SON DAKİKA GÖLCÜK HABERLERİ

Son Dakika Gölcük Haberleri

 • 15:43 Hastane İlaç Verip Gönderdi, 19 Yaşındaki İnşaat İşçisi, Kalp Krizinden Öldü Hastane İlaç Verip Gönderdi, 19 Yaşındaki İnşaat İşçisi, Kalp Krizinden Öldü Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde inşaatta çalışan 19 yaşındaki Resul Demirtaş rahatsızlanınca hastaneye gitti. İlaç verilerek gönderilen genç kalp krizinden hayatını kaybetti.
 • 14:47 Gölcük'te Şehitler İçin Okunan 35 Bin 980 Fetih Suresi İçin Hatim Duası Yapılacak Gölcük'te Şehitler İçin Okunan 35 Bin 980 Fetih Suresi İçin Hatim Duası Yapılacak Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yıllardır oruç tutmasıyla tanınan esnaf, 3 Mayıs Salı akşamı Miraç Kandili münasebetiyle Gölcük Orta Camii’de şehitler için Hatim Duası yapacak.
 • 11:38 Yön Tabelasına Çarpan Tır'ın Sürücüsü Yaralandı Yön Tabelasına Çarpan Tır'ın Sürücüsü Yaralandı Kocaeli'nin Başiskele İlçesi'nde TIR, yön tabelasının çelik direğine çarptı.
 • 11:43 1 Mayıs'a Doğru Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 15:27 Türkiye'nin Tek Veri Merkezi ve Fiber Optik Santralini Yapıp Dünyaya Satıyor Türkiye'nin Tek Veri Merkezi ve Fiber Optik Santralini Yapıp Dünyaya Satıyor Kastamonulu Can Gür'ün şirketi Canovate, Türkiye'nin ilk ve tek data center ve fiber optik santral üreticisi olarak küresel rekabette üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.
 • 18:30 Otomotiv Pazarında Ciddi Hareketlenme Var Otomotiv Pazarında Ciddi Hareketlenme Var" - Kocaeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ford Otosan Sağlık Merkezi'nden detaylar Toplantı odasından genel görünüm Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları ve Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı Temel'in konuşması - Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları ve Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı Temel: "Nisan ayına baktığımızda otomotiv pazarında bir hareketlenme söz konusu, şubat ve marta kıyasla ciddi bir hareketlenme var. Satışlarda tüm pazar genelinde artış var" "Eğer çok büyük bir sürpriz olmazsa bu sene pazarın 1 milyon adet civarında olacağını tahmin ediyoruz" Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları ve Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı Cem Temel, "Nisan ayına baktığımızda otomotiv pazarında bir hareketlenme söz konusu, şubat ve marta kıyasla ciddi bir hareketlenme var. Satışlarda tüm pazar genelinde bir artış var." dedi.
 • 18:29 Kocaeli'deki Silahlı Yaralama Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde silahlı saldırı sonucu yaralanan kişi, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
 • 17:06 Otomotiv Pazarında Ciddi Hareketlenme Var" Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları ve Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı Cem Temel, "Nisan ayına baktığımızda otomotiv pazarında bir hareketlenme söz konusu, şubat ve marta kıyasla ciddi bir hareketlenme var. Satışlarda tüm pazar genelinde bir artış var." dedi.
 • 16:57 Gölcük'te Öğrenci Olmak" Projesi "Gölcük'te Öğrenci Olmak" projesi kapsamından düzenlenen Ulusal Egemenlik Kupası Voleybol ve Futbol Turnuvası sona erdi.
 • 15:30 AK Parti'den Hasta Çocuklara Moral Ziyareti Gölcük AK Parti İlçe yönetimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı etkinlikleri kapsamında, çeşitli nedenlerle hastanede yatan çocukları ziyaret etti.
 • 15:21 Hasta Çocukları Palyaçolu Moral 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Gölcük AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve üyeler, çeşitli nedenlerle hastanede yatan çocukları ziyaret etti.
