SON DAKİKA GÖCEK HABERLERİ

Son Dakika Göcek Haberleri

12:10
İkinci Göcek Tüneli'nde Işık Göründü Muğla ile Fethiye İlçesi'ni Antalya'ya bağlayan Göcek Mahallesi'nde 25 yıllığına yap-işlet-devret modeli ile yaptırılan Göcek Tüneli'nin ücretli olması nedeniyle Karayolları Antalya Bölge Müdürlüğü tarafından ücretsiz geçiş için yaptırılan yeni tünelde ışık göründü.
İkinci Göcek Tüneli'nde Işık Göründü
09:39
AK Parti Ocak Ayı İstişare Toplantısını Yaptı AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı 2015 yılının ilk istişare toplantısı yapıldı.
AK Parti Ocak Ayı İstişare Toplantısını Yaptı
19:19
Yelken: Bodrum Bayk Kış Trofesi 1. Ayak Yarışları Rüzgarın az olması nedeniyle sadece offs hore yarışı gerçekleştirilebildi.
13:46
Batmak Üzere Olan Teknedeki 3 Kişiyi Sahil Güvenlik Kurtardı Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde, su alarak batma tehlikesi geçiren 13 metrelik teknedeki 3 kişi, Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanlığı ekipleri tarafından kurtarıldı.
Batmak Üzere Olan Teknedeki 3 Kişiyi Sahil Güvenlik Kurtardı
12:39
Batmak Üzere Olan Teknedeki 3 Kişiyi, Sahil Güvenlik Ekipleri Kurtardı Dalaman'da su alan ve batmak üzere olan 13 metrelik gezinti teknesinde bulunan 3 Türk, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
11:43
Vali Çiçek: Knidos'un Yol ve Işıklandırma Sorunu Var Muğla Valisi Amir Çiçek, 2014 yılının sonuna yaklaşılırken, son iki gününü Muğla’daki yerel ve ulusal basın ile Haber Ajansı temsilciliklerine ayırdı.
Vali Çiçek: Knidos'un Yol ve Işıklandırma Sorunu Var
14:29
Muğla Valisi Çiçek İncelemelerine Devam Ediyor Muğla Valisi Amir Çiçek, Fethiye'nin Göcek Mahallesi'ne bağlı koylarda incelemelerde bulundu.
Muğla Valisi Çiçek İncelemelerine Devam Ediyor
13:46
Vali Çiçek: "Sürdürülebilir Turizm Şart" Hafta sonunu Göcek koylarında inceleme yaparak geçiren Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla’nın en önemli sektörü turizmden pay alan her kesimin huzuru içi bu sektörün sürdürülebilir olmasının şart olduğunun altını çizdi.
Vali Çiçek: 'Sürdürülebilir Turizm Şart'
16:22
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı Özgür medyaya yönelik operasyonun ardından başlatılan imza kampanyasına destek veren aydınlar, gazetelere tam sayfa ilan verdi.
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı
13:42
Aydınlardan, Demokrasiye ve Hukuka Dönüş Çağrısı AK Parti hükümetinin son zamanlarda demokrasi, hukuk ve basın özgürlüğü gibi alanlarda geriye dönüş yaşadığına vurgu yapan aydınlar, imza kampanyası başlattı.
09:26
Deniz Kuvvetleri Gemileri Fethiye'de Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı gemiler planlı faaliyetler kapsamında Fethiye ve Göcek limanlarına demir attı.
Deniz Kuvvetleri Gemileri Fethiye'de
10:39
Yelkenciler Bodrum'da Buluştu Muğla İli 5'inci Ayak Yelken Yarışları B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi'nin ev sahipliğinde Bodrum'da düzenlendi.
10:53
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak "İkinci Göcek Tüneli ücretsiz olacak"- AK Parti Muğla Milletvekili Boğa: - "Mayıs ayında tünelin açılışını yapacağız. Bu tünel, tamamen ücretsiz olacaktır.
