16:1200
SON DAKİKA GENEL KURMAY HABERLERİ

Son Dakika Genel Kurmay Haberleri

  Genelkurmay Başkanlığı Açıklaması

  Genelkurmay Başkanlığı Açıklaması

  "Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait 4 adet RF 4E keşif uçağı ile Irak'ın kuzeyinde, bölücü terör örgütü hedeflerine yönelik hava keşif harekatı icra edildi" (28 Ekim 2014 Salı )

   

  28 Şubat Davası

  Dönemin İstihbarat Daire Başkanı Orakoğlu, "müşteki" sıfatıyla beyanda bulundu: "Türkiye'de bütün darbeler muhakkak çok ciddi etkiler yaratmıştır. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Genelkurmay: Irak Kuzeyi'nde Terör Örgütü Hedeflerine Hava Keşif Harekatı Yapıldı

  Genelkurmay Başkanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait 4 adet RF-4E keşif uçağı ile Irak Kuzeyi'nde, bölücü terör örgütü hedeflerine yönelik hava keşif harekâtı icra edildiğini duyurdu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Genelkurmay: Türk Bayrağı İndirilerek Üç Yerinden Yakıldı

  Genelkurmay Başkanlığı, kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından 26 Ekim günü Mersin Akdeniz ilçesinde Akadeniz Anaokulu'nda bayrak direğindeki Türk Bayrağı'nın ipi kesilerek alındığını, Yeşilçimen İlköğretim Okulu'nda ise bayrak direğinde bulunan Türk Bayrağı indirilerek, üç yerinden yakıldığını duyurdu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Patlayıcı Yüklü Kamyonun Kaçırılması - Güvenlik Önlemleri

  Genelkurmay Başkanlığından, teröristlerce Şırnak'ta özel bir kömür ocağına ait patlayıcı yüklü kamyonun kaçırıldığı bildirildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Necdet Özel: Tsk, Bölgesindeki Barış ve Huzurun Teminatı Olmaya Devam Edecektir

  Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel, bugün, çevremizdeki coğrafyayı ve yaşanılan olaylar dikkatle irdelediğinde, Büyük Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün o gün ortaya koyduğu bu iradenin anlam ve değerinin daha net olarak anlaşıldığını söyledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 16:12:06. #1.13#