SON DAKİKA GÖLMARMARA HABERLERİ

Son Dakika Gölmarmara Haberleri

17:01
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, katıldığı canlı yayın programında ilçelere önemli müjdeler verdi.
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi
17:35
Kooperatifler İhaleye Girebilmek İçin Yardım İstedi MANİSA (İHA) – Manisa’nın büyükşehir belediyesi olması sonrasında kapatılan İl Özel İdaresi’ne olan borçlarından dolayı, Cuma günü gerçekleştirilecek olan Gölmarmara Gölü su ürünleri avcılık ihalesine katılamayacaklarını belirten S.S. Kemerdamları, Tekelioğlu ve Pazarköy Su Ürünleri Değerlendirme Kooperatifi üyeleri yetkililerden yardım istediler.
Kooperatifler İhaleye Girebilmek İçin Yardım İstedi
16:11
Tarihi Camiye Büyükşehir Eli Değdi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara ziyaretinde Tarihi Halime Hatun Camii’nin ışıklandırılması yönünde verdiği sözü yerine getirdi.
Tarihi Camiye Büyükşehir Eli Değdi
23:10
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası Manisa Kızılay Kan Merkezi ile Türk Kızılayı Sarıgöl Şubesi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası
15:13
Gölmarmara'yı Tekneler Koruyacak Gölmarmara'yı tekneler koruyacak- Manisa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından alınan göl kontrol tekneleri törenle Gölmarmara'ya indirildi Gıda Tarım ve Hayvancılık Manisa İl Müdürlüğü'nce alınan 3 adet göl kontrol teknesi ve bunları taşıyacak olan 3 adet römorkör törenle Gölmarmara'ya indirildi.
Gölmarmara'yı Tekneler Koruyacak
12:40
Gölmarmara'yı Tekneler Koruyacak Manisa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından alınan göl kontrol tekneleri törenle Gölmarmara'ya indirildi.
17:10
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı Doğru Yol Partisi (DYP) Manisa eski milletvekili Tevfik Diker, Fransa’da ve Türkiye’de yaşanan terör saldırıları karşında “Kalem silahtan etkilidir” diyerek Manisa, Alaşehir, Akhisar, Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Gölmarmara, Sarıgöl, Kula’da 10 bin kalem dağıttığını söyledi.
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı
16:06
AK Parti Manisa Teşkilatında Paralel Operasyon Paralel yapıyla mücadele kapsamında parti içerisinde gerekli mücadelelerin yapıldığını kaydeden AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, “Geçmiş dönemde AK Parti’de ilçe başkanlığı yapıp o süreç içerisinde 17-25 Aralık’taki darbe ve ihanet operasyonunda bizim yanımızda durmayan, paralelle iş tutan ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleriyle ilgili kararlar alındı ve disipline sevk edildi” dedi.
AK Parti Manisa Teşkilatında Paralel Operasyon
14:03
Başkan Ergün, "2015 Yatırımların Yılı Olacak" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, 2014 yılını değerlendirdi, 2015 yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
15:23
Gölmarmara'ya Hareket Getirecek Hizmetler Yolda MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara ziyaretinde çeşitli incelemelerde bulundu.
Gölmarmara'ya Hareket Getirecek Hizmetler Yolda
15:21
Gölmarmara'ya Üniversite ve MABEM Önerisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Gölmarmara ziyaretinde ilçeye üniversite ile birlikte Büyükşehir Belediyesi'ne ait MABEM kazandırılması konularını gündeme getirdi.
Gölmarmara'ya Üniversite ve MABEM Önerisi
16:00
Ergün, "Şimdi Hizmet Zamanı" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz'ü ziyaret etti.
Ergün, 'Şimdi Hizmet Zamanı'
15:56
Ergün, "Şimdi Hizmet Zamanı" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz'ü ziyaret etti.
Ergün, 'Şimdi Hizmet Zamanı'
15:50
Tarihi Halime Hatun Camii'ni Büyükşehir Işıklandıracak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Gölmarmara'da bulunan tarihi Halime Hatun Camii'nin Büyükşehir Belediyesi tarafından ışıklandırılacağını söyledi.
Tarihi Halime Hatun Camii'ni Büyükşehir Işıklandıracak
13:11
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu'nun, Gediz Nehri'nin bir türlü temizlenememesiyle alakalı basın açıklamalarına, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu adına cevap geldi.