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak
09:39
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak Fethiye'de yapımı devam eden ikinci Göcek Tüneli ücretsiz hizmet verecek.
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak
12:29
Kayaköy'ün Turizme Açılmasına Durdurma Davası Açıldı Muğla Fethiye'deki 5 bin yıllık tarihi olan Kayaköy'ün turizme açılarak otel yapılmasına yönelik çalışmaların durdurulması için dava açıldı.
13:25
Fethiye Ak Partide Kadir Sarıhan 2. Kez Yine Başkan Oldu AAk Parti Fethiye ilçe kongresine yoğun katılım oldu.
Fethiye Ak Partide Kadir Sarıhan 2. Kez Yine Başkan Oldu
16:06
Yelken: 10 Kasım Atatürk Kupası Fethiye'de düzenlenen yarışlara 12 ülkeden 68 teknede yarışmacılar katıldı.
21:24
Muğla'da Yelken Yarışları Başladı Muğla'da Göcek Yat Kulübü tarafından bu yıl 12. si düzenlenen Sonbahar Göcek Yarış Haftası 10 Kasım Atatürk Kupası Yelken Yarışları, başladı.
Muğla'da Yelken Yarışları Başladı
18:30
Göcek'de Yelkenler Rüzgar Bekledi Göcek Yat Kulübü tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen Sonbahar Göcek Yarış Haftası "10 Kasım Atatürk Kupası" Yelken Yarışlarının ilk gününde yarışa katılan tekneler rüzgar bekledi.
Göcek'de Yelkenler Rüzgar Bekledi
16:46
10 Kasım Atatürk Kupası Yelken Yarışları 3 Saat Gecikmeli Başladı Göcek Yat Kulübü tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen Sonbahar Göcek Yarış Haftası 10 Kasım Atatürk Kupası Yelken Yarışları, başladı.
10 Kasım Atatürk Kupası Yelken Yarışları 3 Saat Gecikmeli Başladı
10:00
Karton Tekneler Yarıştı Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde, Göcek D-Marin tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen 'Karton Tekneler Yarışması'nda 13 takım arasından Marma Vegas Over Takers birinci oldu.
Karton Tekneler Yarıştı
09:43
Göcek'de Deniz Keyfi Devam Ediyor Muğla'nın Fethiye ilçesi Göcek Mahallesinde 26 dereceye ulaşan hava sıcaklığını fırsat bilen yerli ve yabancı turistler, denize girip güneşlendi.
Göcek'de Deniz Keyfi Devam Ediyor
11:10
Minik Kerem'in Ölümünde 'Doktor İhmali' İddiası Muğla Fethiye'de, okul bahçesinde düşüp başını yere çarpan ve götürüldüğü hastanede üşüttüğü söylenip gönderilen 5 yaşındaki çocuk beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi.
Minik Kerem'in Ölümünde 'Doktor İhmali' İddiası
11:13
Kruvaziyer Turizminde Daralma Yavaşladı Türkiye'nin, 9 ayda ağırladığı kruvaziyer yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 19,5 azalıp, 1 milyon 360 bin 4 oldu.
Kruvaziyer Turizminde Daralma Yavaşladı
17:59
Muğla, Her Yıl 3 Milyonun Üzerinde Yabancı Turist Ağırlıyor Turizm çeşitliliği ve muhteşem doğasıyla yerli ve yabancı misafirlere unutulmaz bir tatil imkanı sunan Muğla, her yıl 3 milyonun üzerinde yabancı turisti ağırlıyor.
Muğla, Her Yıl 3 Milyonun Üzerinde Yabancı Turist Ağırlıyor
15:49
Muğla Kıyılarından 263 Ton Atık Toplandı Muğla'da yaz aylarında binlerce turistin ziyaret ettiği sahil ve koylardaki atıklar toplanarak, atık kabul tesislerine gönderiliyor Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Göcek, Marmaris ve Datça Liman başkanlığı sınırları içerisindeki koylardan 3 tekneyle 3 ayda 263 ton katı atık toplandı.
