SON DAKİKA GELİBOLU HABERLERİ

Son Dakika Gelibolu Haberleri

13:07
Çanakkale'de Feribot Kuyruğu Çanakkale’de fırtına ve kar deniz ulaşımını olumsuz etkilerken, feribot iskelesinde uzun TIR kuyruğu oluştu.
Çanakkale'de Feribot Kuyruğu
12:45
Çanakkale'de Feribot Seferleri İptal Kuzey Ege’deki kuvvetli poyraz sebebiyle Çanakkale’de vapur seferleri iptal edildi.
Çanakkale'de Feribot Seferleri İptal
10:12
Çanakkale'de Fırtına Sebebiyle Feribot Seferleri İptal Edildi Çanakkale'de etkili olan fırtına sebebiyle adalara ve Gelibolu'ya yapılan feribot seferleri iptal edildi.
09:57
Çanakkale'de Kar Durdu, Fırtına Sürüyor Çanakkale'de iki gün aralıksız yağan kar, yeni yılın ilk gününde etkisini kaybetti.
Çanakkale'de Kar Durdu, Fırtına Sürüyor
09:23
Yurtta Kış Kuvvetli poyraz ve kar yağışı nedeniyle Çanakkale Kilitbahir, Lapseki Gelibolu ve Kabatepe Gökçeada deniz seferleri yapılamıyor.
18:48
Çanakkale'de Tipi Etkili Oldu" Haberine Ek Çanakkale'deki yoğun kar, tipi ve fırtına nedeniyle Lapseki- Gelibolu arasındaki feribot seferleri dün gece yarısından bu yana yapılamadı.
Çanakkale'de Tipi Etkili Oldu' Haberine Ek
18:27
Çanakkale'de Tipi Kara ve Deniz Ulaşımını Aksatıyor (3) Uzun ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU Çanakkale'deki yoğun kar, tipi ve fırtına nedeniyle Lapseki- Gelibolu arasındaki feribot seferleri dün gece yarısından bu yana yapılamadı.
Çanakkale'de Tipi Kara ve Deniz Ulaşımını Aksatıyor (3)
17:48
Feribot Seferleri Yapılamadığı İçin İlçede 1.5 Kilometrelik Araç Kuyruğu Oluştu Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde, tipinin hakim olduğu kentte beş katlı bir binanın çatı duvarı bitişiğindeki park halinde duran bir otomobilin üzerine düştü.
Feribot Seferleri Yapılamadığı İçin İlçede 1.5 Kilometrelik Araç Kuyruğu Oluştu
16:40
Binanın Çatı Duvarı Otomobilin Üzerine Düştü Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde, tipinin etkili olduğu kentte 5 katlı bir binanın çatı duvarı bitişiğindeki park halinde duran bir otomobilin üzerine düştü.
Binanın Çatı Duvarı Otomobilin Üzerine Düştü
16:29
100'üncü Yıl Törenleri İçin 1300 Kişilik Koruma Timi Çanakkale Savaşları'nın 100'üncü yıldönümü nedeniyle 18 Mart ve 24- 25 Nisan tarihlerinde Gelibolu Yarımadası'nda yapılacak törenlerde 1300 jandarmanın güvenliği sağlayacağı bildirildi.
100'üncü Yıl Törenleri İçin 1300 Kişilik Koruma Timi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 05:59:30. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GELİBOLU HABERLERİ
[Hata Bildir]