SON DAKİKA GÖLMARMARA HABERLERİ

Son Dakika Gölmarmara Haberleri

 • 14:41Karpuzda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüKarpuzda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüZiyan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl karpuz fiyatlarının tarlada 5 kuruşa kadar düştüğünü, toplama maliyetini karşılamadığı için ürünün tarlada kaldığını ve üreticinin zarar ettiğini anımsattı.
 • 14:32Gölmarmara Karpuzunda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüGölmarmara Karpuzunda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Karpuz tarlasından genel ve detay görüntüler Karpuz toplayan üreticilerin görüntüleri Gölmarmara Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziyan ile röportaj Üretici ile röportaj - Kendine özgü kokusu, tadı ve uzun raf ömrüyle dikkati çeken Gölmarmara karpuzunun hasadı başladı Gölmarmara Ziraat Odası Başkanı Ziyan: "Rekoltemiz geçen yıla oranla yüzde 50 düştü, fakat fiyatı 4 kat arttı.
 • 13:28Gölmarmara Karpuzunda Yüksek Fiyat Yüz GüldürdüGölmarmara Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziyan, kendine özgü kokusu, tadı ve uzun raf ömrüyle dikkati çeken Gölmarmara karpuzunun hasadına başladıklarını belirterek, "Rekoltemiz geçen yıla oranla yüzde 50 düştü fakat fiyat 4 kat arttı.
 • 02:39Akhisar'da Trafik Kazası: 2 YaralıAkhisar'da Trafik Kazası: 2 YaralıManisa'nın Akhisar ilçesinde kamyonetin park halinde bekleyen bir otomobile çarpması sonucu otomobilde bulunan sürücü ve eşi yaralandı.
 • 01:35Hurdaya Dönen Araçtan Sağ ÇıktılarHurdaya Dönen Araçtan Sağ ÇıktılarAkhisar-Gölmarmara 5.kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 10:48Kazalara Neden Olan Viraj DüzenlendiKazalara Neden Olan Viraj DüzenlendiManisa’nın Saruhanlı İlçesine bağlı Heybeli mahallesinde, birçok kez ölümlü trafik kazasına neden olan keskin virajlı yol, Saruhanlı Belediyesi tarafından düzenlenerek genişletildi.
 • 12:56Çöp Sorununa Katı Atık Bertaraf Tesisi Çözüm OlacakÇöp Sorununa Katı Atık Bertaraf Tesisi Çözüm OlacakManisa Büyükşehir Belediyesi’nin, belediye tarihindeki en büyük yatırımı olarak çalışmalarını başlattığı Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Alanı, 17 ilçenin çöp sorununu çözüm olacak.
 • 11:40Gölmarmaralılara Ücretsiz Teravih ServisiGölmarmaralılara Ücretsiz Teravih ServisiManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde Ramazan ayı boyunca dost ve akrabaları ile teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar için her akşam farklı bir mahalleye ücretsiz araç kaldırıyor.
 • 16:25Gıda Bankası'ndan 186 Vatandaşa DestekGıda Bankası'ndan 186 Vatandaşa DestekManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisa’nın tüm ilçelerinde hizmete giren Gıda Bankası, Gölmarmara’da 186 ihtiyaç sahibi vatandaşa destek oldu.
 • 16:06Gölmarmara'da 186 Vatandaşın Yüzü Gıda Bankası İle GülüyorGölmarmara'da 186 Vatandaşın Yüzü Gıda Bankası İle GülüyorMANİSA'nın büyükşehir olmasıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün tüm ilçelere açma sözü verdiği Gıda Bankası, Gölmarmara'da 186 ihtiyaç sahibi vatandaşın yüzünü güldürdü.
 • 17:29Maski'den Kartlı Sayaçlara BakımMaski'den Kartlı Sayaçlara BakımManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Elektronik Kartlı Su Sayaçlarının kontrolleri için sahaya çıktı.
 • 14:33Maski'nin Örnek Projesi Gölmarmara'daMaski'nin Örnek Projesi Gölmarmara'daManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, yaşam kaynağı olan suyun önemini anlatmak için düzenlediği eğitim seminerleri kapsamında Gölmarmara ilçesini ziyaret etti.
 • 16:31Halime Hatun Kervansarayı İçin Düğmeye BasıldıHalime Hatun Kervansarayı İçin Düğmeye BasıldıManisa Büyükşehir Belediyesi, tarihi ve kültürel değerleri Manisa’ya kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12:20Sürücülere Ücretsiz Reflektör ve Kask DağıtılacakSürücülere Ücretsiz Reflektör ve Kask DağıtılacakSaruhanlı Belediyesi, yaz aylarında artan motosiklet ve traktör kullanımında ortaya çıkabilecek trafik kazalarının önlenmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı, “Yaşama Tutun” projesi kapsamında sürücülere kask ve reflektör dağıtacak.
