16:2300
SON DAKİKA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Gençlik ve Spor Bakanlığı Haberleri

   

  Cengiz Göllü Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

  Türk voleybolunun duayenlerinden, eski milli oyuncu ve antrenör Cengiz Göllü için kendi adını taşıyan voleybol salonunda tören düzenlendi. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bu Yıl Guinness'e 9 Rekorla Girdik

  Bu Yıl Guinness'e 9 Rekorla Girdik

  Türkiye bu yıl, birbirinden ilginç 9 rekorla Guinness Dünya Rekorlar Kitabına girdi. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  La Liga kulübü Real Madrid'in UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğu Mayıs ayında, Galatasaray da Ziraat Türkiye Kupasını kaldırdı. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Şehir ve Medeniyet Buluşmaları' Konulu Konferans

  Şehir ve Medeniyet Buluşmaları" Konulu Konferans

  Adıyaman Gökkuşağı Derneği tarafından, “Şehir ve Medeniyet Buluşmaları” konulu söyleşi düzenlendi. (21 Aralık 2014 Pazar )

   

  Gençlere Milli ve Manevi Değerler Anlatıldı

  Gençlere Milli ve Manevi Değerler Anlatıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Kastamonu Yıldırım Gençlik ve Spor Kulübünün organize ettiği ‘Genç Eller, Ahşaba Tarih İşler’ projesi kapsamında Gazeteci-Yazar Ahmet Baysan, gençlere seminer verdi. (21 Aralık 2014 Pazar )

   

  Gap'tan Dakar'a Projesi

  "Spor, barış ve kardeşliktir" sloganıyla hazırlanan proje, Batman'da düzenlenen törenle başlatıldı Vali Çelik: "Arjantin'de yapılacak Dakar Rallisi'nin startını Batman'dan vermiş olduk" (21 Aralık 2014 Pazar )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sadece 2014 yılı içinde 154 spor tesisinin yapımı tamamlanmıştır. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti'li Aygün: "2014 yerel seçiminde can simidi olarak sarıldığınız Mustafa Sarıgül'ün 3,5 milyon dolar parayı Bank Ekspres'te Korkmaz Yiğit ile nasıl çaldığını orada burada konuşan arkadaşlar, bunu gelip buradan anlatsınlar. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Tayan: "Darbe o kadar basit değildir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Bitlis Milletvekili Zenderlioğlu: "AKP hükümetinin hazırladığı bütçe, halkı soyma, yoksullaştırma, işsiz bırakma, Türkiye'nin geleceğini karartma ve güzel yarınlara ipotek koyma bütçesidir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Rakamların hepsi hikayedir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  CHP Milletvekili Erdoğdu: Yandaş İş Adamlarının Yüzde 95 Vergisi Silindi

  CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, bütçe görüşmelerinde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e, “Yandaş iş adamlarının, milletin anasına küfreden Mehmet Cengiz'in ne kadar vergisini sildiniz tarhiyat uzlaşmasında? (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Genel Kurulda Çarşı Atkısı Açtı

  Genel Kurulda Çarşı Atkısı Açtı

  CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı'ya destek vermek için TBMM Genel Kurulunda 'Çarşı' atkısı açtı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Rize'de Öğrenciler İçin 'Kendin İçin Bir Saat' Adlı Program Düzenlendi

  Rize'de Öğrenciler İçin "Kendin İçin Bir Saat" Adlı Program Düzenlendi

  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi, Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan öğrencilere yönelik 'Kendin İçin Bir Saat' programı düzenledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde

  Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 02-04 Ocak 2014 tarihlerinde Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü için tanıtım afişleri astı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Toprak: Darbe Tankla Yapılır Siz Çarşı'nın Elindeki Kaşkolü Darbe Aracı Gördünüz

  CHP Milletvekili Erdoğan Toprak, Beşiktaş Çarşı grubunun duyarlılıkları yüksek, bu toplumun en sağduyulu gruplarından biri olduğunu söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHP Manisa Milletvekili Akçay: "AKP iktidarı ülkemizin kaynakları ülkenin refahı, huzuru ve kalkınması için değil, bir avuç iktidar sahibi ve yandaşın zenginleşmesi için kullanmıştır" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Ana muhalefet partisinin binalarında, polise arama yetkisi veren bir kararı yargı veriyorsa Türkiye'de kuvvetler ayrılığı kalmamış demektir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Meclis'te Çarşı'ya Atkılı Destek

  Meclis'te Çarşı'ya Atkılı Destek

  CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, TBMM Genel Kurul kürsüsünde gösterdiği siyah-beyazlı atkı ile Çarşı grubuna destek verdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Alsancak Stadı'nın Hali İçler Acısı

