SON DAKİKA GÖKAY ÖZKAN HABERLERİ

Son Dakika Gökay Özkan Haberleri


... Devamı

15:28
29 Ekim - Atatürk'ün Benzeri Zeybek Oynadı - Cumhuriyet'in 91'inci kuruluş yıl dönümü, Muğla ve ilçelerinde törenle kutlandıMUĞLA (AA) - Cumhuriyet'in 91'inci kuruluş yıl dönümü, Muğla ve ilçelerinde törenle kutlandı.
29 Ekim - Atatürk'ün Benzeri Zeybek Oynadı
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
10:54
Çanakkale İl Özel İdaresinin Asfaltlama Çalışmaları Çanakkale İl Özel İdaresinin 2014 yılı asfaltlama çalışmaları Ayvacık'ta başladı.
14:03
Ayvacık'ta Köylüye Fidan Dağıtımı Ayvacık'ta köylülere fidan dağıtıldı.
19:36
Güney Kore Heyetinden Çanakkale Ziyareti Çanakkale Valiliği'nin, şehrin iş ve turizm potansiyelini artırabilmek için davet ettiği Güney Kore'nin Ankara Büyükelçisi Lee Sangkyu ve beraberindeki heyet, Bayramiç İlçesi'ndeki bir süt işleme tesisinde incelemelerde bulunup, Ayvacık İlçesi'ndeki Asos Antik Kenti'ni gezdi.
13:28
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ayvacık, Gelibolu, Eceabat, Biga ve Lapseki'de kutlama programları yapıldı.
17:06
Ayvacık'ta Öğrenciler Jandarma Karakolunu Ziyaret Etti Ayvacık'ta öğrenciler, jandarma karakolunu ziyaret etti.
14:38
Vali Çınar, Ayvacık'ı Ziyaret Etti Vali Ahmet Çınar, Ayvacık'ı ziyaret etti.
14:35
Ayvacık'ta Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi Ayvacık'ta, vergi rekortmenleri ödüllendirildi.
14:43
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru Lapseki, Eceabat, Ayvacık, Ezine ve Bayramiç'te tören düzenlendi
12:16
2B Arazileri ve Kıyı Kanunu Toplantısı Yapıldı Çanakkale Valiliği'nin düzenlediği, "2B Arazileri ve Kıyı Kanunu" konulu toplantı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezi'nde yapıldı.
2B Arazileri ve Kıyı Kanunu Toplantısı Yapıldı
16:13
Ayvacık'tan Kısa Kısa ÇTSO üyeleri Ayvacık'ta bir araya geldi
15:26
Çtso Yönetimi Ayvacık'ta Üyeleri Ziyaret Etti Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülend Engin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Odanın Ayvacıklı üyeleriyle buluşarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken, Ayvacık Kaymakamı Gökay Özkan ve Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin'i ziyaret etti.
14:45
Yeni Kaymakamlara Ziyaret Çanakkale SGK, Telekom ve Çalışma İş kur Müdürleri, Ezine ve Bayramiç ilçelerinde görevlerine yeni başlayan ilçe kaymakamlarını ziyaret etti.
Yeni Kaymakamlara Ziyaret
15:16
Büyük Zafer'in 91. Yıl Dönümü 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Ezine, Ayvacık, Lapseki ve Çan ilçelerinde törenler yapıldı
18:17
Çanakkale Valisi Çınar Küçükkuyu'da Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Ayvacık'ın Küçükkuyu beldesini ziyaret etti.
Çanakkale Valisi Çınar Küçükkuyu'da
14:23
Çanakkale Valisi Çınar, Küçükkuyu'yu Ziyaret Etti Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Ayvacık'ın Küçükkuyu beldesini ziyaret etti.
13:26
Çanakkale Valisi Çınar, Ayvacık'ı Ziyaret Etti Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Ayvacık'ı ziyaret etti.
17:15
Şampiyon Sualtı Sporcusu Ulusoy, 8 Eylül'de Dünya Rekorunu Deneyecek Küçükkuyu beldesindeki rekor denemesi için hazırlıklarını sürdüren Ulusoy, Ayvacık Kaymakamlığını ziyaret etti Ulusoy: "Kaymakamımız Gökay Özkan'a ziyarette bulunarak tarihimizi belirledik. 8 Eylül tarihinde rekor denemesini gerçekleştireceğim"
09:36
Çanakkale'den Kısa Kısa AK Parti'li kadınlar Ankara'ya gitti.
12:02
Melikşahlı Öğrenciler Gürcistan'da Seminere Katıldı Melikşah Üniversitesi öğrencileri, Karadeniz Bölgesi'nin sorunlarına dair sunum yaptı.
11:51
Melikşahlı Öğrenciler Gürcistan'da Seminere Katıldı Melikşah Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü öğrencileri Gürcistan'da seminere katıldı.
Melikşahlı Öğrenciler Gürcistan'da Seminere Katıldı
16:19
Çanakkale'den Kısa Kısa Lapseki Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü'nün yıl sonu sergi açıldı.
16:39
Vali Tuna'nın Veda Ziyaretleri Sürüyor Eskişehir Valiliği'ne atanan Vali Güngör Azim Tuna'nın veda ziyaretleri sürüyor.
Vali Tuna'nın Veda Ziyaretleri Sürüyor
12:16
Ayvacık'ta Çanakkale Savaşları Sergisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ayvacık Meslek Yüksek Okulu'nda (MYO) Çanakkale Savaşları konulu fotoğraf sergisi açıldı.
12:40
Ayvacık'ta Sürek Avı Ayvacık'ta, sürek avı yapıldı.
14:06
Çanakkale Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ayvacık'ta Çanakkale Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, Ayvacık'ı ziyaret etti.
13:48
Cumhuriyetimiz 89 Yaşında Cumhuriyet'in kuruluşunun 89.yıl dönümü dolayısıyla, Bayramiç, Eceabat, Ayvacık ve Biga'da tören düzenlendi.
17:05