 • 16:08Gölmarmara Hali 1 Temmuz'da Hizmete Giriyor Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Gölmarmara'yı ziyaret ederek ilçedeki halde incelemelerde bulundu.
 • 14:13Manisa'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 YaralıManisa'da meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 12:31Trafik Kazası Yine Can AldıManisa'nın Salihli ilçesinde TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi ağır yaralandı.
 • 14:09Manisa'daki Arıcılara Büyükşehirden DestekManisa'daki Arıcılara Büyükşehirden DestekManisa Büyükşehir Belediyesi, arı yetiştiriciliğinin güçlendirilmesi ve bal veriminin artırılması amacıyla Köprübaşı ve Gölmarmara’da 21 üreticiye 105 Ana Arı dağıtımı gerçekleştirdi.
 • 13:58Büyükşehirle Manisa'daki Arıcılar Atağa GeçtiManisa Büyükşehir Belediyesi, arı yetiştiriciliğinin güçlendirilmesi ve bal veriminin artırılması amacıyla Köprübaşı ve Gölmarmara'da 21 üreticiye 105 Ana Arı dağıtımı gerçekleştirdi.
 • 13:19Gölmarmara Mezarlıklarına Ramazan TemizliğiGölmarmara Mezarlıklarına Ramazan TemizliğiManisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Gölmarmara’da mezarlık temizleme çalışmalarına devam ediyor.
 • 14:25Manisa İtfaiyesi 7/24 Göreve HazırManisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül, Akhisar ve Gölmarmara ilçelerindeki itfaiye hizmet birimlerini ziyaret etti.
 • 14:02Manisa İtfaiyesi 7/24 Göreve HazırManisa İtfaiyesi 7/24 Göreve HazırManisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül, Akhisar ve Gölmarmara ilçelerindeki itfaiye hizmet birimlerini ziyaret etti.
 • 14:52Takla Atan Otomobilden Burnu Bile Kanamadan ÇıktıTakla Atan Otomobilden Burnu Bile Kanamadan ÇıktıManisa’nın Salihli ilçesinde meydana gelen kazada bir otomobil kontrolden çıkarak takla atarken, sürücü ise kazayı burnu bile kanamadan ucuz atlattı.
 • 12:10Vatandaş İstedi, Büyükşehir Aracı GönderdiVatandaş İstedi, Büyükşehir Aracı GönderdiManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmaralı vatandaşların talebi üzerine ilçe merkezinde hizmet vermesi amacıyla toplu taşıma aracı tahsis etti.
 • 16:25Atıcılardan Başkan Ergün'e Teşekkür ZiyaretiAtıcılardan Başkan Ergün'e Teşekkür ZiyaretiAtıcılık Federasyonu İl Temsilcisi Manisa Avcılık ve Atıcılık Spor İhtisas Kulübü Başkanı Mehmet Palabıyık, Manisa’da avcılık ve atıcılık branşında faaliyet gösteren spor kulüplerinin temsilcileri ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti.
 • 16:19Atıcılardan Başkan Ergün'e Teşekkür ZiyaretiAtıcılardan Başkan Ergün'e Teşekkür ZiyaretiSpil Dağı'nda bulunan atış poligonunun yapılmasında verdiği destekler nedeniyle Başkan Ergün'e teşekkür eden Palabıyık, "Sizlerin destekleriyle mevcut poligon Türkiye'nin en iyi atış poligonu haline geldi.
 • 12:42Halil Memiş'ten Gölmarmara'ya Hizmet ZiyaretiHalil Memiş'ten Gölmarmara'ya Hizmet ZiyaretiManisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri Halil Memiş Gölmarmara ilçesini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde inceledi, ilçeye kazandırılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
 • 19:39Otomobil Tarlaya Uçtu, Sürücü Yaralı KurtulduOtomobil Tarlaya Uçtu, Sürücü Yaralı KurtulduManisa’nın Salihli ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin tarlaya yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada sürücü yaralandı.
 • 14:40Gölmarmara'da Su Havuzu İnşa EdiliyorGölmarmara'da Su Havuzu İnşa EdiliyorManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Çömlekçi Mahallesine sulama havuzu inşa ediyor.
 • 17:15Esnafa Türk Bayrağı Hediye EttiEsnafa Türk Bayrağı Hediye EttiManisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Gölmarmara ilçesini ziyaret ederek esnaflar ile bir araya geldi, esnaflara Türk Bayrağı hediye etti.
 • 17:04Esnafa Türk Bayrağı Hediye EttiEsnafa Türk Bayrağı Hediye EttiManisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Gölmarmara ilçesini ziyaret ederek esnaflar ile bir araya geldi.
 • 16:30Maski Mahallelere Temiz Su UlaştırıyorMaski Mahallelere Temiz Su UlaştırıyorManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçede su depolarını yeniliyor.
