SON DAKİKA GÖLCÜK HABERLERİ

Son Dakika Gölcük Haberleri

17:34
Gölcük'te Esnaf, Sahte Paraya Karşı Bilgilendirildi Gölcük Emniyet Müdürlüğü ve Gölcük Seyyar Pazarcılar Odası işbirliğiyle esnafa hırsızlık ve sahte para toplantısı düzenlendi.
15:32
Tabiat Harikası Gölcük Gölü Buz Tuttu Bolu'ya bağlı Gölcük Tabiat Parkı içinde bulunan Gölcük Gölü, sıfırın altına düşen hava sıcaklıklarının da etkisiyle buz tuttu.
Tabiat Harikası Gölcük Gölü Buz Tuttu
15:03
13 Kadın Kombiden Sızan Gazdan Zehirlendi Kocaeli'nin gölcük İlçesi'nde bir evde toplanan çoğu akraba 13 kadın kombiden sızan gazdan zehirlendi.
14:33
Kocaeli'nde Çiftçiye Meyve Fidanı Desteği KOCAELİ (AA ) Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, çiftçiye yüzde 50'si hibe olmak üzere meyve fidanı desteği yapıyor.
12:54
Boşandığı Eşi Barışma Teklifini Kabul Etmeyince İntihar Etti Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde ikamet eden eski eşinin yanına çocuklarını görmeye gelen kişi, eski eşinin barışma teklifini kabul etmemesi nedeniyle kendisini asarak intihar etti.
Boşandığı Eşi Barışma Teklifini Kabul Etmeyince İntihar Etti
12:44
Altın Gününde Doğalgaz Zehirlenmesi Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde altın günü yapmak için toplanan biri bebek 14 kişi, evdeki doğalgaz hattından sızan gazdan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.
Altın Gününde Doğalgaz Zehirlenmesi
11:35
Büyükşehir'den Çiftçilere 16 Bin Meyve Fidanı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çiftçiye 17 farklı türde 16 bin meyve fidanı dağıttı.
Büyükşehir'den Çiftçilere 16 Bin Meyve Fidanı
11:13
Romanya'dan 80 Yıl Önceki Göçün Öyküsü İlgi Görüyor O dönem köy olan Altınova ilçesi Subaşı beldesine Romanya'dan 1935 yılında gelip yerleşen ailelerden kalma eşyaların sergilendiği Erdemir Fidan Subaşı Göç Müzesi, bazı üniversite öğrencileri tarafından tezlerine konu ediliyor Subaşı Sözlü Tarih Çalışma Grubu Başkanı Gürsu: "Müzemizde en eski olarak Madrobo.
17:38
Beton Mikseri ile Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde meydana gelen kazada, beton mikseri ile çarpışan motosiklet sürücüsü İsa Yalçın Güvenaltın hayatını kaybetti.
Beton Mikseri ile Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü
17:24
Kıbrıs Gazisi Akdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde düzenlenen cenaze törenine, Donanma Komutanlığı Kurmay Başkanı Tuğamiral Ekici ve Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral İmren de katıldı.
16:44
Adana'daki Odalar 'Kensel Dönüşümü' Mercek Atına Aldı Adana’nın merkez ilçe Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, son yıllarda ülkede kentsel dönüşüm ihtiyacının çok arttığını söyledi.
16:41
Kocaeli'nde Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti Kocaeli’nde kanser tedavisi gören Kıbrıs Gazisi Tayyar Akdemir hayatını kaybetti.
Kocaeli'nde Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti
16:26
Kocaeli'nde Bunalıma Giren İşçi İntihar Etti Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde maddi sıkıntılar nedeniyle bunalıma girdiği iddia edilen işçi, hayatına son verdi.
Kocaeli'nde Bunalıma Giren İşçi İntihar Etti
16:19
Öğretmen Kazayı Ucuz Atattı Kocaeli’nin İzmit ilçesinde önündeki araca çarpmamak için ani fren yapan otomobilin refüje çarpıp takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Öğretmen Kazayı Ucuz Atattı
17:07
CHP'li Sena Kaleli, Bursa'da, Depreme Karşı Ne Gibi Hazırlıklar Yapılıyor CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli ise birinci derece deprem bölgesinde yer alan Bursa’da deprem gerçeğini Meclis gündemine taşıdı.
16:58
Yurtta Kış Gölcük Tabiat Parkı'na bulunan göl, soğuk havanın etkisiyle buz tuttu.
15:29
Bunalıma Giren Okul Müdürü İntihar Etmek İstedi Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde, Ulaşlı Nuri Bermek İlkokulu eski müdürü, görevinin elinden alınmasının ardından eşinden de boşanınca çok fazla miktarda ilaç içerek intihar etmek istedi.