 • 08:38 RX3i Evo kullanıcıları Birgi'ye hayran kaldı RX3i Evo kullanıcıları Birgi'ye hayran kaldı 23-24 Nisan tarihlerinde Bozdağ'da kamp düzenleyen RX3i Evo kullanıcıları, Birgi'nin tarihi güzelliklerine hayran kaldı.
 • 19:14 Siirt'te Siirt'te "Büyük Ustaya Vefa" Etkinliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinliğe katılanlardan görüntüler Konuşmaların yapılması Sinevizyon gösterimi Prof. Dr. İhsan Sürreya Sırma'nın açıklamaları Hediyelerin verilmesi Siirt'te "Büyük Ustaya Vefa" etkinliği Siirt'in yetiştirdiği ve önde gelen İslam tarihçilerinden Prof. Dr. İhsan Sürreya Sırma için "Büyük Ustaya Vefa" etkinliği düzenlendi.
 • 19:04 Siirt'te "Büyük Ustaya Vefa" Etkinliği Siirt'in yetiştirdiği ve önde gelen İslam tarihçilerinden Prof. Dr. İhsan Sürreya Sırma için "Büyük Ustaya Vefa" etkinliği düzenlendi.
 • 17:12 Karamürsel'de Bisiklet Gezisi Düzenlendi Karamürsel'de bisiklet gezisi düzenlendi.
 • 13:46 Bolu Somalı Şehit Madencilerin Çocukları Bolu'da Moral Buldu Bolu Somalı Şehit Madencilerin Çocukları Bolu'da Moral Buldu Somalı şehit madencilerin çocukları Bolu'da moral bulduMANİSA'nın Soma İlçesi'nde maden facialarında yaşamlarını yitiren madencilerin çocukları, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) öğrencilerinin 'Soma'nın Geleceği Aydınlık' projesi kapsamında 3 gün Bolu'da konaklayıp sosyal ve sportif faaliyetlerle acılarını unutmaya çalıştı.
 • 12:47 Somalı Şehit Madencilerin Çocukları Bolu'da Moral Buldu Somalı Şehit Madencilerin Çocukları Bolu'da Moral Buldu Manisa'nın Soma İlçesi'nde maden facialarında yaşamlarını yitiren madencilerin çocukları, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) öğrencilerinin 'Soma'nın Geleceği Aydınlık' projesi kapsamında 3 gün Bolu'da konaklayıp sosyal ve sportif faaliyetlerle acılarını unutmaya çalıştı.
 • 12:46 Kocaeli'de Otomobil Bahçeye Devrildi: 1 Yaralı Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde bahçeye devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı.
 • 12:31 Kocaeli Rampadan Aşağı Uçan Otomobilin Sürücüsü Yaralandı Kocaeli Rampadan Aşağı Uçan Otomobilin Sürücüsü Yaralandı Rampadan aşağı uçan otomobilin sürücüsü yaralandıKOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde rampada sürücünün kontrolünü kaybettiği otomobil apartman ile yol arasındaki boşluğa düştü.
 • 11:23 Gölcük'te Çocuklara Dilencilik Yaptırdığı İddia Edilen Kişiye Ceza Gölcük'te Suriye uyruklu bir kişiye, küçük yaştaki çocukları zorla dilendirdiği iddiasıyla idari para cezası verildiği bildirildi.
 • 11:16 Apartman Yanına Düşen Otomobil Ters Döndü Apartman Yanına Düşen Otomobil Ters Döndü Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde rampada sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil, apartman boşluğuna düştü. Ters düşen otomobilin sürücüsü Saliha Çalık, yaralandı.
 • 22:35 Gölcük Laf Atma Kavgası 1 Yaralı Gölcük Laf Atma Kavgası 1 Yaralı Laf atma kavgası 1 yaralıKocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, kızlara laf atma meselesi nedeniyle çıkan kavgada K.C. kurşun yağdırdı.
 • 21:51 Laf Atma Kavgası: 1 Yaralı Laf Atma Kavgası: 1 Yaralı Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, kızlara laf atma meselesi nedeniyle çıkan kavgada K.C.'nin tabancayla ateş açması sonucu vücuduna 5 kurşun isabet eden 31 yaşındaki Selçuk Güneş ağır yaralandı.
