SON DAKİKA GÖKSUN HABERLERİ

Son Dakika Göksun Haberleri

 • 20:38Davutoğlu: Davutoğlu: "Güneydoğu'da Ayrı İstanbul'da Ayrı Provokasyonlar Düzenliyorlar" - K.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kahramanmaraş mitingi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Kahramanmaraş mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5)- "Türkoğlu Lojistik Merkezi Projesiyle Maraş, Güneydoğu'dan Akdeniz'e demiryolu taşımacılığının kalbi olacak.
 • 18:52AK Parti Kahramanmaraş MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkoğlu Lojistik Merkezi Projesiyle Maraş, Güneydoğu'dan Akdeniz'e demiryolu taşımacılığının kalbi olacak.
 • 18:05Kadınlar Basketbol Süper Ligi Türkiye Kupası Eleme GrubuKadınlar Basketbol Süper Ligi Türkiye Kupası Eleme GrubuSamsun’da 2015-2016 sezonu Kadınlar Basketbol Süper Ligi (KBSL) Türkiye Kupası Elemesi C Grubunda Abdullah Gül Üniversitesi, Orduspor Sportif Faaliyetleri’ni 90-79 yendi.
 • 11:50Tema Vakfı, Göksun'da Faaliyetlerine BaşladıTema Vakfı, Göksun'da Faaliyetlerine BaşladıÜlke genelinde 560 bini aşkın gönüllüsüyle büyük bir aile olan TEMA Vakfı, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde de kurularak faaliyetlerine başladı.
 • 16:48Kahramanmaarş'ta Kısa KısaAfşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 • 12:11Şekerin Yolculuğu İstihdama Katkı SağlıyorŞekerin Yolculuğu İstihdama Katkı SağlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şeker pancarının sökülmesi- Şeker pancarının temizlenmesi- Çiftçinin konuşması- Şeker pancarının iş makinesi ile sökülmesi- Römorka boşaltılması- Çiftçinin konuşması- Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut'un açıklaması Şekerin yolculuğu istihdama katkı sağlıyor- Elbistan Ziraat Odası Başkanı Bulut: - "Şeker pancarı üretiminden sofralara giden yolculukta önemli bir istihdam sağlıyor"- Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paksoy: - "Şeker fabrikasında çalışan işçi ve memurun da ilçe ekonomisine yaptığı katkı göz önünde bulundurulduğunda ekonomiye katkısının yukarılara çıktığını görüyoruz" KENAN ARAYICI - Türkiye'nin 4. büyük ovası olan Elbistan Ovası'nda yetişen şeker pancarı, 25 bin işçinin geçim kaynağı olurken, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlıyor.
 • 11:17Şekerin Yolculuğu İstihdama Katkı SağlıyorTürkiye'nin 4. büyük ovası olan Elbistan Ovası'nda yetişen şeker pancarı, 25 bin işçinin geçim kaynağı olurken, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlıyor.
 • 18:46Tema Vakfı Göksun'da Gönüllü ArıyorTema Vakfı Göksun'da Gönüllü ArıyorÜlke genelinde 560 bini aşkın gönüllüsüyle büyük bir aile olan TEMA Vakfı, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde de kurularak faaliyetlerine başladı.
 • 10:51Göksun Kaymakamı Ayhan, Muhtarlarla Bir Araya GeldiKahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde, Kaymakam Cengiz Ayhan 68 mahalle muhtarlarıyla sabah kahvaltısında bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
 • 22:10Yaşlı Kadın, Kocasının Öldüğü Yerde Hayatını KaybettiYaşlı Kadın, Kocasının Öldüğü Yerde Hayatını KaybettiKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde, kamyonetin çarptığı 75 yaşındaki Hürü Yıldız hayatını kaybetti. Aynı yerde 7 yıl önce yaşlı kadının kocası ölmüştü.
 • 22:057 Yıl Önce Eşinin Kaza Yaptığı Yerde Hayatını Kaybetti7 Yıl Önce Eşinin Kaza Yaptığı Yerde Hayatını KaybettiKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde yolun karşısına geçmek isterken kamyonetin çarpması sonucu 75 yaşındaki Hürü Yıldız hayatını kaybetti.
