SON DAKİKA GÖRDES HABERLERİ

Son Dakika Gördes Haberleri

 • 11:25Yarhasanlar Otoparkı Artık Daha KullanışlıYarhasanlar Otoparkı Artık Daha KullanışlıManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 520 bin lira bedelle yenilenen Yarhasanlar Camii Otoparkı, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 17:36Yarhasanlar Otoparkı Artık Daha KullanışlıYarhasanlar Otoparkı Artık Daha KullanışlıManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 520 bin lira bedelle yenilenen Yarhasanlar Camii Otoparkı, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 14:01Teog'da İlk Oturum Sona ErdiTeog'da İlk Oturum Sona ErdiManisa'da 313 okulda 18 bin 307 öğrenci sınava girdi Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik merkezi ortak sınavların ilk gün oturumları sona erdi.
 • 13:50Başkan Ergün'den Samimi AçıklamalarBaşkan Ergün'den Samimi AçıklamalarManisa’da konuk olduğu televizyon programında samimi açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kendisine yöneltilen soruları cevapladı.
 • 13:19Teog'da İlk Oturum Sona ErdiMilli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik merkezi ortak sınavların ilk gün oturumları sona erdi.
 • 12:46Başkan Kocaoğlun'dan Tarihi Uyarı AçıklamasıBaşkan Kocaoğlun'dan Tarihi Uyarı AçıklamasıİZSU Genel Müdürlüğü’nün 2016 bütçesi 1 milyar 745 milyon TL oldu.
 • 10:28Başkan Kocaoğlu: Tahtalı Suyu, Altın Madeninin Tehdidi AltındaBaşkan Kocaoğlu: Tahtalı Suyu, Altın Madeninin Tehdidi Altındaİzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün 2016 yılı bütçesi, 1 milyar 745 milyon TL oldu.
 • 10:22Başkan Kocaoğlun'dan Tarihi Uyarı "Tahtalı suyu altın madeninin tehdidi altında"
 • 14:11İho Platformu Manisa'da Görev Başındaİho Platformu Manisa'da Görev BaşındaTürkiye genelinde 81 ilde teşkilatlanan İmam Hatip Okulları Platformu Manisa’nın bütün ilçelerinde teşkilatlandı.
 • 11:50Bisikletçiler Başöğretmen İçin Salihli'de BuluştuBisikletçiler Başöğretmen İçin Salihli'de BuluştuSalihli Özel Can Hastanesi tarafından bu yıl birincisi düzenlenen ’Başöğretmen Atatürk Bisiklet Turu’ Salihli ve çevre ilçelerden katılan 312 bisikletli ile gerçekleşti.
 • 13:07Manisa Büyükşehir'den Toplu Ulaşıma 71 Yeni Otobüs DahaManisa Büyükşehir'den Toplu Ulaşıma 71 Yeni Otobüs DahaManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu ulaşımda kullanılmak üzere 14 milyon 427 bin liraya alınan 71 otobüs hizmete girdi.
 • 16:37Manisa'da Ulaşım HamlesiManisa'da Ulaşım HamlesiManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karsan firmasından 15 milyon TL’ye satın alınan 71 otobüs törenle teslim alındı.
 • 15:06Büyükşehir'den Ulaşım Ağını Genişleten HamleBüyükşehir'den Ulaşım Ağını Genişleten HamleManisa Büyükşehir Belediyesi köyden mahalleye dönüşen yerleşim merkezleri ile birlikte Manisa Merkez ve ilçeler arasında ulaşımı sağlayacak tam donanımlı, engelli bireylerin kullanımına uygun 71 yeni toplu taşıma aracını hizmete sokuyor.
 • 10:31Vali Bektaş Bin Metrelik Şahin Kayasına TırmandıVali Bektaş Bin Metrelik Şahin Kayasına TırmandıManisa Valisi Erdoğan Bektaş Gördes'e bağlı Kayacık Mahallesinde bulunan yaklaşık bin metre yükseliğindeki Şahin Kayasına tırmandı.
 • 14:16Büyükşehir'in Yardım Eli Gördes'e UzandıBüyükşehir'in Yardım Eli Gördes'e UzandıManisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde yaşayan Halil Çağır isimli vatandaşa yardım elini uzattı.
 • 11:43Manisalı Vekilden Mesir Macunlu TanıtımManisalı Vekilden Mesir Macunlu TanıtımAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, kaydını yaptırmak üzere geldiği TBMM’de getirdiği mesir macunu, zeytin ve Manisa üzümünü gazetecilere ikram etti.
 • 11:41Manisa Milletvekili Özdağ, Meclis'te Mesir Macunu İkram EttiAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Meclis'te basın mensuplarına ve görevlilere mesir macunu ve üzüm ikram etti.
 • 16:23Veri Ağı Çalışması Hızla Devam EdiyorVeri Ağı Çalışması Hızla Devam EdiyorManisa Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından geliştirilen TAKBİS, NUBİS, KÖYDES ve Sosyal Doku uygulamalarıyla il genelinin numarataj, tapu ve adres bilgi sistemlerini tek bir veri çatısı altında toplama çalışması hızla devam ediyor.