  Alsancak Stadı'nın Hali İçler Acısı

  Depremde yıkılma riski taşıdığı gerekçesiyle 4 ay önce kapatılan Alsancak Stadı'yla ilgili olarak bugüne dek tek bir somut adım atılmazken kaderine terkedilen emektar tesisin içler acısı hali, görenlerin yüreğini burkuyor. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 'Kariyer Günleri'Nin Konuğu Oldu

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 'Kariyer Günleri"Nin Konuğu Oldu

  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Malatya için aslında geç kalınmış bir karar” dedi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

 

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "Bugün iktidarın Çözüm Süreci adı altında yürüttüğü faaliyet iktidarın projesi değildir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Asrın Güreşçisi, Antrenör ve Hakemlerle Buluştu

  Asrın Güreşçisi, Antrenör ve Hakemlerle Buluştu

  Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Antrenör ve Hakem Eğitim Gelişim Semineri’nin açılış konuşmasını yapan federasyon başkanı Hamza Yerlikaya, 2016 Rio Olimpiyatları’na damga vurmak için daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Koray Aydın: Önümüzdeki Seçimde Verilecek Her Oy Öcalan'ın Affına Verilecek

  MHP Milletvekili Koray Aydın, İmralı’daki yapılan görüşmelerde hükümet ile İmralı arasında dağ kadrosu arasında varılan mutabakat metninin ana omurgasını özerkliğin oluşturduğunu söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Hamza Yerlikaya: 2016 Rio Olimpiyatları'na Damga Vurmak İstiyoruz

  Hamza Yerlikaya: 2016 Rio Olimpiyatları'na Damga Vurmak İstiyoruz

  Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Antrenör ve Hakem Eğitim & Gelişim Semineri’nin açılış konuşmasını yapan federasyon başkanı Hamza Yerlikaya, 2016 Rio Olimpiyatları’na damga vurmak için daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çakır: Türkiye'ye Her Alanda İyi Bir Örneğiz

  Çakır: Türkiye'ye Her Alanda İyi Bir Örneğiz

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi'nde 'Kariyer Günleri"nin konuğu oldu (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Gümüşhane'nin "İyilik Melekleri" İş Başında

  Gümüşhane'de bir araya gelen gençler, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce başlatılan "İyilik Ağacı" projesi kapsamında kentte ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan: "Gençlerin topluma karşı sorumluluk duygularının geliştirilerek iyilik yapmalarının. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu bütçeleri ile Gelir Bütçesi'nin görüşülmesine başlandı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Keçiören Belediyesi'nden Organ Bağışı Kampanyasına Destek

  Keçiören Belediyesi'nden Organ Bağışı Kampanyasına Destek

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Organ Nakli Vakfı’nın işbirliğiyle hayata geçirilen “Gençler Organ Bağışını Destekliyor” kampanyasına Keçiören Belediyesi de destek verdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tecrübeli İsimler Sakaryalı Gençlerle Buluşacak

  "Tecrübe Konuşuyor Projesi" kapsamında Sakarya'da yaşayan gençler, dünya şampiyonu Milli Karateci Enes Erkan ve şair İbrahim Sadri ile bir araya gelecek. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Sarıkamış Herekatı'nın 100. Yıl Anma Etkinliklerine Davet

  Sarıkamış Herekatı'nın 100. Yıl Anma Etkinliklerine Davet

  Kars Valisi Günay Özdemir, Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç ile birlikte Sarıkamış Şehitleri 100’üncü Yıl Anma Etkinliklerine, Ankara’da üst düzey devlet protokolünü davet etmeye devam ediyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Yeşil Sahada Bir Kaymakam

  Siirt'in Baykan ilçesinde gençleri spora yönlendirmeye çalışan Kaymakam Ufuk Akıl, sentetik futbol sahası yaptırdığı ilçenin amatör futbol takımıyla maçlara çıkıyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  TOFD 16.Kuruluş Yılı Kutlamalarında Duygu Dolu Anlar Yaşandı

  TOFD 16.Kuruluş Yılı Kutlamalarında Duygu Dolu Anlar Yaşandı

  WOW İstanbul Hotels&Convention Center ev sahipliğinde düzenlenen özel gecede, TOFD Sanat Atölyesi sahnelediği "Rüya ve Maskeler" davetlilere duygu dolu anlar yaşattı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Siirt'te "Öğrenmede Farklılık" Konferansı Düzenlenecek

