SON DAKİKA GÖKSUN HABERLERİ

Son Dakika Göksun Haberleri

 • 17:00Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuGöksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin 35. olağan kurultayı ile TBMM grup toplantılarında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a yönelik ifadelerinde "hakaret suçu" işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 16:35Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuGöksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
 • 12:02Maraş'ta 6 Kişi Sobadan ZehirlendiMaraş'ta 6 Kişi Sobadan ZehirlendiKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından etkilenen 6 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • 14:35Pazarcık Çöp Transfer İstasyonu TamamlandıPazarcık Çöp Transfer İstasyonu TamamlandıKahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü tarafından yaptırılan Pazarcık ilçesindeki çöp transfer istasyonu tamamlandı.
 • 19:54Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın Acı GünüCumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın Acı GünüGörüntü Dökümü: -Naaşın camiye getirilmesi -Turan ailesinin taziyeleri kabul etmesi -Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın gelişi ve karşılanması -Cenaze namazının kılınması -Helallik alınması -Cenazenin kaldırılması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın acı günü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan'ın babası Kazım Turan, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi Cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakanı Ünal ve il protokolü de katıldı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan'ın dün 83 yaşında vefat eden babası Kazım Turan, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:24Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın Acı GünüCumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan'ın dün 83 yaşında vefat eden babası Kazım Turan, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi.
 • 19:02Kahramanmaraş'ta Yaban Hayvaları İçin Doğaya Yem BırakıldıKahramanmaraş'ta Yaban Hayvaları İçin Doğaya Yem BırakıldıGörüntü Dökümü: Yemlerin taşınması Yemlerin doğaya bırakılması Yem verilmesinden detaylar Yaban hayatı için ağaçlara fotokapan takılması Kahramanmaraş'ta yaban hayvaları için doğaya yem bırakıldı Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerince kızıl geyiklerin olduğu Başkonuş Yaylası'na 2 ton yem konuldu Kahramanmaraş'ta, 300 kızıl geyiğin bulunduğu Başkonuş Yaylası'na yaban hayvanları için yem bırakıldı.
 • 16:12Kahramanmaraş'ta Yaban Hayvaları İçin Doğaya Yem BırakıldıKahramanmaraş'ta, 300 kızıl geyiğin bulunduğu Başkonuş Yaylası'na yaban hayvanları için yem bırakıldı.
 • 15:00Kahramanmaraş'ta Araçlar Karda Mahsur KaldıKahramanmaraş'ta Araçlar Karda Mahsur KaldıKahramanmaraş'ta araçlar karda mahsur kaldı Kahramanmaraş'ın yüksek kesimlerinde etkili olan yoğun kar ve tipi nedeniyle birçok araç yolda kaldı, sürücüler zor anlar yaşadı.
 • 14:03Kahramanmaraş'ta Karda Araçlar Mahsur KaldıKahramanmaraş'ta Karda Araçlar Mahsur KaldıKahramanmaraş'ın yüksek kesimlerinde etkili olan yoğun kar ve tipi nedeniyle birçok araç yolda kaldı, sürücüler zor anlar yaşadı.
 • 12:17Kahramanmaraş'ta Kar ve Şiddetli Tipi Sürücüleri VurduKahramanmaraş'ta Kar ve Şiddetli Tipi Sürücüleri VurduKahramanmaraş’ta yoğun kar yağışı ve şiddetli tipi nedeniyle onlarca araç yolda kaldı.
 • 11:06Kahramanmaraş'ta Kar ve Donduran Soğuklar EtkiliKahramanmaraş'ta Kar ve Donduran Soğuklar EtkiliKar yağışının ardından dondurucu soğuklar Kahramanmaraş’ın Elbistan, Afşin ve Göksun bölgesinde ciddi şekilde etkisini gösteriyor.
