SON DAKİKA GEMLİK HABERLERİ

Son Dakika Gemlik Haberleri

14:44
AK Parti Bursa 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Arınç: (1) "2001'den 15 ay sonra seçimlere giderken ağlamadık, şikayet etmedik, sızlanmadık, 'Bu yüzde 10 baraj da nereden çıktı, bunu benim için mi koydunuz' demedik" "Hamdolsun her seçimden başarıyla çıktık, alnımız açık başımız dik. Aralıksız iktidardayız" "Ne mutlu ki Allah bize başarılarımızı konuşmaya imkan verdi.
13:14
AK Parti Bursa İl Kongresi AK Parti Bursa İl Başkanlığı 5. Olağan İl Kongresi’ne tek listeyle giren mevcut Başkan Cemalettin Torun, gece gündüz çalışacaklarını, paralel yapının kökünü kazıyacaklarını söyledi.
AK Parti Bursa İl Kongresi
13:13
Bursa - Park Halinde Dolmuş Taksi Alev Aldı Park halinde dolmuş taksi alev aldı BURSA'da park halindeki dolmuşun elektrik aksamınsan kaynaklananarıza nedeniyle bir anda yanmaya başladı.
Bursa - Park Halinde Dolmuş Taksi Alev Aldı
16:33
Donmaktan Kurtarılan Hamile Kadın O Anları Anlattı Bursa’da kar sebebiyle mahsur kaldığı yörük çadırından1.5 yaşındaki oğlu ile birlikte donmak üzereyken kurtarılan hamile kadın, o anları anlattı.
Donmaktan Kurtarılan Hamile Kadın O Anları Anlattı
16:23
Donmaktan Kurtarılan Hamile Kadın O Anları Anlattı Bursa’da kar sebebiyle mahsur kaldığı yörük çadırından1.5 yaşındaki oğlu ile birlikte donmak üzereyken kurtarılan hamile kadın, o anları anlattı.
14:20
Bursa? da Hamile Kadın Karda Kabus Dolu 30 Saati Anlattı Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Haydariye Köyü'nde yörük çadırında kalan ve rahatsızlanınca AFAT ile UMKE ekipleri tarafından kar ve tipi nedeniyle yaklaşık 30 saat sonra güçlükle kurtarılıp, Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 3.5 aylık hamile olan bir çocuk annesi Ayten Yurt'un, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Bursa? da Hamile Kadın Karda Kabus Dolu 30 Saati Anlattı
14:19
30 Saatte Kurtarılan Hamile Ayten Yurt, Ekiplere Teşekkür Etti Bursa'nın Gemlik İlçesi'ne bağlı Haydariye Köyü'nde kar ve tipi altında kalan yörük çadırında rahatsızlanınca AFAD ve UMKE ekipleri tarafından 30 saat sonra güçlükle kurtarılan hamile Ayten Yurt, tedavi gördüğü Gemlik Devlet Hastanesi'nde yaşadığı kabus dolu saatleri anlattı.
30 Saatte Kurtarılan Hamile Ayten Yurt, Ekiplere Teşekkür Etti
14:17
Kar Nedeniyle Mahsur Kalan Hamile Kadının Kurtarılması Gemlik'te, düşük tehlikesi geçiren ve yaşadığı barakaya ulaşımın sağlandığı yolların kar ve tipiden kapanması nedeniyle 30 saatte ulaşılabilen hamile kadın, hastanede müşahede altında tutuluyor.
14:04
Bursa? da Hamile Kadın Karda Kabus Dolu 30 Saati Anlattı Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Haydariye Köyü'nde yörük çadırında kalan ve rahatsızlanınca AFAT ile UMKE ekipleri tarafından kar ve tipi nedeniyle yaklaşık 30 saat sonra güçlükle kurtarılıp, Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 3.5 aylık hamile olan bir çocuk annesi Ayten Yurt'un, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Bursa? da Hamile Kadın Karda Kabus Dolu 30 Saati Anlattı
12:11
Bursa'da 'Beyaz Esaret' Son Buluyor Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar kalınlığının yer yer 2 metreyi bulduğu İnegöl ilçesi Sultaniye Mahallesine giden yolu güçlükle açtı.
