14:5000
SON DAKİKA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Gençlik ve Spor Bakanlığı Haberleri

   

  Tillo Bilim ve Kültür Günleri

  Tillo Bilim ve Kültür Günleri

  Siirt Valiliği tarafından organize edilen "Tillo Bilim ve Kültür Günleri" kapsamında düzenlenen etkinlikler sona erdi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  'Başbakanımız Davutoğlu'nun da Spora Olan İlgisi Üst Seviyededir'

  "Başbakanımız Davutoğlu'nun da Spora Olan İlgisi Üst Seviyededir"

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ne kadar meraklı olduğunu hepiniz biliyorsunuz." dedi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması - İ

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması - İ

  Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması- TSYD'nin düzenlediği yarışmanın ödülleri, törenle sahiplerine verildi- Toplam 12 dalda 37 ödülün verildiği yarışmada, AA muhabiri İlknur Çetinbaş'ın "Süngere senkronize atlayış" haberi, ikincilik ödülüne layık görüldü- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ne kadar meraklı olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun da spora olan ilgisi üst seviyededir. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Gökhan HEBEPÇİ - İSTANBUL / DHA Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) düzenlediği TSYD-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın ödülleri törenle verildi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması

  TSYD'nin düzenlediği yarışmanın ödülleri, törenle sahiplerine verildi Toplam 12 dalda 37 ödülün verildiği yarışmada, AA muhabiri İlknur Çetinbaş'ın "Süngere senkronize atlayış" haberi, ikincilik ödülüne layık görüldü Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ne kadar meraklı olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun da spora olan ilgisi üst seviyededir. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" Projesi

  Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki gençlerle buluşmak üzere Siirt'e gelen eski milli futbolcular, gençlerle maç yaptı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

 

  2014 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Engel Atlama Yarışmaları Tamamlandı

  2014 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Engel Atlama Yarışmaları, sona erdi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Binicilik: 2014 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Engel Atlama Yarışmaları

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, yarışmaları eşi Eda Kılıç, kızları Ece ve Ela ile izledi Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda birinciliği ''Quick De Stehermelle'' adlı atıyla Sencer Horasan kazandı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  33. Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası -

  33. Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası -

  Uluslararası Cimnastik Federasyonu Başkanı Slava Corn, İzmir'de bugün başlayacak olan 33. Dünya Ritmik Cimnastik Şampiyonası'nın en büyük katılımlı şampiyona olduğunu söyledi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  33. Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası

  Uluslararası Cimnastik Federasyonu Asbaşkanı Corn: "İzmir’deki dünya şampiyonası, aynı zamanda bu kadar büyük katılımla bir ilki oluşturmaktadır" Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Çelen: "Bu şampiyonanın Türkiye'de cimnastiğe çok büyük bir ivme katacağının farkındayız" (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Gündem / 21 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor!

  Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor!

  Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Asteras Tripolis ile oynadığı maç sonrası Atatürk Olimpiyat Stadı'nın zemini tartışma konusu oldu. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor

  Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor

  Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Asteras Tripolis ile oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı maçın ardından bozulan zemin bakıma alınacak. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Genç Dadaşlar" Tarih Bilinciyle Yetişiyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteğiyle yürütülen "Genç Dadaşlar, Şühedanın Ruhuyla Yoğruluyor" Projesi kapsamında, öğrenciler temsili olarak cepheye erzak taşıdı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Erzincan'dan Bin 30 Genç Gezilere Katıldı

  Erzincan'dan Bin 30 Genç Gezilere Katıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yıl içerisinde uygulanan projeler kapsamında Erzincan’dan 1030 Genç kamp ve gezilere katıldı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Uluslararası Uyuşturucu ve Halk Sağlığı Politikaları Sempozyumu

  Yeşilay'ın, uyuşturucuyla mücadele stratejilerinin üst düzey otoritelerce tartışılması ve probleme küresel ölçekte çözümler üretilmesi amacıyla düzenlediği sempozyum, 29 Eylül'de İstanbul'da başlayacak. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kayakla Atlama Kulelerinin Çöken Pistinde Teknik İnceleme Tamamlandı

  Kayakla Atlama Kulelerinin Çöken Pistinde Teknik İnceleme Tamamlandı

  Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu, Dünya Üniversiteler Kış Oyunları için yaptırılan Türkiye'nin ilk ve tek kayakla atlama kulelerine ait çöken pistlerle ilgili teknik incelemenin tamamlandığını söyledi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Çöken Pistin Bilirkişi İncelemesi Tamamlandı

