SON DAKİKA GELIR IDARESI BASKANLIGI 3208 HABERLERİ

Son Dakika Gelır Idaresı Baskanlıgı 3208 Haberleri

22:02
Çiçek: "Pkk'nın Terör Örgütü Olduğu Gözardı Edilemez, Ona Meşruiyet Kazandırılamaz" TBMM Başkanı Çiçek Paris'te- "Yaşadığımız coğrafyada tek terör örgütü DEAŞ değil, ondan daha evvel, bizim 40 bin vatandaşımızı katleden PKK terör örgütü var. Şimdi DEAŞ'e karşı savaşıyor görüntüsü altında PKK'nın terör örgütü olduğu gözardı edilemez, ona meşruiyet kazandırılamaz"- "Türkiye'nin Ermeni halkıyla bir sorunu yok. Esas mesele diasporanın dünyada Ermenistan'ın da politikalarınıipotek altına alan bir karalama kampanyası sürdürmesidir"- "(AİHM'deki Perinçek davasıyla ilgili) Bizim
Çiçek: 'Pkk'nın Terör Örgütü Olduğu Gözardı Edilemez, Ona Meşruiyet Kazandırılamaz'
22:02
İşçiler CHP İstanbul İl Binası'nı İşgal Etti Sarıyer belediyesi'nde çalışan taşeron işçiler, tazminatları verilmeden atıldıkları gerekçesiyle CHP İstanbul İl Başkanlığı binasını işgal etti.
İşçiler CHP İstanbul İl Binası'nı İşgal Etti
21:59
Sarıyer Belediyesi İşçileri CHP İstanbul İl Binasını İşgal Etti İşten çıkarıldıklarını iddia eden Sarıyer Belediyesi işçileri CHP İstanbul İl Başkanlığı binası işgal ettiler. İşçiler giriş kapısını zincirle kapattılar.
Sarıyer Belediyesi İşçileri CHP İstanbul İl Binasını İşgal Etti
21:52
Ditib Genel Başkanı Aşıkoğlu Camilere Yönelik Saldırıların Arttığına Dikkati Çekti Hakan AYTAŞ- KÖLN/DHA - Almanya'da, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği'nde (DİTİB) düzenlenen basın toplantısında DİTİB Genel Başkanı Prof. Dr. Nevzat Yaşar Aşıkoğlu gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
21:35
İşten Çıkarılan Belediye İşçileri CHP Binasında Eylem Yapıyor İşten atıldıklarını iddia eden Sarıyer Belediyesi işçileri, CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının giriş kapısını zincirle kapattı.
21:26
ABD'de Gıda Yardımı Alan Çocuk Sayısında Artış ABD Sayım Bürosu: ''Gıda pulu yardımından yararlanan çocukların sayısı ülkede durgunluğun yaşandığı 2007 yılından bu yana 2 kat arttı''
21:13
David Ginola FIFA İçin Başkan Adaylığından Çekildi FIFA Başkanlığı’na aday olan Fransız eski futbolcu beş federasyonun desteğini alamayınca çekildiğini açıkladı.
David Ginola FIFA İçin Başkan Adaylığından Çekildi
21:12
TBMM Başkanı Çiçek Paris'te "Yaşadığımız coğrafyada tek terör örgütü DEAŞ değil, ondan daha evvel, bizim 40 bin vatandaşımızı katleden PKK terör örgütü var. Şimdi DEAŞ'e karşı savaşıyor görüntüsü altında PKK'nın terör örgütü olduğu gözardı edilemez, ona meşruiyet kazandırılamaz" "Türkiye'nin Ermeni halkıyla bir sorunu yok. Esas mesele diasporanın dünyada Ermenistan'ın da politikalarını ipotek altına alan bir karalama kampanyası sürdürmesidir" "(AİHM'deki Perinçek davasıyla ilgili) Bizim AİHM'den beklentimiz, konuya
21:07
ANA Parti Bursa İl Başkanlığı Açılıyor Türkiye'de birçok ilde il başkanlığı kurulan Ana Parti'nin Bursa İl Başkanlığı açılacak. Açılışa bizzat katılacak olan Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal partililere seslenecek.