Bursa'da 'Beyaz Esaret' Son Buluyor
10:35
Bir Metre Karda Hayata Dönüş Operasyonu Bursa’nın Gemlik ilçesinde kar sebebiyle yolları kapanan köyde fenalaşan bir kişi, AFAD ve UMKE ekiplerinin başarılı operasyonuyla hayata döndürüldü.
Bir Metre Karda Hayata Dönüş Operasyonu
00:26
Bursa Kar'da Hamile Kadını Kurtarma Operasyonu Ek Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Haydariye Köyü'nde geçimini hayvancılık ile sağlayan ve yörük çadırında kalan 3.5 aylık hamile Hamile Ayten Yurt, rahatsızlanınca AFAD ve UMKE ekiplerinin yaklaşık 30 saat süren büyük uğraşı sonucu kurtarıldı.
Bursa Kar'da Hamile Kadını Kurtarma Operasyonu Ek
23:53
Eğitime Kar Engeli Kocaeli, Denizli, Kars, Van, Muş, Elazığ, Bursa, Yozgat, Diyarbakır ve Siirt'te kar yağışı, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
22:09
Bursa'da Eğitime Kar Engeli Bursa'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı.
Bursa'da Eğitime Kar Engeli
21:06
Hamile Kadına 30 Saatlik Çalışmanın Ardından Ulaşıldı Bursa'nın Gemlik ilçesinde eşiyle birlikte hayvancılık yaptığı öğrenilen bir hamile kadın ile bir buçuk yaşındaki oğlu donmak üzereyken kurtarıldı.
Hamile Kadına 30 Saatlik Çalışmanın Ardından Ulaşıldı
20:27
Bursa Kar'da Hamile Kadını Kurtarma Operasyonu Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Haydariye Köyü'nde geçimini hayvancılık ile sağlayan ve yörük çadırında kalan 3.5 aylık hamile Hamile Ayten Yurt, rahatsızlanınca AFAD ve UMKE ekiplerinin yaklaşık 30 saat süren büyük uğraşı sonucu kurtarıldı.
Bursa Kar'da Hamile Kadını Kurtarma Operasyonu
20:25
Hastalanan Hamile Kadın İçin Ekipler Seferber Oldu Bursa'da yörük çadırında kalan 3.5 aylık hamile Hamile Ayten Yurt, rahatsızlanınca AFAD ve UMKE ekiplerinin yaklaşık 30 saat süren büyük uğraşı sonucu kurtarıldı.
Hastalanan Hamile Kadın İçin Ekipler Seferber Oldu
18:25
Hamile Kadın İçin 30 Saatlik Savaş Bursa’da, dağda yörük çadırında yaşayan hamile kadın ve donmak üzere olan 1,5 yaşındaki oğlu, karla 30 saat süren mücadele sonunda hastaneye yetiştirildi.
Hamile Kadın İçin 30 Saatlik Savaş
18:24
- Dağda Çadırda Yaşayan Hamile Kadın İçin 30 Saatlik Karla Savaş Bursa’da, dağda yörük çadırında yaşayan hamile kadın ve donmak üzere olan 1,5 yaşındaki oğlu, karla 30 saat süren mücadele sonunda hastaneye yetiştirildi.
- Dağda Çadırda Yaşayan Hamile Kadın İçin 30 Saatlik Karla Savaş
00:05
Bursa'da Aşırı Kar Yağışı Nedeniyle Kriz Merkezi Kuruldu Bursa Valiliği, 3 gündür aralıksız yağan kar dolayısıyla kent merkezi ve ilçelerinde meydana gelen olayları takip etmek üzere kriz merkezi oluşturdu.
Bursa'da Aşırı Kar Yağışı Nedeniyle Kriz Merkezi Kuruldu
23:28
Bursa Valiliği, Kriz Merkezi Oluşturdu Bursa Valiliği, 3 gündür aralıksız yağan kar dolayısıyla kent merkezi ve ilçelerinde kardan dolayı meydana gelen olayları takip etmek üzere kriz merkezi oluşturdu.
