SON DAKİKA GİRESUN 7417 HABERLERİ

Son Dakika Giresun 7417 Haberleri

 • 16:39Ordu - Giresun Havalimanı'nda Çalışmalar Devam EdiyorOrdu - Giresun Havalimanı'nda Çalışmalar Devam EdiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı törenle geçen cuma günü hizmete giren Ordu-Giresun Havalimanı'nda eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar devam ediyor.
 • 16:34Giresun Belediye Başkanı Aksu, Giresunspor'u Ziyaret EttiGiresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresunspor Kulübü'nü ziyaret etti.
 • 16:21Genel Seçimlere DoğruAK Parti Giresun milletvekili adayı Hatice Kocaoğlu, Yağlıdere'de esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 16:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 27 Mayıs 1960 darbesinin Türkiye’de bir ara rejim başlattığını ve milletin buna son verdiğini belirterek, “Ara rejim Türkiye’yi bir avuç elite, bir avuç medya sahibine, İstanbul sermayesine, faiz lobisine, enflasyona teslim etmiştir" dedi.
 • 16:18Genel Seçimlere DoğruAK Parti Giresun milletvekili adayı Hatice Kocaoğlu, Yağlıdere'de esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 15:39Ölümlü Kazanın Sürücüsü SerbestÖlümlü Kazanın Sürücüsü SerbestSamsun’da kapalı kasa kamyonetin traktörle çarpışması sonucu meydana gelen ve 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin yaralandığı trafik kazasının sürücüsü çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
 • 15:29Bektaşoğlu'ndan Bektaşoğlu'ndan "Giresun'u Ordu'nun İlçesi Yaptırmayacağız" TepkisiCHP Giresun Milletvekili adayı Bülent Bektaşoğlu, Ordu-Giresun Havaalanı’nın açılışı ve sonrasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
 • 15:19Giresun Valiliği Önünde Eylem Yaptı, Engelli Oğlu İçin Yol İstediGiresun Valiliği Önünde Eylem Yaptı, Engelli Oğlu İçin Yol İstediGiresun'da yol evine ulaşmadığı için engelli oğlunu el arabasıyla yola kadar taşımak zorunda kalan 64 yaşındaki Mustafa Bay valilik önünde eylem yaptı, yardım istedi.
 • 14:48Bartın Barosu'ndan Cinsel İstismar Davası AçıklamasıBartın Barosu'ndan Cinsel İstismar Davası AçıklamasıBartın Barosu Genel Sekreteri Avukat Arzu Kaptan, 20 Baro ile birlikte Elazığ’ın Karakoçan ilçesindeki bir köyde yaşanan 8 yaşındaki çocuğu cinsel istismar davasının takipçisi olacaklarını açıkladı.
 • 14:28Bir Babanın Engelli Çocuğu İçin 35 Santimetrelik Yol MücadelesiBir Babanın Engelli Çocuğu İçin 35 Santimetrelik Yol MücadelesiGiresun’da bir baba yürüme ve zihinsel engelli çocuğu için yol mücadelesi veriyor.
 • 14:09Geniş Haber) Davutoğlu "İlk Uçak 2019'da Uçuşa Geçecek"Başbakan Ahmet Davutoğlu Türkiye'nin ilk yerli yolcu uçağının tanıtımını yaptı.
 • 13:57KPSS Operasyonunda 1 Kişi Serbest Bırakıldı2010 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda (KPSS) usulsüzlük yapıldığı iddiası ile ilgili olarak 1 kadın serbest bırakıldı.
 • 13:53AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 27 Mayıs 1960 darbesinin Türkiye'de bir ara rejim başlattığını ancak milletin buna son verdiğini belirterek, "Ara rejim Türkiye'yi bir avuç elite, bir avuç medya sahibine, İstanbul sermayesine, faiz lobisine, enflasyona teslim etmiştir.
 • 13:49Yerli Uçak Tanıtım TöreniBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bir kez daha ifade ediyorum ki biz bir karar aldık mı, karşımıza kim çıkarsa çıksın, ister Karadeniz'in dağları gibi doğal, isterse diğer tarafta bazı örgütlerin çalışmaları gibi şiddet yanlılarının engelleri olsun, hepsini aşarız ve kararımızı mutlak şekilde uygularız" dedi.
 • 13:48AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 27 Mayıs 1960 darbesinin Türkiye'de bir ara rejim başlattığını ancak milletin buna son verdiğini belirterek, "Ara rejim Türkiye'yi bir avuç elite, bir avuç medya sahibine, İstanbul sermayesine, faiz lobisine, enflasyona teslim etmiştir.
