SON DAKİKA GEREDE HABERLERİ

Son Dakika Gerede Haberleri

12:11
Elektrikte Kayıp ve Kaçak, Arz Fazlasının Önlenmesiyle Azaltılacak SEDAŞ, DÜ iş birliğiyle yürüttüğü Ar Ge projesi kapsamında saatlik ölçümlerle tüketim tahmininde bulunup, enerji arzı fazlasını önleyerek kayıp ve kaçağı azaltmayı planlıyor DÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Öztürk: "Kentte elektrik dağıtımı yapan firma, kayıp kaçakları doğru tahmin edemediği için bu zarar meydana geliyor.
Elektrikte Kayıp ve Kaçak, Arz Fazlasının Önlenmesiyle Azaltılacak
12:11
Yüksek Elektrik Faturalarına Son Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Öztürk, elektrik faturalardaki kayıp kaçak oranının düşmesine bağlı olarak tüketicinin daha az elektrik faturası ödeyeceğini müjdeledi.
Yüksek Elektrik Faturalarına Son
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
21:48
Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Bolu’nun Gerede ilçesinde otomobilin iş makinesine çarpması sonucu 2 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı
21:41
Bolu'da Otomobilin İş Makinesine Çarpması Kazada hayatını kaybeden iki kişinin kimliği belirlendi.
21:35
Bolu'da Otomobil İş Makinesine Çarptı Bolu'da otomobilin iş makinesine çarptığı trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Bolu'da Otomobil İş Makinesine Çarptı
21:09
Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Bolu’nun Gerede ilçesinde otomobilin iş makinesine çarpması sonucu 2 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı
20:49
Otomobil Kepçeye Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Bolu'nun Gerede ilçesi'nde, önünde seyreden kepçeye hızla çarpan otomobilde bulunan 2 kişi yaşamını yitirirken, 2 kişi de ağır yaralandı.
Otomobil Kepçeye Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı
20:19
Bolu'da Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Bolu'da otomobilin iş makinesine çarptığı trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
20:13
Otomobil Kepçeye Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Bolu'nun Gerede ilçesi'nde önünde seyreden kepçeye hızla çarpan otomobilde bulunan 2 kişi yaşamını yitirirken, 2 kişi de ağır yaralandı.
Otomobil Kepçeye Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı
10:26
Ağrı'lı Kayakçı Zozan Balkan Kupası Şampiyonu Oldu Uluslararası Kayak Federasyonu'nun (FIS) programında yer alan Kayaklı Koşu Balkan Kupası müsabakaları Gerede Arkut Dağı'nda yapıldı.
16:36
Tabancayla Oynarken Kendisini Vurdu Oynadığı tabancanın ateş alması sonucu ağır yaralandığı ileri sürülen çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
14:25
Kendisini Silahla Vuran Çocuk Yaşam Mücadelesini Kaybetti Bolu’nun Gerede ilçesinde, babasının ruhsatsız tabancasıyla oynarken kendini vuran 12 yaşındaki Cihan G., tedavi gördüğü hastanede 16 gündür süren yaşam mücadelesini kaybetti.
Kendisini Silahla Vuran Çocuk Yaşam Mücadelesini Kaybetti
14:51
Bakan Eroğlu: "İstanbul'daki Doluluk Oranı Yüzde 85'e Yaklaştı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Doluluk oranı, şu anda İstanbul’daki doluluk oranı yüzde 85’e yaklaştı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:48
Bolu'da 134 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Bolu’da yoğun kar yağışı sonrasında kapalı olan 134 köy yolunu ulaşım açmak için çalışmalar devam ediyor.
11:52
Bolu'da 134 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Bolu'da etkili kar yağışı nedeniyle 134 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bolu'da 134 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
17:10
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması "Kentsel dönüşüm çok zor bir şey. Bir belediye başkanının buna teşebbüs edebilmesi, bunun hazırlığını yapması, altyapısını hazırlaması, vatandaşla uzlaşarak ve vatandaşın gönlünü alarak yapması kolay değil"
10:08
Bolu'da 121 Köy Yolu Kapalı Bolu'da kar yağışı nedeniyle 121 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bolu'da 121 Köy Yolu Kapalı
23:23
Abant Gölü Buz Tuttu Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkında bulunan gölün yüzeyi buz tuttu.
Abant Gölü Buz Tuttu
11:59
Abant Gölünde Buz Sessizliği Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkında bulunan gölün yüzeyi buz tuttu.
Abant Gölünde Buz Sessizliği
13:58
Abana-Kastamonu Kara Yolu Ulaşıma Kapandı Abana-Kastamonu kara yolu, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
12:05
Yurtta Kış Bolu'da yoğun kar yağışı nedeniyle 318 köy yolu ulaşıma kapandı.
14:58
Bolu'da 155 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bolu kent merkezinde dün gece saatlerinde yağan kar nedeniyle 155 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bolu'da 155 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
13:57
Bolu Dağı'nda Kar Yağışı Bolu'da dün geceden itibaren aralıklarla etkili olan kar yağışı sonucu 155 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bolu Dağı'nda Kar Yağışı
10:54
Bolu Dağı'nda Kar Yağışı D 100 karayolu ve TEM otoyolunun Bolu Dağı geçişinde kar yağışı etkili oluyor.
Bolu Dağı'nda Kar Yağışı
18:18
Kazara Kendisini Vuran 12 Yaşındaki Çocuk Yaralandı Bolu'nun Gerede ilçesinde 12 yaşındaki çocuk, oynadığı tabancanın ateş alması sonucu ağır yaralandı.
