00:2400
SON DAKİKA GÖLE HABERLERİ

Son Dakika Göle Haberleri

   

  Jandarma Gölde Kaçak Ava Geçit Vermiyor

  Jandarma Gölde Kaçak Ava Geçit Vermiyor

  Konya’nın Beyşehir ilçesinde jandarma ekipleri, gölde kaçak avlanmaya geçit vermiyor. (Dün 17:03)

   

  Çavuşçu Gölü'nün Çehresi Değişiyor

  Ilgın Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ortak yürütülen projesi çerçevesinde Çavuşçu Gölü'nde piknik alanı oluşturmak amacıyla çalışma başlatıldı. (Dün 15:07)

   

  Abant Gölü'ndeki Kerevit İstilasıyla Mücadele

  Abant Gölü'ndeki Kerevit İstilasıyla Mücadele

  Alabalık popülasyonunu arttırmak amacıyla 3 hafta önce başlatılan çalışmalar kapsamında balık yavrularıyla beslenen bir tona yakın kerevit avlandı Bolu Orman ve Su İşleri Müdürü Akay: "Abant Gölü'nde yapılan üç haftalık çalımada yaklaşık 900 kilo kadar bir kereviti gölden çıkarttık" (Dün 11:13)

   

  Mogan'da Kaybolan Gencin Cesedini Dalgıçlar Çıkardı

  Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bulunan ve derinliği 3 metreyi bulan, dibi de yer yer bataklık olan Mogan Gölü'nde dün öğlen saatlerinde kaybolan gencin cesedine dalgıçlar tarafından 24 saat sonra ulaşılıp, çıkarıldı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Deniz Bisikleti ile Göle Açılan Şahıs Kayıp

  Ankara'da Deniz Bisikleti ile Göle Açılan Şahıs Kayıp

  Ankara'nın Gölbaşı ilçesi Mogan Gölünde deniz bisikleti kiralayarak göle açılan şahıstan haber alınamıyor. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Sera Gölü'nün Çevre Kirliliği Sorununa Çözüm

  Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden Sera Gölü'nde yıllardır piknikçiler ile turistlerin bıraktığı çöplerle oluşan sorun, sadece göl ve çevresini temizlemek için alınan 6 işçi ile çözüme kavuşuyor Trabzon Valisi Öz: "Doğa harikası Sera Gölü'nün çevre temizliği artık her gün düzenli olarak. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Sertifikalı Çobanlar Göreve Hazır

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İŞKUR ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği tarafından düzenlenen kurs kapsamında, 120 saat eğitim alan çobanlara sertifika verildi Sürü yöneticisi Emrah Malkoç: "Faydalı bilgiler aldım. Bundan sonra sürü yöneticisi olarak belgeliyim. Belgem var artık. Şimdiye kadar kara. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Marmara Gölünde Balıkçı Teknesi Battı: 1 Ölü

  Manisa'nın Salihli ilçesindeki Marmara Gölü'nde alabora olan balıkçı teknesindeki iki kişiden biri öldü diğeri yüzerek kurtuldu. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Abant Gölü'nde Kerevit Tehdidi

  Abant Gölü'nde Kerevit Tehdidi

  Abant Gölü'ndeki alabalık yavruları ve yumurtalarını yiyen kerevitler için Bolu Orman ve Su İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışma başlatıldı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Göldeki Tekne Alabora Oldu, Bir Kişi Boğuldu

  Manisa'nın Salihli ilçesindeki Gölmarmara Gölünde teknenin alabora sonucu bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi ise yüzerek kıyıya ulaştı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Tekne Alabora Oldu: 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yüzerek Kurtuldu

  Gölmarmara Gölü'nde, teknenin alabora olmasıyla sonucu iki kişiden Hüseyin Uğrak kıyıya ulaşırken, Mustafa Gezici'nin cesedi 4 saat sonra bulundu. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Deniz Bisikletiyle Göle Açılan Kişi Kayboldu

  Ankara'da Deniz Bisikletiyle Göle Açılan Kişi Kayboldu

  Mogan Gölü'nde kaybolan kişinin bulunması için çalışma başlatıldı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Golf Sahası Olmadığı İçin Merada Oynuyorlar

  Golf Sahası Olmadığı İçin Merada Oynuyorlar

  Türkiye Yıldızlar Golf Ligi’ne katılmak isteyen Ardahah’lı öğrenciler golf sahası olmadığı için merada antrenman yapıyor. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Afrika'da Balık Avlama Festivali

  Afrika'da Balık Avlama Festivali

  Afrika'da yerlilerce kutsal sayılan ve yılda sadece bir kez izin verilen Antogo gölünün etrafında toplanan yerliler, göle giriş izni verilmesinden kısa bir süre sonra göldeki tüm balıkları topladılar. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Yağmur Yağınca Kaldırım Göle Dönüyor

  Yağmur Yağınca Kaldırım Göle Dönüyor

  Bursa'da her yağmurda göle dönen kaldırım vatandaşlara zor anlar yaşatıyorT1 hattı güzergahında bulunan, Uluyol tramvay durağı arkasında 3 metre genişliğindeki kaldırım yarım metreye düşerken, yağışlı havalarda burası göle dönüşüyor. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Oltu'da Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı

  Erzurum'un Oltu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1'i çocuk 4 kişi yaralandı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri