SON DAKİKA GEREDE HABERLERİ

Son Dakika Gerede Haberleri

 • 08:33Karayollarında DurumKarayollarının yol yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 17:22Eskipazar Belediyesi'nden Toplu AçılışEskipazar Belediyesi'nden Toplu AçılışKarabük’ün Eskipazar Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan projelerin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
 • 13:24Kazan-Gerede Karayolu YeniliyorKazan-Gerede arasındaki karayolun 71 kilometrelik bölümünde yapılacak üst yapı çalışmaları törenle başladı.
 • 12:39Kazada Yaralanan Liseli Ekrem, 5 Günlük Yaşam Savaşını KaybettiKazada Yaralanan Liseli Ekrem, 5 Günlük Yaşam Savaşını KaybettiBursa'nın Orhangazi İlçesi'nde, 5 gün önce bisikletiyle okuldan eve dönerken kavşakta hafif ticari aracın çarpması sonucu ağır yaralanan 18 yaşındaki Ekrem Kaldırım, tedavi gördüğü Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
 • 16:36Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniAnkara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin gelişi ve detaylar - Bakan Feridun Bilgin konuşması - Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'ın konuşması - AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in konuşması - Kavşak açılışı ve temel atma töreni Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: "Ülkemizde gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımları tespit ettik. Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 13:46AK Parti Mitinglere Devam EdiyorAK Parti Mitinglere Devam EdiyorAK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, 7 Haziran genel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 • 13:17Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 12:45Bolu, Spor Kulüplerini Ağırlamaya HazırYaz mevsiminde yeni sezon hazırlıkları için kamp yapacak spor kulüplerinin ilgi gösterdiği Bolu'da, tesislerdeki hazırlıklar tamamlandı.
 • 10:33Yargıtay: Fazla Çalışmayı İşçi, Parasını Ödediğini İşveren İspatlamalıİşçi ve işveren arasındaki fazla mesai ücretinin ödenmesi konusunda Yargıtay'dan emsal bir karar daha geldi.
 • 01:30İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, insan onuru ve özgürlüklere büyük önem verdiklerini belirterek, "İstikrar, demokrasiyle gelirse bir değerdir.
 • 16:17Başbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu Okuma ÖzürlüBaşbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu Okuma ÖzürlüBaşbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nun, "Davutoğlu'nun kitabını okuyamadım. 'Merkez Ülke'yi o mu kullanmış! dediğini hatırlatarak, "Okuyamaz. Çünkü okuma özürlü." dedi.
 • 16:00AK Parti'nin Karabük MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim sonrasında bütün emeklilerle ilgili ekonominin seyrine paralel en iyi düzenlemeyi yapacaklarını bildirdi.
 • 15:54Davutoğlu: Konut Alacaksınız Yüzde 20'sini Devlet VerecekDavutoğlu: Konut Alacaksınız Yüzde 20'sini Devlet VerecekSeçim çalışmalarını sürdüren Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin mitingine katılmak üzere Karabük’e geldi.
 • 20:21Davutoğlu'ndan CHP'ye İzmir Eleştirisi: Zannedersin Ki Venedik İzmir'e GelmişDavutoğlu'ndan CHP'ye İzmir Eleştirisi: Zannedersin Ki Venedik İzmir'e GelmişBaşbakan Ahmet Davutoğlu, dün açıkladığı projede mega kent kuracağını söyleyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştirirdi, "CHP'nin idaresindeki İzmir'e bakın.
 • 18:51Davutoğlu: Davutoğlu: "Onlar Hayalleriyle, Biz Dünyayla Yarışıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu-Giresun Havalimanı açılışı- Başbakan Ahmet Davutoğlu Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz.
 • 18:09Davutoğlu: Davutoğlu: "Dünyanın Heryerine Albayrağı Götürmek Davamız Bu"Ordu-Giresun Havalimanı açılışında konuşmada Başbakan Ahmet Davutoğlu; "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz" dedi.