ANA Parti Bursa İl Başkanlığı Açılıyor
20:44
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: Bursaspor'un Satılık Futbolcusu Yok Bursaspor Kulübünün 2015 yılındaki ilk Divan Kurulu toplantısı, Özlüce Tesislerinde yapıldı.
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: Bursaspor'un Satılık Futbolcusu Yok
20:23
Snapdragon 810 İçin Son Nokta Qualcomm'dan gelen şok açıklama, bu amiral gemisi cepte Snapdragon 810 olmayacağnı doğruladı!
20:08
Kırım'da Milli Meclis Başkan Yardımcısına Gözaltı Kırım Genel Sorgu İdaresi, Kırım Tatar Milli Meclisi Başkan Yardımcısı Ahtem Çiygöz’ü gözaltına aldı.
19:29
AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Yapılacak İl Kongresi Sürecini Değerlendirdi AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, AK Parti teşkilatlarında seçim süreci olan 5.Olağan Kongresinin geçtiğimiz Kasım ayından itibaren başladığını ve 31 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak İl Başkanlığı Kongresi ile taçlandırılacağını belirtti.
AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Yapılacak İl Kongresi Sürecini Değerlendirdi
19:01
Karacabey'e Defne Kurutma Tesisi Kuruldu Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Kurşunlu köyünde Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle kurulan Defne Kurutma Tesisi Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun katıldığı törenle hizmete açıldı.
Karacabey'e Defne Kurutma Tesisi Kuruldu
18:54
Başkan Köktaş: "Benim Arzum Teşkilatların Talebini Yerine Getirmektir" AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, siyasetin bir hedef işi olduğunu söyledi.
Başkan Köktaş: 'Benim Arzum Teşkilatların Talebini Yerine Getirmektir'
18:53
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi" "Erdemli su temin sistemi rehabilitasyonu ve deniz deşarjı projesi"- Yaklaşık 13 milyon avro tutarındaki proje sayesinde, AB standartlarında su ve atık su yönetimi hizmetleri sağlanarak halk sağlığını tehdit eden unsurlar asgari düzeye indirilmiş olacak- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanı Parmaksız: "Projeyle Akdeniz'deki kirlilik yükünün düşürülmesi hedefleniyor" Mersin'de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği (AB) Yatırımları Dairesi Başkanlığı tarafından
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi'
18:45
AK Parti Bilecik İl Başkanlığı Kongresi AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan kurtulmuş, Avukat Kadir Bayrak başkanlığındaki listeyle kongreye gidileceğini söyledi.
18:33
Tapelerin Not Defteri Olarak Basılması Genel Kurul'a Taşındı CHP Grup Başkanvekili Gök, 17 Aralık soruşturmasına ilişkin bazı tapelerin not defteri olarak bastırılması dolayısıyla Meclis Başkanlığı'nı kutlarken, AK Parti Başkanvekili Aydın ise uygulamayı "skandal" olarak nitelendirerek ilgililer hakkında işlem yapılmasını istedi TBMM Başkanvekili Yakut: "Meclis.
18:15
Kurtulmuş: "Her Mecliste İnşallah Başörtülü Arkadaşlarımız da Olacak, Başı Açık Arkadaşlarımız da... Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
Kurtulmuş: 'Her Mecliste İnşallah Başörtülü Arkadaşlarımız da Olacak, Başı Açık Arkadaşlarımız da...
18:14
Dünyanın 5'te Biri Facebook'ta Facebook bugün, 2014 yılı dördüncü çeyreğine ait finansal sonuçlarını açıkladı.
Dünyanın 5'te Biri Facebook'ta
18:12
AK Parti Erbaa İlçe Kongresi AK Parti Erbaa İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde Av. Mikail Altıntaş başkan seçildi.
AK Parti Erbaa İlçe Kongresi
17:58
Uşak Dip Köşe Temizleniyor Uşak Belediye Başkanlığı bağlı Fen İşleri, Ulaşım ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler daha temiz ve güzel bir kent için çalışmalarını sürdürüyor.
Uşak Dip Köşe Temizleniyor
17:53
Karacabey'e Defne Kurutma Tesisi Karacabey’e bağlı Kurşunlu köyünde Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle kurulan Defne Kurutma Tesisi Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun katıldığı törenle hizmete açıldı.
