doğalgaz Araması İzleniyor

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Güneydeki Petrol-Doğalgaz Araması İzleniyor

  Genelkurmay Başkanlığı, Akdeniz Kalkanı Harekatı’nda görevli TCG Bartın’ın Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Kıbrıs Adası güneyindeki sözde petrol-doğalgaz arama ruhsat sahalarında sondaj çalışmaları yapan Bahama bayraklı SAIPEM-10000 isimli platform gemisini izlediğini açıkladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Ataması Yapıldı

  Yeni bir kanunla kurulan Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı'na Mehmet Gürkan tayin edildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelibolu'dan Kısa Kısa

  Görme engelli öğrencilere eşofman hediye edildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Önemli Yurt İçi Olayları

  Genelkurmay Başkanlığı: "Bölücü terör örgütü mensubu 6 terörist teslim oldu" "Yunanistan'a ait 2 adet F 16 uçağı, Ege'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan ve Akıncı Meydanı'ndan kalkan 142'nci Filo Komutanlığına ait bir adet F 16'ya bir dakika süre ile radar kilidini muhafaza etmek suretiyle. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Fransız Kültür Merkezi'nde Sergi

  İstanbul Fransız Kültür Merkezi, Fransız Anadolu Araştırmaları Enstitüsü (IFEA) ve Bozcaada Yerel Tarih Araştırma Merkezi işbirliğiyle, özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Gelibolu'dan Kısa Kısa

  Gelibolu'dan Kısa Kısa

  Su transferi normale döndü. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Gelibolu'ya 7 Bin Metrelik Yeni Kanalizasyon Hattı

  Gelibolu'ya 7 Bin Metrelik Yeni Kanalizasyon Hattı

  Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, Atıksu Arıtma Tesisi ve kısmi kanalizasyon inşaatı işi kapsamında üç etap halinde gerçekleştirilecek olan 7 bin metrelik yeni kanalizasyon hattının yapımına Yazıcızade Mahallesi’nden başlanıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Çanakkale’de, İl Koordinasyon Kurulunun 2014 yılı üçüncü dönem değerlendirme toplantısı, Çanakkale Valisi Ahmet Çınar Başkanlığında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi İÇDAŞ Salonu’nda yapıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

 • Araban Mı Var, Derdin Var!

  Araban Mı Var, Derdin Var! Türkiye'de son 3 yılda benzinli otomobil fiyatları yüzde 13, dizel otomobil fiyatları ise yüzde 25 arttı. Tamir, bakım ve yakıt fiyatları ise uçtu.

 • Rahmi Koç'tan Ülker'e Tebrik Mektubu

  Rahmi Koç'tan Ülker'e Tebrik Mektubu Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç, Yıldız Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker'i başarısından dolayı tebrik eden bir mektup gönderdi.

 • Bakan Canikli'nin Konvoyunda Kaza: 6 Yaralı

  Bakan Canikli'nin Konvoyunda Kaza: 6 Yaralı Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin Muğla ziyareti sırasında konvoyunda meydana gelen trafik kazasında, dördü AK Parti'li 6 kişi yaralandı.

[Hata Bildir]
25.10.2014 14:14:32. #1.11#