 • 02:01AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: "Tarım ve Su ile Çok Ciddi Şekilde İlgilenmeliyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın fuar ziyareti - Özdağ'ın açıkamaları - Özdağ'ın taziye ziyareti - AK Parti Yunus Emre teşkilatının aylık kurul toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: - "Dünyada gelecek savaşlar, petrol değil, tarım, toprak ve su savaşları olacak.
 • 00:08AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, gelecekte savaşların, petrol değil, tarım, toprak ve su kaynaklı olacağını belirterek, "Tarım ve su ile çok ciddi şekilde ilgilenmeliyiz" dedi.
 • 20:19Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - İlçe Sonuçları - Manisa/- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 - İL: MANİSA - İLÇE: GÖRDES Toplam Sandık: 94 Toplam Seçmen: 23.087 Açılan Sandık: 94 Açılan Sandık Oranı:%100,00 Kullanılan Oy: 20.960 Geçerli Oy: 20.326 Katılım Oranı:%90,79 Parti Adı Aldığı Oy Oy Oranı (%) Millet Partisi 19 0,09 Vatan Partisi.
 • 00:58Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci: "2 Binin Üzerinde Terörist Etkisiz Hale Getirildi"Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Suruç ve Diyarbarkır ve Ankara’daki bombayı koyanların aynı eller olduğunu belirterek, “Kimse bana hikaye anlatmasın.
 • 17:50Kayacık Artık Daha GüzelKayacık Artık Daha GüzelManisa Büyükşehir Belediyesi, eski adıyla köy yeni adıyla mahallelerin dış cephelerinde başlattığı boyama çalışmalarına Gördes’in Kayacık Mahallesi ile devam etti.
 • 17:39Kayacık Artık Daha GüzelMANİSA Büyükşehir Belediyesi, eski adıyla köy yeni adıyla mahallelerin dış cephelerinde başlattığı boyama çalışmalarına Gördes'in Kayacık Mahallesi ile devam etti.
 • 17:21Gördes'in Yolları YenileniyorGördes'in Yolları YenileniyorManisa Büyükşehir Belediyesi Gördes ilçesinde vatandaşların yazın ve kışın sıkıntı çekmemesi amacıyla Çatalarmut Mahallesi Mezarlık yolunda kilit taş parke döşeme çalışması gerçekleştirdi.
 • 18:34Meteoroloji'den 5 İl İçin 'Kuvvetli Yağış' UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü; İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale ve Aydın'ın bazı ilçelerinde önümüzdeki 6 saat içerisinde kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu.
 • 17:25Saruhanlı Mabem'de Ders Başı YapıldıSaruhanlı Mabem'de Ders Başı YapıldıManisa’da dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkânı sunan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi, ilçelerde de hizmet vermeye başladı.
 • 17:20Hırkalı, Öksüzler ve Köseler'e Yeni Su DeposuHırkalı, Öksüzler ve Köseler'e Yeni Su DeposuManisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Demirci’ye bağlı Hırkalı ve Öksüzler Mahalleleri ile Gördes’e bağlı Köseler Mahallesi’nde kullanılamaz duruma gelen içme suyu depolarının yerine paslanmaz, galvaniz su depoları kurdu.
 • 17:10Saruhanlı MABEM'de Ders Başı YapıldıSaruhanlı MABEM'de Ders Başı YapıldıManisa'da dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkânı sunan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi, ilçelerde de hizmet vermeye başladı.
 • 16:37Gediz Nehri'ni Kurtaracak Yol Haritası BelirlendiGediz Nehri'ni Kurtaracak Yol Haritası BelirlendiGediz Nehri ve havzasının problemleri ve çözümlerine yönelik olarak Manisa Organize Sanayi Bölgesi konferans salonunda, "Gediz Havzası Evsel ve Endüstriyel Kirlilik İzleme Programı Değerlendirme Çalıştayı" düzenlendi.
 • 15:03Gediz'i Kurtaracak Yol Haritası BelirlendiGediz'i Kurtaracak Yol Haritası BelirlendiGediz Havzasının sorunları ve bu sorunların çözümüne yönelik olarak Manisa Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda, ‘Gediz Havzası Evsel ve Endüstriyel Kirlilik İzleme Programı Değerlendirme Çalıştayı’ gerçekleştirildi.
 • 19:56Koalisyon Dönemlerini Hatırlatan Bakan Eroğlu'ndan İstikrar Vurgusu (2)Koalisyon Dönemlerini Hatırlatan Bakan Eroğlu'ndan İstikrar Vurgusu (2)Akhisar'da DİŞ HASTANESİ'Nİ HİZMETE AÇTI Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın'daki toplu temel atma ve açılış töreninin ardından Manisa'nın Akhisar İlçesi'ne geçti.