 • 21:28Kahramanmaraş'ta Otomobilin Çarptığı Kişi ÖldüGöksun ilçesinde otomobilin çarptığı kişi hayatını kaybetti.
 • 20:43Kahramanmaraş - Kadın Sürücünün Otomobili Devrildi 3 YaralıKahramanmaraş - Kadın Sürücünün Otomobili Devrildi 3 YaralıKadın sürücünün otomobili devrildi 3 yaralı Kahramanmaraş'ta, kadın sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, önündeki araca çarptıktan sonra devrildi.
 • 19:55Kadın Sürücünün Otomobili Devrildi: 3 YaralıKadın Sürücünün Otomobili Devrildi: 3 YaralıKahramanmaraş'ta, kadın sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, önündeki araca çarptıktan sonra devrildi.
 • 17:54Davutoğlu: Davutoğlu: "Dünyada İlk Üç Katlı Tüneli İnşallah İstanbul'a Armağan Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti seçim beyannamesini açıkladı- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (11)- "AK Parti kadrolarının en önemli farkı proje, eser ve hizmet üreten kadro olmasıdır.
 • 17:25AK Parti Seçim Beyannamesini AçıkladıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti kadrolarının en önemli farkının, proje, eser ve hizmet üretmeleri olduğunu belirterek, "Bugüne kadar hep böyle olmuştur, bundan sonra da böyle olacaktır" dedi.
 • 17:16Göksun'da Çöp Toplama Alanı AğaçlandırılıyorGöksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, ilçenin 30 yıllık sorunu olan katı atık çöp toplama alanını ağaçlandırıldığını söyledi.
 • 17:03Bilecik Pomem Müdürü Aksoy, Görevine BaşladıBilecik Pomem Müdürü Aksoy, Görevine BaşladıKonya İl Emniyet Müdürü Yardımcılığı görevinden Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğüne atanan Sadettin Aksoy görevine başladı.
 • 13:01İlköğretim HaftasıGöksun ilçesinde İlköğretim Haftası kutlamaları kapsamında tören düzenlendi.
 • 13:04Otomobilin Çarptığı Suriyeli Kadın ÖldüKahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, otomobilin çarptığı Suriyeli kadın hayatını kaybetti.
 • 20:42Otostop Yaparak Aracına Bindikleri Tesisatçıyı Dövüp KaçtılarOtostop Yaparak Aracına Bindikleri Tesisatçıyı Dövüp KaçtılarKahramanmaraş'ta, kimliği belirsiz 2 kişi, otostop yaparak aracına bindikleri su tesisatçısı 24 yaşındaki Samet Ceyhan'ın boğazına bıçak dayayıp götürdükleri ormanlık alanda döverek kaçtı.
 • 18:52Otostop Yaparak Aracına Bindikleri Tesisatçıyı Dövüp KaçtılarOtostop Yaparak Aracına Bindikleri Tesisatçıyı Dövüp KaçtılarKahramanmaraş'ta, kimliği belirsiz 2 kişi, otostop yaparak aracına bindikleri su tesisatçısı 24 yaşındaki Samet Ceyhan'ın boğazına bıçak dayayıp götürdükleri ormanlık alanda döverek kaçtı.
 • 13:40AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayramlaşma detayları- Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "1 Kasım genel seçimlerinde Türkiye'yi bu alacakaranlık kuşağından, bu dar boğazdan, bu türbülanstan çıkartacağız. Türkiye istikrarla yoluna devam edecek.
 • 10:07AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "1 Kasım genel seçimlerinde Türkiye'yi bu alacakaranlık kuşağından, bu dar boğazdan, bu türbülanstan çıkartacağız. Türkiye istikrarla yoluna devam edecek.
 • 13:19Elbistan Şeker Fabrikası'nda Pancar Alımı BaşladıElbistan Şeker Fabrikası'nda Pancar Alımı BaşladıElbistan Şeker Fabrikası’nda 31. Kampanya Dönemi, çiftçiden şeker pancarı alımı ile başladı.
 • 12:03Göksun'da Bidonu Alan Pınara KoştuGöksun'da Bidonu Alan Pınara KoştuKahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde uzun süre suların kesilmesiyle birlikte vatandaşlar su ihtiyaçlarını karşılamak için ilçenin belirli yerlerinde bulunan pınarlara akın etti.