 • 20:45 Kocaeli'de Silahlı Yaralama Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde silahla vurulan kişi yaralandı.
 • 16:21 Siirt'te "Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet" Konferansı Siirt Üniversitesi (SİÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından "Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet" konulu konferans düzenlendi.
 • 11:40 Hayalinin Peşinden Tekerlekli Sandalyesiyle Koşuyor Hayalinin Peşinden Tekerlekli Sandalyesiyle Koşuyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bilal Eser'in satış yaparken görüntüsü Bilal Eser ile röportaj Anne Necla Eser ile röportaj Hayalinin peşinden tekerlekli sandalyesiyle koşuyor Kocaeli'de, doğuştan bedensel engelli 30 yaşındaki Bilal Eser, duygularını döktüğü 250 şiirini kitaplaştırmak ve albüm çıkarmak için gereken parayı, tekerlekli sandalyesiyle oyuncak ve kolonya satarak biriktirmeye çalışıyor Eser: "Kazandığım paraları biriktiriyorum.
 • 11:27 Hayalinin Peşinden Tekerlekli Sandalyesiyle Koşuyor Kocaeli'de, doğuştan bedensel engelli 30 yaşındaki Bilal Eser, duygularını döktüğü şiirlerini kitaplaştırmak ve albüm çıkarmak için tekerlekli sandalyesiyle oyuncak ve kolonya satarak para biriktiriyor.
 • 14:54 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında yapılan etkinliklerde, öğrenciler fırkateyn, denizaltı ve hücumbotları gezme fırsatı buldu.
 • 18:13 Kocaeli'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Gölcük ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 12:48 Gölcük'te Fuhuş Operasyonu: 2 Tutuklama Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde fuhuş yapıldığı belirlenen masaj salonuna yapılan baskında polis tarafından gözaltına alınan iki kişi tutuklandı.
 • 12:18 Anneden Kızına Son Öpücük Anneden Kızına Son Öpücük * Gölcük'te cesedi bulunan Alman vatandaşı Rita Darı Winkler'in için Meryem Ana Kilisesinde cenaze töreni düzenlendi.
 • 11:50 Elektrik Direğine Çarpan Otomobilin Sürücüsü Yaralandı Elektrik Direğine Çarpan Otomobilin Sürücüsü Yaralandı Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde kaldırıma çıkan otomobil, merdivenlerin kenarında bulunan elektrik direğine çarpınca aşağı uçmaktan kurtuldu.
 • 10:04 Rita Darı Winkler'in Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı 10 Mart günü kaybolan ve cesedi Gölcük’te bir işyerinde varilin içinde üzerine beton dökülmüş şekilde bulunan 39 yaşındaki Rita Darı Winkler’in cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.
 • 21:10 Gölcek Şans Topu Oynadıktan Sonra Kalp Krizi Geçirerek Öldü Gölcek Şans Topu Oynadıktan Sonra Kalp Krizi Geçirerek Öldü Şans topu oynadıktan sonra kalp krizi geçirerek öldüKocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde 66 yaşındaki Ali Alıcı şans topu oynadıktan sonra kalp krizi geçirirken, işyerinin güvenlik kameraları Alıcı'nın masanın yanına düşme anını kaydetti.
 • 18:55 Şans Topu Oynadıktan Sonra Kalp Krizi Geçirip Öldü Şans Topu Oynadıktan Sonra Kalp Krizi Geçirip Öldü Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, şans topu oynadıktan sonra kalp krizi geçiren 66 yaşındak Ali Alıcı, yaşamını yitirdi.
 • 17:24 Öldürülen Alman Kadının Annesinin Gözyaşları Öldürülen Alman Kadının Annesinin Gözyaşları * Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde vahşi bir cinayetle öldürülen 39 yaşındaki Alman vatandaşı Rita Darı Winkler'in annesi Seta Darı, kızının kesin kimlik tespiti için yapılacak DNA testi için kan verdi.