17:49
Başkan Toçoğlu: "Önemli Olan Hizmetin Karşılık Bulmasıdır" Marmara Life Dergisi’ne özel açıklamalarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Yaptığımız tüm projelerin halkımızda bir karşılık görmesi gerekiyor.
Başkan Toçoğlu: 'Önemli Olan Hizmetin Karşılık Bulmasıdır'
17:49
İtfaiyeciler Sıkı Bir Eğitimden Geçiyor Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan itfaiye erleri sıkı bir eğitimden geçiyor.
İtfaiyeciler Sıkı Bir Eğitimden Geçiyor
17:47
Ali Kurt, MHP Uşak İl Başkanlığına Aday Oldu Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Uşak’ta yapacağı il genel kurulu için başkanlığa ilk aday Ali Kurt oldu.
Ali Kurt, MHP Uşak İl Başkanlığına Aday Oldu
17:41
Adıyaman Valiliğinden Amatör Spora Büyük Destek Adıyaman Valiliği İl Özel İdaresi, sporda geleceğin yeteneklerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasında kilit görevi olan amatör spor kulüplerine destek olmayı sürdürüyor.
Adıyaman Valiliğinden Amatör Spora Büyük Destek
17:40
Fransız Polisi 8 Yaşındaki Ahmet'i 2 Saat Sorguladı Dha DIŞ HABER - Fransız polisi 8 yaşındaki Ahmet'i 2 saat sorguladı Fransız BFM TV, Fransa'da polisin, kimliği belirtilmeyen, sadece ismi Ahmet olduğu açıklanan 8 yaşındaki bir çocuğu terörizmi övdüğü iddiası ile 2 saat sorguladığını duyurdu.
17:40
Su Zammı Yargıya Taşınıyor Zonguldak’ın Ereğli ilçesi CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Ereğli Belediyesi tarafından suya yapılan zammı yargıya taşıyacaklarını söyledi.
17:39
Bilecik'in Kan Merkezine İhtiyacı Var Türk Kızılay’ı Bilecik Şubesi tarafından her hafta perşembe günleri düzenlenen kan bağışı kampanyasında bu hafta bir ilk yaşanarak hayırsever bir vatandaşa ait boş dükkan seçildi.
Bilecik'in Kan Merkezine İhtiyacı Var
17:34
Zonguldak Kuşları Sergisine Yoğun İlgi Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Bülent Ecevit Üniversitesi ortaklığında yaban hayatın araştırılması amacıyla ortaya çıkartılan “Zonguldak Kuşları” sergisi ziyaretçileri büyülüyor.
Zonguldak Kuşları Sergisine Yoğun İlgi
17:32
Tbmm Başkanlığı İnceleme Başlattı TBMM logosuyla 17 Aralık tapeleri kullanılarak basılan 'bloknotlar' ile ilgili Meclis Başkanlığı inceleme başlattığını açıkladı.
17:31
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
17:17
TBMM Başkanlığı 'Bloknot' ile İlgili İnceleme Başlattı TBMM logosuyla 17 Aralık tapeleri kullanılarak basılan 'bloknotlar' ile ilgili Meclis Başkanlığı, inceleme başlattığını açıkladı.
TBMM Başkanlığı 'Bloknot' ile İlgili İnceleme Başlattı
17:11
Çevre Dostu Bloknot Meclis'i Karıştırdı TBMM Başkanlığı’nın “Çevre Dostu Meclis” projesi kapsamında hazırladığı ve müsvedde kağıtlardan oluşan çevre dostu bloknotların yapımında kullanılan atık kağıtların 4 eski bakan ile ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu raporuna giren muhalefet şerhinden oluşması Meclis’i karıştırdı.
Çevre Dostu Bloknot Meclis'i Karıştırdı
17:10
Mustafa Kaçire Adaylığını Açıkladı Şehzadeler Ziraat Odası Meclis Başkanı Mustafa Kaçire, 1 Şubat Pazar günü yapılacak olan ikinci genel kurul’da başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
Mustafa Kaçire Adaylığını Açıkladı
17:10
Osmanlı Türkçesi Protokolü İmzalandı Kilis Belediye Başkanlığı ile Hayrat Vakfı arasında Osmanlı Türkçesi eğitimi ile Kur’an-ı Kerim okuma, anlama ve yorumlama eğitimleri düzenlenmesine yönelik iş birliği protokolü imzalandı.
