SON DAKİKA GERMENCİK HABERLERİ

Son Dakika Germencik Haberleri

11:08
Kıraç Alanlardaki İnciri Kurtarmak İçin Geka Destekli Proje Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından kabul edilen, Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nün “Kaybolan Toprakların Sessiz Kahramanı İncir” projesi tanıtıldı.
19:34
Aydın'dan Kısa Kısa Germencik ilçesinde umreye gidecekler uğurlandı.
16:25
Çerçioğlu'ndan Kardeşlik Vurgusu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Kimse futbol üzerinden beslenmemeli, futbol üzerinden siyaset yapmamalı" dedi.
Çerçioğlu'ndan Kardeşlik Vurgusu
12:40
Aydınspor 1923'le Naziillispor Kardeş Kulüptür" Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydınspor 1923'le Nazilli Belediyespor'un kardeş takım olduğunu söyledi, "Kimse futbol üzerinden siyaset yapmamalı" dedi.
Aydınspor 1923'le Naziillispor Kardeş Kulüptür'
18:31
Aydın'da Minibüs Şarampole Devrildi: 5 Yaralı Germencik'te şarampole devrilen minibüsteki 5 kişi, yaralandı.
09:46
Aski, Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) ekipleri Abdurrahmanlar Mahallesinde iki ayrı çalışma yaptı.
Aski, Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor
13:42
Aski Ortaklar Tanır Sokak'ta Yağmur Suyu Hattını Yeniledi Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) ekipleri, Germencik’in Ortaklar Mahallesinde yağmur suyu hattını yeniledi.
Aski Ortaklar Tanır Sokak'ta Yağmur Suyu Hattını Yeniledi
11:11
TCDD'nin Aydın'daki Projelerine Bir Yenisi Geliyor Aydın'daki yatırımları hakkında bilgi veren TCDD 3. Bölge Müdürü, " Aydın'daki proje sayımız on. Bunlardan dördü tamamlandı, yeni projemizse ödenek bekliyor." dedi.
TCDD'nin Aydın'daki Projelerine Bir Yenisi Geliyor
12:58
İncirde Kalite ve Rekolte Kaybı Hakkında Çalışma Yapılacak İncir üretiminin merkezi Aydın'da hazırlanan "Kaybolan Toprakların Sessiz Kahramanı İncir" projesiyle kalite ve rekolte kaybının sebepleri ve çözüm yolları araştırılacak.
İncirde Kalite ve Rekolte Kaybı Hakkında Çalışma Yapılacak
11:31
Kaybolan Toprakların Sessiz Kahramanı: İncir Aydın'da hazırlanan "Kaybolan Toprakların Sessiz Kahramanı: İncir" projesiyle kalite ve rekolte kaybının nedenleri ve çözüm yolları araştırılacak.
Kaybolan Toprakların Sessiz Kahramanı: İncir
09:08
Aydın'da Yağışın Neden Olduğu Zarar Meclis Gündemine Taşıdı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Aralık ayındaki aşırı yağışlardan zarar gören Aydın çiftçisinin yaşadığı sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı.
Aydın'da Yağışın Neden Olduğu Zarar Meclis Gündemine Taşıdı
09:23
MHP Germencik İlçe Başkanı Mustafa Dönger Oldu Genel seçimler öncesi çalışmalarına hızlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Aydın’da ilçe kongrelerine devam ediyor.
MHP Germencik İlçe Başkanı Mustafa Dönger Oldu
08:19
Ömerbeyli'deki Sulama Kuyusunun Arızası Giderildi Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ekipleri, Germencik’in Ömerbeyli Mahallesinde bulunan sulama kuyusundaki elektrik arızasını giderdi.