17:31
12 Yaşındaki Çocuk Tabancayla Kendini Vurdu Bolu’nun Gerede ilçesinde babasının ruhsatsız tabancasıyla oynarken kazayla kendini vuran 12 yaşındaki çocuk ağır yaralandı.
12 Yaşındaki Çocuk Tabancayla Kendini Vurdu
17:20
12 Yaşındaki Çocuk Tabancayla Kendini Vurdu Bolu’nun Gerede ilçesinde babasının ruhsatsız tabancasıyla oynarken kazayla kendini vuran 12 yaşındaki çocuk ağır yaralandı.
16:13
12 Yaşındaki Çocuk Silahla Oynarken Kendini Vurdu Bolu'da 12 yaşındaki C.G. babasının tabancasıyla oynarken kendisini başından vurdu. C.G'nin hayati tehlikesi bulunuyor.
12 Yaşındaki Çocuk Silahla Oynarken Kendini Vurdu
09:26
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:07
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Açıklaması "Türkiye genelinde trafiğe kapalı devlet yolu bulunmamaktadır"
16:49
Bakanlık Kardan Kapalı Devlet Yolu Bulunmadığını Açıkladı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, yoğun kar yağışı ve tipi sebebiyle Türkiye genelinde trafiğe kapalı devlet yolu bulunmadığını, kar ve buzla mücadele çalışmalarının Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı 389 merkezden yaklaşık 6 bin 900 adet makine ve 7 bin 800 kişilik ekiple kesinsiziz devam ettiğini açıkladı.
11:11
Karabük Kemikli Rampaları'nda Ulaşıma Kar Engeli Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde, D-100 Karayolu'nun Kemikli Rampaları Geçişi'nde kar ve buzlanma nedeniyle bir çok araç kaydı.
Karabük Kemikli Rampaları'nda Ulaşıma Kar Engeli
11:05
Karabük Kemikli Rampaları'nda Ulaşıma Kar Engeli Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde, D-100 Karayolu'nun Kemikli Rampaları Geçişi'nde kar ve buzlanma nedeniyle bir çok araç kaydı.
Karabük Kemikli Rampaları'nda Ulaşıma Kar Engeli
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
06:58
Kar ve Buzlanma Ulaşımı Etkiledi Karabük-Gerede Karayolu Kemikli Rampaları Mevkiinde kar ve buzlanma nedeniyle ulaşım zaman zaman dururken, yolda kalan tırların imdadına ise traktörler yetişti.
Kar ve Buzlanma Ulaşımı Etkiledi
15:47
Odun Keserken Motordan Zehirlendi Bolu'nun Gerede İlçesi'nde 62 yaşındaki Kemal Altundağ, evinin odunluğunda motorlu testere ile odunları keserken, motordan yayılan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi.
Odun Keserken Motordan Zehirlendi
23:25
Ayı Sanılan Hayvan Köpek Çıktı Bolu'nun Gerede İlçesi'nde hastanenin bahçesinde bulunan yavru hayvan, ayı sanıldı. Ancak daha sonra hayvanın köpek olduğu anlaşıldı.
Ayı Sanılan Hayvan Köpek Çıktı
16:54
Bolu'da Otomobil Devrildi: 6 Yaralı Bolu'da otomobilin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı.
19:21
AK Parti Bolu İl Kongresine Doğru AK Parti Bolu İl Başkan Vekili Nurettin Doğanay, “21 Aralık’ta Mevla’m nasip ederse il kongremizi Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştireceğiz” dedi.
AK Parti Bolu İl Kongresine Doğru
03:03
Riskli Alan Kararları Resmi Gazete'de Ceyhan ile Gerede ilçelerindeki bazı bölgelerin riskli ilan edilmesine ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yer aldı.
Riskli Alan Kararları Resmi Gazete'de
18:49
Bolu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Yeniçağa ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen üniversite öğrencisi, otomobilin çarpması sonucu yaralandı.
16:40
AK Parti'de Kongre Süreci Hızla İlerliyor Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, 5. Olağan Kongre süreci ile ilgili parti binasında açıklamalarda bulundu.
AK Parti'de Kongre Süreci Hızla İlerliyor
18:53
"O İsraflar Gözünüze, Dizinize Dursun" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Neymiş, cumhurbaşkanlığına bir saray yapılmış ve bu saray büyük büyük israflarla beraber gerçekleştirilmiş." dedi.
'O İsraflar Gözünüze, Dizinize Dursun'
16:37
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması "Neymiş, Cumhurbaşkanlığına bir saray yapılmış ve bu saray büyük büyük israflarla beraber gerçekleştirilmiş.
17:40
Özel) Vefat Eden Muhtarların Hayali Gerçek Oldu Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Taşçılı ve Kalafatlı köylerinde ikamet eden ancak trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden muhtarlar köylerine bir ilköğretim okulu kazandırdı.
Özel) Vefat Eden Muhtarların Hayali Gerçek Oldu
17:22
Vefat Eden Muhtarların Hayali Gerçek Oldu Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Taşçılı ve Kalafatlı köylerinde ikamet eden ancak trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden muhtarlar köylerine bir ilköğretim okulu kazandırdı.
Vefat Eden Muhtarların Hayali Gerçek Oldu
17:57
Bolu'da 45 Bin 620 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bolu'da, polisin düzenlediği üç operasyonla toplam 45 bin 620 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Bolu'da 45 Bin 620 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
00:30
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Balıkesir'de Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bolu'ya 1 baraj, 25 dere ıslahı, 5 hidroelektrik santrali, 4 bal ormanı, 11 otomatik meteoroloji istasyonu yapılırken 22,5 milyon fidan toprakla buluştu" dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Balıkesir'de
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:17:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GEREDE HABERLERİ
[Hata Bildir]