 • 16:28Maski Mahallelere Temiz Su Ulaştırıyor MASKİ Genel Müdürlüğü, ihtiyaca göre su depolarını yeniliyor.
 • 16:06Maski Mahallelere Temiz Su UlaştırıyorMaski Mahallelere Temiz Su UlaştırıyorManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede su depolarını yeniliyor.
 • 16:56Üzüm Çeşitleri Projesi Salihli'de TanıtıldıÜzüm Çeşitleri Projesi Salihli'de TanıtıldıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen "Tarımsal Yeniliklerin Yaygınlaştırılması" projeleri kapsamında, Manisa Bağcılık Araştırma Enstitüsü yürütücülüğü, Manisa ve Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüklerinin işbirliğinde "Yeni Geliştirilen Üzüm Çeşitlerinin Yaygınlaştırılması Yayım Projesi"nin tanıtım toplantısı Salihli’de yapıldı.
 • 20:55Salihli'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 YaralıSalihli'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 YaralıManisa’nın Salihli ilçesinde 2 aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.
 • 13:37Büyükşehir, Vatandaş ile Aynı SofradaBüyükşehir, Vatandaş ile Aynı SofradaManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesine bağlı Hacıbaştanlar Mahallesindeki köy hayrına destek vererek mahallelinin yüzünü güldürdü.
 • 19:41Başkan Ergün Büyükşehirdeki İkinci Yılını DeğerlendirdiBaşkan Ergün Büyükşehirdeki İkinci Yılını DeğerlendirdiManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’nın büyükşehir olma süreci ve geçen 2 yılda yaptıkları hizmetlerle ortaya koydukları projeleri anlatan bir sunum gerçekleştirdi.
 • 13:16Büyükşehir, Türkiye'de Yine Bir İlki GerçekleştirdiBüyükşehir, Türkiye'de Yine Bir İlki GerçekleştirdiManisa Büyükşehir Belediyesi, arı yetiştiriciliğinin güçlendirilmesi ve bal veriminin artırılması amacıyla Salihli’nin Çamurhamam Mahallesi’nde çiftçilere Ana Arı Dağıtımı gerçekleştirdi.
 • 13:57Büyükşehirden Kırsala 3 Yeni ProjeBüyükşehirden Kırsala 3 Yeni ProjeManisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmet Daire Başkanlığı uygulamaya aldığı 3 yeni projeyle il genelinde çiftçilere ve arıcılara destek olmaya devam ediyor.
 • 13:41Gölmarmara'ya Özel İlgiGölmarmara'ya Özel İlgiManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da kaldırım bordür ve kilit parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.
 • 11:24Demokrat Parti'li Başkanlar Salihli'de Yemekte BuluştuDemokrat Parti'li Başkanlar Salihli'de Yemekte BuluştuManisa genelinde bulunan Demokrat Parti İlçe Başkanları Demokrat Parti Salihli İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğindeki yemekli toplantıda bir araya geldi.
 • 16:34Büyükşehir, Hayırlara Vesile Oluyor Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede ikamet eden vatandaşların A'dan Z'ye tüm isteklerine hızlı bir şekilde yanıt vermeye devam ediyor.
 • 17:21Doğuştan Engelli Eyüp'ün Tek İsteği OkumakDoğuştan Engelli Eyüp'ün Tek İsteği OkumakAçıköğretim sisteminde eğitim hayatına devam eden doğuştan engelli Eyüp Kıyak, kendisine akülü sandalye hediye eden Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkililerine okuyacağına dair söz verdi.
 • 16:23Eyüp, Büyük Başkan'a Söz VerdiEyüp, Büyük Başkan'a Söz VerdiAçıköğretim sisteminde eğitim hayatına devam eden doğuştan engelli Eyüp Kıyak, kendisine akülü sandalye hediye eden Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkililerine okuyacağına dair söz verdi.
 • 12:29Okul Çağırdı, Büyükşehir YaptıOkul Çağırdı, Büyükşehir YaptıManisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde bulunan Kayapınar İlköğretim Okulu’nun çağrısını yanıtsız bırakmadı.
 • 13:42Su Pompalarındaki Arızalar GideriliyorSu Pompalarındaki Arızalar GideriliyorManisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanlığı, ilçede arıza yapan içme suyu sondaj motorlarını en kısa sürede tamir ediyor.
 • 14:03Salihli'de Kaza: 1 ÖlüSalihli'de Kaza: 1 ÖlüManisa’nın Salihli ilçesinde, bir TIR ile motosikletin çarpışmasıyla 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 16:10Nurlu: Manisa'da Don, Üzüm Bağlarında Yüzde 80'e Varan Zarara YolaçtıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, 28 Mart'ta yaşanan don olayının üzüm bağlarında yüzde 80'lere varan zarar meydana getirdiğini söyledi.
 • 21:47Ege'de Meteorolojik Uyarıİzmir, Aydın ve Manisa'nın ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiği bildirildi.