Osmanlı Türkçesi Protokolü İmzalandı
17:08
Hakkari'de Korkutan Duman Hakkari’de, 7 katlı bitişik iki binanın arasında çıkan dumanlar paniğe neden oldu.
Hakkari'de Korkutan Duman
17:04
2015 Yılı Ödeme Komisyonu Takvimi T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Birim Adı: Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü / İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı İrtibat : Dai.Bşk.Uzm.Ecz.S.Tolga DOĞRU E-posta : gssilaceczacilik@sgk.gov.tr Tlf:(312) 2078120 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 28.01.2015 DUYURU 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 63 üncü maddesi gereği oluşturulan Ödeme Komisyonunun çalışma usul ve esaslarını belirleyen “Ödeme
17:03
Kurşunlu'ya Yakıştı Vali Karaloğlu: " Kurşunlu, Orman Teşkilatı ile Köylünün uyum içerisinde olduğu ve birlikte hareket ederek Orman'dan ciddi bir gelir elde edilen Ülkemizde örnek köylerden birisidir" dedi.
Kurşunlu'ya Yakıştı
17:02
Aliağa Güzelhisar Barajı'nda Yağış Bereketi İzmir'in Aliağa ilçesinde, mülkiyeti Petkim Petrokimya Holding'e ait olan Güzelhisar Barajı'nın su seviyesinde, son günlerdeki yağmurlarla artış olduğu tespit edildi.
Aliağa Güzelhisar Barajı'nda Yağış Bereketi
17:01
Tbmm Başkanlığı İnceleme Başlattı TBMM logosuyla 17 Aralık tapeleri kullanılarak basılan 'bloknotlar' ile ilgili Meclis Başkanlığı inceleme başlattı.
17:01
Tbmm Başkanlığı İnceleme Başlattı TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili bazı tapelerin Meclis'te bloknot haline getirilmesi konusunda TBMM Başkanlığı'nın inceleme başlattığını duyurdu.
17:01
'Bloknot' İle İlgili Tbmm İnceleme Başlattı TBMM logosuyla 17 Aralık tapeleri kullanılarak basılan 'bloknotlar' ile ilgili Meclis Başkanlığı inceleme başlattığını açıkladı.
17:01
Tbmm Başkanlığı İnceleme Başlattı TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili bazı tapelerin Meclis'te bloknot haline getirilmesi konusunda TBMM Başkanlığı'nın inceleme başlattığını duyurdu.
17:01
Gönüllü Turizm Elçileri Kışın Da Sahada Bursa Büyükşehir Belediyesi, kentin ziyaretçilerinin Bursa'yı en doğru şekilde tanımaları noktasında çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
Gönüllü Turizm Elçileri Kışın Da Sahada
16:54
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı 2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı- Vali Yardımcısı Yalınalp: "Ulaştırma sektörü 455 milyon lira harcama ile toplam harcamanın yüzde 53 ile ilk sırada bulunmaktadır" Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) düzenlediği 2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı yapıldı.
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı
16:53
Büyükşehirden 3 Bin 258 Dekar Araziye Meyve Fidanı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçelerindeki çiftçilere yüzde 50 hibe yoluyla meyve fidanları törenle dağıtıldı.
Büyükşehirden 3 Bin 258 Dekar Araziye Meyve Fidanı
16:53
Sokak Hayvanlarına Mobil Müdahale Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yardıma ihtiyaç duyan sokak hayvanlarına mobil araç ile müdahale ediyor
16:47
Başkan Yavaş BASKİ Yetkilileri ile Toplantı Yaptı Balıkesir'in Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, BASKİ Sındırgı Şube Şefi Ergün Cengiz ve BASKİ personeli ile Belediye Otelinde bir toplantı gerçekleştirdi.
Başkan Yavaş BASKİ Yetkilileri ile Toplantı Yaptı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:24:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GELIR IDARESI BASKANLIGI 3208 HABERLERİ
[Hata Bildir]