SON DAKİKA GÖLMARMARA HABERLERİ

Son Dakika Gölmarmara Haberleri

 • 16:04Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisinin Verimi ArtırıldıGölmarmara Atıksu Arıtma Tesisinin Verimi ArtırıldıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nün bünyesine katılan Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi yapılan hummalı çalışmalardan sonra daha randımanlı hale getirildi.
 • 15:44Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi'nin Verimi ArtırıldıGölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi'nin Verimi ArtırıldıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün bünyesine katılan Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi yapılan hummalı çalışmalardan sonra daha randımanlı hale getirildi.
 • 15:38Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi'nin Verimi ArtırıldıGölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi'nin Verimi ArtırıldıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün bünyesine katılan Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisi yapılan hummalı çalışmalardan sonra daha randımanlı hale getirildi.
 • 15:07Gölmarmaralı Çocuklar İçin Eğitim Merkezi YapılıyorGölmarmaralı Çocuklar İçin Eğitim Merkezi YapılıyorÇocukların ve gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlamak amacıyla sürdürdüğü çalışmalarla örnek olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Gazi Ali Aydın Parkı içerinde yapımını tamamladığı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde peyzaj çalışmasına başladı.
 • 15:01Gölmarmaralı Çocuklara Eğitim Merkezi GeliyorGölmarmaralı Çocuklara Eğitim Merkezi GeliyorManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Gazi Ali Aydın Parkı içerinde yapımını tamamladığı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'nde peyzaj çalışmasına başladı.
 • 15:29Gölmarmara'da 3 Mahalle Daha Asfalta KavuştuGölmarmara'da 3 Mahalle Daha Asfalta KavuştuMANİSA Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yoğun bir asfaltlama programı gerçekleştirirken, çalışmalar Gölmarmara ilçesindeki 3 mahallede tamamlandı.
 • 15:16Gölmarmara'da 3 Mahalle Daha Asfalta KavuştuGölmarmara'da 3 Mahalle Daha Asfalta KavuştuManisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yoğun bir asfaltlama programı gerçekleştirirken, çalışmalar Gölmarmara ilçesindeki 3 mahallede tamamlandı.
 • 15:35Av. Rona, Baro Başkanlığı İçin Adaylığını AçıkladıAv. Rona, Baro Başkanlığı İçin Adaylığını AçıkladıManisa Barosu avukatlarından Ümit Rona, Saruhan Hotel’de düzenlediği basın toplantısıyla ekim ayında yapılacak olan Baro seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
 • 12:48Maski'den Ozanca Mahallesine İsale HattıMaski'den Ozanca Mahallesine İsale HattıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Gölmarmara’nın Ozanca Mahallesi’ne yetersiz gelen su miktarını artırmak için isale hattı döşeme çalışmalarına başladı.
 • 16:47Dört Bin Yıllık Kaymakçı'da Kazılar SürüyorDört Bin Yıllık Kaymakçı'da Kazılar SürüyorManisa’nın Gölmarmara Havzasındaki tarihi MÖ 2 binli yıllara dayanan Genç Tunç Çağı yerleşimi olan Kaymakçı Tepesindeki arkeolojik kazılar devam ediyor.
 • 16:17Tarihi Kazıya Büyükşehir DesteğiTarihi Kazıya Büyükşehir DesteğiGenel Sekreter Halil Memiş ve Başkan Danışmanı Yaşar Coşkun, alanda gerçekleştirilen kazı çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
 • 15:07Maski Gölmarmara'daki Su Depolarını DenetlediMaski Gölmarmara'daki Su Depolarını DenetlediManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, Gölmarmara’ya inceleme ziyareti düzenledi.
 • 14:10Yenilenen İçme Suyu Depoları DenetlendiYenilenen İçme Suyu Depoları DenetlendiManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarının bakım-onarımlarını tamamladı.
 • 19:54Motosiklet Kamyonetle Çarpıştı: 4 YaralıMotosiklet Kamyonetle Çarpıştı: 4 YaralıManisa’nın Salihli ilçesinde motosiklet ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.
 • 17:4215 Tarım İşçisinin Öldüğü Trafik Kazası15 Tarım İşçisinin Öldüğü Trafik KazasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan ile röportaj Salihli ilçesinde 15 tarım işçisinin hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili hazırlanan bilirkişi raporunda, işçileri taşıyan kamyonete çarpan süt tankerinin sürücüsü tek kusurlu bulundu Savcılığın hazırladığı ilk kaza tutanağında sün tankeri sürücüsü asli, kamyonet şoförü ise tali kusurlu olarak gösterilmişti Manisa'nın Salihli ilçesinde 15 tarım işçisinin yaşamını yitirdiği kazayla ilgili hazırlanan bilirkişi raporunda, işçileri taşıyan kamyonete çarpan süt tankerinin sürücüsü tek kusurlu bulundu.
 • 17:12Akhisar'da Trafik Kazası: 1 Kişi ÖldüAkhisar'da Trafik Kazası: 1 Kişi ÖldüManisa'nın Akhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, üzerinden kimlik çıkmayan otomobil sürücü hayatını kaybetti.
