SON DAKİKA GÖKHAN DURAK HABERLERİ

Son Dakika Gökhan Durak Haberleri

17:16
Aytaç Durak ve 15 Sanık Tv Davasında Beraat Etti Eski Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aytaç Durak ile birlikte 16 sanığın, Durak ve oğluna ait televizyonda çalışıp maaşlarını belediye ile bağlı şirketlerden aldıkları iddiasıyla açılan davada tüm sanıklar beraat etti.
15:08
Aytaç Durak ile Oğlu Tv Davasında Beraat Etti Adana Büyükşehir eski Belediye Başkanı Aytaç Durak ile birlikte 16 sanığın, Durak ve oğluna ait televizyonda çalışıp maaşlarını belediye ile bağlı şirketlerden aldıkları iddiasıyla açılan davada tüm sanıklar beraat etti.
Aytaç Durak ile Oğlu Tv Davasında Beraat Etti
15:34
Üniversite Öğrencileri Kaza Yaptı: 1 Ölü, 5 Yaralı Çanakkale'nin Biga İlçesi'nde hatalı sollama sonucu kontrolden çıkıp, yol kenarındaki tabelalara çarparak takla atan otomobildeki 6 üniversite öğrencisinden 22 yaşındaki Begüm Keskinbıçak yaşamını yitirirken, diğerleri yaralandı.
13:28
Biga'da Trafik Kazası: 1 Ölü Çanakkale’nin Biga ilçesinde, kontrolden çıkan otomobil takla attı.
Biga'da Trafik Kazası: 1 Ölü
13:36
Aytaç Durak ile Oğluna Ait Tv'de Çalışanların Maaş Davası Aytaç Durak ve oğluna ait televizyonda çalışıp, maaşlarını belediyeye bağlı şirketlerden aldıkları iddiasıyla açılan davanın görülmesine devam edildi.
Aytaç Durak ile Oğluna Ait Tv'de Çalışanların Maaş Davası
15:26
Aytaç Durak'ın Televizyon Davasına Başlandı Aytaç Durak'ın televizyonunda çalışanların yargılanmasına başlandı.
Aytaç Durak'ın Televizyon Davasına Başlandı
13:00
Durak'ın Televizyonunda Çalışanların Yargılanması İçin İzin Verildi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve görevden uzaklaştırılan Başkan Aytaç Durak ile birlikte 16 sanığın, Durak ve oğluna ait televizyonda çalışıp, maaşlarını belediye ile bağlı şirketlerden aldıkları iddiasıyla açılan davada...
Durak'ın Televizyonunda Çalışanların Yargılanması İçin İzin Verildi
15:19
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (4.5.ADANA'da aralarında Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ile Belediye Meclisi 1'inci Başkan Vekili Mustafa Tuncel'in de bulunduğu 32 sanıklı 'çete' davasının ikinci duruşmasında tutuksuz sanıklar suçlamaları)...
15:27
Aytaç Durak'a Hakaret Eden Tuncel'e 1 Yıl Hapis Çete kurmak ve yönetmek iddiasıyla 71 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuklu yargılaması devam eden Adana Büyükşehir Belediye Meclisi 1'inci Başkanvekili Bağımsız Mustafa Tuncel, İçişleri Bakanlığı'nca görevden uzaklaştırılan Büyükşehir...
Aytaç Durak'a Hakaret Eden Tuncel'e 1 Yıl Hapis
19:41
Çete Davasında Tahliye Çıkmadı Adana'da 29 sanıklı 'çete' davasında, 230 gündür tutuklu olan 10 sanığın tahliye istemi reddedildi.
Çete Davasında Tahliye Çıkmadı
12:47
Adana Belediyesi Çete Davasında İlk Duruşma Mehmet KAYMAK - Yusuf BAŞTUĞAdana, (DHA) - Adana'da aralarında Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ile Belediye Meclisi 1'inci Başkan Vekili Mustafa Tuncel'in de bulunduğu 29 sanıklı 'çete' davasında, 229 gündür...
Adana Belediyesi Çete Davasında İlk Duruşma
12:33
Adana Belediyesi Çete Davasında İlk Duruşma Adana'da aralarında Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ile Belediye Meclisi 1'inci Başkan Vekili Mustafa Tuncel'in de bulunduğu 29 sanıklı 'çete' davasında, 229 gündür tutuklu olan 10 sanık ilk kez hakim...
Adana Belediyesi Çete Davasında İlk Duruşma
17:29
Aytaç Durak Hakkındaki "İhaleye Fesat Karıştırma" Davası İçişleri Bakanlığı tarafından Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ile 3 kişi "ihaleye fesat karıştırma" suçlamasıyla yargılandıkları davada tutuksuz yargılanmalarına karar verilmelerinin ardından tahliye...
