SON DAKİKA GÖCEK HABERLERİ

Son Dakika Göcek Haberleri

 • 09:52Muğla Plajları Ekim Ortasında Yazı YaşıyorMuğla Plajları Ekim Ortasında Yazı YaşıyorMuğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki ünlü İztuzu Plajı ve çamur banyolarıyla bilinen Dalyan Kanalı, Ekim ayında şaşırtan bir doluluk yaşıyor.
 • 10:56Ortaca'da Turizmde Ekim Ayı MutluluğuOrtaca'da Turizmde Ekim Ayı MutluluğuOrtaca'da turizmde ekim ayı mutluluğu Mustafa SARIİPEK/ ORTACA (Muğla), (DHA) - MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'ndeki ünlü İztuzu Plajı ve çamur banyolarıyla bilinen Dalyan Kanalı, Ekim ayında şaşırtan bir doluluk yaşıyor.
 • 11:49Fethiye Yerleşik Almanlar 'Nazi Selamı' Şakasından RahatsızFethiye Yerleşik Almanlar 'Nazi Selamı' Şakasından RahatsızMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde yerleşik Almanlar, bazı Türklerin kendilerini Nazi selamı yaparak şakalaşmasından rahatsız. Fethiye'de yaşayan Alman psikoloji eğitmeni 50 yaşındaki Tina Kosuch, "Düşmanca duygularla dışlandığımızı düşünüyoruz" dedi.
 • 10:28Yerleşik Almanlar 'Nazi Selamı' Şakasından RahatsızYerleşik Almanlar 'Nazi Selamı' Şakasından RahatsızMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde yerleşik Almanlar, bazı Türklerin kendilerini Nazi selamı yaparak şakalaşmasından rahatsız. Fethiye'de yaşayan Alman psikoloji eğitmeni 50 yaşındaki Tina Kosuch, "Düşmanca duygularla dışlandığımızı düşünüyoruz" dedi.
 • 19:09Tcsg 65 Sahil Güvenlik Hücum Botu Fethiye'de Göreve BaşladıTcsg 65 Sahil Güvenlik Hücum Botu Fethiye'de Göreve BaşladıFethiye’deki TCSG 83 botunun yerine görevlendirilen TCSG 65 Sahil Güvenlik Hücum Botu, düzenlenen törenle ilçe protokolüne tanıtıldı.
 • 18:46AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Taksicilerin Sorunlarını DinlediAK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Taksicilerin Sorunlarını DinlediAK Parti Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Hasan Özyer, 1 Kasım’da yapılacak Milletvekili seçimleri için çalışmalarını Fethiye Ak Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte sürdürüyor.
 • 17:07Tcsg 65" Botu, Fethiye'de Göreve BaşladıSahil Güvenlik Komutanlığı "TCSG 65" botu, Muğla'nın Fethiye ilçesinde göreve başladı.
 • 08:46Mustafa Sandal Çocuklara Yüzme Dersi VerdiMustafa Sandal Çocuklara Yüzme Dersi VerdiÜnlü şarkıcı, eşiyle birlikte gittiği Göcek tatilinde çocuklara yüzme dersi verdi.
 • 14:15Yeryüzü Cenneti DalyanYeryüzü Cenneti Dalyan" Tatilcileri BekliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dalyan kanalı ve kaya mezarlarından detay, - Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer'in açıklaması, - İztuzu Plajı'ndan görüntü, - DEKAMER ve caretta carettalardan görüntü, "Yeryüzü cenneti Dalyan" tatilcileri bekliyor- Ortaca Kaymakamı Ürkmezer: - "Dalyan'a geldiğinizde turizmde ne arıyorsanız her şeyi bulma imkanınız var" Ortaca ilçesine bağlı turistik Dalyan Mahallesi, 2 bin 500 yıllık kaya mezarları, caretta carettaları, Dalyan Kanalı, İztuzu Plajı ve her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği çamur banyolarıyla tatilcileri bekliyor.
 • 10:24Yeryüzü Cenneti Dalyan" Tatilcileri BekliyorOrtaca ilçesine bağlı turistik Dalyan Mahallesi, 2 bin 500 yıllık kaya mezarları, caretta carettaları, Dalyan Kanalı, İztuzu Plajı ve her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği çamur banyolarıyla tatilcileri bekliyor.
