SON DAKİKA GÖRDES HABERLERİ

Son Dakika Gördes Haberleri

17:01
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, katıldığı canlı yayın programında ilçelere önemli müjdeler verdi.
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi
09:16
"10 Numara" Destek İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede gerçekleştirdi.
'10 Numara' Destek
10:15
Manisa Valisi Bektaş, Gördes'te İncelemelerde Bulundu Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, bir dizi incelemelerde bulunmak amacıyla Gördes ilçesini ziyaret etti.
Manisa Valisi Bektaş, Gördes'te İncelemelerde Bulundu
11:06
İzmir Barajlarına 45 Günde 64 Milyon Metreküp Su Doldu İzmir'de son 45 gündeki yağışlarla, kente su sağlayan 6 baraja, toplam 64 milyon 477 bin 992 metreküp su doldu.
İzmir Barajlarına 45 Günde 64 Milyon Metreküp Su Doldu
17:10
Yağmurlar İzmir'in Yüzünü Güldürdü Son birkaç aydır süren yağışlar İzmir'in yüzünü güldürdü.
Yağmurlar İzmir'in Yüzünü Güldürdü
12:31
Mesir Macunu Festivali Bütçesi 1 Milyon 600 Bin Lira Manisa Büyükşehir Belediye Meclisinin 2015 yılı ilk toplantısında, bu sene 475.si düzenlenecek Manisa Uluslararası Mesir Macunu Festivalinin bütçesi belirlendi.
08:47
Mesir Festivali'ne Dev Bütçe MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 yılı ilk meclisinde bu sene 475.si düzenlenecek Uluslararası Mesir Festivali'nin de bütçesi belirlendi.
15:45
Gördes AK Parti Gençlik Kolları'nda Kadir Aydın Dönemi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gördes Gençlik Kolları’nın 4. olağan kongresi’nde, oyların çoğunluğunu alan Kadir Aydın gençlik kolları başkanı oldu.
Gördes AK Parti Gençlik Kolları'nda Kadir Aydın Dönemi
13:05
Yağmurun Etkisiyle Karayolunda Ulaşım Normale Döndü Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Yağmurun Etkisiyle Karayolunda Ulaşım Normale Döndü
12:05
Büyükşehir Gece Boyunca Karla Mücadele Etti MANİSA Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, önceki gün etkili olan kar yağışı nedeniyle yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.
Büyükşehir Gece Boyunca Karla Mücadele Etti
12:01
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi
21:39
Yurtta Kış Manisa'da etkisini gösteren kar nedeniyle İzmir-Ankara karayolunun Kula-Salihli arasında kalan kesimi ile Demirci-Simav ve Gördes-Akhisar karayolları ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
20:40
Salihli'de Etkili Fırtına Manisa'nın Salihli ilçesinde etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle bazı evlerin çatıları uçtu.
Salihli'de Etkili Fırtına
17:16
Yurtta Kış İzmir İstanbul yolunda yoğun kar yağışına karşı ekipler trafiğin kapanmaması için önlem alıyor.
17:09
Manisa'da Atık Su Arıtma Tesisinin İhale Süreci Başlatılacak Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü merkez, Alaşehir, Turgutlu ve Gördes’te yaptıracağı atık su arıtma tesislerine ait kredilerin İller Bankası tarafından onaylanmasından sonra proje alanlarında incelemelerde bulundu.
14:11
Arıtma Tesislerinde Geri Sayım Başladı Arıtma tesislerinin yapılacağı alanlarda incelemelerin gerçekleştiğini belirten MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, ihale süreçlerinin hızla başlatılacağını söyledi.
16:35
Demran: Türkiye'de Tarımsal Üretim Kumar Olmaktan Çıkarılmalı Ziraat Mühendisleri Odası Manisa Şube Başkanı İbrahim Demran, Türkiye’de tarım üretiminin kumar olmaktan çıkarılması gerektiğini söyledi.
16:06
İzsu, Su Dağıtımını Yönettiği Merkezi Yeniledi İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, su dağıtım ağını tek merkezden yönettiği SCADA merkezini 18,3 milyon liralık yatırımla yenileyerek, 21 ilçeyi kapsayacak şekilde genişletti.
13:55
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi İzmir'in su trafiği, işte buradan yönetiliyor
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi
20:01
Soma'dan Kömür Gelmeyince İthal Kömüre Yöneldiler Manisa'da hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte hareketlenme yaşanması beklenen Kömürcüler Sitesi'ni Soma faciası vurdu.
Soma'dan Kömür Gelmeyince İthal Kömüre Yöneldiler
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
07:43
Karda Mahsur Kalan Vatandaşlar Yeni Yıla Araçlarında Girdiler 2015 yılına İstanbul-İzmir karayolunda 40 saatten fazla bir süre mahsur kalan vatandaşlar araçlarının içinde girdi.
Karda Mahsur Kalan Vatandaşlar Yeni Yıla Araçlarında Girdiler
11:26
Manisa'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor Kar yağışının etkili olduğu Manisa genelindeki üç ilçede okullar tatil edilirken, taşımalı eğitim veren okulların da tatil edildiği öğrenildi.
Manisa'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor
10:13
Manisa'nın Üç İlçesinde Kar Sebebiyle Okullar Tatil Edildi Manisa’da yoğun kar yağışı sebebiyle Demirci, Gördes ve Kırkağaç ilçelerinde okullar bir gün tatil edildi.
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
09:42
Manisa'dan Kısa Kısa Şehzadeler Belediyesi, sabah saatlerinden itibaren Manisa’da etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle kriz masası oluşturdu.