  Çöken Pistin Bilirkişi İncelemesi Tamamlandı

  Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu, Türkiye'nin ilk ve tek kayakla atlama kulelerine ait çöken pistlerle ilgili teknik incelemenin bittiğini ifade ederek atlama kulelerinin tekrar Erzurum’a kazandırılacağını söyledi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Atlama kulelerindeki çökme -

  Atlama kulelerindeki çökme -

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından görevlendirilen bilirkişi Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu başkanlığındaki ekip, heyelan meydana gelen atlama kulelerinin pistindeki çalışmaları tamamladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Atlama Kulelerinin Çöken Pistinde Bilirkişi İncelemesi Tamamlandı

  Atlama Kulelerinin Çöken Pistinde Bilirkişi İncelemesi Tamamlandı

  Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu, Türkiye’nin ilk ve tek kayakla atlama kulelerine ait çöken pistlerle ilgili teknik incelemenin bittiğini ifade ederek atlama kulelerinin tekrar Erzurum’a kazandırılacağını söyledi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Atlama Kulelerindeki Çökme

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından görevlendirilen bilirkişi Prof. Dr. Mollamahmutoğlu başkanlığındaki ekip, Türkiye'nin ilk ve tek atlama kulelerinin pistinde meydana gelen heyelana ilişkin çalışmalarını tamamladı Mollamahmutoğlu: "Burada hepsinden topladığımız verileri, bu ayın sonunda teknik detay. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kayakla Atlama Kulelerinin Çöken Pistinde Teknik İnceleme Tamamlandı

  Kayakla Atlama Kulelerinin Çöken Pistinde Teknik İnceleme Tamamlandı

  Dünya Üniversiteler Kış Oyunları için yaptırılan Türkiye'nin ilk ve tek kayakla atlama kulelerine ait çöken pistlerle ilgili teknik incelemenin tamamlandı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Erzincan'dan 1030 Genç Gezilere Katıldı

  Erzincan'dan 1030 Genç Gezilere Katıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yıl içerisinde uygulanan projeler kapsamında Erzincan'dan 1030 Genç kamp ve gezilere katıldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tenis Federasyonu Başkanından Antrenör İsyanı

  Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Başkanı Osman Tural, "Devlet bana 6 bin lira maaş veriyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hasta tutukluların tahliyeleriyle ilgili herhangi bir çalışmalarının olmadığını belirterek, “Bu konuda da bir çalışmamız yok. Çalışmaya ihtiyaç da olduğu kanaatinde değilim. Tabii cezaevinde hayatını tek başına devam ettiremeyecek durumda olan tutuklu ve hükümlülerle ilgili hükümet olarak geçmişte bir yasal düzenleme yaptık” dedi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gönüllü Gençlerden Hastane Okulundaki Çocuklara Kitap ve Kırtasiye Yardımı

  Gönüllü Gençlerden Hastane Okulundaki Çocuklara Kitap ve Kırtasiye Yardımı

  Bursa'da, 2014 - 2015 eğitim öğretim yılında hastalıkları sebebiyle okula gidemeyen çocuklar, hastane bünyelerinde açılan okullarda eğitimlerini sürdürüyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  YGM'den 'Kalem Bizden Okumak Sizden' etkinliği

  YGM'den 'Kalem Bizden Okumak Sizden' etkinliği

  Şanlıurfa'da Yenişehir Gençlik Merkezi üyeleri topladıkları kırtasiye malzemelerini, Eyyübiye İlkoukulu öğrencilerine dağıttı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Sporculardan Çözüm Sürecine Destek

  Sporculardan Çözüm Sürecine Destek

  Eski Milli Futbolcu Hami Mandıralı "Molotof atan çocuklara top vermeye geldik" (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tenis Federasyonu Başkanı Osman Tural: 'Sihirli Ellere Sahip Çıkmaya Çalışıyoruz Ama Çalıştıracak...

  Tenis Federasyonu Başkanı Osman Tural: "Sihirli Ellere Sahip Çıkmaya Çalışıyoruz Ama Çalıştıracak...

  Ercan ATA, ANKARA-DHA Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Başkanı Osman Tural, "Devlet bana 6 bin lira maaş veriyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gencim Geleceğim Projesi ile Gençler Bağımlılık Konusunda Bilinçlendirilecek

  Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özönel, Yeşilay Cemiyeti Proje Koordinatörü Muhammed Yetkin ve beraberindeki heyet ile birlikte "Gencim Geleceğim Projesi" hakkında bilgiler vermek amacıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Futbolun Ustaları Batman'da

  Futbolun Ustaları Batman'da

  Batmanlı gençlerle sahaya çıkan futbolun ustaları bölge halkıyla çeşitli faaliyetlere katılarak, çözüm sürecine katkıda bulunuyor. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 14:50:49. #1.11#