SON DAKİKA GÖCEK HABERLERİ

Son Dakika Göcek Haberleri

 • 16:10Büyükşehir'e Sağlık ve Çevre Kategorisinde Birincilik ÖdülüBüyükşehir'e Sağlık ve Çevre Kategorisinde Birincilik ÖdülüMuğla Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Mavi Deniz Temiz Kıyılar projesi Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülleri kapsamında ödül almaya hak kazandı.
 • 10:40Orman ve Su İşleri Bakanlığından AçıklamaOrman ve Su İşleri Bakanlığı, bazı basın yayın organları tarafından yapılan haberlere cevap verdi.
 • 08:14Best Fm Ekibi Tekne Tatilinden Canlı Yayında…Best Fm Ekibi Tekne Tatilinden Canlı Yayında…Türkiye'nin konuşan radyosu Best FM, yine farklı bir projeye imza atıyor.
 • 16:01Göcek Koylarının İhaleyle KiralanmasıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Muğla'daki Göcek Koyu'ndaki alanların imara açıldığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu belirtilerek, koylarda tahribat yapılmayacağı ifade edildi.
 • 14:30Göcek Koylarının İhaleyle KiralanmasıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Muğla'daki Göcek Koyu'ndaki alanların imara açıldığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu belirtilerek, koyda otellerin kurulmasının mevcut mevzuatlara göre mümkün olmadığı bildirildi.
 • 13:41Bakanlıktan 'Göcek Koyları Açıklaması'Bakanlıktan 'Göcek Koyları Açıklaması'Muğla’nın Dalaman ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve kamuoyunda Göcek koyları olarak bilinen mesire yerlerinin ihaleye çıkarılması hakkında Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı.
 • 12:44Bakanlık, Göcek İhalesinde KararlıBakanlık, Göcek İhalesinde KararlıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, dünyaca ünlü Göcek'in eşsiz güzellikteki koyları Akbük, Taşyaka, Göbün ve Küçük Sarsala'nın mesire yeri olarak 10 yıllığına kiralanmak üzere ihale sürecinin devam ettiğini, buraların imara açılması, birilerine peşkeş çekilmesi, doğal ve tarihi yapıya zarar verebilecek tesislerin yapılmasının kesinlikle söz konusu olmadığını açıkladı.
 • 18:28Göcek Koyları İhaleyle KiralanacakDalaman ilçesinde "Göcek Koyları" olarak bilinen Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka koylarındaki mesire alanlarının ihaleyle 10'ar yıllığına kiralanacağı bildirildi.
 • 17:30Başkan Gürün'den Göcek Koylarının Yeniden İhale Edilmesine TepkiBaşkan Gürün'den Göcek Koylarının Yeniden İhale Edilmesine TepkiMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Osman Gürün, dünyaca ünlü Göcek'in eşsiz güzellikteki koyları Akbük, Taşyaka, Göbün ve Küçük Sarsala'nın Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın mesire yeri olarak 10 yıllığına kiralamak üzere yeniden ihaleye çıkarmasına tepki gösterdi.
 • 10:45Göcek Koyları KiralanıyorDalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Göcek koyları olarak bilinen Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka C tipi mesire yerlerini 10 yıllığına kiraya vermek üzere ihaleye çıktı.
 • 09:08Göcek Koyları KiralanıyorGöcek Koyları KiralanıyorDalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Göcek'in eşsiz güzellikteki koyları Akbük, Taşyaka, Göbün ve Küçük Sarsala'nın 10 yıllığına kiraya verilmesi için ihaleye çıktı.
 • 14:04"DENİZ Ve Ben" Uygulamalı Deneyler Atölyesi Tamamlandı DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ve D-Marin işbirliğiyle, tüm deniz tutkunları ve çocuklar birlikte deneyler yaparak denizleri kurtarmak için bir araya geldi.
 • 15:58"DENİZ ve Ben" Uygulamalı Deneyler Atölyesi Başlıyor TURMEPA ve D-Marin, tüm deniz tutkunlarını ve çocukları birlikte deneyler yaparak denizleri kurtarmaya çağırıyor.