 • 15:28 Öldürülen Alman Kadının Annesi Gözyaşlarına Boğuldu Öldürülen Alman Kadının Annesi Gözyaşlarına Boğuldu Sevgilisi tarafından vahşice öldürülen Rita Darı Winkler'in annesi, DNA testi için geldiği Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu önünde gözyaşlarına boğuldu.
 • 14:58 Rita Darı Winkler'in Annesi, Dna Örneği Vermek İçin İstanbul'a Geldi Gölcük’te Öldürülüp üzerine beton dökülen 39 yaşındaki iki çocuk annesi Alman vatandaşı Rita Darı Winkler’in annesi DNA örneği vermek için Almanya’dan İstanbul’a geldi.
 • 14:27 Kur'an'ı en güzel okudu umre ziyareti kazandı KO-MEK'in Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma yarışmasında dereceye girenlere ödülleri Kutlu Doğum etkinliğinde verildi.
 • 21:13 Bayburt Evinde Kaybetti Bayburt Evinde Kaybetti Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta son iki haftaya girilirken Bayburt Grup play-off mücadelesine kalmayı garantileyeceği Gölcük maçını tek farkla kaybetti.
 • 12:07 Turizm Haftası Bolu Valisi Aydın Baruş, "Bolu'nun geleceği turizmde.
 • 15:33 Gölcük'te Bahar Güzelliği Gölcük'te Bahar Güzelliği Gölcük'te bahar güzelliğiBOLU'nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı hafta sonunda yoğun ilgi gördü.
 • 15:12 Gölcük'te Bahar Güzelliği Gölcük'te Bahar Güzelliği Bolu'nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı hafta sonunda yoğun ilgi gördü.
 • 13:00 Gölcük'te Tarihi Koridor Çalışmaları Gölcük Belediyesi tarafından başlatılan tarihi koridor çalışmaları devam ediyor.
 • 11:50 Ford Otosan'ın İhracatı 46 Kente Bedel Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından Ford Otosan, geçen yıl elde ettiği 3,9 milyar dolarlık yurt dışı satış geliriyle, 46 ilin toplam ihracatını geride bıraktı.
 • 20:09 Kocaeli Devrilen Traktörün Altında Kalarak Öldü Kocaeli Devrilen Traktörün Altında Kalarak Öldü Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde 84 yaşındaki Nuri Necati Kanpara bahçesini sürmek isterken devrilen traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.
 • 19:20 Alman Winkler'ı Arama Çalışmaları Kendisinden 10 Mart'tan bu yana haber alınamayan ve Kocaeli'de gömülü yerden çıkarılan bir varilin içinde cesedinin olduğundan şüphelenilen Alman Rita Darı Winkler'ın para ve eşyasının saklandığı düşünülen mezarlıkta kazı yapıldı.
 • 18:30 Gölcük'te Cesedi Bulunan Alman Kadının Son Görüntüleri Ortaya Çıktı Gölcük'te Cesedi Bulunan Alman Kadının Son Görüntüleri Ortaya Çıktı İstanbul'a geldikten sonra sır olan ve 34 gün sonra Gölcük'te cesedi bulunan Alman kadının öldürülmesiyle ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.
 • 18:04 Kocaeli - Alman Rita Cinayetinde Boş Mezarlar Kazıldı Kocaeli - Alman Rita Cinayetinde Boş Mezarlar Kazıldı Alman Rita cinayetinde boş mezarlar kazıldıAlman Rita Darı Winkler'in öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında zanlı Ali Kemal Seyhan'ın kadının üzerindeki para ve eşyaları sakladığı düşünülen boş mezarlarda arama yapıldı.
 • 17:25 Alman Rita Cinayetinde Boş Mezarlar Kazıldı Alman Rita Cinayetinde Boş Mezarlar Kazıldı Alman Rita Darı Winkler'in öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında zanlı Ali Kemal Seyhan'ın kadının üzerindeki para ve eşyaları sakladığı düşünülen boş mezarlarda arama yapıldı.