16:44
Aytaç Durak İlk Duruşmada Tahliye Oldu (4) Aytaç Durak, tahliye kararının ardından 42 gündür tutuklu bulunduğu Kürkçüler E Tipi Cezaevi'nden çıkarken çiçeklerle ve alkışlarla karşılandı.
Aytaç Durak İlk Duruşmada Tahliye Oldu (4)
16:32
Aytaç Durak Cezaevinden Çıktı (2) İçişleri Bakanlığı tarafından Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak, ihaleye fesat karıştırdığı iddiasıyla 27 Aralık 2011'den beri tutuklu bulunduğu Kürkçüler Cezaevinden çıktı.
Aytaç Durak Cezaevinden Çıktı (2)
16:09
Tahliye Edilen Aytaç Durak Cezaevinden Çıktı İçişleri Bakanlığı'nca Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan ve belediye arsasının satışıyla ilgili tutuklu olarak yargılandığı davanın ilk duruşmasında tahliyesine karar verilen Aytaç Durak ile birlikte 3 kişi...
15:59
Aytaç Durak'ın Avukatı Özkuyumcu: Suç Vasfı İleride Değişebilir Hakkındaki soruşturmalar sebebiyle görevinden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ve üç sanığın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılması yakınları tarafından sevinçle karşılandı.
Aytaç Durak'ın Avukatı Özkuyumcu: Suç Vasfı İleride Değişebilir
15:56
Aytaç Durak Cezaevinden Çıktı İçişleri Bakanlığı tarafından Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak, ihaleye fesat karıştırdığı iddiasıyla 27 Aralık 2011'den beri tutuklu bulunduğu Kürkçüler Cezaevinden çıktı.
Aytaç Durak Cezaevinden Çıktı
15:12
Aytaç Durak'ın Yargılandığı Dava, 'bakanlıktan İzin Alınmadığı' Gerekçesiyle Durdu Adana Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden maaş almalarına rağmen belediye başkanının oğlunun televizyonunda çalışarak, görevi kötüye kullandıkları öne sürülen 16 sanığın 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada mahkeme, Aytaç Durak'ın yargılanabilmesi için İçişleri Bakanlığı'ndan izin alınmadığını gerekçe göstererek yargılamayı durdurdu.
Aytaç Durak'ın Yargılandığı Dava, 'bakanlıktan İzin Alınmadığı' Gerekçesiyle Durdu
14:48
Adana Büyükşehir Belediyesindeki "Görevi Kötüye Kullanma" İddiası Adana'da, İçişleri Bakanlığı tarafından Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Zihni Aldırmaz'ın da aralarında bulunduğu 16 kişi hakkında "görevi kötüye kullanmak ve suça iştirak" iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan dava dosyası, İçişleri Bakanlığı'ndan gerekli izin alınmadığı gerekçesiyle Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.
11:06
Mustafa Tuncel'e, Aytaç Durak'a Hakaretten Ceza Adana Büyükşehir Belediye Meclisi 1'inci Başkanvekili Mustafa Tuncel, İçişleri Bakanlığı'nca görevinden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 4 bin 700 TL para cezasına çarptırıldı.
Mustafa Tuncel'e, Aytaç Durak'a Hakaretten Ceza
14:40
Aytaç Durak'a Hakaret Davası Eski Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tuncel, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aytaç Durak'a basın yoluyla hakaret ettiği iddiasıyla yargılanmaya başlandı.
14:20
Adana Büyükşehir Belediyesindeki "Suç Örgütü" Operasyonu Hakkında 28 kişi ile birlikte dava açılan Aytaç Durak'ın avukatı, iddianameden müvekkiliyle ilgili kısmın çıkarılması istemiyle Adana 8.Ağır Ceza Mahkemesine itiraz dilekçesi verdi.
11:08
Aytaç Durak: Ben Örgüt Üyesi Değil, Olsa Olsa Müşteki Olabilirim İçişleri Bakanlığı'nca hakkındaki soruşturmalar nedeniyle görevinden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, 10'u tutuklu 29 sanık hakkında açılan davada şahsı ile ilgili iddialara itiraz etti.
Aytaç Durak: Ben Örgüt Üyesi Değil, Olsa Olsa Müşteki Olabilirim
10:59
Aytaç Durak Son İddianameye İtiraz Etti Hakkında başlatılan soruşturmalar nedeniyle görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, belediyedeki 'çete' faaliyetleri ile ilgili olarak geçen hafta mahkemece kabul edilen iddianame ile kendisinin de yargılanacak olmasına itiraz ederek, hakkındaki suçlamaların bu iddianameden ayrılmasını istedi.