Erfelek Kaymakamlığı'nın Acı Günü Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Erfelek Kaymakamlığı Özel Kalemi'nde görevli memur Ziyattin Küçük'ün cenazesi defnedildi.(49) kalbine yenik düştü.
18:07
Sinop'ta 2 Vali Yardımcısı ve 4 Kaymakam Değişti İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Sinop Vali Yardımcıları Salih Altınook Edirne'ye, Nadi Kılıçarslan ise Uşak'a vali yardımcısı olarak atandı.
Sinop'ta 2 Vali Yardımcısı ve 4 Kaymakam Değişti
19:20
Erfelek Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açtı Erfelek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce yıl sonu sergisi açıldı.
16:40
Sinop'ta 2 Ev Yanarak Kül Oldu Erfelek ilçesinde alt katı ahır olarak kullanılan iki tatlı ahşap evde çıkan yangın yan binaya sıçrarken, ahırda bulunan bir büyükbaş hayvan telef oldu.
17:20
Sinop Telvin Tiyatrosu'nun "Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları" Adlı Oyunu Öğrencilerden Büyük İlgi... Sinop İl Genel Meclisi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Sinop Telvin Tiyatrosu Erfelek'te öğrencilerle buluştu."Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları" adlı oyunu anasınıfı öğrencileri ile ilköğretim öğrencileri izledi.
14:00
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluş Yıl Dönümü Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167.yıl dönümü Sinop'un Erfelek ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
17:40
Vali Cengiz'den Erfelek Tarımsal Kalkınma Kooperatifine Ziyaret Sinop Valisi Ahmet Cengiz, Erfelek ilçesinde faaliyet gösteren Tekke Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret etti."Süt Sağım Üniteli 200 Başlık Damızlık Süt Sığırcılığı 640 Başlık Toplu Ahır" projesinin uygulama sahasını gezen Vali Cengiz,...
16:40
18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü Erfelek ilçesinde 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97.yıl dönümü kutlama programı düzenlendi.
18:00
Erfelek'te İstiklal Marşı'nın Kabulünün 91. Yıl Dönümü Kutlandı Erfelek ilçesinde İstiklal Marşı'nın kabulünün 91.yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü kutlama programı düzenlendi.
16:40
Erfelek'te "İlköğretim Haftası" Etkinlikleri Erfelek ilçesinde İlköğretim Haftası ve 2011-2012 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle tören düzenlendi.
18:52
Erfelek'te Tayini Çıkan Asker Ve Polislere Veda Erfelek Belediyesi tayini çıkan asker ve polis memurlarına veda yemeği düzenledi.
19:16
Erfelek Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açtı Erfelek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce 2010-2011 öğretim yılında düzenlenen kursların yıl sonu sergisi açıldı.
18:35
Erfelek'te Okul Öncesi Etkinlikleri Erfelek'te, okul öncesi çocuk şenliği ve festivali etkinlikleri kapsamında, sinema salonunda gösteri düzenlendi.
16:54
Erfelek'te Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Sinop'un Erfelek ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
18:13
Erfelek'te Gençlik Haftası Etkinlikleri Erfelek'te Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirildi.
11:56
Erfelek'te Okul Öncesi Çocuk Şenliği Etkinlikleri Başladı Erfelek ilçesinde okul öncesi çocuk şenliği ve festivali kutlamaları, yürüyüş ve eğlence programıyla başladı.
19:34
Almanya'dan Gelen Halk Dansları Ekibi Erfelek'te Gösteri Yaptı Almanya'nın Delmenhorst kentinden Sinop'a gelen gurbetçi öğrencilerden oluşan dans ekibi Erfelek'te gösteri yaptı.
18:32
Erfelek İlçesinde Doğum Haftası Etkinlikleri Sinop'un Erfelek ilçesi'nde kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında konferans düzenlendi.
14:10
Türk Polis Teşkilatı'nın 166. Kuruluş Yıldönümü Erfelek'te de Türk Polis Teşkilatı'nın 166. kuruluş yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
11:39
Vali Cengiz, Erfelek'te İncelemelerde Bulundu Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Erfelek İlçesinde Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu.
Vali Cengiz, Erfelek'te İncelemelerde Bulundu
15:07
Erfelek-ayancık-türkeli Bağlantı Yolları Yapım Çalışmaları Sürüyor Sinop Valisi M. Hakan Güvençer Çalışmaları Süren Sinop-erfelek, Erfelek-türkeli-ayancık Yol Ayrımı Güzergâhlarında İncelemelerde Bulundu. Erfelek-türkeli-ayancık Güzergâhlarında Devam Eden Bağlantı Yolu Yapım Çalışmalarını İnceleyen Vali Güvençer, Çalışmaların Kendilerini Memnun Ettiğini Belirtti.
23:55
Sekreterlikten Müzik Dünyasına Grek Müziğinin Sevilen İsmi Ziynet Sali Yeni Çıkacak Albümü ile İlgili Şunları Anlattı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:54. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖKAY ÖZKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]