Ömerbeyli'deki Sulama Kuyusunun Arızası Giderildi
15:34
Aydın'da Üniversite Öğrencilerine Hijyen Eğitimi Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksekokulu öğrencilerine hijyen eğitim verilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
21:48
Aydın'da Deve Güreşi İzleyen Kişi Kalp Krizi Geçirip Öldü Aydın'ın Germencik ilçesinde düzenlenen deve güreşlerinde bir kişi heyecandan kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Aydın'da Deve Güreşi İzleyen Kişi Kalp Krizi Geçirip Öldü
21:17
Aydın'da Deve Güreşi İzlerken Kalp Krizi Geçiren Kişi Öldü Aydın'ın Germencik ilçesinde 67. Deve Güreşi Festivalinin 58 yaşındaki izleyicisi, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Aydın'da Deve Güreşi İzlerken Kalp Krizi Geçiren Kişi Öldü
20:46
Aydın'da Deve Güreşi İzlerken Kalp Krizi Geçiren Kişi Öldü Germencik ilçesinde 67. Deve Güreşi Festivali'nin 58 yaşındaki izleyicisi, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Aydın'da Deve Güreşi İzlerken Kalp Krizi Geçiren Kişi Öldü
18:14
Germencik'te Develer Güreşti, Bir İzleyici Kalpten Öldü Aydın'ın Germencik İlçesi'nde geleneksel olarak düzenlenen deve güreşleri heyecanlı geçti.
Germencik'te Develer Güreşti, Bir İzleyici Kalpten Öldü
17:53
Aydın Germencik'te Develer Kıyasıya Güreşti Aydın'ın Germencik İlçesi'nde geleneksel olarak düzenlenen deve güreşleri, renkli görüntülere sahne oldu.
Aydın Germencik'te Develer Kıyasıya Güreşti
14:39
Develer Bu Sefer Germencik'te Güreşti Aydın'ın Germencik ilçesinde bu yıl 67'ncisi düzenlenen deve güreşini binlerce vatandaş izledi.
Develer Bu Sefer Germencik'te Güreşti
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
11:01
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte aldıkları ön seçim kararını genel merkeze ileteceklerini belirtti.
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı
10:55
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "Çiftçimiz, bu üretim sezonuna da afetlerle başladı" "31 Aralık 2014’ten sonraki doğal afetlerden zarar gören çiftçilerimizin kredi borçları ertelenmeli"
21:39
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, 2015 milletvekilliği seçimlerinde Aydın'dan aday olacaklar için bir ön seçim yapacaklarını söyledi.
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı
15:34
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor Aydın Ticaret Odası'nın geçen yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle afiş giydirilerek dizayn edilen tanıtım TIR'ı bu yıl da "Yerel Medyana Sahip Çık" diyecek.
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor
17:00
Aydın'dan Kısa Kısa Kuşadası'nda bu yıl 16.'sı düzenlenecek deve güreşleri için hazırlıklar sürüyor.
15:08
Büyük Menderes Nehri'ndeki Su Taşkını Aydın'da sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehri'nde oluşan su taşkınında 5 bin dönüm tarım arazisinin zarar gördüğü bildirildi DSİ 21. Bölge Müdürü Kaya Yıldız: "Taşkın sırasında ekiplerimiz, sürekli teyakkuz halinde olup taşkın boyutunun büyümemesi için gerekli müdahaleleri yapmıştır"
13:00
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke ilçelerinden geçen ve yağmurla birlikte nehir setlerindeki çökme sonucu iki noktadan taşan Büyük Menderes Nehri suları, doldurduğu tarlalardan çekilmeye başladı.
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı
11:15
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke ilçelerinden geçen ve yağmurla birlikte nehir setlerindeki çökme sonucu iki noktadan taşan Büyük Menderes Nehri suları, doldurduğu tarlalardan çekilmeye başladı.
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı
10:46
Menderes'te Faciadan Dönüldü Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke ilçelerinden geçen ve yağmurla birlikte setlerindeki çökme sonucu iki noktadan taşan Büyük Menderes Nehri suları, doldurduğu tarlalardan çekilmeye başladı.