 • 17:59Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Afşin-Elbistan bölgesine termik santrallerin yapılması söz konusu. 12 milyar liralık yatırımla 30-35 bin kişinin istihdamı sağlanacak" dedi.
 • 16:54Kahramanmaraş'a 12 Milyar Dolarlık YatırımKahramanmaraş'a 12 Milyar Dolarlık YatırımKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş’ın Afşin-Elbistan bölgesine yeni termik santrallerle birlikte 12 milyar dolarlık yatırım yapılacağını söyledi.
 • 16:12Bakan Ünal'ın Göksun ZiyaretiBakan Ünal'ın Göksun ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Göksun ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ile biraraya geldi.
 • 09:05Gündem/ 24 Ocak 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ommer Otel'de düzenlenecek Kayseri Ticaret Odası 120'nci Onur Yılı programına katılacak.
 • 00:00Gündem Özeti/ 24 Ocak 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ommer Otel'de düzenlenecek Kayseri Ticaret Odası 120'nci Onur Yılı programına katılacak.
 • 21:02Tünelleri Ucuca Koyduğumuz Zaman İstanbul'dan Ankara'ya Yol Olur'Tünelleri Ucuca Koyduğumuz Zaman İstanbul'dan Ankara'ya Yol Olur'Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kahramanmaraş Çalıştayı'nın ardından beraberinde Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile birlikte yapımı süren Göksun Tünelleri'nde incelemelerde bulundu.
 • 18:42Bakan Yıldırım: Bu Milleti Bölmeye Çalışanlar Havasını Alır (2)Bakan Yıldırım: Bu Milleti Bölmeye Çalışanlar Havasını Alır (2)'tünelleri UCUCA KOYDUĞUMUZ ZAMAN İSTANBUL'DAN ANKARA'YA YOL OLUR' Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kahramanmaraş Çalıştayı'nın ardından beraberinde Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile birlikte yapımı süren Göksun Tünelleri'nde incelemelerde bulundu.
 • 16:47Ulaştırma Bakanı Yıldırım: Ulaştırma Bakanı Yıldırım: "Krallara Göre Değil Kurallara Göre Yol Yapıyoruz"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Krallara göre değil kullara göre yol yapıyoruz" dedi.
 • 14:47Bakan Ünal ve Bakan Yıldırım Kahramanmaraş'taBakan Ünal ve Bakan Yıldırım Kahramanmaraş'taKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak ve Ulaştırma Çalıştayı’na katılmak üzere Kahramanmaraş’a geldiler.
 • 09:35Gündeme Ek- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Ulaştırma Çalıştayı'na katılacak, Göksun şantiyesinde incelemelerde bulunacak, Kurucaova Köyü'nü ziyaret edecek.
 • 13:59Kazada Yaralanıp Beyin Ölümü Gerçekleşen Çocuk, 3 Kişiye Hayat VerecekKazada Yaralanıp Beyin Ölümü Gerçekleşen Çocuk, 3 Kişiye Hayat VerecekKahramanmaraş'ta, trafik kazasında yaralanıp hastanede 5 gün süren yaşam mücadelesinin ardından beyin ölümü gerçekleşen 8 yaşındaki Aslan Gülbay'ın organları, ailesi tarafından bağışlandı.
 • 13:568 Yaşındaki Aslan'ın Organları 3 Kişiye Umut Oldu8 Yaşındaki Aslan'ın Organları 3 Kişiye Umut OlduKahramanmaraş'ta, trafik kazası sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 8 yaşındaki Aslan Gülbay'ın organları 3 kişiye umut oldu.
 • 13:16Elbistan'da 44 Bin 500 Ton Şeker ÜretildiElbistan'da 44 Bin 500 Ton Şeker ÜretildiElbistan Şeker Fabrikası’nda 31. Kampanya Dönemi sona erdi.
 • 17:08Göksun'da Kar Tatili Bir Gün Daha UzatıldıKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde soğuk hava ve kuvvetli kar yağışı sebebiyle kar tatili bir gün daha uzatıldı.
