SON DAKİKA GIRESUN 7417 HABERLERİ

Son Dakika Gıresun 7417 Haberleri

13:15
Bulancak Esnaf ve Sanatkarlar, Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Bulancak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin 55. genel kurulu gerçekleştirdi.
12:59
Kılıçoğlu'ndan Franchise Atağı Kılıçoğlu Pastaneleri franchise atağına kalkıyor.
Kılıçoğlu'ndan Franchise Atağı
11:31
Öğrencilere Sütün Yanında Kuru Üzüm Dağıtılacak Olması Giresun Ziraat Odası Başkanı Musa Keskin:"Sayın Başbakanımızın üzüm üreticisine verdiği müjdeyi fındık üreticileri olarak bizler de bekliyoruz"
11:12
Öğrencilere Sütün Yanında Kuru Üzüm Dağıtılacak Olması Giresun Ziraat Odası Başkanı Musa Keskin:"Sayın Başbakanımızın üzüm üreticisine verdiği müjdeyi fındık üreticileri olarak bizler de bekliyoruz"
09:34
Aşkale Çimento, Bilecik ve Bursa'da Bulunan Çimento-Hazır Beton Tesislerini Satın Alarak Gücüne Güç... 1992 yılında bölgesel bir müteşebbis hüviyetiyle yola çıkan, bu gün Türkiye coğrafyasının hatırı sayılır bir bölümünde sanayi yatırımları olan Aşkale Çimento, Bilecik ve Bursa’da bulunan çimento-hazır beton tesislerini satın alarak gücüne güç kattı.
Aşkale Çimento, Bilecik ve Bursa'da Bulunan Çimento-Hazır Beton Tesislerini Satın Alarak Gücüne Güç...
20:53
Türkiye Basketbol 2. Ligi Yeşilgiresun Belediyespor: 83 Akhisar Belediye: 78.
13:35
Dereli Belediyesi'nden Evlenecek Gençlere Teşvik Desteği Giresun'un Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, ilçede evliliği ve 3 çocuğu teşvik ekmek amacıyla belediye olarak maddi destekte bulunacaklarını söyledi.
18:31
Rektör Elmas'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Rektör Elmas'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
16:06
Yeşilgiresun Belediyespor'un Hedefi Play-off Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden Yeşilgiresun Belediyespor'un antrenörü Burak Bıyıktay, play off oynamayı hedeflediklerini söyledi.
14:52
Doğu Karadeniz'in Hane Halkı Büyüklüğü Türkiye Ortalamasının Altında Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre Doğu Karadeniz’in hane halkı büyüklüğünün Türkiye ortalamasının altında kaldığı belirtildi.
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:41
Giresunspor Dayanışma Gecesi Düzenliyor Giresunspor Yönetimi, kulüp bütçesine katkı sağlama amaçlı dayanışma gecesi düzenliyor.
Giresunspor Dayanışma Gecesi Düzenliyor
10:48
Giresunspor'da Transfer Çalışmaları Giresunspor, Bursaspor'dan Şahin Gizlenci ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
10:13
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 18. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 20, Beyaz Grup'ta 23, Spor Toto 3. Lig'de ise 19. hafta karşılaşmaları yapılacak.
09:49
DAP, GAP, KOP ve DOKAP'a Hayvancılık Desteği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, DAP, GAP, KOP ve DOKAP bölgelerinde, koyun keçi işletme ve damızlık erkek hayvan alımı yatırımı konularında hibe desteği verecek.
08:45
Karayollarında Durum Karayollarının enerji iletim hattı ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
19:32
Erdoğan'dan Dev Talimat Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi.
18:31
Erdoğan'dan Ödenek Talimatı Başkan Yılmaz: "Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi"
17:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ordu-Giresun Havalimanı'na 50 Milyon TL Ek Ödenek Talimatı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliği taşıyan Ordu-Giresun havalimanına 50 milyon TL ek ödenek talimatı verdiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ordu-Giresun Havalimanı'na 50 Milyon TL Ek Ödenek Talimatı
17:39
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu-Giresun Havalimanı için 50 milyon liralık ek ödenek- Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, mart ayında açılması planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için 50 milyon liralık ek ödenek talimatı verdiğini bildirdi.
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek
17:32
Erdoğan Talimatı Verdi! 50 Milyon Tl Verilecek Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi.
17:32
Or-Gi'ye 50 Milyon Tl'lik Ek Ödenek Geliyor Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi.
17:29
Beştepe'de Ordu Zirvesi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yapımı süren ve Mart ayında resmi açılışı planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdiğini söyledi.
Beştepe'de Ordu Zirvesi
17:02
Erdoğan'dan 50 Milyonluk Talimat Başkan Yılmaz: "Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi"
16:18
Giresunspor Adem Sağlam ile Transferi Tamamladı PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor, Orduspor’un defans oyuncusu Adem Sağlam ile sözleşme imzaladı.
Giresunspor Adem Sağlam ile Transferi Tamamladı
15:32
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi"
15:32
Ordulu Ve Giresunlu'lara Müjde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, mart ayında açılması planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için 50 milyon liralık ek ödenek talimatı verdiğini bildirdi.
15:29
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi"
15:19
Giresunspor'da Transfer Çalışmaları Yeşil beyazlılar, Ordusporlu Adem Sağlam'ı renklerine bağladı.
Giresunspor'da Transfer Çalışmaları
14:56
AK Parti Giresun Milletvekili Tatlı, Vali Karahan'ı Ziyaret Etti AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Vali Hasan Karahan'ı ziyaret etti.