 • 18:02Davutoğlu: "Biz Siyaseti Koltuk Meselesi Olarak Görmeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu-Giresun Havalimanı açılışı- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz.
 • 17:31Ordu-Giresun Havalimanı AçıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz.
 • 16:47Ordu-giresun Havaalanı Açılış TöreniBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Ordu-Giresun Havaalanı açılış töreninde yaptığı konuşmada muhalefet partilerini hedef aldı.
 • 12:20Bisikletiyle Kaza Yapan Liseli Ekrem, Yaşam Savaşı VeriyorBisikletiyle Kaza Yapan Liseli Ekrem, Yaşam Savaşı VeriyorBursa'nın Orhangazi İlçesi'nde, bisikletiyle okuldan eve dönerken kavşakta hafif ticari aracın çarpmasıyla ağır yaralanan liseli 18 yaşındaki Ekrem Kaldırım, abulans helikopterle Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
 • 11:29Bisikletiyle Okuldan Dönerken Aracın Altında KaldıBisikletiyle Okuldan Dönerken Aracın Altında KaldıBursa’nın Orhangazi ilçesinde, bisikletiyle karşıdan karşıya geçmek isterken aracın çarptığı lise son sınıf öğrencisi ağır yaralandı.
 • 11:00Hafif Ticari Aracın Çarptığı Bisikletli YaralandıBursa'nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi ağır yaralandı.
 • 08:43Karayollarında DurumKarayollarının yol yapım ve genişletme çalışmaları yapılan kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 08:58Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 11:10Gtso'dan, Dtso'ya ZiyaretGtso'dan, Dtso'ya ZiyaretGerede Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ziyaret etti.
 • 09:25Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 14:07Kamyonetin Çarptığı Ayı Telef OlduBolu'da kamyonetin çarptığı ayı telef oldu.
 • 18:37Prof. Dr. Gürkan: Körfez Geçişi Köprüsü'nün İki Yakasından Fay Hatları Geçiyor, Umarım SınanmazProf. Dr. Gürkan: Körfez Geçişi Köprüsü'nün İki Yakasından Fay Hatları Geçiyor, Umarım SınanmazBursa'da düzenlenen 3'üncü Köprüler Viyadükler Sempozyumu'nda konuşan Çankaya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hakkı Polat Gülkan, Körfez Geçişi Köprüsü'nün iki yakasından da fay hatlarının geçtiğini belirterek, "Bundan sonra köprünün hizmet vereceği süre zarfında hangi depremlerin olacağı tahmin edilmesi, büyük bir önem arz ediyor.
 • 11:50Seçim Bildirgelerimizde Gerçekleştiremediğimiz Hiçbir Madde YokSeçim Bildirgelerimizde Gerçekleştiremediğimiz Hiçbir Madde Yok"AK Parti Karabük İl Başkanlığı Eskipazar’da seçim bürosu açılışını gerçekleştirerek seçim çalışmalarını sürdürdü.
 • 00:00Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Yıldız, Dörtdivan ve Yeniçağa'daEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Yıldız, Dörtdivan ve Yeniçağa'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Yıldız'ın Dörtdivan'daki konuşması- Bakan Yıldız'ın Yeniçağa'da karşılanması- Bakan Yıldız'ın vatandaşları selamlaması- Bakan Yıldız'ın konuşması- BakanYıldız'ın İzzet Baysal Caddesindeki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşma- Dua edilmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Bin yıl bu izi silemeyeceksiniz diye 97-98 yılında vesayet koyanlar şu anda hep beraber demokrasiye, sandığa gitmekle birlikte hazırlıklarını yapıyorlar"- "Devlet nasıl yönetilir, vesayetler nasıl kaldırılır, özgürlükler nasıl getirilir. Bunu dünyaya göstermedik mi?" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bin yıl bu izi silemeyeceksiniz diye 97-98 yılında vesayet koyanlar şu anda hep beraber demokrasiye, sandığa gitmekle birlikte hazırlıklarını yapıyorlar" dedi.