  İlim Yayma Cemiyeti Siirt Şubesi tarafından hazırlanan ''Genç Umutlar Gençlik Merkezi' projesi kapsamında ''Öğrenmede Farklılık'' konulu konferans düzenleneceği bildirildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Başkan'dan Stat Hamlesi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, uzun süredir kent gündemini meşgul eden stat probleminin çözümünde yeni bir öneri getirdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ağırlık Kaldırarak Yaşama Bağlandı

  Ağırlık Kaldırarak Yaşama Bağlandı

  Ereğli'de, geçirdiği trafik kazası sonucu belden aşağısı felç olan Yener Er, paralimpik spor dalları arasında yer alan ağırlık kaldırma sporu sayesinde yaşama bağlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kocaoğlu'ndan Şengül'e: 'Şark Kurnazlığı Onun İşi'

  Kocaoğlu'ndan Şengül'e: 'Şark Kurnazlığı Onun İşi"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Stadı’nın Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nin karşısındaki araziye yapılabilmesi için getirdiği öneriyi “Şark kurnazlığı” olarak tanımlayan AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül’e, “Biz kentin önemli bir sorunu çözülsün diye, kafamızda hiçbir hesap olmadan, samimi bir formül ortaya koyduk. Aydın Bey’in uzmanlık alanı olan Şark kurnazlığına bizim aklımız ermez.” sözleriyle cevap verdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Engelini "Halterle Kaldırdı"

  Ereğli'de trafik kazası sonucu yürüme yetisini kaybeden Yener Er, hastanede tanıştığı engellinin yönlendirmesiyle başladığı halterde madalyalar kazanmayı hedefliyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ağırlık Kaldırarak Yaşama Bağlandı

  Ağırlık Kaldırarak Yaşama Bağlandı

  Ereğli'de, geçirdiği trafik kazası sonucu belden aşağısı felç olan Yener Er, paralimpik spor dalları arasında yer alan ağırlık kaldırma sporu sayesinde yaşama bağlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Trafik Kazası Felç Etti, Hayata Halterle Tutundu

  Trafik Kazası Felç Etti, Hayata Halterle Tutundu

  Zonguldak Ereğli'de, geçirdiği trafik kazası sonrası yürüme engelli olan 21 yaşındaki Yener Er, 3 aydır yapmaya başladığı halter sporu sayesinde yaşama yeniden tutundu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2014 Gençliğin Yılı Oldu

  2014 Gençliğin Yılı Oldu

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, yıl içerisinde gerçekleştirdiği projelerle gençliğin ortak sesi oldu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kadın Güreşçiler Rio'ya Edirne Tohm'da Hazırlanıyor

  Kadın güreşçiler Rio'ya Edirne TOHM'da hazırlanıyor- Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Projesi çerçevesinde Edirne'de antrenman yapan kadın güreşçiler, 2016'da gerçekleştirilecek olimpiyatlarda Türk bayrağını göndere çekmek istiyor- Bayanlar Güreş Milli Takımı Antrenörü Dilek Atakol: - "TOHM projesinin amacı 2016 Rio Olimpiyatları'nda ülkemize altın madalya kazandırmak"- Gençler Avrupa şampiyonu Buse Tosun: - "Tek amacımız Türk bayrağını dalgalandırmak" CİHAN DEMİRCİ - Kadın (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Gönüllü Elmalardan Barınaktaki Köpeklere Şefkat Eli

  Gönüllü Elmalardan Barınaktaki Köpeklere Şefkat Eli

  Amasya Üniversitesi’nde öğrenciler ve akademisyenler tarafından sosyal sorumluluk amaçlı geliştirilen Gönüllü Elmalar Projesi faaliyetlerine katılan öğrenciler belediyeye ait sokak hayvanları rehabilitasyon merkezindeki sokak köpeklerinin bakımı konusunda belediye yetkililerine destek olmak için harekete geçtiler. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kadın Güreşçiler Rio'ya Edirne TOHM'da Hazırlanıyor

  Kadın güreşçiler, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi Projesi çerçevesinde Rio Olimpiyatlarına Edirne'de hazırlanıyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hz. Mevlana'yı Anlama ve Anma Programı Düzenlendi

  Hz. Mevlana'yı Anlama ve Anma Programı Düzenlendi

  Erzincan’da Hz. Mevlana’yı anlama ve anma programı düzenlendi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Meydana Gelen Olay

  Bakanlık: "Çay ocağı çalışanlarından FB'nin tartışma sırasında bıçakla yaraladığı GÇ'ye ilk müdahale bakanlık doktor ve sağlık personeli tarafından yapılmış, hastaneye kaldırılan GÇ, tedavi altına alınmıştır" (16 Aralık 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.12.2014 16:23:25. #1.12#