 • 11:53Yurtta KışKahramanmaraş'ta kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor.
 • 00:16Kahramanmaraş'ta Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz EtkiliyorKahramanmaraş'ta Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz EtkiliyorKahramanmaraş'ta etkili olan kar yağışı, ilçelerde ve şehirler arası ulaşımda aksamalara sebep oluyor.
 • 17:44Göksun'da Okullar Yarın TatilKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde soğuk hava ve kuvvetli kar yağışı sebebiyle okullar yarın tatil edildi.
 • 09:20Göksun'un Tüm Güzellikleri Piazza'daFotoğraf sanatçısı Mehmet Gören'in objektifinden yansıtan "Fotoğraflarla Göksun" adlı fotoğraf sergisi Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde açıldı.
 • 15:04Fotoğraflarla GöksunFotoğraflarla Göksun" Sergisi AçıldıKahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Fotoğraf Sanatçısı, Yazar ve Göksun Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gören’in “Fotoğraflarla Göksun” adlı kişisel serginin açılışını gerçekleştirdi.
 • 13:42Emekliye Ayrılan Cumhuriyet Savcısı ve Hakimlere VedaEmekliye Ayrılan Cumhuriyet Savcısı ve Hakimlere VedaAdana Adliyesi’nde görev yaparken yaş haddinden dolayı emekliye ayrılan hakimler Recep Toprak ve Osman Yıldırım ile Cumhuriyet Savcısı Mustafa Öztürk, meslektaşları tarafından düzenlenen törenle adliyeye veda etti.
 • 22:51Aa Haber Akademisinde Mezuniyet HeyecanıAa Haber Akademisinde Mezuniyet HeyecanıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AA Haber Akademisinde mezuniyet heyecanı- A Haber Ankara Temsilcisi Murat Akgün'ün gelişi ve ders anlatması- AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı'nın ve Polis Akademisi Başkanı Yılmaz Çolak'ın gelişi- AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı'nın konuşması- Polis Akademisi Başkanı Yılmaz Çolak'ın konuşması- Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez'in konuşması- Mezuniyet töreni ve toplu fotoğraf çekinilmesi AA Haber Akademisinde mezuniyet heyecanı- Yeni Nesil Habercilik ve 5. Dönem Savaş Muhabirliği Eğitimi mezunları, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı- AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kazancı: - "Anadolu Ajansı, bu eğitimleri imkan ölçüsünde çeşitlendirerek sürdürmeyi taahhüt ediyor" Anadolu Ajansı (AA) Haber Akademisinin Yeni Nesil Habercilik ve 5. Dönem Savaş Muhabirliği Eğitimi mezunları için sertifika töreni düzenlendi.
 • 18:13Aa Haber Akademisinde Mezuniyet HeyecanıAnadolu Ajansı (AA) Haber Akademisinin Yeni Nesil Habercilik ve 5. Dönem Savaş Muhabirliği Eğitimi mezunları için sertifika töreni düzenlendi.
 • 16:56Göksun Beyaza BüründüGöksun Beyaza BüründüKahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde dün akşam yağan kar ilçede okulların tatil olmasına neden olurken tatili fırsat bilen çocuklar kardan adam yaparak gönüllerince eğlendi.
 • 16:25Etso Başkanı Paksoy: Etso Başkanı Paksoy: "Esnafımız 2016'dan Umutlu"Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Mustafa Paksoy, esnafın 2015 yılının zorlu ekonomik koşullarla geride bıraktıklarını belirterek, “Esnafımız 2016’da geride bıraktığımız yılın kayıplarını telafi etmek için çalışacak” dedi.
 • 14:47Yurtta KışYoğun kar yağışı ve sis nedeniyle Kahramanmaraş-Kayseri kara yolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor.