 • 11:47Göcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorGöcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına ihaleyle işletme hakkını devretmek istediği ancak açılan davalarla ihalelerin iptal edildiği 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koyları yatçıların yoğun ilgisini çekiyor.
 • 10:17Göcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorGöcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına ihaleyle işletme hakkını devretmek istediği ancak açılan davalarla ihalelerin iptal edildiği 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koyları yatçıların yoğun ilgisini çekiyor.
 • 19:10Ege Denizi'nde 4 Günde 768 Kaçak KurtarıldıSahil Güvenlik Ege Bölge Deniz Komutanlığı ekipleri Balıkesir, Muğla, Aydın, İzmir ve Çanakkale'de gerçekleştirdiği 23 arama kurtarma harekatında 768 kaçağı kurtardı, 2 kişinin cesedine ulaştı.
 • 15:01CHP Muğla Milletvekili Demir, Göcek İkiz Tüneli'ni SorduCHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Fethiye ilçesinde yapımı devam eden Göcek İkiz Tüneli'nin paralı olup olmayacağı hakkında, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’in cevaplaması talebiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı bir soru önergesi verdi.
 • 14:59CHP'li Demir Göcek Tünelini Meclis Gündemine TaşıdıCHP'li Demir Göcek Tünelini Meclis Gündemine TaşıdıCHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, yapımı devam eden Göcek İkiz Tünelinin paralı olup olmayacağı hakkında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’in yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına yazılı soru önergesi verdi.
 • 14:57Demir, Göcek İkiz Tüneli'ni SorduDemir, Göcek İkiz Tüneli'ni SorduChp Muğla Milletvekili Nurettin Demir, yapımı devam eden Göcek İkiz Tüneli'nden geçişin paralı olup olmayacağı hakkında, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı soru önergesi verdi.
 • 00:10Göcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla Kurtuldu (2)Yat İKİ AY ÖNCE DE BATMIŞ Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde denize açıldıktan sonra Göcek Mahallesi'ne yaklaşık 4 mil mesafedeki Domuz Adası yakınlarındaki kayalıklara çarparak su alan ve içerisindeki 5'i turist 7 kişinin Zodyatla kurtarıldığı yelkenli yatın yaklaşık 2 ay önce de battığı öğrenildi.
 • 17:28Göcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduGöcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde, kayalıklara çarparak, su alan yelkenli yat battı.
 • 17:14Göcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduGöcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde, kayalıklara çarparak,su alan yelkenli yat battı.
 • 14:44Köyceğiz Motosiklet Festivali Sona ErdiKöyceğiz Motosiklet Festivali Sona ErdiMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde Belediye ve Ege Yolcu dergisinin ortaklaşa düzenlediği motosiklet festivalinin 4’cüsü şehitler anısına saygı duruşu ve Atatürk anıtına çelenk koyulması ile sona erdi.
 • 11:56Turist Sayısında Arayı KapatıyorTurist Sayısında Arayı KapatıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahil ve plajlardan detay, - Turizm aktiviteleri detay, - Muğla Valisi Amir Çiçek açıklaması, Muğla turist sayısında arayı kapatıyor- Türkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip ili olan Muğla'ya gelen turist sayısı, yılın 7 aylık bölümünde 1 milyon 653 bin oldu- Muğla Valisi Çiçek: - "Sezon başlangıcındaki yüzde 10'lar seviyesindeki düşüş, yüzde 5'lere geriledi"- "Özellikle Ramazan Bayramı'ndan sonra Muğla ve ilçelerindeki turistik tesislerden yararlanan yerli ve yabancı turist sayısı arttı.
 • 11:43Göcek, 6 Marinalı Bir KöyGöcek, 6 Marinalı Bir KöyGöcek, 6 marinalı bir köy Yeryüzü cenneti Göcek'i DHA dron kamerası havadan görüntüledi MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nin bir beldesiyken, büyükşehir belediyesi ilanının ardından mahalle statüsü kazanan Göcek'te biri belediyeye ait toplam 6 marina bulunuyor.
