06:5900
SON DAKİKA GÖLCÜK HABERLERİ

Son Dakika Gölcük Haberleri

   

  AK Parti Bolu 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında, 'benim yakınlarımdan yedi kişi bile girmiş olsa, ben istifa etmeye hazırım' demişti. (Dün 18:06)

   

  İnşaat İşçileri Elektrik Akımına Kapıldı: 2 Yaralı

  Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yapımı devam eden bir inşaata beton dökmek isteyen çimento mikserinin elektrik tellerini kopartması sonucu 2 işçi elektrik akımına kapılarak yaralandı. (Dün 16:58)

   

  Tartışma Esnasında Ayağı Kaydı, 2.kattan Düştü

  Tartışma Esnasında Ayağı Kaydı, 2.kattan Düştü

  Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bir binanın ikinci katında yaşanan tartışma esnasında ayağı kaydığı iddia edilen kişi dengesini kaybederek beton zemine düştü. (Dün 16:58)

   

 

  Bilirkişiden "Balyoz Cd'leri Üzerindeki Yazılar Aletle Yazılmış" Raporu

  Balyoz davası'nda yeniden yargılama yapan Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'ne ilk bilirkişi raporu ulaştı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Yargıtay ve Danıştaya Yeni Üyeler Seçildi

  Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek, YBP Sözcüsü Abbas Özden, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Veli Dalgalı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Doğan, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu'nun da arasında bulunduğu 144 hakim ve savcı Yargıtay üyesi oldu Yargıtay ve Danıştayda beş gün içinde daire başkanlığı kadroları için seçim yapılacak Yargıtaydaki daire başkanlığı seçiminin tamamlanmasından itibaren beş gün içinde Birinci Başkanlık Kurulu yeniden belirlenecek Yargıtay (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Yeni Projelere Onay Verdi

  Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından kent genelinde yapımı planlanan spor tesisleri, kültür merkezleri ve hizmet binalarının son durumu hakkında rapor aldı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Elektriği Kesmek İçin Direğe Çıkan Çalışan Yanarak Can Verdi

  Elektriği Kesmek İçin Direğe Çıkan Çalışan Yanarak Can Verdi

  Niğde merkeze bağlı Yeşil Gölcük kasabasında elektrik çarpmasından dolayı bir kişi hayatını kaybetti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  19 Yıldır Aranan Şahıs Yakalandı

  19 Yıldır Aranan Şahıs Yakalandı

  Bolu’da bir kişiyi öldürüp yanındaki kadını da yaraladıktan sonra ortadan kaybolan ve 19 yıldır aranan şahıs Bolu’da yakalandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  "İstanbul'un En Büyük Meydanını İnşa Edeceğiz"

  Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Bağcılar'a kentin en büyük meydanını inşa edeceğiz." dedi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Yeni Yargıtay Üyeleri Belli Oldu

  Yargıtay’da boş bulunan 15 üyelik kadrosu ile 2 Aralık 2014 tarih ve 6572 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’la ihdas edilen 129 üyelik kadrosuna Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Kurulu’nun bugünkü toplantısında seçim yapıldı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Çağırıcı: 'Sosyal Dokularıyla Yeni Şehir Oluşturmaya Çalışıyoruz'

  Başkan Çağırıcı: "Sosyal Dokularıyla Yeni Şehir Oluşturmaya Çalışıyoruz"

  Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sağlıksız kentleşmenin acı sonuçlarını 1992 Erzincan, 1999 Düzce ile Gölcük ve 2012 Van depremlerinde yaşadıklarını belirterek, “Kentsel Dönüşüm Kanunu’ndan istifade ederek sosyal dokularıyla yeni şehir oluşturmaya çalışıyoruz” dedi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  19 Yıl Sonra Yakalandı

  19 Yıl Sonra Yakalandı

  Bolu'da, 1 kişiyi öldüren, 1 kişiyi de yaraladıktan sonra 19 yıldır aranan, 38 yıl hapis cezasına hükümlü 59 yaşındaki Sebahattin Yılmaz yakalandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Karaosmanoğlu Yeni Projelere Onay Verdi

  Karaosmanoğlu Yeni Projelere Onay Verdi

  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından il genelinde yapımı planlanan spor tesisleri, kültür merkezleri ve hizmet binalarının, hayata geçirilmesi için onay verdi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Kocaeli'nde İstinat Duvarı Çöktü

  Gölcük ilçesinde toprak kayması nedeniyle 6 metre yüksekliğindeki istinat duvarının çökmesi sonucu iki binada hasar oluştu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İstinat Duvarı Dehşeti