 • 13:22Muğla'da Katamaran BattıMuğla'da Katamaran BattıMuğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme Mahallesi’nde katamaran battı.
 • 15:33Sığınmacıları Bırakıp KaçtıSığınmacıları Bırakıp KaçtıMuğla’da dün gece Marmaris’ten bir minibüse 37 kişilik sığınmacıyı bindiren şoför, Karabörtlen Jandarmasının yol kontrolüne takılınca sığınmacıları bırakıp kaçtı.
 • 01:314. Fethiye Klasik Müzik Festivali Başladı4. Fethiye Klasik Müzik Festivali BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 4. Fethiye Klasik Müzik Festivali - Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay resitalinden detaylar 4. Fethiye Klasik Müzik Festivali başladı Viyolonsel sanatçısı Benyamin Sözmez'in anısına bu yıl dördüncüsü düzenlenen Klasik Müzik Festivali başladı.
 • 00:254. Fethiye Klasik Müzik Festivali BaşladıViyolonsel sanatçısı Benyamin Sözmez'in anısına bu yıl dördüncüsü düzenlenen Klasik Müzik Festivali başladı.
 • 18:26Fethiye'de 2 Maden İşçisi Metan Gazından ZehirlendiFethiye'de 2 Maden İşçisi Metan Gazından ZehirlendiMuğla’nın Fethiye ilçesinde krom madeninde metan gazından etkilenen 2 işçi hastaneye kaldırıldı.
 • 11:01Muğla'daki Atık Alım Teknelerine Gps TakıldıMuğla'daki Atık Alım Teknelerine Gps TakıldıMuğla Büyükşehir Belediyesi Göcek, Dalaman ve Gökova koylarında sürdürdüğü denizlerden ve deniz araçlarından kaynaklı katı ve sıvı atık alımı işi kapsamında hizmet veren altı tane tekneye GPS sistemi yerleştirdi.
 • 18:54Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi11 Eylül 2015 Cuma- NATO Askeri Komite Genelkurmay Başkanları Konferansı, İstanbul’da icra edilecek.
 • 09:34Cicişler Mesajları Ortaya Döktü, Nefise Karatay'ın Eşini Yalanladı!Cicişler Mesajları Ortaya Döktü, Nefise Karatay'ın Eşini Yalanladı!Karatay'ın eşi, Cicişler'le teknede görüntülenmesinin ardından "Bana tuzak kurdular, tekneye gelmeyi onlar istedi" demişti. Bunun üzerine Esra Ersoy sessizliğini bozdu.
 • 12:25114 Noktada Su Kalitesi İnceleniyor114 Noktada Su Kalitesi İnceleniyorMuğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri Muğla’nın tüm su kaynaklarında su kalitesi ölçümlerini sürdürüyor.
 • 15:13Göcek Koyları İhale Tarihleri İptal EdildiDalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Göcek koyları olarak bilinen Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka C tipi mesire yerlerinin ihale tarihlerini iptal edildi.
 • 16:10Büyükşehir'e Sağlık ve Çevre Kategorisinde Birincilik ÖdülüBüyükşehir'e Sağlık ve Çevre Kategorisinde Birincilik ÖdülüMuğla Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Mavi Deniz Temiz Kıyılar projesi Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülleri kapsamında ödül almaya hak kazandı.
 • 10:40Orman ve Su İşleri Bakanlığından AçıklamaOrman ve Su İşleri Bakanlığı, bazı basın yayın organları tarafından yapılan haberlere cevap verdi.
 • 08:14Best Fm Ekibi Tekne Tatilinden Canlı Yayında…Best Fm Ekibi Tekne Tatilinden Canlı Yayında…Türkiye'nin konuşan radyosu Best FM, yine farklı bir projeye imza atıyor.
 • 16:01Göcek Koylarının İhaleyle KiralanmasıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Muğla'daki Göcek Koyu'ndaki alanların imara açıldığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu belirtilerek, koylarda tahribat yapılmayacağı ifade edildi.
 • 14:30Göcek Koylarının İhaleyle KiralanmasıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Muğla'daki Göcek Koyu'ndaki alanların imara açıldığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu belirtilerek, koyda otellerin kurulmasının mevcut mevzuatlara göre mümkün olmadığı bildirildi.
 • 13:41Bakanlıktan 'Göcek Koyları Açıklaması'Bakanlıktan 'Göcek Koyları Açıklaması'Muğla’nın Dalaman ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve kamuoyunda Göcek koyları olarak bilinen mesire yerlerinin ihaleye çıkarılması hakkında Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı.