14:00
Adana Büyükşehir Belediyesindeki "Suç Örgütü" Operasyonu İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ve 29 kişi hakkında, çıkar amaçlı suç örgütü yönetici ve üyesi olmak suçlamasıyla dava açıldı.
13:45
Adana Belediyesi Çete Davasında Durak'a 19 Yıl, Vekiline 71 Yıl Hapis İstemi Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak hakkında suç işlemek amacıyla örgüt kurma soruşturmasında 19 yıla kadar, Belediye Meclisi 1'inci Başkan Vekili Mustafa Tuncel hakkında ise çeteciliğin yanısıra rüşvet iddiası ile 71 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.10'u tutuklu 29 sanıkla ilgili Özel Yetkili Adana 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın 314 sayfalık iddianamesinde 3 ayrı suç örgütünün varlığından söz edilirken, Durak'ın oğlu mimar
Adana Belediyesi Çete Davasında Durak'a 19 Yıl, Vekiline 71 Yıl Hapis İstemi
16:58
Mustafa Tuncel'e, Aytaç Durak'a Hakaretten Ceza Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Mustafa Tuncel, Belediye Başkanlığı'ndan uzaklaştırılan Aytaç Durak'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 7 bin 80 TL para cezasına çarptırıldı.
Mustafa Tuncel'e, Aytaç Durak'a Hakaretten Ceza
14:48
Mustafa Tuncel'e, Aytaç Durak'a Hakaretten Ceza Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Mustafa Tuncel, görevden uzaklaştırılan Belediye Başkanı Aytaç Durak'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 5 bin 60 TL para cezasına çarptırıldı.
Mustafa Tuncel'e, Aytaç Durak'a Hakaretten Ceza
13:27
Aytaç Durak: Tuncel'in Kaseti Yok İçişleri Bakanlığı'nca 16 ay önce Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak, oğlu Gökhan Durak'la birlikte Büyükşehir Belediye Meclisi Birinci Başkanvekili Mustafa Tuncel aleyhinde açtığı hakaret ve iftira davasının duruşmasında, Tuncel'in "Beni öldürebilirler.
Aytaç Durak: Tuncel'in Kaseti Yok
17:41
Görevden Uzaklaştırılan Aytaç Durak Hakkında Dava İçişleri Bakanlığı kararıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ve oğlunun da aralarında bulunduğu 16 kişi, "görevi kötüye kullanmak ve bu suça iştirak etmek" suçlarından 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
14:42
Aytaç Durak ve 16 Sanık, Asliye Ceza'da Yargılanacak İçişleri Bakanlığı'nca, Aytaç Durak'la birlikte 16 sanık sanık hakkında 'görevi kötüye kullanmak ve bu suça iştirak etmek' suçlamasıyla açılan davaya Adana 10'uncu Asliye Ceza Mahkemesi'nin bakması kararlaştırıldı.
Aytaç Durak ve 16 Sanık, Asliye Ceza'da Yargılanacak
17:00
Adana Büyükşehir Belediyesindeki "Görevi Kötüye Kullanma" İddiası Görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ve belediye çalışanları hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan dava dosyasına, sulh ceza mahkemesi görevsizlik kararı verdi.
16:40
Aytaç Durak Davasında Görevsizlik Adana'da, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak hakkında açılan dava dosyasına, sulh ceza mahkemesi görevsizlik kararı verdi.
14:45
Durak'ın Televizyonunda Çalışanların Davasına 2'inci Kez Görevsizlik Adana 10'uncu Asliye Ceza Mahkemesi, 2 yıla kadar hapis cezası istenen suçlara bakma görevinin Sulh Ceza Mahkemeleri olduğuna hükmedip, görevsizlik kararı verdi.
Durak'ın Televizyonunda Çalışanların Davasına 2'inci Kez Görevsizlik
18:23
Adana Büyükşehir Belediyesindeki "Görevi Kötüye Kullanma" İddiası Aytaç Durak ve Başkan Vekili Görevini Yürüten Zihni Aldırmaz'ın da Aralarında Bulunduğu 16 Kişi Hakkında, "Görevi Kötüye Kullanmak ve Suça İştirak" İddiasıyla Dava Açıldı.