Bursa Valiliği, Kriz Merkezi Oluşturdu
15:31
Gemlik'teki 'Şehitlik' Tartışmasına Genelkurmay Son Noktayı Koydu Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu şehit olan er 21 yaşındaki Şahin Taşkın'ın dün memleketi Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde düzenlenen tören sırasında şehitlikte yerine şehir mezarlığında toprağa verilmek istenmesi yüzünden yaşanan tartışmalara Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel yayınladığı mesajla son noktayı koydu.
Gemlik'teki 'Şehitlik' Tartışmasına Genelkurmay Son Noktayı Koydu
18:26
Kayseri'deki Trafik Kazası - Şehit Er Şahin Taşkın'ın Cenazesi Kayseri'deki trafik kazası- Kazada şehit olan er Şahin Taşkın'ın cenazesi, Gemlik ilçesinde defnedildi Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu şehit olan er Şahin Taşkın'ın (21) cenazesi, memleketi Bursa'nın Gemlik ilçesinde toprağa verildi.
Kayseri'deki Trafik Kazası - Şehit Er Şahin Taşkın'ın Cenazesi
17:44
Bursa Cenazede ?şehitlik? Gerginliği Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu şehit olan er Şahin Taşkın'ın cenazesi, memleketi Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
Bursa Cenazede ?şehitlik? Gerginliği
17:11
Cenazede 'Şehitlik' Gerginliği Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu şehit olan er Şahin Taşkın'ın cenazesi, memleketi Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
Cenazede 'Şehitlik' Gerginliği
16:46
Kayseri'deki Trafik Kazası Kazada şehit olan er Şahin Taşkın'ın cenazesi, Gemlik ilçesinde defnedildi.
10:25
2014 Yılı Bursa Zeytin Üreticisi İçin Kara Yıl Oldu Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, 16 Ocak itibariyle üreticilerin tüm borçlarının ödeneceğini müjdeledi.
2014 Yılı Bursa Zeytin Üreticisi İçin Kara Yıl Oldu
09:59
1 Askerin Şehit Olduğu Olayda Sürücü Belgesiz Ögrenciye 1609 TL Para Cezası Kesildi Kayseri'de trafik kazasında şehit düşen havacı er Şahin Taşkın'ın cenazesi, memleketi Bursa'nın Gemlik'te toprağa verilmek üzere askeri uçakla gönderildi.
1 Askerin Şehit Olduğu Olayda Sürücü Belgesiz Ögrenciye 1609 TL Para Cezası Kesildi
09:33
Kazada Şehit Olan Er Taşkın'ın Cenazesi Memleketine Gönderildi Kayseri’de dün akşam meydana gelen trafik kazasında kanala uçan ambulansın şoförü olan ve hayatını kaybeden şehit er Şahin Taşkın’ın cenazesi askeri uçakla memleketine gönderildi.
08:05
Eşe Tacizin Basiti Olur mu? Ayrı yaşadığı eşiyle zorla birlikte olmak istediği iddiasıyla yargıladığı sanığa, Yargıtay'ın 'basit cinsel saldırı'ya yönelik kararı nedeniyle ceza veremeyen hakim 'yaralama'dan suç duyurusunda bulundu.
Eşe Tacizin Basiti Olur mu?
01:38
Gemlik'e Şehit Ateşi Düştü Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu ambulans sürücüsü er Şahin Taşkın'ın şehit olduğu haberi baba ocağına ateş düşürdü.
Gemlik'e Şehit Ateşi Düştü
01:03
Kayseri'de Kaza Sonucu Şehit Olan Er Taşkın'ın, Baba Ocağında Yas Var - Kazada şehit olan er Şahin Taşkın'ın Gemlik ilçesindeki baba ocağında büyük üzüntü yaşanıyor Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu şehit olan ambulans sürücüsü er Şahin Taşkın'ın, Bursa'nın Gemlik ilçesindeki ailesinin evinde büyük üzüntü yaşanıyor.
Kayseri'de Kaza Sonucu Şehit Olan Er Taşkın'ın, Baba Ocağında Yas Var
00:49
Gemlik'e Şehit Ateşi Düştü Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu ambulans sürücüsü er Şahin Taşkın'ın şehit olduğu haberi ile Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde oturan baba ocağına ateş düştü.