 • 11:20Muğla Turist Sayısında Arayı KapatıyorTürkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip ili olan Muğla'ya bu yılın Ocak-Temmuz döneminde gelen turist sayısı 1 milyon 653 bine ulaştı.
 • 11:09Göcek, 6 Marinalı Bir KöyGöcek, 6 Marinalı Bir KöyTufan HAMARAT- Cihan KAYA/GÖCEK (Muğla), DHA) - MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nin bir beldesiyken, büyükşehir belediyesi ilanının ardından mahalle statüsü kazanan Göcek'te biri belediyeye ait toplam 6 marina bulunuyor.
 • 13:46Fethiye'den Meksika'ya 1 Milyon Dolarlık Tekne GönderildiFethiye'den Meksika'ya 1 Milyon Dolarlık Tekne GönderildiMeksika’nın ünlü iş adamı Guillermo Woodward Bojas, Fethiye yat çekek yerinde gür yatçılıktan Atalay Gür’e sipariş verdiği 19 metre uzunluğunda, 5.80 metre genişliğindeki Fethiye’ye özel el yapımı üretilen motor seylırı 10 ay sonra teslim aldı.
 • 17:18Marmaris'te Göçmen Kaçakçılığı Zanlısı 11 Kişi AdliyedeMarmaris'te Göçmen Kaçakçılığı Zanlısı 11 Kişi AdliyedeMarmaris'te göçmen kaçakçılığı zanlısı 11 kişi adliyede MUĞLA ve Antalya'da göçmen kaçakçılarına yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 11 kişi gözaltına alındı.
 • 14:20İnsan Kaçakçılığıİnsan Kaçakçılığı" İddiasıyla 11 Kişi Gözaltına AlındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlıların gözaltına alınması, Muğla'da insan kaçakçılığı operasyonu- Muğla ve Antalya'da düzenlenen operasyonlarda yasa dışı geçiş organizasyonlarına aracılık ettikleri iddia edilen 11 kişi yakalandı Muğla'da ve Antalya'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda, "insan kaçakçılığı" yaptıkları iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.
 • 13:28Marmaris'te Göçmen Kaçakçılığı Zanlısı 11 Kişi AdliyedeMarmaris'te Göçmen Kaçakçılığı Zanlısı 11 Kişi AdliyedeMuğla ve Antalya'da göçmen kaçakçılarına yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 11 kişi gözaltına alındı.
 • 11:02Muğla'da İnsan Kaçakçılığı Operasyonu: 11 GözaltıMuğla'da ve Antalya'da düzenlenen eşzamanlı operasyonlarda, insan kaçakçılığı yaptıkları iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.
 • 10:55Mülteci Simsarları YakalandıMülteci Simsarları YakalandıTürkiye’nin en uzun kıyısına sahip ve Yunan adalarına en yakın il konumundaki Muğla’dan deniz yolu ile insan kaçaklığı yaptıkları öne sürülen 11 kişi Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.
 • 10:37Muğla'da İnsan Kaçakçılığı OperasyonuMuğla'da ve Antalya'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda, "insan kaçakçılığı" yaptıkları iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.
 • 16:22Mustafa Sandal Tekne Kaptanı OlduMustafa Sandal Tekne Kaptanı Oldu17 yıldır tekne kaptanlığı ehliyeti olan ünlü şarkıcı, 'Ben Olsaydım' adlı yeni şarkısı için çektiği klipte hünerlerini sergiledi.
 • 17:49Muğla'da 201 Tekneye Mavi KartMuğla Büyükşehir Belediyesi, 2014-2015 yaz sezonunda 201 tekneye Mavi Kart verdi.
 • 15:34Muğla'da 201 Tekneye Mavi Kart VerildiMuğla'da 2014-2015 yaz sezonunda toplam 201 tekneye mavi kart verildiği bildirildi.