Menderes'te Faciadan Dönüldü
10:27
Büyükşehirden Kandilde Lokma ve Pilav Hayrı Aydın Büyükşehir Belediyesi Mevlid Kandili nedeniyle Merkez Efeler ilçesinde lokma ve pilav hayrı il genelinde ise lokma hayrı gerçekleştirdi.
Büyükşehirden Kandilde Lokma ve Pilav Hayrı
15:34
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Giderildi Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehrinde oluşan taşkın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi.
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Giderildi
14:21
Büyük Menderes Nehrinde Su Taşkını Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehrinde oluşan taşkın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi.
16:53
Menderes Nehri Taştı Tarım Alanları Su Altında Kaldı Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehri taştı, Germencik ve Koçarlı ovalarında tarım alanlarını su bastı.
16:46
Menderes Nehri Taştı, Tarım Alanları Sular Altında Kaldı Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak yağış nedeniyle Büyük Menderes Nehri taştı, tarım alanlarını su bastı.
Menderes Nehri Taştı, Tarım Alanları Sular Altında Kaldı
15:28
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
14:12
Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
19:31
Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı Aydın'da çiftçileri taşkın korkusu sardı- Aydın'da sağanak nedeniyle Menderes Nehri'nde su seviyesinin yükselmesi, çiftçileri taşkın konusunda endişelendirdi- İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ayaydın: "Menderes Nehri'nin 1,5 metre daha yükselmesi durumunda taşkın oluşacak, tüm tarlalar sular altında kalacaktır.
Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı
19:16
Aydın'da Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı Aydın'da sağanak nedeniyle Menderes Nehri'nde su seviyesinin yükselmesi, çiftçileri taşkın konusunda endişelendirdi İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ayaydın: "Menderes Nehri'nin 1,5 metre daha yükselmesi durumunda taşkın oluşacak, tüm tarlalar sular altında kalacaktır.
21:29
Germencik'te Fırtına Ağaçları Devirdi Germencik'te fırtına ağaçları devirdi Germencik ilçesinde sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi.
Germencik'te Fırtına Ağaçları Devirdi
21:11
Germencik'te Fırtına Ağaçları Devirdi Aydın'ın Germencik ilçesinde etkili olan sağanak yağış ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi.
10:08
Antalya'da Eğitime Katkı İçin Deve Güreşi Düzenlendi Antalya’nın Demre İlçesi’nde Demre Deveciler Derneği tarafından Batı Antalya’da sezonun ilk deve güreşleri düzenlendi.
Antalya'da Eğitime Katkı İçin Deve Güreşi Düzenlendi
18:16
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem Açıklaması "Ceza uygulanmasına rağmen tedbir almayan jeotermal santrallerinin kapatılması söz konusu olabilir"
18:57
AK Parti Milletvekilleri Germencik İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Ali Gültekin Kılınç ve Semiha Öyüş, göreve yeni seçilen Ak Parti Germencik İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.
21:10
Germencik'te "Jeotermalin İncire Etkisi" Toplantısı Germencik'te jeotermal enerjinin elektriğe dönüştürülmesi sırasında açığa çıkan buharın incire etkisi ele alındı.
17:41
Aydın'dan Kısa Kısa AK Parti Germencik İlçe Başkanı Emin Bircan, belediyeye ait arazilerin satışının meclisten geçmesini eleştirdi.
16:30
Menderes Nehri Ölüm Saçıyor Büyük Menderes Nehri'nde tehlike büyüyor.
Menderes Nehri Ölüm Saçıyor
08:46
Aydın'daki Balık Satış Yerlerine Eş Zamanlı Denetim Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri, il genelindeki balık satış yerlerinde eş zamanlı denetim gerçekleştirdi.
Aydın'daki Balık Satış Yerlerine Eş Zamanlı Denetim
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:05:55. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GERMENCİK HABERLERİ
[Hata Bildir]