 • 13:46İşte Türkiye'nin İlk Yerli Yolcu Uçağıİşte Türkiye'nin İlk Yerli Yolcu UçağıBaşbakan tanıttı
 • 13:3821 Barodan Ortak Açıklama: Elazığ'daki Cinsel İstismarın Takipçisi OlacağızElazığ’da yaşanan ve Türkiye’yi derinden sarsan 8 yaşındaki bir çocuğun, 7 yıl boyunca cinsel istismara maruz kalmasıyla ilgili 21 barodan kınama mesajı geldi.
 • 13:26Başbakan Davutoğlu: "Onlar Engeller, AK Parti Yapar"Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1944 yılında Nuri Demirağ ve arkadaşlarının geliştirdiği uçak projesinin engellendiğini belirterek, "Onlar engeller, AK parti yapar. Nuri Demirağ’ı engellediler.
 • 13:00Kurtulmuş: Kurtulmuş: "At Binenin, Kılıç Kuşananın"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, diğer partilerin koalisyon düşüncesine vurgu yaparak, “CHP, MHP ve HDP beraber mi koalisyon yapacaklar.
 • 12:32Türkiye'nin İlk Yerli Yolcu Uçağı TanıtıldıTürkiye'nin İlk Yerli Yolcu Uçağı Tanıtıldı'Bölgesel milli uçak' projesinde modellerin tanıtımı Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. 32 yolcu kapasiteli uçakta iki motor alternatifi var.
 • 11:51Trabzon İçin Büyük Adımlar AtılıyorTrabzon İçin Büyük Adımlar Atılıyor"Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, MÜSİAD Trabzon Şubesinin Mayıs ayı toplantısında yaptığı konuşmada, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan ve vaat edilen dev projelerin tamamlanması ile Trabzon’un gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarılacağını ve kentin cehresinin değişmeye devam edeceğini söyledi.
 • 11:45Adana'da Okullararası Hentbol, Kano ve Atletizm Finalleri GerçekleştirilecekAdana'da Okullararası Hentbol, Kano ve Atletizm Finalleri GerçekleştirilecekAdana’da okullararası hentbol, kano ve atletizm finalleri gerçekleştirilecek.
 • 10:56Tuncer: Tuncer: "Her Alanda Büyük Projelerimiz Var"AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Adem Tuncer, muhalefete göndermede bulunarak “Biz sadece depo yapmayı vaat etmiyoruz.
 • 02:52Davutoğlu: Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu: Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...* Davutoğlu: "Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var" "7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 01:13Başbakan Davutoğlu, Çekmeköy'deki Toplu Açılış Töreninde KonuştuBaşbakan Davutoğlu, Çekmeköy'deki Toplu Açılış Töreninde KonuştuBaşbakan ahmet Davutoğlu, "Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var" dedi.
 • 00:28Davutoğlu: "İstanbul'u Kazanırsak, Türkiye'yi Kazanırız"Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Ülkemizi dünya ölçeğinde bir ekonomiye, dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak olan AK Parti.
 • 00:24Davutoğlu: Davutoğlu: "İstanbul'u Kazanırsak, Türkiye'yi Kazanırız"Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Ülkemizi dünya ölçeğinde bir ekonomiye, dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak olan AK Parti.
 • 00:18Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak partinin AK Parti olduğunu belirterek, "Ama bütün bu yol, 7 Haziran'dan geçiyor.
 • 00:15Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak partinin AK Parti olduğunu belirterek, "Ama bütün bu yol, 7 Haziran'dan geçiyor.
 • 00:13Davutoğlu: Bizim Hareketimizi Durdurmaya Çalışanlar BaşaramadılarDavutoğlu: Bizim Hareketimizi Durdurmaya Çalışanlar BaşaramadılarBaşbakan Davutoğlu konuşma Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Çok sayıda parti seçime giriyor görünüyor ama gerçekte iki parti var"- "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 00:04Başbakan Davutoğlu, Çekmeköy'de Toplu Açılış Törenine KatıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, “Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar eski Türkiye’nin bütün hastalıklarını savunan bir parti var. Ve onun karşısında yeni Türkiye’yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunun Ak Parti var” dedi.
 • 00:02Davutoğlu: Davutoğlu: "Çok Sayıda Parti Seçime Giriyor Görünüyor Ama Gerçekte İki Parti Var"Miting alanından detaylar- Başbakan Davutoğlu selamlama- Başbakan Davutoğlu konuşma Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Çok sayıda parti seçime giriyor görünüyor ama gerçekte iki parti var"- "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 23:573 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...3 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var 7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 23:53Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 23:51Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 23:462 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...2 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var 7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 23:341 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...1 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var 7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 23:27Türkiye Basketbol 2. Ligi Play-offTürkiye Basketbol 2. Ligi play-off yarı finalinin ikinci maçında Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Yeşilgiresun Belediyespor'u 78-67 yenerek, seride durumu 1-1 eşitledi.
