SON DAKİKA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Gençlik ve Spor Bakanlığı Haberleri

14:14
Doğanşehir Bir Proje Daha Kazandı Doğanşehir’de yeni kurulan İlim Yayma Cemiyeti Doğanşehir Şubesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’na yazmış olduğu ‘Elimden Tutan Yok Mu? Projesi kabul edildi.
Doğanşehir Bir Proje Daha Kazandı
12:08
Şehitkamil Anadolu Yıldızlarına Ev Sahipliği Yaptı Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü 32 birincilik ve 33 ikincilikle gruptan lider olarak çıktı.
Şehitkamil Anadolu Yıldızlarına Ev Sahipliği Yaptı
10:25
Rize'de Okul Sporları Basketbol Grup Müsabakaları Yapıldı Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığının yürüttüğü Okul Sporları Gençler Kız ve Erkek Basketbol Grup müsabakaları Rize'de yapıldı.
03:12
Atama Kararları Başbakan Yardımcılığı ile çeşitli bakanlıklara ait atama kararları Resmi Gazete’de yer aldı.
Atama Kararları
02:58
Bakanlıklara Ait Atama Kararları Resmi Gazetede Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar, Gençlik ve Spor, Gümrük ve Ticaret ile Sağlık Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı.
Bakanlıklara Ait Atama Kararları Resmi Gazetede
23:33
Beşiktaş E-spor Takımı Kuruldu İstanbul / DHA Beşiktaş Kulübü, Elektronik Spor Takımı'nı (e-Spor) kurdu.
Beşiktaş E-spor Takımı Kuruldu
23:25
Beşiktaş, E-Spor Takımı Kurdu Beşiktaş Kulübü, elektronik spor takımı (e Spor) kurdu.
Beşiktaş, E-Spor Takımı Kurdu
16:03
Vanlı Badmintocular Grup Birincisi Oldu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Müsabakalarına katılan Vanlı sporcular, takım halinde grup birincisi oldu.
Vanlı Badmintocular Grup Birincisi Oldu
14:56
Minikler Satrançlarına Kavuştu İlköğretim birinci sınıflara 26 bin 555 adet satranç takımı dağıtılmaya başlandı. 3 yıldır devam eden proje kapsamında 91 bin 555 adet satranç takımı dağıtılacak
Minikler Satrançlarına Kavuştu
23:18
Türkiye Anadolu Yıldızları Badminton Şampiyonası Sona Erdi Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen Türkiye Anadolu Yıldızları Badminton Şampiyonasında çeyrek final müsabakaları Ordu'nun Fatsa ilçesinde sona erdi.
Türkiye Anadolu Yıldızları Badminton Şampiyonası Sona Erdi
16:00
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca, 2014'ün Eskişehir'de yatırımların yılı olduğunu söyleyerek "Ülkemizdeki kalkınma hamlesinden Eskişehirimiz de yararlandı." dedi.
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi
15:16
Minikler Satrançlarına Kavuşuyor İlköğretim birinci sınıflara, düzenlenecek törenle, 26 bin 555 adet satranç takımı dağıtılacak.
Minikler Satrançlarına Kavuşuyor
14:55
Yeni Yurtlar Öğrenci Alımına Başladı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in girişimleri ile başlatılan üniversiteli öğrencilere yönelik yurt yapımlarının büyük kısmı tamamlandı.
Yeni Yurtlar Öğrenci Alımına Başladı
12:25
Arda Turan: Kadroda 14 Yabancı Oyuncunun Olmasını Fazla Buluyorum Atletico Madrid'in Türk yıldızı Arda Turan, yeni yabancı kuralındaki sayısının fazla bulduğunu söyledi.
Arda Turan: Kadroda 14 Yabancı Oyuncunun Olmasını Fazla Buluyorum
12:12
Coca Cola Avrupa'nın İlk Olimpiyatına Sponsor Oldu İlki Bakü'de gerçekleşecek olan Avrupa Oyunları'nın ana sponsor Coca-Cola oldu.
Coca Cola Avrupa'nın İlk Olimpiyatına Sponsor Oldu
10:48
Bayanlar Boks Şampiyonası Sona Erdi Türkiye Boks Federasyonu tarafından Urfa'da düzenlenen Bayanlar Boks Şampiyonası yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.
Bayanlar Boks Şampiyonası Sona Erdi
09:06
Genç Türkiye Zirvesi Başvurularınızı Bekliyor "Girişimci Genç, Güçlü Türkiye" sloganıyla bu sene üçüncüsü düzenlenecek GENÇ TÜRKİYE ZİRVESİ başvurularını almaya devam ediyor!