 • 18:58Bakan Veysel Eroğlu Manisa'da 124 Milyon TL'lik Yatırım Tesislerini AçtıBakan Veysel Eroğlu Manisa'da 124 Milyon TL'lik Yatırım Tesislerini AçtıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Akhisar’da Manisa’ya yaptırılan 124 milyon TL’lik 28 tesis ile yine tamamı devlet tarafından yaptırılan ağız ve diş hastanesinin açılışını yaptı.
 • 18:41AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Bir Araya GeldiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Selamlaşmadan görüntüler- Selçuk Özdağ'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: - "(PKK'ya yönelik operasyonlar) Devlet kayıp vermek pahasına orada teröristle tek tek mücadele etti, şu ana kadar 3 binden fazla terörist enterne edildi.
 • 16:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlara ilişkin, "Devlet kayıp vermek pahasına orada teröristle tek tek mücadele etti, şu ana kadar 3 binden fazla terörist enterne edildi.
 • 16:38Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Manisa'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Manisa'da toplam 124 milyon lira yatırım yapılan 28 tesisten 17'sinin açılışını yapacak, 11'inin de temelini atacak.
 • 18:19Manisa'da Tyçp Projeleri 3 Ay UzatıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında Manisa'da bin 782 katılımcının görev aldığı İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı projelerin süresinin 3 ay uzatıldığını belirtti.
 • 13:56Özdağ: Özdağ: "1 Kasım'da Sandıkları AK Parti ile Dolduralım"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Yunusemre Belediyesi ve Yunusemre AK Parti ilçe teşkilatı tarafından Muradiye Mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı.
 • 10:30Kliksa.com, Manisa'nın Online Alışveriş Haritasını ÇıkardıKliksa.com verileri doğrultusunda Manisalılar en çok telefon, anne& bebek& oyuncak ve bilgisayar kategorilerinden alışveriş yapıyor.
 • 18:06Manisa'nın 5 İlçesinde 8-9 Ekim'de Elektrik Kesintisine GidilecekManisa’da 8 ile 9 Ekim tarihlerinde 5 ilçede bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.
 • 18:48Manisa'da 13 İlçe Belediyesi Hakkında Suç DuyurusuManisa Hayvan Hakları Derneği (HAKDEM) Başkanı Reyhan Elbirliler, 13 ilçe belediyesi hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 17:46Turgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıTurgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa'nın Turgutlu ilçesindeki bir kamu bankasından (Ziraat Bankası) verdikleri belgelerle usülsüz toplam 9 milyon 390 bin 500 lira kredi çekilmesini sağladıkları ileri sürülen 44 muhtar ve 55 muhtar azasının "Görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 17:22Manisa - Hakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuManisa - Hakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuHakdem'den büyükşehir ve 13 ilçe belediyesine suç duyurusu Manisa Barosu Çevre ve Hayvan Hakları Komisyonu ile Hayvanları Koruma Derneği Manisa (HAKDEM) Şubesi, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'na göre görevlerini ihmal ettikleri iddiasıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 13 ilçe belediyesi akkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 16:07Hakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuHakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuManisa Barosu Çevre ve Hayvan Hakları Komisyonu ile Hayvanları Koruma Derneği Manisa (HAKDEM) Şubesi, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'na göre görevlerini ihmal ettikleri iddiasıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 13 ilçe belediyesi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 15:44Turgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıTurgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir kamu bankasından verdikleri belgelerle usülsüz toplam 9 milyon 390 bin 500 lira kredi çekilmesini sağladıkları öne sürülen 44 muhtar ve 55 muhtar azasının 'Görevi kötüye kullanma' suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 14:01Turgutlu'da 99 Muhtar YargılanıyorTurgutlu'da 99 Muhtar YargılanıyorManisa’nın Turgutlu ilçesinde ’usulsüz kredi’ kullanıldığı iddiasıyla açılan davada, görevi kötüye kullandığı öne sürülen 99 muhtar ve azaları, Turgutlu Adliyesi’nde ifade verdi.
 • 10:18Manisa'ya İleri Teknoloji OsbManisa'ya İleri Teknoloji OsbManisa Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Erbil Kalmış, yatırım yapmak için kente gelen sanayicilerin yer bulamadığını, bu nedenle, Yuntdağı Bölgesi'nde katma değeri yüksek ürünlerin üretileceği İleri Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurmak için çalışma başlattıklarını duyurdu.
 • 17:33Turgutlu Aat'nin Yer Teslimi YapıldıTurgutlu Aat'nin Yer Teslimi YapıldıManisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün Turgutlu’ya kazandıracağı Atıksu Arıtma Tesisi’nin (AAT) yer teslimi yüklenici firmaya yapıldı.
 • 13:44Ak Partili Baybatur İlçeleri UnutmadıAk Partili Baybatur İlçeleri UnutmadıAK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Türkiye’nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini, fakat devlet ve milletin el ele vererek bu sıkıntı süreci atlatacağını belirtti.
 • 15:21Başkan Ergün'den Gördes'e Hizmet ZiyaretiBaşkan Ergün'den Gördes'e Hizmet ZiyaretiManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Gördes ziyaretlerinde Dutluca, Beğel, Börez, Efendili ve Oğulduruk Mahallerini de ziyaret etti.