Muğla Kıyılarından 263 Ton Atık Toplandı
15:08
Gökova Körfezinin Cennet Koyları Havadan Görüntülendi Tarihi özellikleriyle her yıl 3 milyonun üzerinde yabancı turisti çeken Muğla, bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerle de farklı düşlere ev sahipliği yapıyor.
14:34
Muğla'daki Kıyılardan 263 Ton Atık Toplandı Muğla'daki Göcek, Marmaris ve Datça Liman Başkanlığı sınırları içerisindeki koylardan, üç tekneyle üç ayda 263 ton katı atık topladığı açıklandı.
Muğla'daki Kıyılardan 263 Ton Atık Toplandı
13:18
Öğrenciler Kapı Kapı Dolaşarak Çevresel Bilgilendirme Yapacak Fethiye Belediyesi ve Muğla Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile Ali Mefharet Sıtkı Koçman Meslek Yüksekokulu çevre koruma ve kontrol bölümü öğrencileri ve belediye ekipleri Fethiye’de kapı kapı dolaşarak çevresel bilgilendirme yapacak.
Öğrenciler Kapı Kapı Dolaşarak Çevresel Bilgilendirme Yapacak
10:12
Sokak Hayvanları İçin 56 Bin Lira Yardım Topladılar Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde kurulan Animal Aid Grubu, 1 yılda 56 bin TL bağış toplayıp, sokak hayvanlarının yiyecek ve sağlık ihtiyaçlarını karşıladı.
Sokak Hayvanları İçin 56 Bin Lira Yardım Topladılar
19:32
Ergun Saygun: 45 Yıl Bu Devlete Hizmet Ettim, Helali Hoş Olsun Balyoz Planı davasından sağlık sorunları nedeni ile tahliye edilen emekli Orgeneral Ergun Saygun, "45 yıl bu devlete hizmet ettim. Her saniyesi helali hoş olsun" dedi.
Ergun Saygun: 45 Yıl Bu Devlete Hizmet Ettim, Helali Hoş Olsun
09:49
Fethiye Ormanları Havadan Denetlendi Fethiye’de orman yangın sezonu bu yıl tüm sezonların en az sezonu olarak kapanırken yanan alanlar havadan bir kez daha denetlendi.
Fethiye Ormanları Havadan Denetlendi
14:30
TBMM Kit Komisyonu Sümer Holding AŞ Genel Müdürü Ensari: "Adana Attepe ve Hekimhan Karakuz'daki maden sahalarında Kardemir, İsdemir ve Erdemir demir çelik fabrikalarına satılan cevherden 2012, 2013 ve Eylül 2014 itibarıyla toplam 12,9 milyon redevans geliri elde edildi"
13:06
Butik Otelde İçki İmalathanesine Baskın Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde, bir butik otelde kurulan içki imalathanesine baskın düzenleyen jandarma, çeşitli malzemeler ile sahte rakı, şarap ve gümrük kaçağı içkiler ele geçirdi.
Butik Otelde İçki İmalathanesine Baskın
11:36
Denizden Çıkan Çöpler Heykel Oldu Muğla'nın Bodrum ve Gökova ilçesinde deniz dibi kirliliğinin mizahi dille ele alınacağı 'İnaf Gari' adlı film öncesinde toplanan çöplerden heykeller yapıldı.
Denizden Çıkan Çöpler Heykel Oldu
11:17
Denizden Çıkan Çöpler Heykel Oldu Muğla'nın Bodrum İlçesi ve Gökova'da deniz dibi kirliliğinin mizahi dille ele alınacağı 'İnaf Gari' adlı film öncesinde toplanan çöplerden heykeller yapıldı.
Denizden Çıkan Çöpler Heykel Oldu
17:58
Fethiye'de İlkokul Öğrencilerine Çevre Eğitimi Veriliyor Fethiye Belediyesi, ilkokul öğrencilerine yönelik geri dönüştürülebilir atıklar ve çevre konulu eğitim çalışmalarına başladı.