 • 14:04Göcek Koylarının 'Usulsüz' İhalesi Meclis Gündemine TaşındıGöcek Koylarının 'Usulsüz' İhalesi Meclis Gündemine TaşındıCHP Muğla Milletvekili Demir, Dalaman-Göcek koylarının usulsüz olarak kiralandığını belirterek, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na soru önergesi verdi.
 • 13:31Alkol Aldıktan Sonra Denize Açılan Kadın 3 Saat Sonra BulunduAlkol Aldıktan Sonra Denize Açılan Kadın 3 Saat Sonra BulunduMuğla'da alkol alıp yüzmeye başlayan kadın, 3 saat sonra deniz yüzeyinde sırtüstü uzanmış halde bulundu.
 • 13:29Muğla Alkol Aldıktan Sonra Denize Açılan Kadın 3 Saat Sonra BulunduMuğla Alkol Aldıktan Sonra Denize Açılan Kadın 3 Saat Sonra BulunduAlkol aldıktan sonra denize açılan kadın 3 saat sonra bulundu MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde alkol aldıktan sonra denize açılan 39 yaşındaki Yeliz Bulut, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kaybolduktan 3 saat sonra kıyıdan 500 metre açıkta bulundu.
 • 15:33Göcek Koylarının Kiralanması Meclise TaşındıGöcek Koylarının Kiralanması Meclise TaşındıCHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Dalaman-Göcek koylarının usulsüz kiralandığı gerekçesiyle, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından cevaplanması istemiyle yazılı soru önergesi verdi.
 • 10:12Göcek Koylarının Kiralanması TBMM GündemindeCHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Dalaman-Göcek koylarının usulsüz kiralanması hakkında, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından cevaplanması talabiyle yazılı bir soru önergesi verdi.
 • 23:52Lassa Yılın En Sağlamları' Ödül Töreni Yapıldı - 2Lassa Yılın En Sağlamları' Ödül Töreni Yapıldı - 2'Lassa Yılın En Sağlamları' ödül töreni yapıldı 'Yılın En Sağlam Transferi' ödülünü Arda Turan aldı Arda'dan eski hocalarına vefa Arda 2 yıl boyunca Lassa'nın uluslararası marka elçisi oldu 34 haftalık lig boyunca kullanılan 169 bin oyun 18 binini alan Gökhan Töre, "Haftanın en Sağlamı" ödülünü aldı Lassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyeleri tarafından belirlenen 'Lassa Yılın En Sağlamları' ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:52Lassa Yılın En SağlamlarıLassa Yılın En Sağlamları" Ödül Töreni YapıldıHaber: Mustafa AKIN - Kamera: Boğaçhan ÖZER/ İstanbul DHA Lassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyeleri tarafından belirlenen "Lassa Yılın En Sağlamları" ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:52Lassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği üyelerinin belirlediği Lassa Yılın En Sağlamları ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:44Lassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği üyelerinin belirlediği Lassa Yılın En Sağlamları ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:08Lassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği üyelerinin belirlediği Lassa Yılın En Sağlamları ödülleri sahiplerini buldu.
 • 10:45Mustafa Sandal Lüks Yatını Kimseye KullandırtmıyorMustafa Sandal Lüks Yatını Kimseye KullandırtmıyorÜnlü şarkıcı, 5 milyon TL'ye aldığı lüks yatını kaptanlara emanet etmeden kendisi kullanıyor.
 • 15:33Murat Dalkılıç Kazancını Gayrimenkule YatırıyorMurat Dalkılıç Kazancını Gayrimenkule YatırıyorKenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan sonra ünlü popçunun da kazandığını gayrimenkule yatırdığı ortaya çıktı. Dalkılıç'ın yeni hedefi otel açmak...
 • 14:42Fethiye Havai Fişekli Sürpriz Evlilik TeklifiFethiye Havai Fişekli Sürpriz Evlilik TeklifiHavai fişekli sürpriz evlilik teklifi MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde oturan 26 yaşındaki Tevfik Büyükkınıklı, 1.5 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı 26 yaşındaki Hülya Uçar'a havai fişek ve maytaplar eşliğinde sürpriz evlilik teklifi yaptı.