 • 12:57Ters Yöne Giren Otomobil, Minibüsle Çarpıştı: 2 YaralıTers Yöne Giren Otomobil, Minibüsle Çarpıştı: 2 YaralıElbistan-Göksun karayolunun 5. kilometresinde ters yöne giren otomobil, yolcu minibüsü ile kafa kafaya çarpıştıktan sonra bahçeye uçtu.
 • 19:08Hayvan Borsasında Bayram HaraketliliğiHayvan Borsasında Bayram HaraketliliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ile röportaj - Hayvan borsası - Pazarlık - Detay Kahramanmaraş'taki hayvan borsasında bayram haraketliliği- Kahramanmaraş'ta Türkiye'nin 14'üncü, Akdeniz Bölgesi'nin de 2'inci hayvan borsasında, hayvan satıcıları ile kurbanlık almak isteyen vatandaşlar arasında kıyasıya pazarlıklar yaşanıyor- Göksun Belediye Başkanı Aydın: "Borsamız bölgeye hitap ediyor.
 • 14:43Kahramanmaraş'taki Hayvan Borsasında Bayram HaraketliliğiGöksun ilçesindeki Türkiye'nin 14'üncü, Akdeniz Bölgesi'nin ikinci hayvan borsasında bayram hareketliliği yaşanıyor.
 • 12:02İki Renkİki Renk" Gördükleri Dünyayı Duymak da İstiyorlarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Doğuştan mavi ve kahverengi gözlere sahip 7 yaşındaki Yasin ile 3 yaşındaki Elif Akyıl kardeşlerin görüntüleri- Anne Hatice Akyıl'ın açıklamaları "İki renk" gördükleri dünyayı duymak da istiyorlar- Gözlerinin biri mavi diğeri kahverengi olan ve işitme engelli dünyaya gelen Kahramanmaraşlı Akyıl kardeşler tedavileri için hayırseverlerden destek bekliyor- Anne Hatice Akyıl: - "Çocuklarımın ameliyat edilmeleri gerekiyor ancak maddi durumumuz yetersiz olduğu için hastaneye götüremiyoruz" İSMAİL HAKKI DEMİR - Türkiye'nin biri mavi diğeri kahverengi gözleriyle tanıdığı Kahramanmaraşlı Akyıl kardeşler, işitme sorunlarının tedavisi için yardım bekliyor.
 • 11:30Bünyan Dostları Göksun'daBünyan Dostları Göksun'daKayseri’nin Bünyan ilçesini tanıtmak amacı ile çeşitli sosyal kültürel faaliyetler düzenleyen Bünyan Dostları Derneği hafta sonunu Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde geçirdi.
 • 19:24Göksun'da Teröre Lanet YürüyüşüGöksun'da Teröre Lanet YürüyüşüKahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde MHP İlçe Teşkilatı ve Ülkü Ocakları tarafından teröre lanet, şehitlere saygı yürüyüşü yapıldı.
 • 13:52Kahramanmaraş'ta Çözüm Masası İlçelere TaşındıKahramanmaraş'ta Çözüm Masası İlçelere TaşındıKahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde bulunan Çözüm Masası ile vatandaşların sorunlarına çözüm aranıyor.
 • 13:51Göksun'da Belediye Araçlarını YaktılarGöksun'da Belediye Araçlarını YaktılarKahramanmaraş’ın, Göksun ilçesinde, silahlı olduğu iddia edilen 5 kişilik bir grup, belediyeye ait kum ocağı şantiyesinde bulunan 3 aracı ve malzeme deposunu yaktı.