 • 12:44Bakanlık, Göcek İhalesinde KararlıBakanlık, Göcek İhalesinde KararlıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, dünyaca ünlü Göcek'in eşsiz güzellikteki koyları Akbük, Taşyaka, Göbün ve Küçük Sarsala'nın mesire yeri olarak 10 yıllığına kiralanmak üzere ihale sürecinin devam ettiğini, buraların imara açılması, birilerine peşkeş çekilmesi, doğal ve tarihi yapıya zarar verebilecek tesislerin yapılmasının kesinlikle söz konusu olmadığını açıkladı.
 • 18:28Göcek Koyları İhaleyle KiralanacakDalaman ilçesinde "Göcek Koyları" olarak bilinen Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka koylarındaki mesire alanlarının ihaleyle 10'ar yıllığına kiralanacağı bildirildi.
 • 17:30Başkan Gürün'den Göcek Koylarının Yeniden İhale Edilmesine TepkiBaşkan Gürün'den Göcek Koylarının Yeniden İhale Edilmesine TepkiMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Osman Gürün, dünyaca ünlü Göcek'in eşsiz güzellikteki koyları Akbük, Taşyaka, Göbün ve Küçük Sarsala'nın Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın mesire yeri olarak 10 yıllığına kiralamak üzere yeniden ihaleye çıkarmasına tepki gösterdi.
 • 10:45Göcek Koyları KiralanıyorDalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Göcek koyları olarak bilinen Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka C tipi mesire yerlerini 10 yıllığına kiraya vermek üzere ihaleye çıktı.
 • 09:08Göcek Koyları KiralanıyorGöcek Koyları KiralanıyorDalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Göcek'in eşsiz güzellikteki koyları Akbük, Taşyaka, Göbün ve Küçük Sarsala'nın 10 yıllığına kiraya verilmesi için ihaleye çıktı.
 • 14:04"DENİZ Ve Ben" Uygulamalı Deneyler Atölyesi Tamamlandı DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ve D-Marin işbirliğiyle, tüm deniz tutkunları ve çocuklar birlikte deneyler yaparak denizleri kurtarmak için bir araya geldi.
 • 15:58"DENİZ ve Ben" Uygulamalı Deneyler Atölyesi Başlıyor TURMEPA ve D-Marin, tüm deniz tutkunlarını ve çocukları birlikte deneyler yaparak denizleri kurtarmaya çağırıyor.
 • 11:47Göcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorGöcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına ihaleyle işletme hakkını devretmek istediği ancak açılan davalarla ihalelerin iptal edildiği 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koyları yatçıların yoğun ilgisini çekiyor.
 • 10:17Göcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorGöcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' BekliyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına ihaleyle işletme hakkını devretmek istediği ancak açılan davalarla ihalelerin iptal edildiği 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koyları yatçıların yoğun ilgisini çekiyor.
 • 19:10Ege Denizi'nde 4 Günde 768 Kaçak KurtarıldıSahil Güvenlik Ege Bölge Deniz Komutanlığı ekipleri Balıkesir, Muğla, Aydın, İzmir ve Çanakkale'de gerçekleştirdiği 23 arama kurtarma harekatında 768 kaçağı kurtardı, 2 kişinin cesedine ulaştı.
 • 15:01CHP Muğla Milletvekili Demir, Göcek İkiz Tüneli'ni SorduCHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Fethiye ilçesinde yapımı devam eden Göcek İkiz Tüneli'nin paralı olup olmayacağı hakkında, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’in cevaplaması talebiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı bir soru önergesi verdi.
 • 14:59CHP'li Demir Göcek Tünelini Meclis Gündemine TaşıdıCHP'li Demir Göcek Tünelini Meclis Gündemine TaşıdıCHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, yapımı devam eden Göcek İkiz Tünelinin paralı olup olmayacağı hakkında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’in yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına yazılı soru önergesi verdi.
 • 14:57Demir, Göcek İkiz Tüneli'ni SorduDemir, Göcek İkiz Tüneli'ni SorduChp Muğla Milletvekili Nurettin Demir, yapımı devam eden Göcek İkiz Tüneli'nden geçişin paralı olup olmayacağı hakkında, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı soru önergesi verdi.