21:16
Görevden Alınıp Öğretmen Yapılan İlköğretim Okulu Müdürü Ölmek İstedi Kocaeli'de Nuri Bermek ilköğretim okulunda bir süre önce görevden alınan eski müdür Murat Kanmaz, çok miktarda ilaç alarak ölmek istedi.
Görevden Alınıp Öğretmen Yapılan İlköğretim Okulu Müdürü Ölmek İstedi
17:17
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Lojistik Destek Gemilerini Tanıtacak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığındaki Lojistik Destek Gemileri Komodorluğu ve emrindeki yüzer unsurları tanıtılması amacıyla basın turu düzenleyecek.
14:58
Balık Lokantası Kül Oldu Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde faaliyet gösteren bir balık lokantasında çıkan yangın itfaiye ekipler tarafından söndürülürken, iş yerinde maddi hasar meydana geldi.
Balık Lokantası Kül Oldu
11:45
Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Ergüney'den Ziyaret Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Bahattin Koç'u ziyaret etti.
11:16
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ankara ziyaretinde İzmir ve çevresinde devam eden kamu yatırımları ve bölgenin talepleri ile ilgili temaslarda bulundu.
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti
11:00
Güney Koreliler'den Ödemiş'e Çat Kapı Ziyaret İzmir'de bir grup Güney Koreli turist, İzmir Basmane Garından rastgele bindikleri trenle Ödemiş ilçesine gitti.
Güney Koreliler'den Ödemiş'e Çat Kapı Ziyaret
09:48
Tohumlar Fidan Oldu, Toprak İle Buluştu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Tema Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği ortaklığında gerçekleştirilen etkinlik oldukça renkli geçti
Tohumlar Fidan Oldu, Toprak İle Buluştu
16:37
Poyrazköy'de Ele Geçirilen Mühimmat" Davası Mahkeme heyeti, tüm sanıklar hakkında soruşturma ve kovuşturma aşamasında konulan yurtdışına çıkış yasağının kaldırılmasına karar verdi.
15:54
Poyrazköy Davası'nda Mahkeme Ara Kararını Açıkladı "kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştiği, 86 tutuksuz sanığın yargılandığı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davasında mahkeme ara kararını açıkladı.
Poyrazköy Davası'nda Mahkeme Ara Kararını Açıkladı
14:14
Poyrazköy'de Ele Geçirilen Mühimmat" Davası "Kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile ÇYDD ve ÇEV yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştirildiği davada, tutuksuz 86 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Poyrazköy'de Ele Geçirilen Mühimmat' Davası
13:13
Poyrazköy Davası'nda Tanık Polisler Dinlendi (1) "kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştiği, 86 tutuksuz sanığın yargılandığı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davası Anadolu Adliyesi'ndeki Şehit Hakan Kılıç Konferans Salonunda görülmeye devam edildi.
12:15
Kocaeli Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti İzmit'te bir mühendislik firmasında elektronik teknisyeni olarak çalışan Ahmet Yakut, uydu fotoğraflarına bakarak ne zaman deprem olacağını tahmin edebildiğini öne sürdü.
Kocaeli Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti
11:23
Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti İzmit'te bir mühendislik firmasında elektronik teknisyeni olarak çalışan Ahmet Yakut, uydu fotoğraflarına bakarak ne zaman deprem olacağını tahmin edebildiğini öne sürdü.
Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti
18:27
Kocaeli Milli Gemimiz Tcg Büyükada, 3 Aylık Seyir Görevine Uğurlandı Türkiye'nin milli Gemi Projesi (Milgem) kapsamında tamamen Türk mühendis ve işçilerin emeği ile gerçekleştirilen ikinci milli gemimiz olan TCG Büyükada (F-512) bugün Donanma Komutanlığı'nın Gölcük Üssü'nde düzenlenecek törenle 3 aylık seyir görevine uğurlandı.
Kocaeli Milli Gemimiz Tcg Büyükada, 3 Aylık Seyir Görevine Uğurlandı
18:17
Milli Gemi Tcg Büyükada Uğurlandı Milli gemi TCG Büyükada uğurlandı- Türkiye'nin ilk milli gemilerinden TCG Büyükada, Gölcük Donanma Komutanlığında düzenlenen törenle, Körfez ülkelerine uğurlandı.