 • 15:55Akhisar'da Trafik Kazası 1 Kişi Hayatını KaybettiAkhisar'da Trafik Kazası 1 Kişi Hayatını KaybettiAkhisar-Gölmarmara 3.kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 14:06Manisa'da 15 Tarım İşçisinin Öldüğü Trafik KazasıManisa'nın Salihli ilçesinde 15 tarım işçisinin yaşamını yitirdiği kazayla ilgili hazırlanan bilirkişi raporunda, işçileri taşıyan kamyonete çarpan süt tankerinin sürücüsü tek kusurlu bulundu.
 • 02:44Zehirlenme ŞüphesiZehirlenme ŞüphesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinden görnüntü Acil servise giren ambulansların görüntüsü Yaralı işçilerin ambulanstan çıkarılma görüntüsü Gölmarmara ilçesinde baraj inşaatında çalışan 16 işçi gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde baraj inşaatında çalışan 16 işçi gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı.
 • 01:20Manisa'da Zehirlenme ŞüphesiManisa'nın Gölmarmara ilçesinde baraj inşaatında çalışan 16 işçi gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı.
 • 17:20Vatandaş İstedi Büyükşehir Belediyesi YaptıVatandaş İstedi Büyükşehir Belediyesi YaptıManisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara ilçesi Kayapınar Camii’nde dış cephe boyaması gerçekleştirdi.
 • 15:3015 İlçede 68 Fosseptik Kuyusu İnşa Edilecek15 İlçede 68 Fosseptik Kuyusu İnşa EdilecekManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 95 Mahalle Projesi kapsamında, 15 ilçede 68 adet fosseptik kuyusu inşa etmek için yapım ihalesine çıkacak.
 • 16:41Akhisar'da Site Önündeki Kaza Ucuz AtlatıldıAkhisar'da Site Önündeki Kaza Ucuz AtlatıldıAkhisar Gölmarmara yolu üzeri 15 Sokak'ta Recep Akkaya Marangozlar Sitesi girişi önünde meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.
 • 15:12Genç Çiftin Yüzüklerini Halil Memiş TaktıGenç Çiftin Yüzüklerini Halil Memiş TaktıManisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, dünya evine ilk adımlarını atan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı personeli Göksel Topçu ve Gölmarmara Çözüm Merkezi çalışanı Fehime Şahin’in mutluluklarına ortak oldu.
 • 14:00Halil Memiş, Mutluluklarına Ortak OlduHalil Memiş, Mutluluklarına Ortak OlduHalil Memiş, çifte söz yüzüklerini takmasının ardından ömür boyu mutluluklar diledi.
 • 18:16Şarampole Yuvarlanan Otomobil Küle DöndüŞarampole Yuvarlanan Otomobil Küle DöndüManisa'nın Akhisar ilçesi ile Gölmarmara ilçesi yolu arası 10. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 16:18Yanan Araçtan Son Anda KurtuldularYanan Araçtan Son Anda KurtuldularManisa’nın Akhisar ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil şarampole yuvarlandı.
 • 12:32Akhisar Şantiyesi Artık Daha GüçlüAkhisar Şantiyesi Artık Daha GüçlüManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde 16 milyon 315 bin lira bedelle alınan 43 iş makinesinden 3 greyder, 4 kamyon ve 1 taşıyıcı TIR, düzenlenen törenle Akhisar Şantiyesi’ne teslim edildi.
 • 12:11Akhisar Şantiyesi Artık Daha GüçlüManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde 16 milyon 315 bin lira bedelle alınan 43 iş makinesinden 3 greyder, 4 kamyon ve 1 taşıyıcı tır, düzenlenen törenle Akhisar Şantiyesi'ne teslim edildi.
 • 14:41Karpuzda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüKarpuzda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüZiyan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl karpuz fiyatlarının tarlada 5 kuruşa kadar düştüğünü, toplama maliyetini karşılamadığı için ürünün tarlada kaldığını ve üreticinin zarar ettiğini anımsattı.
 • 14:32Gölmarmara Karpuzunda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüGölmarmara Karpuzunda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Karpuz tarlasından genel ve detay görüntüler Karpuz toplayan üreticilerin görüntüleri Gölmarmara Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziyan ile röportaj Üretici ile röportaj - Kendine özgü kokusu, tadı ve uzun raf ömrüyle dikkati çeken Gölmarmara karpuzunun hasadı başladı Gölmarmara Ziraat Odası Başkanı Ziyan: "Rekoltemiz geçen yıla oranla yüzde 50 düştü, fakat fiyatı 4 kat arttı.
 • 13:28Gölmarmara Karpuzunda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüGölmarmara Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziyan, kendine özgü kokusu, tadı ve uzun raf ömrüyle dikkati çeken Gölmarmara karpuzunun hasadına başladıklarını belirterek, "Rekoltemiz geçen yıla oranla yüzde 50 düştü fakat fiyat 4 kat arttı.