Genç Türkiye Zirvesi Başvurularınızı Bekliyor
13:30
Türkiye Basketbol Ligi'nin Resmi Sponsoru Belli Oldu Türkiye Basketbol Ligi'nin (TBL) resmi sponsoru Sony Xperia oldu.
Türkiye Basketbol Ligi'nin Resmi Sponsoru Belli Oldu
12:54
Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi Resmi Sponsoru Oldu Sony Xperia'dan Basketbola Mükemmel Destek Basketbolun Türkiye'deki mükemmel çağına katkı sağlayarak daha geniş kitlelere ulaşmasını hedefleyen Sony Xperia, sezon boyunca sporseverleri mükemmel hareketi takip etmeye davet ediyor.
Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi Resmi Sponsoru Oldu
12:23
Spor Bakanı Kılıç: Engelli Vatandaşlarımızın Sıkıntılarını Çözmeye Çalışıyoruz Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2014 yılında Engelliler Spor Federasyonları ile koordineli olarak hayata geçirdiği projelerin bir bir meyvelerini verdiği belirtilirken, engelli sporcuların da 2014’e damga vurduğu açıklandı.
Spor Bakanı Kılıç: Engelli Vatandaşlarımızın Sıkıntılarını Çözmeye Çalışıyoruz
12:14
Engelli Sporcular 2014'e Damga Vurdu Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2014 yılında engellilere yönelik faaliyetleriyle desteğini her boyutuyla artırarak devam ettirdi.
11:16
Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi Resmi Sponsoru Oldu Sony Xperia'dan Basketbola Mükemmel Destek Mükemmeli isteyenlerin markası Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi (TBL) resmi sponsoru oldu.
Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi Resmi Sponsoru Oldu
11:12
Engelli Sporculara Destek Başarıyı Artırdı Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2014 yılında engelliler spor federasyonlarına 15 milyon 703 bin lira destek sağladı Bakan Kılıç: "Engelli vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıların çözüme ulaştırılması için önemli çalışmalara imza attık"
00:44
Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi (Tbl) Resmi Sponsoru Oldu Sony Xperia, sezon boyunca sporseverleri mükemmel hareketi takip etmeye davet ediyor.
Sony Xperia, Türkiye Basketbol Ligi (Tbl) Resmi Sponsoru Oldu
23:55
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı Bakan Kılıç'tan karşılıklı destek çağrısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Herkesin karşılıklı olarak birbirine destek olduğu, hatalar olduğu zaman açık açık müzakere ettiği, konuştuğu, değerlendirdiği ve o hataların bir daha olmaması için çaba gösterdiği ortamda biz hem futbolumuza, hem hakem camiamıza, hem de futbolcularımıza hizmet etmiş oluruz dedi.
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı
22:51
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Herkesin karşılıklı olarak birbirine destek olduğu, hatalar olduğu zaman açık açık müzakere ettiği, konuştuğu, değerlendirdiği ve o hataların bir daha olmaması için çaba gösterdiği ortamda biz hem futbolumuza hem hakem camiamıza hem de futbolcularımıza hizmet etmiş oluruz" dedi.
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı
22:48
2015 Yılı FIFA Hakemlerine Kokartları Törenle Takıldı 2015 yılında FIFA kokartı taşıyacak 30 Türk hakemine kokartları törenle takıldı.
2015 Yılı FIFA Hakemlerine Kokartları Törenle Takıldı
22:13
Kılıç: "Hakemler Hatasıyla, Doğrusuyla Bizimdir" MHK Kış Semineri- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sorumluluğu beraber taşımalıyız. Hakemler hatasıyla, doğrusuyla bizimdir.
Kılıç: 'Hakemler Hatasıyla, Doğrusuyla Bizimdir'
22:04
Mhk Kış Semineri Gerçekleştirildi Belek'te düzenlenen MHK Kış Semineri'nde yapılan konuşmaların ardından hak kazanan 30 hakeme kokartları takıldı.
21:39
FIFA Kokartları, Hakemlere Verildi 2015 yılında FIFA kokartı taşıyacak 30 Türk hakeme kokartları törenle takıldı.
FIFA Kokartları, Hakemlere Verildi
21:25
Mhk Kış Semineri Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sorumluluğu beraber taşımalıyız. Hakemler hatasıyla, doğrusuyla bizimdir.
18:59
Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası Sona Erdi Türkiye Boks Federasyonu ve Şanlıurfa Valiliği tarafından Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası bugün yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.
Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası Sona Erdi
17:35
Orduspora Stat ve Sponsor Müjdesi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Orduspor Stadyumu için 100 milyonluk bütçenin resmi gazetede yayımlandığını söyledi.