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı
12:43
Gediz Havzası Koruma Eylem Planı Orman ve Su İşleri Bakanlığı: "İlgili kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde atıksu arıtma tesislerinin yapılması ve işletilmesi belediyelerin vazifesi olduğu halde, Bakanlığımız Gediz Havzası’nın kurtarılması maksadıyla gerekli bütün adımları atmış ve tedbirleri almıştır" "Gediz Havzası'nda yer alan İzmir,
10:43
Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Birlik Beraberlik Yemeği Manisa'da Eğitim Bir-Sen Kırkağaç İlçe Temsilciliği, ilçede görev yapan öğretmenlere birlik ve beraberlik yemeği verdi.
Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Birlik Beraberlik Yemeği
10:33
Meclis Başkan Ergün'e Yetkiyi Verdi Manisa Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi.
19:12
Recai Berber: Sulama İşinde Özel Sektörü Yatırım Yapabilir Hale Getirmeliyiz Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Recai Berber, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2015 yılı bütçe görüşmelerine barajlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.
17:24
Büyükşehir Gölmarmara'nın Yanında MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz'ü makamında ziyaret etti.
16:06
Dur-geç" Köprüsü Törenle Yıkıldı Salihli ilçesinde Alaşehir Çayı üzerinde bulunan ve tek şeritli olmasından dolayı halk arasında "dur geç" köprüsü olarak bilinen 54 yıllık köprü, yenisi yapılmak üzere törenle yıkıldı.
11:46
Tır ile Çarpışan Otomobilde 3 Ölü Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'nde kömür yüklü TIR ile çarpışan otomobilde aynı aileden 3 kişi öldü, 3 kişi de ağır yaralandı.
Tır ile Çarpışan Otomobilde 3 Ölü
09:22
Büyükşehir'den Salihli'nin Yüzünü Güldüren Hizmet MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanın, verdiği sözle köprülerin ihalesi gerçekleştirildi ve dur-geç köprülerinin yıkımı gerçekleşti.
12:15
Büyükşehir 17 İlçeyi Fuarda Tanıtıyor İZMİR, ikinci kez gerçekleştirilen 'Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'na' ev sahipliği yapıyor.
Büyükşehir 17 İlçeyi Fuarda Tanıtıyor
17:41
Manisa'da İçme Suyu İhtiyacı Sondaj Kuyusuyla Giderilecek Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, bazı ilçe merkezleri ve mahallelerin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla 12 ilçe ve mahallede toplam 2 bin 300 metre derinliğinde sondaj kuyusu açacak.
14:08
Manisa Büyükşehir, Köprübaşı'nın Suyunu Kesti Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), 10 gün önce hizmet vermeye başladığı Köprübaşı ilçesinde bazı yeşil alanların sulanmasında kullanılan vanaları sökerek iptal etti.
Manisa Büyükşehir, Köprübaşı'nın Suyunu Kesti
14:36
Fiyat 2,5 Liraya Düştü, Kuru Üzüm Üreticinin Elinde Kaldı CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, fiyatının 2,50 TL’ye düşmesi sebebiyle çekirdeksiz kuru üzümün üreticinin elinde kaldığını, bu yüzden üreticinin borcunu ödeyemediğini bildirdi.
15:08
Bitlis'in Yeni Vali Yardımcıları Görevlerine Başladı Son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi ile Bitlis’e atanan vali yardımcıları görevlerine başladı.
11:11
Salçalık Biber El Yakıyor Adana’nın Kozan ilçesinde mutfakların vazgeçilmezi olan salçanın yapımında kullanılan biber fiyatları el yakıyor.
Salçalık Biber El Yakıyor
09:43
Maski'den Net Mesaj; "Artık Yalnız Değilsiniz" MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, işlemlere başladığı ilçelerin yanı sıra, devralacağı ilçelerde de mahalle muhtarlarıyla buluşarak bilgilendirme toplantılarına devam ediyor.
Maski'den Net Mesaj; 'Artık Yalnız Değilsiniz'
17:10
Türkiye, Salça Üretiminde Dünya Üçüncüsü Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat Akhisar’ın her geçen gün salça sektöründe üst seviyelere çıktığını belirterek, "Salça Sanayindeki domatesin yüzde 40’ını bölgemizde ürettik. Salça sektöründeki üretimin yüzde 30’unu bölgemizin salça fabrikaları üretti.
Türkiye, Salça Üretiminde Dünya Üçüncüsü
12:24
MASKİ Köprübaşı'nda da Hizmette MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi, Genel Müdürlüğü, Manisa ilçelerindeki devir işlemlerine hızla devam etti.