18:16
Özgümüş, Hakkında Beraat Kararı Ümit Özgümüş'ün, İçişleri Bakanlığı Tarafından Görevinden Uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak'ın Oğlu Gökhan Durak'ın Açtığı Hakaret Davasından Beraat Ettiği Bildirildi
15:28
Aytaç Durak Hakkındaki İddalar Son Bulmuyor Aytaç Durak'ın, Oğlu Gökhan Durak'a Ait Çukurova Televizyonu'na 2 Yılda Yaklaşık 500 Bin Lira Aktardığı İddia Edildi.
21:08
Adana'da Suçlanan Avukattan, Suç Duyurusu İçişleri Bakanlığı'nca Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak'ın avukatı Necil Topuz, kendisi ile birlikte 'televizyon çetesi' suçlamasında yer alan 23 kişi arasında bulunan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili MHP'li Zihni Aldırmaz'ın adını, sahte belge düzenleyerek çıkarttığı iddiasıyla Belediye Meclis Başkanvekili Mustafa Tuncel hakkında sahte belge düzenleme ve adliyeyi yanıltma iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
16:18
Aytaç Durak'a Şok ! Aytaç Durak'ın Oğlunun Televizyonunda Çalışıp Belediyeden Ücret Almışlar.
Aytaç Durak'a Şok !
12:27
Çukurova Tv, Maddi İmkansızlıkları Gerekçe Göstererek 11 Personeli Ücretsiz İzne Gönderdi İçişleri Bakanlığı'nca Görevden Alınan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın Oğlu Gökhan Durak'a Ait Çukurova Tv'de, 11 Personel 2 Aylık Ücretsiz İzne Gönderildi. Çukurova Tv, Büyükşehir Belediye İştiraki Altınkoza'dan Aktarılan Ödenek ile Gündeme Gelmişti.
18:07
Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Tuncel: 'Durak'ın 28 Dosyanın 27'sinden Aklandığı Yönündeki Açıklaması Doğru Değil' Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Mustafa Tuncel, 'İçişleri Bakanlığınca Hakkında Yürütülen Soruşturma Nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanlığı Görevinden Uzaklaştırılan Aytaç Durak'ın, 28 Dosyanın 27'sinden Aklandığı Yönündeki Açıklamasının Doğru Olmadığını' İleri Sürdü
10:22
Adana Basınında Bugün Adana'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Barış: 'Çözüm Yatırımlarda' Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof
20:54
Oğul Durak'tan Suç Duyurusu Kendisi Hakkında 'Kokain Kullanıyor' Diyen Mustafa Tuncel Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
Oğul Durak'tan Suç Duyurusu
17:17
Av. Topuz: Gökhan Durak Hiçbir Uyuşturucu Kullanmamış Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Mustafa Tuncel'in "Uyuşturucu Kullanıyor" İddiasında Bulunduğu Aytaç Durak'ın Oğlu Gökhan Durak, Adli Tıp Kurumu'nda Yapılan Kan ve İdrar Tahlillerinde Bu Yönde Bir Bulguya Ulaşılmadı.
17:07
Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tuncel Hakkında Suç Duyurusu Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Görevinden Uzaklaştırılan Aytaç Durak'ın Oğlu Gökhan Durak, Uyuşturucu Kullandığını Öne Süren Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tuncel Aleyhine Cumhuriyet Savcılığına Avukatı Aracılığıyla Suç Duyurusunda Bulundu
14:18
Aytaç Durak ve 5 Görevliye Dava İçİŞLERİ Bakanlığı'nca Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak ve 5 görevli hakkında, seçim döneminde tarafsız davranılmadığı ve belediye olanaklarının kişisel propagandaya alet edildiği iddiasıyla 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
09:37
Adana Basınında Bugün Adana'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Refleks: 'Markayı Keşfediyoruz' Türkiye'nin Yeni Üretim Üssü Doğu Akdeniz Bölgesi, Marka Yaratma Yolunda Hızla İlerliyor
15:13
Tuncel: Aytaç Durak'ı Yoldan Çıkaranların Defterini Düreceğim Ortaya Attığı İddialarla Aytaç Durak'ın Görevden Uzaklaştırılmasını Sağladıktan Sonra Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına Vekalet Eden Mustafa Tuncel, "Aytaç Durak'ı Yoldan Çıkaranların Defterini Düreceğim." Dedi.
Tuncel: Aytaç Durak'ı Yoldan Çıkaranların Defterini Düreceğim
15:19
Durak'la İlgili İddialar Bitmiyor Görevden Uzaklaştırılan Aytaç Durak'ın Yönettiği Adana Büyükşehir Belediyesi ile Yeni İddialar Gündeme Geldi.
Durak'la İlgili İddialar Bitmiyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖKHAN DURAK HABERLERİ
[Hata Bildir]