03:0000
SON DAKİKA GENEL KURMAY HABERLERİ

Son Dakika Genel Kurmay Haberleri

  Obama: Işid'e Karşı Koalisyona 40 Ülke Destek Verdi

  Obama: Işid'e Karşı Koalisyona 40 Ülke Destek Verdi

  Abd Başkanı Barack Obama, Irak ve Suriye'de kritik bölgeleri eline geçiren ve İslam Devleti ilan eden Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü ile mücadelede, Irak'a Amerikan kara birliği yollamayacağı konusunda kararlı olduğunu açıkladı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bae-Mısır İlişkileri

  BAE Veliaht Prensi Şeyh Muhammed: "BAE, Mısır kalkınana ve sorunlarla mücadele ederek yeniden ayağa kalkana kadar ülkeye desteğini sürdürecek" (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Barack Obama: Irak'a Bir Kara Harekatı Daha Olmayacak

  ABD Başkanı Barack Obama, IŞİD'le savaşmak üzere Irak'a asker gönderilmeyeceğini yeniden vurgulayarak, "Irak'ta bir kara harekatı daha olmayacak." dedi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Sınır Olayları

  Suriye sınırından Türkiye tarafına uçaksavar mermisi ile havan mermisi düştüğü, can ve mal kaybı olmadığı bildirildi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Obama: IŞİD'le Mücadeleye 40'tan Fazla Ülke Destek Verecek

  ABD Başkanı Barack Obama, radikal Selefi örgüt IŞİD ile mücadele edecek koalisyona 40'tan fazla ülkenin destek vereceğini söyledi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Suriye Tarafından Askerlere Ateş Açıldı

  Genelkurmay Başkanlığı, Suriye tarafından meydana gelen çatışmalar sırasında Türkiye tarafına düşen uçaksavar mermisi ve havan mermisi atıldığı belirlenen hedefleri misli ile karşılık verildiğini açıkladı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Irak Başbakanı: Yabancı Güçlerin IŞİD İçin Kara Harekatına Karşıyız

  Irak Başbakanı: Yabancı Güçlerin IŞİD İçin Kara Harekatına Karşıyız

  Irak Başbakanı El İbadi, "IŞİD ile mücadelemizde yabancı güçlerin kara birliklerine ne gereksinim var, ne de böyle bir talebimiz oldu" dedi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  Genelkurmay Başkanlığı: ''Sayıları 15 20 kişi arasında değişen gruplar tarafından, Şırnak/Cizre ilçesi Nur Mahallesi'nde Kürtçe eğitim için açılan sözde okulun mühürlenmesini protesto etmek maksadıyla 5 okula molotofkokteyli ile saldırıda bulunuldu'' ''Saldırı sonucu, okullarda yangın çıktı, 2 okulda. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Çankaya Köşkü'ndeki Güvenlik Zirvesi Sona Erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen güvenlik zirvesi toplantısı sona erdi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Çankaya Köşkü'ndeki Güvenlik Toplantısı Sona Erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki güvenlik toplantısı sona erdi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay'ın Açıklamaları

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, “Ben şu anda IŞİD konusunu çözüm sürecini olumsuz etkileyecek ileri bir faktör olarak görmüyorum. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Çankaya Köşkü'nün Süvarileri

  Çankaya Köşkü'nün Süvarileri

  Genelkurmay Başkanlığınca, Kara Kuvvetleri Atlı Spor Eğitim Merkez Komutanlığına basın gezisi düzenlendi Türkiye'de atçılığın yaygınlaştırılması, süvari kültür ve tarihinin yaşatılması amacıyla görev yapan birlik, binicilik yarışmalarına katılıyor, törenlerde görev alıyor, Çankaya Köşkü'ndeki Cumhurbaşkanlığı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Köşk'teki IŞİD Zirvesi Sona Erdi

  Köşk'teki IŞİD Zirvesi Sona Erdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında yapılan IŞİD zirvesi 3 saat sürdü. Bölgedeki gelişmeler ele alındı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 03:00:54. #1.11#