 • 02:39Akhisar'da Trafik Kazası: 2 YaralıAkhisar'da Trafik Kazası: 2 YaralıManisa'nın Akhisar ilçesinde kamyonetin park halinde bekleyen bir otomobile çarpması sonucu otomobilde bulunan sürücü ve eşi yaralandı.
 • 01:35Hurdaya Dönen Araçtan Sağ ÇıktılarHurdaya Dönen Araçtan Sağ ÇıktılarAkhisar-Gölmarmara 5.kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 10:48Kazalara Neden Olan Viraj DüzenlendiKazalara Neden Olan Viraj DüzenlendiManisa’nın Saruhanlı İlçesine bağlı Heybeli mahallesinde, birçok kez ölümlü trafik kazasına neden olan keskin virajlı yol, Saruhanlı Belediyesi tarafından düzenlenerek genişletildi.
 • 12:56Çöp Sorununa Katı Atık Bertaraf Tesisi Çözüm OlacakÇöp Sorununa Katı Atık Bertaraf Tesisi Çözüm OlacakManisa Büyükşehir Belediyesi’nin, belediye tarihindeki en büyük yatırımı olarak çalışmalarını başlattığı Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Alanı, 17 ilçenin çöp sorununu çözüm olacak.
 • 11:40Gölmarmaralılara Ücretsiz Teravih ServisiGölmarmaralılara Ücretsiz Teravih ServisiManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde Ramazan ayı boyunca dost ve akrabaları ile teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar için her akşam farklı bir mahalleye ücretsiz araç kaldırıyor.
 • 16:25Gıda Bankası'ndan 186 Vatandaşa DestekGıda Bankası'ndan 186 Vatandaşa DestekManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisa’nın tüm ilçelerinde hizmete giren Gıda Bankası, Gölmarmara’da 186 ihtiyaç sahibi vatandaşa destek oldu.
 • 16:06Gölmarmara'da 186 Vatandaşın Yüzü Gıda Bankası İle GülüyorGölmarmara'da 186 Vatandaşın Yüzü Gıda Bankası İle GülüyorMANİSA'nın büyükşehir olmasıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün tüm ilçelere açma sözü verdiği Gıda Bankası, Gölmarmara'da 186 ihtiyaç sahibi vatandaşın yüzünü güldürdü.
 • 17:29Maski'den Kartlı Sayaçlara BakımMaski'den Kartlı Sayaçlara BakımManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Elektronik Kartlı Su Sayaçlarının kontrolleri için sahaya çıktı.
 • 14:33Maski'nin Örnek Projesi Gölmarmara'daMaski'nin Örnek Projesi Gölmarmara'daManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, yaşam kaynağı olan suyun önemini anlatmak için düzenlediği eğitim seminerleri kapsamında Gölmarmara ilçesini ziyaret etti.
 • 16:31Halime Hatun Kervansarayı İçin Düğmeye BasıldıHalime Hatun Kervansarayı İçin Düğmeye BasıldıManisa Büyükşehir Belediyesi, tarihi ve kültürel değerleri Manisa’ya kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12:20Sürücülere Ücretsiz Reflektör ve Kask DağıtılacakSürücülere Ücretsiz Reflektör ve Kask DağıtılacakSaruhanlı Belediyesi, yaz aylarında artan motosiklet ve traktör kullanımında ortaya çıkabilecek trafik kazalarının önlenmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı, “Yaşama Tutun” projesi kapsamında sürücülere kask ve reflektör dağıtacak.
 • 16:08Gölmarmara Hali 1 Temmuz'da Hizmete Giriyor Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Gölmarmara'yı ziyaret ederek ilçedeki halde incelemelerde bulundu.
 • 14:13Manisa'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 YaralıManisa'da meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 12:31Trafik Kazası Yine Can AldıManisa'nın Salihli ilçesinde TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi ağır yaralandı.
 • 14:09Manisa'daki Arıcılara Büyükşehirden DestekManisa'daki Arıcılara Büyükşehirden DestekManisa Büyükşehir Belediyesi, arı yetiştiriciliğinin güçlendirilmesi ve bal veriminin artırılması amacıyla Köprübaşı ve Gölmarmara’da 21 üreticiye 105 Ana Arı dağıtımı gerçekleştirdi.
 • 13:58Büyükşehirle Manisa'daki Arıcılar Atağa GeçtiManisa Büyükşehir Belediyesi, arı yetiştiriciliğinin güçlendirilmesi ve bal veriminin artırılması amacıyla Köprübaşı ve Gölmarmara'da 21 üreticiye 105 Ana Arı dağıtımı gerçekleştirdi.
 • 13:19Gölmarmara Mezarlıklarına Ramazan TemizliğiGölmarmara Mezarlıklarına Ramazan TemizliğiManisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Gölmarmara’da mezarlık temizleme çalışmalarına devam ediyor.
 • 14:25Manisa İtfaiyesi 7/24 Göreve HazırManisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül, Akhisar ve Gölmarmara ilçelerindeki itfaiye hizmet birimlerini ziyaret etti.