SON DAKİKA GİRESUN 7417 HABERLERİ

Son Dakika Giresun 7417 Haberleri

  • 23:20Giresun Canikli?den Papa?nın 'Soykırım' İfadesine Yorum Çok Büyük TalihsizlikGiresun Canikli?den Papa?nın 'Soykırım' İfadesine Yorum Çok Büyük TalihsizlikCanikli'den Papa'nın 'soykırım' ifadesine yorum: Çok büyük talihsizlikBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Papa Francesco'nun Ermenistan ziyaretinde yaptığı konuşmada 1915 olaylarına ilişkin soykırım ifadesi kullanmasını değerlendirdi, 'Öyle bir açıklama yapması çok büyük bir talihsizlik" dedi.
  • 22:19Başbakan Yardımcısı Canikli, Partisinin Giresun İl Danışma Toplantısında KonuştuBaşbakan Yardımcısı Canikli, Partisinin Giresun İl Danışma Toplantısında KonuştuBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, terörle mücadele konusunda karalı olduklarını söyleyerek, “Bugünlerde adeta 7 düvele karşı mücadele veriyoruz” dedi.
  • 11:58Ordu/giresun-antalya Direkt Uçuşları BaşlıyorOrdu/giresun-antalya Direkt Uçuşları BaşlıyorAnadolu Jet, Avrupa ve Türkiye’nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Antalya’ya direkt uçuşlar başlatıyor.
  • 17:04Ordu - Giresun Havalimanı'nda Yurt Dışı Uçuşlar BaşlıyorAvrupa ve Türkiye'nin denize dolgu ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu - Giresun Havalimanı'ndan yurt dışı uçuş seferleri başlayacak.
  • 16:41Ordu-giresun Havalimanı Sınır Kapısı OlduOrdu-giresun Havalimanı Sınır Kapısı OlduAK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, 22 Mayıs 2015 tarihinde hizmete açılan ve bugüne kadar 500 bini aşkın yolcuya hizmet veren Ordu-Giresun Havalimanı’nın daimi yolcu giriş-çıkış hava hudut kapısı olarak tescillendiğini belirterek, “Bu karar ile birlikte Ordu-Giresun Havalimanı’ndan yurt dışı seferleri başlayacak” dedi.
  • 15:02Giresun Ziraat Odası Başkanı Karan AçıklamasıGiresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, "Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanacak 2016 ürünü tahmini fındık rekoltesi rakamının gerçekçi olacağına inanıyor ve güveniyoruz.
  • 13:13Giresun Belediyesi Sünnet ŞöleniGiresun Belediyesi Sünnet ŞöleniGiresun Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Sünnet Şöleni büyük bir coşkuyla yapıldı.
  • 11:28Ordu-Giresun Havalimanı Gülyalı'nın Kaderini DeğiştirdiAvrupa ve Türkiye'nin denize dolgu ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu'nun en küçük ilçesi olan Gülyalı'ya ilgiye artırdı.
  • 12:59Protez Kollarıyla Tamircilik Yapıyor - GiresunProtez Kollarıyla Tamircilik Yapıyor - GiresunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Televizyon tamirhanesinden görüntüler Televizyon tamirinden yakın görüntüler Osman Kanbur'un konuşma Protez kollarıyla tamircilik yapıyor Giresun'da yüksek gerilim hattına çarpması nedeniyle iki kolunu de kaybettikten sonra elektroniğe merak saran Osman Kanbur, kendi dükkanında 30 yıldır protez kollarla televizyon ve radyo tamirciliği yapıyor Kanbur: "Azim olduktan sonra önünde bir şey durmuyor, yeter ki yapmayı isteyelim. Azim olduktan sonra bir şeyi başarmamak mümkün değil" GÜLTEKİN YETGİN - Görele ilçesinde yüksek gerilim hattına çarpması nedeniyle iki kolunu da kaybettikten sonra elektroniğe merak saran Osman Kanbur, kendi dükkanında 30 yıldır protez kollarla televizyon ve radyo tamirciliği yapıyor.
  • 15:12Ordu-Giresun Havalimanı'na Yeni SeferTürkiye ve Avrupa'nın deniz üzerine inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'na yeni seferler konuldu.