SON DAKİKA GÖKTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Göktürk Haberleri

   

  AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan (2): "O paralel ihanet şebekesi yurtdışında Türkiye'nin gidişatını engellemeye çalışan, sekte vurmaya çalışan kim varsa, onlarla birlikte hareket ediyor, lobicilik yapıyor, algı savaşı veriyor, Türkiye Cumhuriyeti'nin menfaatlerine karşı, Türk milletine karşı" "Bu algı operasyonlarına biz pabuç bırakmayız, eyvallah etmeyiz. (Dün 16:12)

   

  Altınordu Yarın Adana Demirspor Önünde

  Altınordu Yarın Adana Demirspor Önünde

  Fenerbahçe'ye 2-1 yenilmesine rağmen sergilediği futbolla alkışlanan Altınordu, PTT 1'inci Ligde ikinci devrenin ilk maçında yarın Adana Demirspor'u ağırlayacak. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Altınordu'ya Uluslararası Konuklar

  TÜRKİYE Futbol Federasyonu’nun 16.’sını düzenlediği Ege Kupası maçları için Manisa’da bulunan uluslararası konuklar, Altınordu’nun Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Yerleşkesi’ne (AFEK) gelerek çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundu. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Avrupalı Scoutlar Altınordu'da

  Avrupalı Scoutlar Altınordu'da

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 16.’sı düzenlenen Ege Kupası maçlarını izlemek üzere Manisa’da bulunan uluslararası scoutlar, Altınordu’nun Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Yerleşkesi’ne (AFEK) gelerek çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Kalbimizin Doğusu-Doğu Türkistan' Paneli

  Kalbimizin Doğusu-Doğu Türkistan" Paneli

  Samsun İnsan Hakları ve İnsani Yardım Hareketi(İHH), Doğu Türkistan duyarlılığını artırmak için Bafra ilçesinde "Kalbimizin Doğusu-Doğu Türkistan" başlıklı panel düzenledi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Akü, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesiyle Çalışmalara Katkı Sağlayacak

  Akü, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesiyle Çalışmalara Katkı Sağlayacak

  Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin(AKÜ) geçen yıl kurulan ‘Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nin işlerlik kazanmasıyla Türkiye’nin havacılık ve uzay sanayisindeki çalışmalara ciddi katkı sağlayacağı belirtildi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Kitap Okuyan Bilir' Yarışmasının Ödülleri Verildi

  Kitap Okuyan Bilir' Yarışmasının Ödülleri Verildi

  Artvin Memurlar Derneği ve Anadolu Eğitimciler Federasyonun'un iş birliği ile düzenlenen 'Kitap Okuyan Bilir' adlı kitap okuma yarışmasında birinci gelen öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Trabzon'da Kültür Sanat

  Trabzon Devlet Tiyatrosu, "Rulet" ve ''Gogo'' adlı oyunları sahneleyecek. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Dünya Takımlarının Katılacağı Turnuvada Bornova Da Var

  Bornova Belediyesi, Altınordu'nun projelendirdiği, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin destek verdiği U12 İzmir Cup'ta Bornova'daki amatör kulüplerden seçilecek oyunculardan kurulu karma takımla mücadele etme kararı aldı. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Mahallenin Kasabı Göktürk'te

  Mahallenin Kasabı Göktürk'te

  Eski mahalle kasaplarının nostaljisini modern şehir hayatına taşıyan Mahallenin Kasabı, sağlıklı ve lezzetli ete ulaşmak isteyenler için Göktürk’te de yeni bir şube açtı. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Kızakla Ambulansa Taşındı

  Kızakla Ambulansa Taşındı

  Rize’nin Çayeli ilçesi Esendağ Köyü’nde bir KOAH hastası, evine ambulans ulaştırılamayınca kurulan ilkel kızak ile taşındı. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Uteb'in 7. Değerlendirme Toplantısı

  Savunma Sanayi Müsteşarlığı Uzay Daire Başkanlığı'nda Teknik Danışman Gençay: "Yurt dışında bu işi yapan büyük ülkeler gibi, Türkiye'nin, önümüzdeki yıllarda Uzay Ajansı'na sahip olması, uzayla, uydu ve fırlatma ile ilgili projelerini bir eşgüdüme getirip, kurumlar arası koordinasyonu sağlayacak bütçe. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Okuma Uğraşında Akşit Göktürk

  Akşit Göktürk'ün konuşulacağı söyleşide, mektuplar ve özel fotoğraflarla Göktürk'ün hayatı ve kişiliği anlatılırken, bilimsel yönü ve okuma evrenimize kattığı değerler de mercek altına alınacak. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Eyüp Belediyesi Eğitime Destek Dağıtım Programı