 • 22:57Ordu-Giresun Havalimanı'na Sis Nedeniyle Uçak İnemediOrdu-Giresun Havalimanı'na Sis Nedeniyle Uçak İnemediOrdu-Giresun Havalimanı'na sis nedeniyle uçak inemedi İstanbul-Ordu-Giresun seferini yapan Türk Hava Yolları (THY)'nin TK2852 sefer sayılı uçağı yoğun sis nedeniyle Samsun Çarşamba Havalimanı'na iniş yaptı.
 • 22:55Canikli: Canikli: "Bu Kadar Dengesiz Proje Olur Mu, Allah Aşkına"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin salona gelişi- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası- Bakan Canikli'nin konuşması Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli: - "(CHP'nin Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesi) 200 milyar dolarlık yatırım yapıyorsun karşılığında 2 milyon istihdam oluşturuyorsun. Bu kadar dengesiz proje olur mu Allah aşkına" Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, CHP'nin Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesi'ne ilişkin, "200 milyar dolarlık yatırım yapıyorsun karşılığında 2 milyon istihdam oluşturuyorsun. Bu kadar dengesiz proje olur mu Allah aşkına" dedi.
 • 22:45Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Projelerden Biri de Yaylaları Yollarla Değil, Çok Sayıda İnsan Taşıyabilen...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu Kültür Sanat Merkezi Salonundan detaylar- Sinevizyon gösterimi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Üzerinde çalıştığımız projelerden birisi de yaylaları yollarla değil, çok sayıda insan taşıyabilen teleferiklerle geçmek" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Üzerinde çalıştığımız projelerden birisi de yaylaları yollarla değil, çok sayıda insan taşıyabilen teleferiklerle geçmek" dedi.
 • 22:22Ordu-Giresun Havalimanı'na Sis Nedeniyle Uçak İnemediOrdu-Giresun Havalimanı'na Sis Nedeniyle Uçak İnemediİstanbul-ordu-giresun seferini yapan Türk Hava Yolları (THY)'nin TK2852 sefer sayılı uçağı yoğun sis nedeniyle Samsun Çarşamba Havalimanı'na iniş yaptı.
 • 21:47Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, CHP'nin Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesi'ne ilişkin, "200 milyar dolarlık yatırım yapıyorsun karşılığında 2 milyon istihdam oluşturuyorsun. Bu kadar dengesiz proje olur mu Allah aşkına" dedi.
 • 21:12Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Üzerinde çalıştığımız projelerden birisi de yaylaları yollarla değil, çok sayıda insan taşıyabilen teleferiklerle geçmek" dedi.
 • 21:08Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Üzerinde çalıştığımız projelerden birisi de yaylaları yollarla değil, çok sayıda insan taşıyabilen teleferiklerle geçmek" dedi.
 • 19:37Bakan Canikli, Huzurevi ve Tesis Açılışına KatıldıBakan Canikli, Huzurevi ve Tesis Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli- 80 yataklı huzurevinin açılışı- Canikli'nin konuşması- DSİ 226. Şube Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen 9 tesisin açılışı ve bir tesisin temel atma töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Gençliğinde bu ülkenin milli gelirine, ülkenin gelişmesine katkı sağlamış ama artık yaşlılıkla birlikte fiziki kapasitesini kullanamaz hale gelen ya da gelmiş vatandaşlarımıza devlet hayatlarının sonuna kadar insan onuruna yaraşır bir hayat standardını sağlamak zorunda" Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Gençliğinde bu ülkenin milli gelirine, ülkenin gelişmesine katkı sağlamış ama artık yaşlılıkla birlikte fiziki kapasitesini kullanamaz hale gelen ya da gelmiş vatandaşlarımıza, devlet hayatlarının sonuna kadar insan onuruna yaraşır bir hayat standardını sağlamak zorunda" dedi.
 • 19:19Bakan Canikli, Giresun'da Toplu Açılış Törenine KatıldıBakan Canikli, Giresun'da Toplu Açılış Törenine KatıldıGümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli memleketi Giresun’da toplu açılış törenine katıldı.
 • 18:44Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Çakır, Yağlıdere İlçesinde Toprağa VerildiTrabzon'un Akçaabat ilçesinde doktor kontrolünden dönerken eşiyle geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Saniye Çakır, Yağlıdere ilçesinde toprağa verildi.
 • 18:41Genel Seçimlere DoğruSaadet Partisi Giresun Milletvekili adayı Süleyman Tekbaş, iktidara gelmeleri durumunda sağlık hizmetlerinin ücretsiz olacağını ve sağlıktaki katkı payı uygulamasını sonlandıracaklarını söyledi.
 • 18:28Turkish President Joins Pm İn Another Opening On The Eve Of PollsPresident Tayyip Erdoğan joined Prime Minister Ahmet Davutoğlu in another grand airport opening, this time in the predominantly Kurdish-populated southeastern Anatolian province of Hakkari, issuing strong criticisms against the Peoples' Democratic Party (HDP). The two men were together in Hakkari's Yüksekova.