14:15
MASKİ Gördes'te İşlemleri Devraldı MANİSA'nın Büyükşehir olmasıyla birlikte kurulan MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için yaptığı çalışmalara devam ediyor.
MASKİ Gördes'te İşlemleri Devraldı
10:10
CHP Milletvekili Öz: Teog Yerleştirmesi Rezalete Dönüştü CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, TEOG yerleştirme sonuçlarının, Türkiye genelinde binlerce öğrenci ve veliyi mağdur etmeye devam ettiğini belirterek, "İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin de sistemin temelindeki bakanlık hataları nedeniyle çaresiz kaldı.
CHP Milletvekili Öz: Teog Yerleştirmesi Rezalete Dönüştü
11:14
Çınarcık Kaymakamlığına Cafer Sarılı Atandı Çınarcık Kaymakamlığına, Manisa'nın Gölmarmara İlçe Kaymakamı Cafer Sarılı atandı.
Çınarcık Kaymakamlığına Cafer Sarılı Atandı
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
10:19
Tarım ve İnsan Sergisi Manisalılarla Buluştu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından toprağın ve tarımın önemine vurgu yapmak için düzenlenen Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi'nin üçüncü durağı Akhisar.
Tarım ve İnsan Sergisi Manisalılarla Buluştu
20:50
Başkan Ergün "Gediz En Önemli Değerimiz" MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Ağustos ayı Belediye Meclis Toplantısı ile kent için önemli kararların ilk adımını attı.
11:59
Gediz, Manisa Büyükşehir Meclisinin Gündeminde Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ağustos ayı Belediye Meclis Toplantısı ile kent için önemli kararların ilk adımını attı.
Gediz, Manisa Büyükşehir Meclisinin Gündeminde
15:40
Manisa'nın Sekiz İlçesi 'İhsanoğlu' Dedi Manisa İl Seçim Kurulu'nun gayriresmi sonuçlarına göre vatandaşlar Ekmeleddin İhsanoğlu'nu tercih etti.
Manisa'nın Sekiz İlçesi 'İhsanoğlu' Dedi
14:40
İzmir, Manisa ve Uşak'taki Barajlar Alarm Veriyor DSİ; İzmir, Manisa ve Uşak'taki barajların doluluk oranlarını açıkladı. 3 ildeki toplam 19 barajdan 10'unun doluluk oranının yüzde 50'nin altında olması dikkat çekti.
İzmir, Manisa ve Uşak'taki Barajlar Alarm Veriyor
17:23
Gölmarmara Kavun Karpuz Festivali 35 Yaşında Bu yıl 35’inci kez düzenlenen Gölmarmara Kavun Karpuz Festivalinde her yıl olduğu gibi renkli görüntüler yaşandı.
Gölmarmara Kavun Karpuz Festivali 35 Yaşında
06:59
Akhisar'da Hatalı Şerit İhlali 1 Can Aldı Akhisar-Gölmarmara karayolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi Hayatını Kaybetti.
Akhisar'da Hatalı Şerit İhlali 1 Can Aldı
09:40
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
15:24
İki Direk Bi Şamata Gölmarmara İçin Perde Dedi MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin 'İki Direk Bi Şamata' adlı orta oyunu Gölmarmaralılar ile buluştu.
İki Direk Bi Şamata Gölmarmara İçin Perde Dedi
18:30
Büyükşehirden Farkındalık Yaratan Çalışma Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçesiyle bir bütün olarak ele aldığı Manisa'da farklı bir çalışmaya imza atarak, kentin dört bir yanını billboardlarla donattı.
12:27
2013 Yılı Dane Mısır Hububat ve Baklagil Destekleme Ödemeleri Başladı Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeline göre 2013 yılı fark ödemesi desteklemeleri kapsamında dane mısır, hububat ve baklagil ürünü desteklemelerinin üreticilerin hesaplarına yatmaya başladığını açıkladı.
2013 Yılı Dane Mısır Hububat ve Baklagil Destekleme Ödemeleri Başladı
16:44
Büyükşehirin Afişlerine Tam Not Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçeler arası farkındalık yaratmak amacıyla 17 ilçesini billboardlarla donattı.
Büyükşehirin Afişlerine Tam Not
09:58
AK Parti Akhisar İlçe Divan Toplantısı Yapıldı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Akhisar İlçe Divan Toplantısı Paşa Mahallesi 125 sokakta bulunan parti lokal binasında yapıldı.
AK Parti Akhisar İlçe Divan Toplantısı Yapıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:58:54. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖLMARMARA HABERLERİ
[Hata Bildir]