23:41
Manisa'da Eğitime Kar Engeli Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, yoğun kar yağışı sebebiyle Demirci, Gördes ve Kırkağaç'ta okulların bir gün tatil edildiğini söyledi.
23:39
Manisa Spil Dağı Beyaza Büründü" Haberine Ek Manisa Büyükşehir Belediyesi, özellikle yoğun kar yağışı yaşanan, köy yolları kapanan bölgelere zamanında ulaşabilmek amacıyla, Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde kriz masası oluşturdu.
Manisa Spil Dağı Beyaza Büründü' Haberine Ek
23:37
Manisa'da Eğitime Kar Engeli Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, yoğun kar yağışı sebebiyle Demirci, Gördes ve Kırkağaç'ta okulların bir gün tatil edildiğini söyledi.
19:03
Manisa Spil Dağı Beyaza Büründü (3) Acil KRİZ MASASI KURULDU Manisa Büyükşehir Belediyesi, yoğun kar yağışı nedeniyle yolları kapanan köylere zamanında ulaşabilmek amacıyla, Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde kriz masası oluşturdu.
Manisa Spil Dağı Beyaza Büründü (3)
16:06
AK Parti Manisa Teşkilatında Paralel Operasyon Paralel yapıyla mücadele kapsamında parti içerisinde gerekli mücadelelerin yapıldığını kaydeden AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, “Geçmiş dönemde AK Parti’de ilçe başkanlığı yapıp o süreç içerisinde 17-25 Aralık’taki darbe ve ihanet operasyonunda bizim yanımızda durmayan, paralelle iş tutan ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleriyle ilgili kararlar alındı ve disipline sevk edildi” dedi.
AK Parti Manisa Teşkilatında Paralel Operasyon
14:03
Başkan Ergün, "2015 Yatırımların Yılı Olacak" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, 2014 yılını değerlendirdi, 2015 yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
16:29
AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ Açıklaması "Manisa'da işsizlik yüzde 5, bu oran yüzde 3, hatta yüzde 2'ye düşecek"
17:55
İzmir Ahmet Nazif Zorlu'ya Ekonomiye Katkı Ödülü İzmir Ticaret Odası, 1. Türkiye Ekonomisine Katkı Ödülünü Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu'ya verdi.
İzmir Ahmet Nazif Zorlu'ya Ekonomiye Katkı Ödülü
16:52
Yunusemre Belediyesi Kimsesizlerin Kimi Oldu Manisa’nın Yunusemre Belediyesi ilçe sınırları içindeki yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara sahip çıkmaya devam ediyor.
Yunusemre Belediyesi Kimsesizlerin Kimi Oldu
16:00
Ergün, "Şimdi Hizmet Zamanı" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz'ü ziyaret etti.
Ergün, 'Şimdi Hizmet Zamanı'
15:56
Ergün, "Şimdi Hizmet Zamanı" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz'ü ziyaret etti.
Ergün, 'Şimdi Hizmet Zamanı'
14:11
Ergün'den Gördes Belediye Başkanı'na Net Mesaj MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes ilçesi ziyaretinde, Gördes Belediye Başkanı Muhammed Akyol ile temaslarda bulundu.
13:59
Başkan Ergün'den Gördes'e Yeni Yıl Müjdeleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, bu çerçevede Gördes ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Ergün'den Gördes'e Yeni Yıl Müjdeleri
13:59
Başkan Ergün'den Gördes'e Yeni Yıl Müjdeleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, bu çerçevede Gördes ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi.
15:34
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Kanal 35 Televizyonunda Özgür Hancıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gündem Özel Siyaset' programının konuğu oldu.
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar
15:02
Yağmur İzmir'de En Çok Aliağa'ya Yaradı Aliağa'da mülkiyeti Petkim Petro Kimya Holding'e ait olan Güzelhisar Barajı, son yağışlarda İzmir'de doluluk oranı en çok artan baraj oldu.
Yağmur İzmir'de En Çok Aliağa'ya Yaradı
13:11
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu'nun, Gediz Nehri'nin bir türlü temizlenememesiyle alakalı basın açıklamalarına, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu adına cevap geldi.
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı
12:43
Gediz Havzası Koruma Eylem Planı Orman ve Su İşleri Bakanlığı: "İlgili kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde atıksu arıtma tesislerinin yapılması ve işletilmesi belediyelerin vazifesi olduğu halde, Bakanlığımız Gediz Havzası’nın kurtarılması maksadıyla gerekli bütün adımları atmış ve tedbirleri almıştır" "Gediz Havzası'nda yer alan İzmir,
15:51
Başkan Ergün'den Büyükşehire Yakışır Basın Buluşması MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, merkez ve ilçelerde görev yapan basın mensuplarını ağırladı.
17:04
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı.
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı
21:00
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız Başbakan Yardımcısı Arınç, İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti'nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyledi.
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız
19:06
Arınç: "Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız" İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti’nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Onlar gitsin de Türkiye ne olursa olsun diyorlar.
Arınç: 'Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız'
17:24
Kuzey Manisa Birlik Platformu Toplandı Kuzey Manisa Birlik Platformu ilk toplantısını Demirci’de gerçekleştirdi.
Kuzey Manisa Birlik Platformu Toplandı
18:09
Büyümede Yüzde 2'nin Altı Kriz Demek" Zorlu Holding Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Yüngül: "Kişi başı milli gelir 10 bin dolarlara geldi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:00:35. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖRDES HABERLERİ
[Hata Bildir]