 • 00:10Göcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla Kurtuldu (2)Yat İKİ AY ÖNCE DE BATMIŞ Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde denize açıldıktan sonra Göcek Mahallesi'ne yaklaşık 4 mil mesafedeki Domuz Adası yakınlarındaki kayalıklara çarparak su alan ve içerisindeki 5'i turist 7 kişinin Zodyatla kurtarıldığı yelkenli yatın yaklaşık 2 ay önce de battığı öğrenildi.
 • 17:28Göcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduGöcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde, kayalıklara çarparak, su alan yelkenli yat battı.
 • 17:14Göcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduGöcek'te Yat Battı, 7 Kişi Son Anda Zodyak Botla KurtulduMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde, kayalıklara çarparak,su alan yelkenli yat battı.
 • 14:44Köyceğiz Motosiklet Festivali Sona ErdiKöyceğiz Motosiklet Festivali Sona ErdiMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde Belediye ve Ege Yolcu dergisinin ortaklaşa düzenlediği motosiklet festivalinin 4’cüsü şehitler anısına saygı duruşu ve Atatürk anıtına çelenk koyulması ile sona erdi.
 • 11:56Turist Sayısında Arayı KapatıyorTurist Sayısında Arayı KapatıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahil ve plajlardan detay, - Turizm aktiviteleri detay, - Muğla Valisi Amir Çiçek açıklaması, Muğla turist sayısında arayı kapatıyor- Türkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip ili olan Muğla'ya gelen turist sayısı, yılın 7 aylık bölümünde 1 milyon 653 bin oldu- Muğla Valisi Çiçek: - "Sezon başlangıcındaki yüzde 10'lar seviyesindeki düşüş, yüzde 5'lere geriledi"- "Özellikle Ramazan Bayramı'ndan sonra Muğla ve ilçelerindeki turistik tesislerden yararlanan yerli ve yabancı turist sayısı arttı.
 • 11:43Göcek, 6 Marinalı Bir KöyGöcek, 6 Marinalı Bir KöyGöcek, 6 marinalı bir köy Yeryüzü cenneti Göcek'i DHA dron kamerası havadan görüntüledi MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nin bir beldesiyken, büyükşehir belediyesi ilanının ardından mahalle statüsü kazanan Göcek'te biri belediyeye ait toplam 6 marina bulunuyor.
 • 11:20Muğla Turist Sayısında Arayı KapatıyorTürkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip ili olan Muğla'ya bu yılın Ocak-Temmuz döneminde gelen turist sayısı 1 milyon 653 bine ulaştı.
 • 11:09Göcek, 6 Marinalı Bir KöyGöcek, 6 Marinalı Bir KöyTufan HAMARAT- Cihan KAYA/GÖCEK (Muğla), DHA) - MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nin bir beldesiyken, büyükşehir belediyesi ilanının ardından mahalle statüsü kazanan Göcek'te biri belediyeye ait toplam 6 marina bulunuyor.
 • 13:46Fethiye'den Meksika'ya 1 Milyon Dolarlık Tekne GönderildiFethiye'den Meksika'ya 1 Milyon Dolarlık Tekne GönderildiMeksika’nın ünlü iş adamı Guillermo Woodward Bojas, Fethiye yat çekek yerinde gür yatçılıktan Atalay Gür’e sipariş verdiği 19 metre uzunluğunda, 5.80 metre genişliğindeki Fethiye’ye özel el yapımı üretilen motor seylırı 10 ay sonra teslim aldı.
 • 17:18Marmaris'te Göçmen Kaçakçılığı Zanlısı 11 Kişi AdliyedeMarmaris'te Göçmen Kaçakçılığı Zanlısı 11 Kişi AdliyedeMarmaris'te göçmen kaçakçılığı zanlısı 11 kişi adliyede MUĞLA ve Antalya'da göçmen kaçakçılarına yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 11 kişi gözaltına alındı.
 • 14:20İnsan Kaçakçılığıİnsan Kaçakçılığı" İddiasıyla 11 Kişi Gözaltına AlındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlıların gözaltına alınması, Muğla'da insan kaçakçılığı operasyonu- Muğla ve Antalya'da düzenlenen operasyonlarda yasa dışı geçiş organizasyonlarına aracılık ettikleri iddia edilen 11 kişi yakalandı Muğla'da ve Antalya'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda, "insan kaçakçılığı" yaptıkları iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.