 • 20:04Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bin yıl bu izi silemeyeceksiniz diye 97-98 yılında vesayet koyanlar şu anda hep beraber demokrasiye, sandığa gitmekle birlikte hazırlıklarını yapıyorlar" dedi.
 • 09:00Gündem/ 7 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen TI·KA toplu ac¸ılıs¸ to¨renine ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki "Cumhurbas¸kanlıgˆı Sofrası"na katılacak.
 • 00:08Gündem Özeti/ 7 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen TI·KA toplu ac¸ılıs¸ to¨renine ve Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki "Cumhurbas¸kanlıgˆı Sofrası"na katılacak.
 • 21:38Emniyet Kemeri Hayatlarını KurtardıEmniyet Kemeri Hayatlarını KurtardıBolu’da yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkan otomobil tarlaya uçtu.
 • 09:42Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 17:47Bolu'da 4 Büyüklüğünde DepremBolu'nun Gerede ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 17:24Bolu - Gerede'de 4.1 Büyüklüğünde DepremBolu - Gerede'de 4.1 Büyüklüğünde DepremGerede'de 4.1 büyüklüğünde deprem BOLU'nun Gerede İlçesi'de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 16:54Gerede'de 4.1 Şiddetinde DepremGerede'de 4.1 Şiddetinde DepremBolu'nun Gerede ilçesine bağlı Karacadağdemirci köyünde, 4.1 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremde, can ve mal kaybı yaşanmadı.
 • 16:31Gerede'de 4.1 Büyüklüğünde DepremBolu'nun Gerede İlçesi'nde Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 15:50Bolu'da 212 Bin 854 Seçmen Sandığa Gidecek7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Bolu’da 212 bin 854 seçmen oy kullanacak.
 • 16:26Bolu'da Trafik Kazası: 2 YaralıBolu'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 08:28Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 15:08Öğrencinin Ölümündeki İhmal İddiasına İlişkin DavaZonguldak'ta, 12 yaşındaki öğrencinin mantar zehirlenmesi şüphesiyle Ankara'ya sevk edildiği sırada yolda yaşamını yitirmesinde ihmalleri olduğu iddiasıyla yargılanan 2'si doktor 7 görevli beraat etti.
 • 14:217 Haziran Seçimlerine Doğru7 Haziran Seçimlerine DoğruAK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “Bu partiden millette hizmetkâr çıkar, yalancı çıkmaz bunu Karabük bilsin” dedi.
 • 09:17Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 08:25Karayollarında DurumKarayollarında yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 18:57Tzob: Don Riski Çiftçinin Peşini BırakmıyorTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün bugünden başlamak üzere 25 Nisan tarihine kadar gece ve sabah saatlerinde bazı illerde hafif ve orta kuvvetli don riski uyarısı yaptığını bildirerek, “İç Ege, İç Anadolu, Göller Bölgesi, Marmara’nın Güneydoğusu, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Batı Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde hafif, bu bölgelerin yüksek kesimlerinde orta kuvvette don bekleniyor.
 • 10:54Tzob Genel Başkanı Bayraktar'dan Çiftçilere Don UyarısıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün bugünden başlamak üzere 25 Nisan tarihine kadar gece ve sabah saatlerinde bazı illerde hafif ve orta kuvvetli don riski uyarısı yaptığını bildirerek, “İç Ege, İç Anadolu, Göller Bölgesi, Marmara’nın güneydoğusu, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Batı Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde hafif, bu bölgelerin yüksek kesimlerinde orta kuvvette don bekleniyor.
 • 14:13AK Parti'nin Seçim Beyannamesi: (2)AK Parti seçim beyannamesinde, cemevleri, eğitim sisteminde sağlıklı bilgilendirme, üniversitelerde araştırma ve uygulama merkezleri oluşturma gibi çeşitli konularda Alevi kanaat önderleri ile diyalog içinde demokratik uzlaşı temelinde gerekli adımların atılacağı bildirildi.
 • 08:33Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.