17:59
Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında Kardemir Karabükspor evinde, Trabzonspor’u konuk etti.
Spor Toto Süper Lig
16:54
Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında Kardemir Karabükspor evinde, Trabzonspor’u konuk ediyor.
Spor Toto Süper Lig
14:54
Fethiye'de Otomobilin Çarptığı Liseli Yağmur Yaşama Tutunamadı Muğla’nın Fethiye ilçesinde önceki gün karşıdan karşıya geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı lise öğrencisi Yağmur Toprak hayatını kaybetti.
Fethiye'de Otomobilin Çarptığı Liseli Yağmur Yaşama Tutunamadı
10:29
Fethiye'de Otomobilin Çarptığı Liseli Yağmur Öldü Muğla'nın Fethiye ilçesinde yolun karşına geçmek isterken otomobilin çarpmasıyla ağır yaralanan lise öğrencisi 17 yaşındaki Yağmur Toprak, hastanede yaşamını yitirdi.
Fethiye'de Otomobilin Çarptığı Liseli Yağmur Öldü
16:56
Mülteciler Denizde Mahsur Kaldı Muğla’nın Marmaris ilçesi Kadırga Burnu açıklarında kaçak yollardan Yunanistan adalarına geçmeye çalışan grup Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yakalandı.
Mülteciler Denizde Mahsur Kaldı
16:23
Mülteciler Denizde Mahsur Kaldı Muğla’nın Marmaris ilçesi Kadırga Burnu açıklarında kaçak yollardan Yunanistan adalarına geçmeye çalışan grup Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yakalandı.
Mülteciler Denizde Mahsur Kaldı
09:57
Barakadan Kurtulan Sultan Teyze'nin Artık Evi Var Derme çatma bir barakada yaşamını sürdüren 60 yaşındaki Sultan Teyze’ye Fethiye Belediyesi ve Göcek’in yardımsever esnafları sahip çıktı.
Barakadan Kurtulan Sultan Teyze'nin Artık Evi Var
10:08
Caretta Carettaları Elle Beslemeye Sıkı Denetim Dalyan Kanalı'nda, valiliğin caretta carettaların elle beslenmesi ve mavi yengeç avlanmasıyla ilgili koyduğu yasak turistlerin tepkisine neden oldu.
Caretta Carettaları Elle Beslemeye Sıkı Denetim
14:01
Fethiye'de Bar ve Diskolarda İçki Denetimi Fethiye'de restaurant, bar ve diskolara gece yarısı yapılan operasyonla içki denetimi gerçekleştirildi.
Fethiye'de Bar ve Diskolarda İçki Denetimi
14:03
Kayseri Süper Amatör Küme Kayseri Süper Amatör Küme’nin ikinci haftasında Argıncıkspor ile karşılaşan Sağlıkspor, sahadan 4-1 galip ayrılarak yoluna namağlup devam etti.
Kayseri Süper Amatör Küme
15:24
Göcek Koylarında Temizlik Zamanı Muğla'nın Fethiye İlçesi'ndeki Göcek Koyları'nda, 'Her denizciden denize bir nefes' sloganıyla temizlik yapıldı.
Göcek Koylarında Temizlik Zamanı
16:50
Kaymakamın Kızının Parmağı Koptu Muğla’nın Fethiye ilçesinde, ailesiyle birlikte tekne turuna çıkan Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek’in kızının parmağı merdivene sıkışması sonucu koptu.
Kaymakamın Kızının Parmağı Koptu
16:43
Parmağı kopan çocuk, askeri helikopterle sevk edildi - Parmağı kopan Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek'in 6 yaşındaki kızı, askeri helikopterle İzmir'e sevk edildi.
Parmağı kopan çocuk, askeri helikopterle sevk edildi -
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖCEK HABERLERİ
[Hata Bildir]