 • 17:16Kahramanmaraş Şehit Başkomiser Parlak, Kahramanmaraş'ta Son Yolculuğuna Uğurlandı 1-Kahramanmaraş Şehit Başkomiser Parlak, Kahramanmaraş'ta Son Yolculuğuna Uğurlandı 1-Iğdır'da, PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan 13 polisten başkomiser 32 yaşındaki Mehmet Parlak'ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:16Kahramanmaraş Şehit Başkomiser Parlak, Kahramanmaraş'ta Son Yolculuğuna Uğurlandı 2-Kahramanmaraş Şehit Başkomiser Parlak, Kahramanmaraş'ta Son Yolculuğuna Uğurlandı 2-Iğdır'da, PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan 13 polisten başkomiser 32 yaşındaki Mehmet Parlak'ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:03Şehit Başkomiser Parlak, Kahramanmaraş'ta Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Başkomiser Parlak, Kahramanmaraş'ta Son Yolculuğuna UğurlandıIğdır'da, PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan 13 polisten başkomiser 32 yaşındaki Mehmet Parlak'ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:10Şehit Başkomiserin Eşi: Başbakanım Gel Bana da Ceza VerŞehit Başkomiserin Eşi: Başbakanım Gel Bana da Ceza VerIğdır'da şehit olan Başkomiser Mehmet Parlak'ın eşi, "Başbakanım şehit ailelerine ceza veriyorlarmış, gel bana da ceza ver." diyerek Davutoğlu'na tepki gösterdi.
 • 14:05Şehitlerimizi UğurluyoruzIğdır Dilucu Sınır Kapısı'ndaki memurların görev yerlerine gidişine refakat eden polis ekibine yönelik bombalı saldırıda şehit düşen Başkomiser Mehmet Parlak, Göksun ilçesinde defnedildi.
 • 15:18Kahramanmaraşlı Şehit Başkomiserin Evinde YasKahramanmaraşlı Şehit Başkomiserin Evinde YasIğdır'da, PKK'lıların düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden başkomiser 33 yaşındaki Mehmet Parlak'ın acı haberi, memleketi Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde yaşayan ailesini yasa boğdu.
 • 13:58Iğdır'da Şehit Olan Başkomiserin Evinde YasIğdır'da Şehit Olan Başkomiserin Evinde YasIğdır’ın Aralık ilçesine bağlı Hasanhan Köyü yakınlarında, PKK'lı teröristlerce polis ekiplerine yönelik düzenlenen bombalı saldırıda şehit edilen polislerden 33 yaşındaki başkomiser Mehmet Parlak’ın acı haberi, baba evine ulaştı.
 • 11:54Kahramanmaraş ve Kilis'te Teröre TepkiKahramanmaraş ve Kilis'te Teröre TepkiKahramanmaraş ve Kilis'te teröre tepki Kahramanmaraş ve Kilis'te toplanan gruplar, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından yapılan saldırıda 16 askerin şehit olması protesto edildi.
 • 00:01Kilis - Kahramanmaraş ve Kilis'te Teröre TepkiKilis - Kahramanmaraş ve Kilis'te Teröre TepkiKahramanmaraş ve Kilis'te teröre tepki Kahramanmaraş ve Kilis'te toplanan gruplar, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından yapılan saldırıda 16 askerin şehit olması protesto edildi.
 • 23:20Kahramanmaraş ve Kilis'te Teröre TepkiKahramanmaraş ve Kilis'te Teröre TepkiKahramanmaraş ve Kilis'te toplanan gruplar, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından yapılan saldırıda 16 askerin şehit olması protesto edildi.
 • 22:39Kahramanmaraş'ta 'Teröre Lanet' YürüyüşüKahramanmaraş'ta 'Teröre Lanet' YürüyüşüKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde bir araya gelen vatandaşlar, 'teröre lanet' yürüyüşü düzenledi.
 • 17:37Göksun'da Vatandaşlar Askere Gitmek İçin Dilekçe VerdiKahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde bir grup vatandaş, ilçe askerlik şubesine giderek askerlik başvurusu için dilekçe verdiler.
 • 13:56Trafik Kazası: 2 Ölü, 8 YaralıTrafik Kazası: 2 Ölü, 8 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Olay yerinden görüntüler, Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 2 ölü, 8 yaralı Göksun ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
 • 12:59Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 2 Ölü, 8 YaralıGöksun ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
 • 11:17Göksun'da Kaza 2 Ölü, 8 YaralıGöksun'da Kaza 2 Ölü, 8 YaralıGöksun'da kaza 2 ölü, 8 yaralı KAHRAMANMARAŞ'ın Göksun İlçesi'nde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 8 kişi de yaralandı.
 • 11:15Göksun'da Kaza: 2 Ölü, 8 YaralıGöksun'da Kaza: 2 Ölü, 8 YaralıKahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 2 kişi öldü, 8 kişi de yaralandı.