Gemlik'e Şehit Ateşi Düştü
00:41
Kayseri'deki Trafik Kazası Kazada şehit olan er Şahin Taşkın'ın Gemlik ilçesindeki baba ocağında büyük üzüntü yaşanıyor.
Kayseri'deki Trafik Kazası
23:57
Şehit Ateşi Gemlik'e Düştü Kayseri'de askeri ambulansın otomobille çarpışıp kanala düşmesi sonucu ambulans sürücüsü er Şahin Taşkın'ın şehit olduğu haberi, evine ateş düşürdü.
15:59
Avda Kaza Kurşunu: 1 Ölü Gemlik’te meydana gelen olayda ava çıkan bir kişi, arkadaşının kurşunuyla vurularak hayatını kaybetti.
Avda Kaza Kurşunu: 1 Ölü
15:58
Domuz Avında Kaza Kurşunuyla Öldü Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde, 5 arkadaşıyla birlikte Karsak Mevkisi'nde domuz avına çıkan 41 yaşındaki Emin Koçer, arkadaşlarının birinin tüfeğinden çıkan kurşunla yaşamını yitirdi.
Domuz Avında Kaza Kurşunuyla Öldü
15:09
Bursa'da Kazara Av Tüfeğiyle Vurulan Kişi Öldü Gemlik ilçesinde domuz avına çıkan bir kişi, arkadaşlarının birinin tüfeğinden kazara çıkan kurşunla hayatını kaybetti.
11:54
Bursa Büyükşehir Çalışıyor, Bursa Kazanıyor Ulaşımdan çevreye, spordan tarihi mirasa kadar her alanda 20 yıllık yatırımdan fazlasını 5 yıla sığdıran Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılını da yeni yatırımlarla dolu dolu geçirdi.
Bursa Büyükşehir Çalışıyor, Bursa Kazanıyor
11:30
Ölü Yunus Balığı Karaya Vurdu Mudanya kıyılarında ölü bir yunus balığı sahile vurdu.
Ölü Yunus Balığı Karaya Vurdu
10:50
Ölü Yunus Balığı Karaya Vurdu Bursa'nın Mudanya ilçesi kıyılarında ölü bir yunus balığı sahile vurdu.
11:49
5 Köy Yeni Yıla Elektriksiz Girdi Bursa’nın İznik ilçesine bağlı 5 köy yeni yıla elektriksiz girdi.
5 Köy Yeni Yıla Elektriksiz Girdi
08:19
Kent Konseyleri Mudanya Sahil Projesini Halkın Önüne Getirdi Bursa Kent Konseyi (BKK) ve Mudanya Kent Konseyi tarafından düzenlenen 'Genel Konsey' toplantısında, Mudanya'da yapılması planlanan sahil projesi, vatandaşlar tarafından enine boyuna konuşuldu.
14:01
Milyonluk Terminale Naylon Kapıdan Girilip Çıkılıyor Bursa'nın Gemlik ilçesinde terminal çalışanları ve yolcular adeta soğuktan donuyor.
Milyonluk Terminale Naylon Kapıdan Girilip Çıkılıyor
13:07
Milyonluk Terminale Naylon Kapıdan Girilip Çıkılıyor Bursa’nın Gemlik ilçesinde terminal çalışanları ve yolcular adeta soğuktan donuyor.
Milyonluk Terminale Naylon Kapıdan Girilip Çıkılıyor
11:23
Kar ve Fırtına, Balık Fiyatlarını Uçurdu Yurt genelinde bir süredir etkili olan olumsuz hava koşulları yüzünden tekneler denize açılamayınca balık fiyatları önemli oranda yükseldi Gemlik Merkez Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı İbrahim Cezair: "3 4 gündür tekneler barınaklarda, kar ve fırtınadan denize açılamıyoruz"
00:35
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı
15:29
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İDO'ya rakip olarak Bursa’yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
14:12
BUDO 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri, 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
BUDO 2 Milyon Yolcuya Ulaştı
10:48
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) seferlerinden 10'u daha olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:31:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GEMLİK HABERLERİ
[Hata Bildir]