08:1300
SON DAKİKA GÖLMARMARA HABERLERİ

Son Dakika Gölmarmara Haberleri

  CHP Manisa'daki Belediyelerini de Kaybetti

  2009 yerel seçimlerinde toplam Manisa’da 3’ü ilçe 14’ü de belde belediyesi olmak üzere toplam 17 belediye kazanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 30 Mart yerel seçimlerinde büyük bir şok yaşadı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Gölmarmara'da Yerel Seçim Sonuçları

  Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde belediye başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Adayı Kamil Öz kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  MHP'li Ergün'den Balkon Konuşması

  MHP'li Ergün'den Balkon Konuşması

  MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, “Sandık başında kazandığımız seçimi bilgisayar oyunlarına kaybetmeyeceğiz. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  AK Parti Gölmarmara İlçe Başkanı Süleyman Benli, Manisa'nın Gölmarmara İlçe Belediye Başkanlığı'nı, adayları Kamil Öz'ün kazandığını açıkladı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  MANİSA GÖLMARMARA SEÇİM SONUÇLARI / 30 MART GÖLMARMARA SEÇİM SONUÇLARI

  MANİSA GÖLMARMARA SEÇİM SONUÇLARI / 30 MART GÖLMARMARA SEÇİM SONUÇLARI

  MANİSA GÖLMARMARA SEÇİM SONUÇLARI / 30 MART GÖLMARMARA SEÇİM SONUÇLARI. Türkiye genelinde 52 milyon seçmen 169 binin üzerinde sandıkta oy kullandı ve yaşadığı şehri yönetecek başkanı seçti. Yerel Seçim Sonuçları'na (30 Mart Yerel Seçim Sonuçları) dair detaylar. Linke tıklayıp Bornova 30 Mart yerel seçim sonuçlarını öğrenebilirsiniz. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu, Manisa ve İstanbul'u Çok İstiyor

  Kılıçdaroğlu, Manisa ve İstanbul'u Çok İstiyor

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Mart yerel seçimleri için yapmış olduğu çalışmalar kapsamında İstanbul ve Manisa'ya özel önem verdi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Turcas Yenilenebilir Enerji Üretim'e, Manisa Gölmarmara'da Jeotermal Kaynak Arama Sahası Ruhsatı

  Turcas Petrol'ün yüzde 100 dolaylı bağlı ortaklığı Turcas Yenilenebilir Enerji Üretim, Manisa İl Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından yapılan ihalede Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'ndeki jeotermal kaynak arama sahası ruhsatını 3 yıl süre ile almaya hak kazandı. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu, Başbakanlık Koltuğu Hırsızlık Yapma Yeri Değil (3)

  Sizin İÇİN ÇALIŞIP ÜRETECEĞİM CHP lideri Gölmarmara ve Saruhanlı'dan sonra Soma ilçesine geçti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Manisa Genelindeki Riskli Yapıların Yarısı Merkezde

  Manisa Genelindeki Riskli Yapıların Yarısı Merkezde

  Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 20 Mart itibariyle Manisa il genelinde 471 riskli yapıdan 204’ünün Manisa merkezde yer aldığını açıkladı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Altyapı Yatırımları

  İzmir'de Altyapı Yatırımları

  Büyükşehir Belediyesinin, Tahtalı’dan sonra kentin en büyük yüzeysel içme suyu arıtmasını Bornova’nın Kavaklıdere köyünde kurmaya başladığı bildirildi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  İzmir Büyükşehirden Suya 47,3 Milyon Liralık Yatırım

  İzmir Büyükşehirden Suya 47,3 Milyon Liralık Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tahtalı'dan sonra kentin en büyük yüzeysel içme suyu arıtmasını Bornova'nın Kavaklıdere köyünde kurmaya başladı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Sulama Birlikleri "Su Yönetimi İçin" Toplandı

  Aşağı Gediz Ovası Sulama Birlikleri Koordinatör Başkanı Önal: "Geçen sene hem barajda hem de gölde yüzde 100 doluluk oranı yakaladığımız için 2014 yılı sulama sezonu en az zarar ile geçireceğiz" DSİ 2. Bölge Müdür Yardımcısı Ekerol: "Devletimizin de katkılarıyla 140 kilometre uzunluğunda kapalı sistem borulu sulama yapımı planlanıyor. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Adaydan T.c. Operasyonu

  Mhp Akhisar Belediye Başkan Adayı Mansur Onay, beraberindeki bir grup partiliyle Hürriyet Mahallesi'ndeki Ziraat Bankası'nın tabelasından kaldırılan T.C. ibaresini yerine koydu. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Bakan Eroğlu'dan 'Sağduyu' Çağrısı (3)

  Bakan Eroğlu'dan 'Sağduyu' Çağrısı (3)

  Fidan DİKİM TÖRENİNE KATILDI Manisa'nın Saruhanlı ve Gölmarmara İlçeleri'nde, AK Parti Manisa milletvekili ve Büyükşehir Belediye Baykan Adayı Hüseyin Tanrıverdi ile halkı selamlayan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğli, Salihli'de Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Salihli Meslek Yüksek Okulu Kampüs alanında ağaç dikim töreni ile Bahçecik Köyü'nde bozuk orman alanına dikilen 3 bin ceviz fidanının köylülere dağıtım ve sertifika törenine katıldı. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Manisa'da

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Manisa'da

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin önünü kesmek, Türkiye'ye hile ve komplo kurmak isteyenlere sandıkta vatandaşın gereken cevabı vereceğine inandığını kaydederek, ''Onların bir hesabı varsa, Rabbimizin de bir hesabı var'' dedi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri