SON DAKİKA GERGER HABERLERİ

Son Dakika Gerger Haberleri

15:24
Adıyaman'da 75 Dernek Kuruldu; 42 Dernek Kapandı Adıyaman’da 2014 yılı içerisinde 75 yeni dernek kurulurken, 42 dernek fesih edildi.
Adıyaman'da 75 Dernek Kuruldu; 42 Dernek Kapandı
12:53
Öğretmenevini Metan Gazıyla Isıtıyorlar Adıyaman'nın Kahta ilçesindeki öğretmenevi, çevredeki petrol kuyularından çıkan metan gazıyla ısıtılıyor.
19:23
İl Başkanı Bilen İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Ediyor AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen ve yönetim kurulu üyeleri ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.
İl Başkanı Bilen İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Ediyor
16:40
CHP'den, Gerger İlçesine Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkan Vekili Mehmet Ülger ile CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ve beraberindeki heyet, Gerger İlçesini ziyaret etti.
CHP'den, Gerger İlçesine Ziyaret
15:07
Kaymakam Hamitoğlu Köy Gezilerine Devam Ediyor Gerger İlçe Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, köy gezilerine devam ediyor.
Kaymakam Hamitoğlu Köy Gezilerine Devam Ediyor
18:00
Aydın, "Sincik-Malatya Yolunu, Karayolları Ağına Alıyoruz" AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Sincik-Malatya yolunu Karayolları ağına alınacağını söyledi.
Aydın, 'Sincik-Malatya Yolunu, Karayolları Ağına Alıyoruz'
09:08
Adıyaman'ın 4 İlçesinde Eğitime Ara Verildi Adıyaman'ın bazı ilçelerinde önceki gün yağan yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.
Adıyaman'ın 4 İlçesinde Eğitime Ara Verildi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:42
Buzlu Yolda Kayarak Devrildi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde bir otomobil ile çarpıştıktan sonra buzlu yolda kayarak devrilen otobüsün içinde yolcu bulunmaması faciayı önledi.
Buzlu Yolda Kayarak Devrildi
18:04
Gölbaşı'nda Yolcu Otobüsü Devrildi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde bir otomobil ile çarpıştıktan sonra buzlu yolda kayarak devrilen otobüsün içinde yolcu bulunmaması faciayı önledi.
Gölbaşı'nda Yolcu Otobüsü Devrildi
11:42
Meslekteki Erkek Hegemonyasını Yıkmak İstiyorlar Marmaris'te ev hanımlarının son dönemde aşçılık mesleğine gösterdiği yoğun ilgi dikkati çekiyor.
Meslekteki Erkek Hegemonyasını Yıkmak İstiyorlar
11:39
Gerger'de Kar Yağışı Etkili Oluyor Adıyaman’ın Gerger ilçesinde akşam saatlerinde başlayan kar yağışı şiddetini artırarak devam ediyor.
Gerger'de Kar Yağışı Etkili Oluyor
16:41
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Akçakale Belediyesi tarafından yaptırılan konferans salonu açıldı.
14:45
Yağışlar Adıyaman'ı Etkisi Altına Aldı Adıyaman’da gece başlayan sağanak yağış kenti etkisi altına alırken, yüksek yerlerde karla karışık yağmur etkili oluyor.
Yağışlar Adıyaman'ı Etkisi Altına Aldı
17:05
Gerger'de Dini Sohbetlere Yoğun İlgi Adıyaman’ın Gerger ilçesinde İlçe Müftülüğünün rutin olarak düzenlediği dini sohbetlere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Gerger'de Dini Sohbetlere Yoğun İlgi
12:01
Kaymakam Hamitoğlu Köy Ziyaertlerine Devam Ediyor Adıyaman’ın Gerger ilçesine geldiği günden itibaren her hafta köy gezileri yapan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Gerger Kaymakamı Bülent Hamitoğlu köy gezilerine devam ediyor.
Kaymakam Hamitoğlu Köy Ziyaertlerine Devam Ediyor
14:52
Gerger İlçesinde Maddi Hasarlı Kaza Adıyaman’ın Gerger ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil sürücüsü kaza yaptı.
Gerger İlçesinde Maddi Hasarlı Kaza
16:40
Gerger Müftülüğünden, Suriyelilere Yardım Suriye’den, Adıyaman’ın Kahta İlçesine gelerek yerleşen Suriyeli vatandaşlara Adıyaman’ın Gerger İlçe Müftülüğü tarafından yardımlar yapıldı.
Gerger Müftülüğünden, Suriyelilere Yardım
16:20
Gerger Kanyonu İçin Adım Atıldı Adıyaman’ın Gerger ilçesinde bulunan Gerger Kanyonu’nun turizme kazandırılması noktasında ilk resmi adım atıldı.
Gerger Kanyonu İçin Adım Atıldı
15:48
İş Başvuru İlanında Şaşırtan Madde Antalya’da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan bir vatandaş, Gerger Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı’nın iş başvuru ilanında ’açıköğretim fakültesi mezunlarının sosyal yönü gelişmediğini için başvurularının kabul edilemeyeceğini’ içeren maddeyi görünce büyük şaşkınlık yaşadı.
İş Başvuru İlanında Şaşırtan Madde
13:05
Eğitim-Bir-Sen'den Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği Eğitim Bir Sen Adıyaman İl Başkanlığı ile ilçe başkanlıkları, yeni yönetimlerinin birbirlerini tanımaları ve kaynaşmaları amacıyla Eğitim Bir-Sen Kahta Şubesi tarafından yemekli bir program düzenlendi.
Eğitim-Bir-Sen'den Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği
10:34
AK Parti İlçe Başkanları Besni'de Buluştu İlçe kongrelerinin ardından AK Parti İlçe Başkanları toplantısı Besni ilçesinde gerçekleşti.
AK Parti İlçe Başkanları Besni'de Buluştu
15:56
Otoyolda Otomobil TIR'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde otoyolda giden otomobil, önündeki TIR'a arkadan çarptı.
Otoyolda Otomobil TIR'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
11:35
Tarsus'ta Otomobil Tıra Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Tarsus'ta Otomobil Tıra Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
15:21
Sincik Emniyet Amiri Yücel Göreve Başladı Adıyaman’ın Sincik İlçe Emniyet Amirliği görevine atanan Rızvan Yücel görevine başladı.
Sincik Emniyet Amiri Yücel Göreve Başladı
16:35
Ak Partinin Kongre Takvimi Belli Oldu AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, ilçelerin ve il kongresinin tarihlerinin belli olduğunu ve belirlenen takvim doğrultusunda kongrelerin gerçekleştirileceğini söyledi.
Ak Partinin Kongre Takvimi Belli Oldu
16:03
Kahta Devlet Hastanesi'ne 9 Hekim Atandı Kâhta Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlyas Öner, Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası sonucu belirlenen 3 uzman,6 pratisyen hekimin Kâhta Devlet Hastanesi emrine atandığını açıkladı.
Kahta Devlet Hastanesi'ne 9 Hekim Atandı
12:11
Akçakale'de Sanayi Esnafı Sorunlarını Dile Getirdi Akçakale'deki sanayi esnafıyla bir araya gelen Kaymakam Fırat, esnafın sorunlarını ve çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Akçakale'de Sanayi Esnafı Sorunlarını Dile Getirdi
11:28
200 Kişilik İşe 2 Bin 232 Kişi Müracaat Etti Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde işe alınacak olan 200 kişi için 2 bin 232 kişi başvuruda bulundu.
13:33
Orhan Özdemir'in Özel Kalem Amiri Hakkındaki Dava Mağdur Muharrem Durmaz: "Belge, kes yapıştır yöntemi ile hazırlanmış bir belgedir.
15:17
20 Kişinin Öldüğü Kan Davası Barışla Sonuçlandı Adıyaman'da, 36 yıl önce başlayan ve bugüne kadar 20 kişinin öldüğü akraba 2 aile arasındaki kan davası,barışla sonuçlandı.
20 Kişinin Öldüğü Kan Davası Barışla Sonuçlandı
13:33
36 Yıldır Husumetli Olan Aileler Barış Yemeğinde Bir Araya Geldi Adıyaman’da, 36 yıldır husumetli olan Yavuz, Doğan ve Yakut aileleri, İş Adamı Hasan Gerger ve bir iş adamı tarafından barış yemeği düzenlenerek husumetli aileler barıştırıldı.
36 Yıldır Husumetli Olan Aileler Barış Yemeğinde Bir Araya Geldi
15:02
Kaynaşlı Kaymakamı Koca Göreve Başladı Cizre Kaymakamı iken İçişleri Bakanlığının Kaymakamlar Kararnamesi ile Kaynaşlı Kaymakamlığına atanan Şenol Koca görevine başladı.
Kaynaşlı Kaymakamı Koca Göreve Başladı
11:30
Sınırdaki Hastane, Suriyelilerin Umudu Oldu 40 yataklı Akçakale Devlet Hastanesi, yılın 9 ayında bir bölümü Suriyeli olmak üzere 465 bin kişiye sağlık hizmeti sundu.
18:19
Adıyaman'da Üzerine Kapı Devrilen Çocuk Yaralandı Adıyaman'ın Gerger ilesinde, üzerine demir kapı devrilen çocuk yaralandı.
09:49
Yapılan Okul Lise Olmayınca Köylüler Çocuklarını Okula Göndermedi Adıyaman'ın Gerger ilçesine bağlı Gölyurt köyünde yeni yapılan okulun lise olmasını isteyen köylüler, okul lise olmayınca çocuklarını okula göndermeme kararı aldı.
Yapılan Okul Lise Olmayınca Köylüler Çocuklarını Okula Göndermedi
09:13
Köylerine Yapılan Ortaokulun Lise Olmasını İsteyen Köylüler, Çocuklarını Okula Göndermiyor Adıyaman’ın Gerger ilçesine bağlı Gölyurt köyünde yeni yapılan okulun lise olmasını isteyen köylüler, okul lise olmayınca çocuklarını okula göndermeme kararı aldı.
Köylerine Yapılan Ortaokulun Lise Olmasını İsteyen Köylüler, Çocuklarını Okula Göndermiyor
11:59
Gökçebey Kaymakamı Hamitoğlu'na Veda Yemeği Verildi Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine, 19 Mart 2012 tarihinde atanan ve yaklaşık 2,5 yıldır görevini yaptıktan sonra Adıyaman’ın Gerger ilçesine atanan İlçe Kaymakamı Bülent Hamitoğlu’na veda yemeği verildi.
Gökçebey Kaymakamı Hamitoğlu'na Veda Yemeği Verildi
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
18:53
Ters Yöne Giren Araç Yayaya Çarptı Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde ters yöne giren aracın çarptığı 1 kişi yaralandı.
Ters Yöne Giren Araç Yayaya Çarptı
18:14
Ters yöne giren cipin çarptığı yaya yaralandı - Siverek ilçesinde ters yöne giren cipin çarptığı yaya yaralandı.
Ters yöne giren cipin çarptığı yaya yaralandı -
17:55
Çarptığı Yayayı Yaraladı, Otomobili Bırakıp Kaçtı Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, çarptığı yayanın yaralanmasına neden olan sürücü, kazanın ardından otomobili bırakıp kaçtı.
Çarptığı Yayayı Yaraladı, Otomobili Bırakıp Kaçtı
17:53
Ters Yöne Giren Cipin Çarptığı Yaya Yaralandı Siverek ilçesinde ters yöne giren cipin çarptığı yaya yaralandı.
Ters Yöne Giren Cipin Çarptığı Yaya Yaralandı
17:25
Çarptığı Yayayı Yaraladı, Otomobili Bırakıp Kaçtı Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, çarptığı yayanın yaralanmasına neden olan sürücü, kazanın ardından otomobili bırakıp kaçtı.
Çarptığı Yayayı Yaraladı, Otomobili Bırakıp Kaçtı
00:36
GGC Yarışma Jürisinde Duayen İsimler GGC "Yılın Başarılı Gazetecileri" Yarışma Jürisi açıklandı. Jüride meslekte duayen isimlerin yanı sıra akademisyenler de yer aldı.
GGC Yarışma Jürisinde Duayen İsimler
00:36
GGC Yarışma Jürisinde Duayen İsimler GGC "Yılın Başarılı Gazetecileri" Yarışma Jürisi açıklandı. Jüride meslekte duayen isimlerin yanı sıra akademisyenler de yer aldı.
GGC Yarışma Jürisinde Duayen İsimler
13:28
Belediye Havuzdaki 710 Kişiyi Gönderdi Kapanan il özel idaresi ve belde belediyelerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ne geçen 710 kişinin başka kurumlara ataması yapıldı.
Belediye Havuzdaki 710 Kişiyi Gönderdi
17:39
Akçakaleli Esnaf Sorunlarını Masaya Yatırdı Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde esnafla bir araya gelen Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, ilçe esnafıyla bilgi alışverişinde bulundu.
Akçakaleli Esnaf Sorunlarını Masaya Yatırdı
16:10
Küçük Kız, Maganda Kurşunlarının Hedefi Oldu Adıyaman’ın Gerger ilçesine bağlı Yeni Bardak köyü Şakör mezrasında gezen 8 yaşındaki kız çocuğu, bir magandanın tüfeğinden çıkan saçmaların hedefi oldu.
Küçük Kız, Maganda Kurşunlarının Hedefi Oldu
15:05
AK Parti Heyeti Bayramda İlçe İlçe Dolaştı AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ve Adıyaman Milletvekilleri ile parti teşkilatı Adıyaman merkez dışında ilçeleri dolaşarak bayramlaştı.
AK Parti Heyeti Bayramda İlçe İlçe Dolaştı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:45:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GERGER HABERLERİ
[Hata Bildir]