  İstinat Duvarı Dehşeti

  Kocaeli'nin Gölcük ilçesi Değirmendere’de bulunan bir sitenin istinat duvarı, önünde bulunan binaların üzerine devrildi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İstinat Duvarı Önündeki Binanın Üzerine Yıkıldı

  İstinat Duvarı Önündeki Binanın Üzerine Yıkıldı

  Gölcük'de bir sitenin istinat duvarı, önünde bulunan binaların üzerine devrildi. Devrilen duvarın yıktığı bir odada uyuyan bebek, şans eseri yıkıntıların arasından sağ kurtuldu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Gölcük'te Tır Otomobile Çarptı: 4 Yaralı

  Gölcük'te Tır Otomobile Çarptı: 4 Yaralı

  Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde kırmızı ışıkta duramayan tırın çarptığı otomobilde 2'si çocuk 4 kişi yaralandı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Usulsüz Dinleme" İddianamesi Kabul Edildi

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca "usulsüz dinleme" iddialarıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 18 kişi hakkında hazırlanan iddianame, Ankara 12. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kocaeli'de Motosiklet Kazası: 1 Yaralı

  Kocaeli'de Motosiklet Kazası: 1 Yaralı

  Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda ani manevra sonrası devrilen motosikletin sürücüsü yere düşerek yaralandı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Futbol: Haftanın Programı

  Futbol: Haftanın Programı

  Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 17. hafta maçlarıyla ilk yarı sona erecek Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 18. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 16. hafta müsabakaları yapılacak. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kahraman Madenciler" Barınma Sorunu Yaşamayacak

  Her büyük afetin vazgeçilmez "can kurtaranları" TTK'daki madencilerin, özellikle ülkenin farklı bölgelerinde meydana gelen maden kazalarında yürüttükleri çalışmalar sırasında barınma sorunu yaşamamaları için ilk etapta 2 şişme çadır satın alınacak TTK Genel Müdürü İnan: "Çadırlardan birisi madencilerin. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  İşte 'Okuyamıyoruz' Denilen Mezar Taşı Yazıları

  İşte 'Okuyamıyoruz' Denilen Mezar Taşı Yazıları

  Osmanlıca'nın okullarda ders olarak okutulup öğretilmesinin gündeme getirilmesi ve "Atalarımızın mezar taşlarını bile okuyamıyoruz" açıklamaların ardından birçok kişi dikkatini eski mezar taşlarına çevirdi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bolu'da Doğa Harikasına Ziyaretçi Akını

  Bolu'da Doğa Harikasına Ziyaretçi Akını

  Bolu'nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkını geçen yıl 131 bin 715 kişi ziyaret ederken, bu yılın 9 ayında ise 225 bin 232 kişi gezdi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Urla'daki Ağaç Katliamı Şimdilik Durdu, Köylülerin Nöbeti Sürüyor

  Urla'daki Ağaç Katliamı Şimdilik Durdu, Köylülerin Nöbeti Sürüyor

  İzmir’in Urla ilçesi Ovacık köyünde, rüzgar enerji santrali pervanelerine yol açmak için başlatılan ağaç katliamıyla ilgili İzmir 2. İdare Mahkemesi, yürütmeyi durdurma kararı verdi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kocaeli Şehit Onbaşı Kadir Yılmaz Karamürsel'de Toprağa Verildi

  Kocaeli Şehit Onbaşı Kadir Yılmaz Karamürsel'de Toprağa Verildi

  Ceylanpınar'da Suriye sınırındaki birliğinde cinnet geçiren bir askerin açtığı ateşle şehit düşen Piyade Onbaşı Kadir Yıldız, askeri törenle toprağa verildi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Şehit Onbaşı Kadir Yılmaz Karamürsel'de Toprağa Verildi

  Şehit Onbaşı Kadir Yılmaz Karamürsel'de Toprağa Verildi

  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi yakınlarında Suriye sınırındaki birliğinde önceki gece yarısı cinnet geçiren bir askerin açtığı ateşle şehit düşen 2 askerden biri olan Piyade Onbaşı Kadir Yıldız Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde düzenlenen askeri törenle toprağa verildi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Şanlıurfa'da 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi

  Şanlıurfa'da 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi

  Piyade Onbaşı Kadir Yıldız'ın cenazesi, Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde toprağa verildi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Karamürselli Şehit Toprağa Verildi

  Karamürselli Şehit Toprağa Verildi

  Şanlıurfa Ceylanpınar’da şehit düşen 3 askerden biri olan Piyade Onbaşı Kadir Yıldız, Karamürsel’de düzenlenen törenle toprağa verildi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 06:59:11. #1.13#