Milli Gemi Tcg Büyükada Uğurlandı
17:11
Tcg Büyükada Türk Bayrağını Aden Körfezi'nde Dalgalandıracak Türk Donanması’nın ilk ürettiği gemilerden olan TCG Büyükada Fırkateyni, deniz haydutluğu ile savaşmak ve Türkiye ile bölge ülkeleri arasındaki iletişimi geliştirmek üzere Aden Körfezi’ne doğru yola çıktı.
Tcg Büyükada Türk Bayrağını Aden Körfezi'nde Dalgalandıracak
17:06
Milli Gemi Tcg Büyükada, 3 Aylık Seyir Görevine Uğurlandı Türkiye'nin Milli Gemi Projesi (Milgem) kapsamında tamamen Türk mühendis ve işçilerin emeği ile yapılan ikinci gemi 'TCG Büyükada' (F-512) bugün Donanma Komutanlığı'nın Gölcük Üssü'nde düzenlenen törenle 3 aylık seyir görevine uğurlandı.
Milli Gemi Tcg Büyükada, 3 Aylık Seyir Görevine Uğurlandı
17:00
Milli Gemi Tcg Büyükada Uğurlandı Türkiye'nin ilk milli gemilerinden TCG Büyükada, Gölcük Donanma Komutanlığında düzenlenen törenle, Körfez ülkelerinde liman ziyaretleri ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirmek üzere uğurlandı.
Milli Gemi Tcg Büyükada Uğurlandı
12:18
Takla Atan Araçtan Burunları Dahi Kanamadan Çıktılar Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde kontrolden çıkarak takla atan araçta bulunan 2 kişi, kazayı burunları bile kanamadan atlattı.
Takla Atan Araçtan Burunları Dahi Kanamadan Çıktılar
10:04
Encümende Kiralama İhaleleri Yapıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı'nda mülkiyeti Büyükşehir'e ait işyerlerinin kiralama ihaleleri yapıldı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:10
Kocaeli CHP'li Meclis Üyesi: Belediye Mahkeme Kararını Yok Sayıyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi CHP'li Ali Haymanalı, Derince Belediyesi'nde bir dönem önce yapıldığı iddia edilen yolsuzluklarla ilgili Danıştay'ın soruşturma izni verdiğini, kentte tartışma konusu olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Merkezi İş Alanı (MİA) projesi ile ilgili mahkeme kararının yok sayıldığını ileri sürdü.
Kocaeli CHP'li Meclis Üyesi: Belediye Mahkeme Kararını Yok Sayıyor
11:13
Encümende Kiralama İhaleleri Yapıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı’nda mülkiyeti Büyükşehir’e ait işyerlerinin kiralama ihaleleri yapıldı.
Encümende Kiralama İhaleleri Yapıldı
15:10
Baraj Taştı Ancak Korkulan Olmadı Antalya’nın Kumluca ilçesinde iki günden bu yana devam eden yağmur, Alakır Çayı üzerinde bulunan Kumluca Barajı’nın taşmasına neden oldu.
Baraj Taştı Ancak Korkulan Olmadı
12:02
Karamürsel'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Karamürsel ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
11:30
Kocaeli'nde Atığa Yer Yok Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, atık toplama ve atıkların imhası konusunda çalışmalarıyla çevreye duyarlı belediyecilik örneği sergiliyor.
10:53
Kocaeli'nde Atığa Yer Yok Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, atık toplama ve atıkların imhası konusunda çalışmalarıyla çevreye duyarlı belediyecilik örneği sergiliyor.
10:51
Kocaeli'nde Atığa Yer Yok Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, atık toplama ve atıkların imhası konusunda çalışmalarıyla çevreye duyarlı belediyecilik örneği sergiliyor.
18:51
Milli Gemi TCG Büyükada'ya Yeni Görev Türkiye'nin ilk milli gemilerinden TCG Büyükada, Körfez ülkelerinde liman ziyaretleri ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirecek.
18:26
10 Suriyeli Polise Yakalandı KOCAELİ (İHA) – Kocaeli’nde üzerlerinde kimlikleri bulunmayan Suriyeli 10 kişi, polis ekiplerince tanıtım kartı verilerek mülteci kamplarına gönderildi.
10 Suriyeli Polise Yakalandı
18:25
Köpeklerin Saldırısına Uğradı, Hastanelik Oldu Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan bir kişi hastanelik oldu.
Köpeklerin Saldırısına Uğradı, Hastanelik Oldu
18:13
Televizyon Çalarken Polise Yakalandılar Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bir iş yerinden LCD televizyon çalmak isteyen 4 kişi, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.
Televizyon Çalarken Polise Yakalandılar
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:27:10. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖLCÜK HABERLERİ
[Hata Bildir]