Orduspora Stat ve Sponsor Müjdesi
17:28
Orduspor'a Sponsor Kaynağı ve Stadyum Müjdesi Maddi anlamda zor günler geçiren ve oyuncularını birer birer kaybeden Orduspor'a Spor Toto ve Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan müjdeler geldi.
Orduspor'a Sponsor Kaynağı ve Stadyum Müjdesi
12:53
Spor Turizminin Nabzı Antalya'da Atıyor Antalya, liglere verilen arada Brezilya'dan Çin'e 80 farklı ülkeden ve Türkiye Süper Ligi ile PTT 1. Ligden yüzlerce futbol takımının devre arası kamp merkezi oldu.
Spor Turizminin Nabzı Antalya'da Atıyor
12:32
Bedence Sağlam, Fikirce Uyanık ve Ahlakça Dürüst Öncü Bir Nesil" Projesi Tanıtıldı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Bedence Sağlam, Fikirce Uyanık ve Ahlakça Dürüst Öncü Bir Nesil" projesi tanıtıldı.
12:12
Spor Turizminin Nabzı Antalya'da Atıyor Antalya, liglere verilen arada Brezilya'dan Çin'e 80 farklı ülkeden ve Türkiye Süper Ligi ile PTT 1. Ligden yüzlerce futbol takımının devre arası kamp merkezi oldu.
Spor Turizminin Nabzı Antalya'da Atıyor
11:28
Anadolu Yıldızları Badminton Grup Şampiyonası Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızları Badminton Grup Şampiyonası Siverek ilçesinde başladı.
23:10
Uşak'ta Kent Park'ta İlk Yıkım Gerçekleşti Uşak Belediyesi’nin mega projelerinden birisi olan ve 100 bin metrekarede kentin değişiminde lokomotif olacak, Kent Park Projesi’nde ilk adımı atıldı.
Uşak'ta Kent Park'ta İlk Yıkım Gerçekleşti
18:37
Genç Şampiyonlara Ödülleri Verildi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ’Okullararası Türkiye Şampiyonaları’nda birinci olan sporcular Bursa Valiliği tarafından ödüllendirildi.
Genç Şampiyonlara Ödülleri Verildi
17:31
Görme Engelli Vatandaşların Kayak Keyfi Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ’Gözümüz Zirvede’ projesi kapsamında Kayseri’de kayak eğitimi alan 10 görme engelli vatandaş, kayak yapmanın keyfini yaşadı.
Görme Engelli Vatandaşların Kayak Keyfi
13:36
Türkiye'yi , Tenisin Şampiyonları Temsil Edecek Geçtiğimiz ay İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün düzenlediği turnuvada İstanbul Şampiyonu olan Bahçeşehir Okyanus Koleji Lise Bayan Tenis Takımı bir başarıya daha imza atarak Türkiye şampiyonu oldu.
Türkiye'yi , Tenisin Şampiyonları Temsil Edecek
13:08
Samsun İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na Hazırlanıyor Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2017 yılında Samsun'da 23'ncüsü düzenlenecek 'İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları' (Deaf Olympics) için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.
Samsun İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na Hazırlanıyor
11:25
11 Nisan'da Yetki Verildi Ama!.. Urfa'nın gündeminden bir türlü düşmeyen 11 Nisan Stadı Projesi dün ani bir şekilde tekrar meclis gündemine getirildi.
11 Nisan'da Yetki Verildi Ama!..
21:43
Bakan Kılıç'ın Kabulleri Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı görevine yeni atanan Yekta Saraç’ı kabul etti.
20:31
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Başkan Yarsuvat: "Cuma sabahı Sırbistan'a gideceğiz.
18:57
Bakan Çağatay Kılıç'ın Kabulleri Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı görevine yeni atanan Yekta Saraç’ı kabul etti.
Bakan Çağatay Kılıç'ın Kabulleri
18:29
Dopinge 2-5 Yıl Arası Hapis Cezası Geliyor TBMM Doping Komisyonu Başkanı, dopinge hapis cezası getirileceğini duyurdu, "Temin eden, kullanan ve ticaretini yapan kişiye 2-5 yıl arası hapis cezası verilecek." dedi.
Dopinge 2-5 Yıl Arası Hapis Cezası Geliyor
17:46
Duayenler, Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Tecrübe Konuşuyor” projesi Gaziantep’te spor ve sanat dallarının önemli isimlerini gençlerle buluşturdu.
Duayenler, Gençlerle Buluştu
17:13
Tecrübe Konuşuyor" Projesi Proje kapsamında, sanatçı Esat Kabaklı ve milli güreşçi Nazmi Avluca, Gaziantep'teki gençlerle buluştu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:28. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI HABERLERİ
[Hata Bildir]