14:47
MHP Giresun Başkanı Dizdar, Görevi Devraldı MHP Giresun İl Başkanı Orhan Erzurum, görevini 25 Ocak tarihinde yapılan kongrede il başkanlığına seçilen İbrahim Dizdar’a devretti.
MHP Giresun Başkanı Dizdar, Görevi Devraldı
14:31
Ak Parti Giresun Milletvekili Tatlı, Vali Karahan'ı Ziyaret Etti AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Vali Hasan Karahan'ı ziyaret etti.
11:58
Ordu'ya "Çikolata Parkı" Kurulacak Büyükşehir Belediyesi, Gülyalı ilçesinde 60 bin dönüm arazide kurulması planlanan ve içerisinde çikolata üretim ve satış merkezlerinin yanı sıra oyun ve sosyal donatı alanları ile küçük gemilerin yaklaşabileceği yat iskelesinin bulunacağı projeye ilişkin çalışmalarını hızlandırdı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "İnşallah görüntü itibariyle de özellikle çocuklarımızın seveceği 'çok tatlı' bir projeyi hayata geçireceğiz.
11:20
Futbol: PTT 1. Lig 18. haftanın ilk maçında Elazığspor ile Osmanlıspor yarın karşı karşıya gelecek.
Futbol: PTT 1. Lig
11:14
Doğu Karadeniz'in En Büyük İlçesi Trabzon Ortahisar Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre Doğu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ilçesi Trabzon’un büyükşehir olması ile birlikte Ortahisar ilçesi oldu.
17:43
Çaykur, 3 Bin 500 İşçi Alacak - ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu: - "İlgili bakanlık nezdinde çalışmalarımızı yürüttük. 4 bin 300 işçi talep ettik ve 3 bin 500 işçi için izin çıktı.
Çaykur, 3 Bin 500 İşçi Alacak
16:20
ÇAYKUR'dan Binlerce Kişiye İş Müjdesi 3 bin 500 kişiye ekmek kapısı açıldı
ÇAYKUR'dan Binlerce Kişiye İş Müjdesi
15:22
ÇAYKUR 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu, 2007'den bu yana ilk defa işçi alımı için bakanlıktan onay aldıklarını açıkladı. Buna göre ÇAYKUR 3 Bin 500 mevsimlik işçi alacak.
ÇAYKUR 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak
15:18
Küçük Amerika, New Yağlıdere Giresun'un, Yağlıdere ilçesinde nüfusundan daha fazlasının Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamasından ilçe kültürü de etkilendi.
Küçük Amerika, New Yağlıdere
14:49
Giresunspor'da Samsunspor Mesaisi Başladı PTT 1. Ligde mücadele eden Giresunspor hafta sonu kendi evi ve seyircisi önünde konuk edeceği Samsunspor maçı hazırlıklarına başladı.
Giresunspor'da Samsunspor Mesaisi Başladı
14:40
Çaykur 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Çaykur’a alınması planlanan 3 bin 500 işçi ile ilgili kriterleri açıkladı.
Çaykur 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak
14:18
Yapımına Devam Edilen 26 Yeni Statta Çalışmalar Sürüyor Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın tesisleşme hamlesi çerçevesinde yapımına hızla devam edilen 26 yeni stadın, ülke sporunun çehresini değiştireceği ileri sürüldü.
Yapımına Devam Edilen 26 Yeni Statta Çalışmalar Sürüyor
13:41
Ülke Sporunun Çehresi Değişecek" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Yeni projeler ülke sporuna verdiğimiz değeri gösteriyor" "İnşaat halinde olan veya devreye girecek yeni statlarımızla birlikte, eksiği olan mevcut statların da maç yükü azalacak"
13:17
Giresun Ziraat Odası'ndan Fındık İçin Sigorta Uyarısı Giresun Ziraat Odası Başkanı Musa Keskin, yoğun kar yağışının ardından hava sıcaklıklarının strese soktuğu fındığın erken doğum yapması halinde don tehlikesinin yaşanabileceğine dikkat çekerek sigorta uyarısında bulundu.
Giresun Ziraat Odası'ndan Fındık İçin Sigorta Uyarısı
13:05
Giresunspor'da, Samsunspor Mesaisi Başladı PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da, hafta sonu oynanacak Samsunspor maçı hazırlıkları başladı.
12:12
İl İl Türkiye Nüfusu Türkiye nüfusunun yüzde 18,5’inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişi ile en çok nüfusa sahip olan il oldu.
İl İl Türkiye Nüfusu
12:05
Eve Ulaşmak İçin Paçayı Sıvayıp, Dereyi Geçmek Zorundalar Giresun'un Eynesil ilçesinde 5 haneli bir mahallenin sakinleri, evleri ile yol arasından geçen dereyi her şartta yürüyerek geçmek zorunda kalıyor.
12:02
26 Yeni Futbol Stadı Projesinde Sona Doğru Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tesisleşme hamlesi çerçevesinde yapımına hızla devam edilen 26 yeni stat, ülke sporunun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor.
26 Yeni Futbol Stadı Projesinde Sona Doğru
11:28
Görele'de Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri Görele ilçesinde hayat boyu öğrenme, halk eğitimi planlama ve işbirliği komisyon toplantısı düzenlendi.
Görele'de Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:12. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GIRESUN 7417 HABERLERİ
[Hata Bildir]