 • 23:575 Ocak Salı Günü Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler5 Ocak Salı Günü Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçelerYoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi. İşte yarın tatil olan tüm il ve ilçeler...
 • 22:49Kahramanmaraş'ta Kar Yağışı Etkili OluyorKahramanmaraş'ta Kar Yağışı Etkili OluyorTüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı, Kahramanmaraş'ta da etkisini gösterdi.
 • 22:47Göksun'da Zincirsiz Araçların Geçişine İzin VerilmiyorKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde etkisini artırarak devam eden kar yağışı etkili oluyor.
 • 21:53Derleme - Yurt Genelindeki Kar Yağışı Dolayısıyla Eğitime Kar Engeline İlişkin Haberlerimizi...Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime ara verildi.
 • 19:49Yurtta KışKar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Kırşehir, Zonguldak, Elazığ, Gümüşhane, Hakkari, Kahramanmaraş ile Sivas'ın bazı ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 19:14Kahramanmaraş'ta Okullara Kar TatiliTüm yurdunu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Kahramanmaraş merkez ve kuzey ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verildi.
 • 19:09Göksun'da Okullar Kar Sebebiyle Bir Gün Tatil EdildiKahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde, tüm okullar, soğuk hava ve kuvvetli kar yağışı sebebiyle bir gün tatil edildi.
 • 19:01Kahramanmaraş'ta Eğitime Kar EngeliKahramanmaraş'ta yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve 10 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
 • 17:24Kadınlar Basketbol Süper LigiKadınlar Basketbol Süper LigiKadınlar Basketbol Süper Ligi 13. hafta karşılaşmasında Samsun Canik Belediye, Yakın Doğu Üniversitesi’ni 79-76 yenerek üst üste 3. galibiyetini aldı.
 • 16:48Kadınlar Basketbol Süper LigiSalon: Hasan Doğan Hakemler: Egemen Ercan, Göksun Öz, Ahmet Kemal Digilli Samsun Canik Belediyespor: Lacy 19, İlsu Darıcıoğlu 9, Perovanovic 6, Carson 18, Burcu Çiğil 11, Teilane 12, Deniz Çolakoğlu 4 Yakın Doğu Üniversitesi: Asena Yalçın 9, Bone 18, Aslı Sevinç, Hayes 15, Thomas 15, Dila Aşkın, Ana Dabovic 16, Hülya Özkan 3, Safiye Simay Karaman,Gizem Sezer 1. Periyot: 14-17 Devre: 39-37 3. Periyot: 61-57 Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Samsun Canik Belediyespor, Yakın Doğu Üniversitesi'ni 79-76 yendi.
 • 01:46Kahramanmaraş'ta Kar ve Tipi Etkili OluyorKahramanmaraş'ta akşam saatlerinde başlayan ve yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı etkisini artırarak devam ediyor.
 • 17:37Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç AçıklamasıKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Göksun'u 100 yıllık içme suyuna kavuşturduklarını söyledi.
 • 14:43Kadınlar Basketbol Süper LigiSalon: Antakya Hakemler: Turgut Işık, Göksun Öz, Taner Şeker Hatay Büyükşehir Belediyespor: Paris 23, Snytsina 18, Hurst 10, Özge Karataş, Vajda 15, Dilara Tongar, Nazlıcan Ölçek, Devran Tanaçan Bostancı, Bahar Öztürk 12, Gamze Takmaz, Melike Tuğba Oral Edirne Belediyesi Edirnespor: Melis Talay 8, Kader Çavdar, Saynur Tozlu, Niray Sena Aral, Malashenko 7, Yasemin Begüm Dalgalar 14, Fahriye Bayraktar 2, Baltic 3, Dolson 20, Javonovic12 1. Periyot: 20-14 Devre: 37-28 3. Periyot: 66-46 Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 12. haftanın açılış karşılaşmasında Hatay Büyükşehir Belediyespor, Edirne Belediyesi Edirnespor'u 78-66 yendi.