  Eyüp Belediyesi'nin 5 yıldır düzenlediği artık geleneksel hale gelen "Lise son sınıf öğrencilerine eğitime destek payı dağıtım" programı, yarın Göktürk Ali Rıza Özderici Lisesi ile başlıyor. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Davutoğlu-Sehmeyn Görüşmesi Sona Erdi

  Başbakan Davutoğlu ile Libya Ulusal Genel Kongre Başkanı Nuri Ebu Sehmeyn akşam yemeğinde bir araya geldi. (17 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Davutoğlu-Sehmeyn Görüşmesi Sona Erdi

  Davutoğlu-Sehmeyn Görüşmesi Sona Erdi

  Başbakan Davutoğlu ile Libya Ulusal Genel Kongre Başkanı Nuri Ebu Sehmeyn akşam yemeğinde bir araya geldi. (17 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  16 Türk Devleti Askerinin Kumdan Heykeli Yapılacak

  16 Türk Devleti Askerinin Kumdan Heykeli Yapılacak

  Antalya'da Mayıs ayında 9'uncu kez açılacak Uluslararası Kum Heykeller Festivali'nde, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi karşılama törenlerinde kullanılmaya başlanan 16 Türk devletinin üniformalı askerlerinin kumdan heykeli yapılacak. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  16 Türk Devletinin Askeri, Antalya'da Canlandırılacak

  9. Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nde, Cumhurbaşkanlığı forsunda da yer alan 16 Türk devletinin askerinin kumdan heykelleri yapılacak (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Göktürk'te Fasıl Şenliği

  Eyüp Belediyesi tarafından Göktürk Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen fasıl şöleninde unutulmaz anlar yaşandı. (15 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Trabzon'da Kültür Sanat

  Trabzon'da Kültür Sanat

  Trabzon Devlet Tiyatrosu, Ölüm Öpücüğü ve Gogo adlı oyunları sahneleyecek. (15 Ocak 2015 Perşembe )

   

  TBMM Kadına Yönelik Şiddeti Araştırma Komisyonu

  Komisyon kadına yönelik şiddetin muhatabı olan kamu kurumları ve sivil toplum temsilcilerinden yararlanacak, sığınma evlerini ziyaret edecek AK Parti'li Göktürk: "Aile arasına koyduğumuz emniyet, jandarma, hakimlik gibi tedbirler daha tehlikeli sonuçlara yol açtı" (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanlığı Sarayında 16 Türk Devletinin Temsil Edilmesi

  Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı, çeşitli dönemlerde tarih sahnesinde yer alan 16 Türk devletinin askerlerini giysileriyle temsil eden uygulamayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki resmi karşılama törenlerinde kullanmaya devam edecek İlk kez Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın resmi karşılama töreninde kullanılan 16 askerin kıyafetleri, araştırmalar neticesinde aslına uygun hazırlatıldı. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  16 Asker Hangi Türk Devletlerini Temsil Ediyor ?

  16 Asker Hangi Türk Devletlerini Temsil Ediyor ?

  16 asker hangi Türk devletlerini temsil ediyor ? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'la birlikte basına görüntü verdiği sırada merdivenin solunda yer alan muhafızlar (aşağıdan yukarıya) Osmanlı İmparatorluğu, Göktürk Kağanlığı, Timur İmparatorluğu, Selçuklu İmparatorluğu, Akhun İmparatorluğu, Avrupa Hun İmparatorluğu, Batı Hun İmparatorluğu ve Büyük Hun İmparatorluğu'nu, merdivenin sağında yer alan askerler ise (aşağıdan yukarıya) Babür İmparatorluğu, (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Resmi Karşılama Törenindeki Askerler Sürekli Olacak

  Resmi Karşılama Törenindeki Askerler Sürekli Olacak

  Cumhurbaşkanlığı'ndaki temsili 16 Türk devleti kıyafetli askerler resmi karşılama törenlerinde sürekli olacak (13 Ocak 2015 Salı )

   

  16 Türk Devletini Temsil Eden Askerler, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Resmi Törenlerde Görev Almaya...

  16 Türk Devletini Temsil Eden Askerler, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Resmi Törenlerde Görev Almaya...

  Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı, çeşitli dönemlerinde tarih sahnesinde yer almış olan 16 Türk devletinin askerlerini giysileriyle temsil eden uygulamayı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki resmi karşılama törenlerinde kullanmaya önümüzdeki süreçte de devam edecek. (13 Ocak 2015 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 00:21:45. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖKTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]